Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas ir įvairios ligos, negalavimai

Aš net skambinau i VGN klausdama ar vyra leis gimdyti, tai paaiškino kad leidžia, tik paskui neaišku.. jei gausi atskira palatą tai matyt leis ir vyrui pasilikti, nors matyt vaikščioti lauk ir atgal matyt ne, bet jau sakė tarsitės gimdykloje...
Atsakyti
QUOTE(malvina30 @ 2009 11 21, 17:12)
as irgi tos nuomonės, kad didmiesciai nieko gero su tais savo konvejeriais susimoka tiek pinigų ir paskui gydosi visokias zarazas doh.gif



Aš įsitikinusi, kad didmiesčiuose aukščiausio lygio aptarnavimas.
Atsakyti
QUOTE(Descarada_mujer @ 2009 12 09, 12:06)
Aš įsitikinusi, kad didmiesčiuose aukščiausio lygio aptarnavimas.


aparatūra, taip. Tačiau pats aptarnavimas provincijoje dažnai žymiai geresnis, net be pinigų.
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2009 12 10, 09:28)
aparatūra, taip. Tačiau pats aptarnavimas provincijoje dažnai žymiai geresnis, net be pinigų.


nesakykit - mažesniuose miestuose gydytojai piniginių padėkų ir pakišų ne ką mažiau ištroškę. Gal net ir labiau, nes mažesniuose miestuose padėkų tarifai mažesni ir gimdančių mažiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2009 12 10, 09:28)
aparatūra, taip.

dažnas atvejis ji gelbsti gyvybes ir palaiko gyvybine funkcija kol organizmas pradeda dirbt pats , todėl šis punktas labai svarbus atsakingam žmogui.
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 10, 14:22)
dažnas atvejis ji gelbsti gyvybes ir palaiko gyvybine funkcija kol organizmas pradeda dirbt pats , todėl šis punktas labai svarbus atsakingam žmogui.


taip. Pritariu smile.gif
Turbūt todėl tai man svarbiau už papildomą palaikymą už rankos ar vieną papildomą dieną ligoninėje, kas niekad namams neprilygs schmoll.gif
Tą naktį, kai gimdžiau sūnų, mes pagimdėm keturios. Ir ką, pakako ir to dėmesio, ir priežiūros biggrin.gif
Atsakyti
Labas,
perskaiciau kad daugelis jusu jau gimdote po miomos operaciju. Labai dziugina si zinia.
As kolkas dar nei karto negimdziau o man nustate kad turiu mioma. Tai tikrai dziugu zinoti, kad miomos gali buti salinamos sekmingai ir po to sekmingai gimdoma. thumbup.gif

Tik gal galite patarti koks gydytojas Siauliuose gali isoperuoti mioma, svarbiausia koks gydytojas yra nusiteikes issaugoti gimda????
unsure.gif
Atsakyti
mamytes o kas galetu man smulkaiu papasakoti kaip ta mioma isoperuojama?ar leidzia nuskausminamuosius?ar randas didelis lieka?! unsure.gif g.gif bukit geros papasakokite...tiesa dar kokius tyrimus reikia padaryti?ir ar ta mioma matoma echoskopu?

man sake daktare cezario metu kad mato kelias miomu uzuomazgas unsure.gif g.gif ,tai patare stebeti...todel net neisivaizduoju kas kiek laiko reikia lankytis pas ginekologe ir stebeti ja...taip kad noreciau zinoti kuo daugiau apie tai...ACIU blush2.gif
Atsakyti
Laas Orchideja,

Man pamate mioma per echoskopija. Tai pasake kad yra 4cm didumo. Tada kadangi as is karto nenorejau operuoti tai gydytoja liepe ateiti po 3 menesiu pasitikrinti. O tuos 3 menesius liepe gyventi kaip visada, ir sportuoti leido ir panasiai.

Bet daugiau nieko nezinau, su sia zinia dar tik apie 3 savaites gyvenu. Rankioju informacija internete.
O apie tyrimus as irgi noreciau daugiau suzinoti.
Atsakyti
tai va: esu po gimdos lupinijimu operaciju ir laukiuosi..dar nekalbejau su gydytoju apie gimdyma, nes anksti. tad kai jau zinosiu tiksliai kaip ir kas-parasysiu
Atsakyti
O as turiu klausima is kitos puses. Laukiuosi jau 24 sav, pries menesi man rado mioma echoskopu. Kazi ar man teks gimdyti naturaliai?
Atsakyti
QUOTE(Lijyte @ 2010 02 08, 16:51)
O as turiu klausima is kitos puses. Laukiuosi jau 24 sav, pries menesi man rado mioma echoskopu. Kazi ar man teks gimdyti naturaliai?

Labai priklauso nuo miomos vietos, kokia ji . Nėštumo eigoje gydytojai stebės ir paprognozuos. Aš turėjau miomą, gimdant ji buvo apie 10 cm, pagimdžiau natūraliai, nors visą nėštumą buvo žadamas CP. Dabar vėl laukiuosi, mioma apie 6 cm, kol kas manom,kad pagimdysiu pati. 4u.gif
Atsakyti