Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Isila, man grupioke irgi buvo perspejus, kad dykumu liute nedaryt, bet nezinau kodel, neklausiau, nes neplanavom ten daryt, bet galesiu paklaust del taves wink.gif
Atsakyti
Mes svesim babilone, buvom ir jachtklube paziuret, bet man babilone biski iskilmingiau, o del plakiojimo tai mes anksciau plaukiosim, po Rotuses is karto, bet ne Aramiu, o Nemunu arba Algirdu, nes Arami man tai vietos mazokai, o vat tuose dviejuose, tai gali visa baliu daryt biggrin.gif , nors kainuoja tai irgi neblogai g.gif
ai nu gerai, apie restorana. Tai vat, 50lt zmogui, bus 3 rusiu salotos, karstas (jautiena arba vistiena pasirinktinai), vaisiai, gaivus gerimai ju, salti uzkandziai kaip farsiruota zuvis, vistiena, mesos ir tt irgi ju. Alkoholio uz 150 perki is ju, kita gali atsinest
jaunavedziu kambarys su zidiniu, bet labai aukstai laugh.gif tai maniskis susirupino, ar slenkstis man skaitos apacioj ar virsuj, nes ten koks 5 aukstas laugh.gif
Atsakyti
mes irgi galvojom apie dykumu liuta. ten kazkaip idomiai pas juos. imi pokyliu sale, tai dar lieka viena kazkokia sale laisva, kuria jie gali kam nors kitam isnuomuot. ir kad butumet vieninteliai ten - reikia pasiimti abi sales. lygtais ten atskiruose aukstuose jos. ten kazkoks mokestis uz tas abi sales yra dar papildomas. bet taip ir nenuvaziavom ten.
Atsakyti
QUOTE (Smiling_girl @ 2004 05 25, 19:46)
Mes svesim babilone, buvom ir jachtklube paziuret, bet man babilone biski iskilmingiau, o del plakiojimo tai mes anksciau plaukiosim, po Rotuses is karto, bet ne Aramiu, o Nemunu arba Algirdu, nes Arami man tai vietos mazokai, o vat tuose dviejuose, tai gali visa baliu daryt biggrin.gif , nors kainuoja tai irgi neblogai g.gif
ai nu gerai, apie restorana. Tai vat, 50lt zmogui, bus 3 rusiu salotos, karstas (jautiena arba vistiena pasirinktinai), vaisiai, gaivus gerimai ju, salti uzkandziai kaip farsiruota zuvis, vistiena, mesos ir tt irgi ju. Alkoholio uz 150 perki is ju, kita gali atsinest
jaunavedziu kambarys su zidiniu, bet labai aukstai laugh.gif tai maniskis susirupino, ar slenkstis man skaitos apacioj ar virsuj, nes ten koks 5 aukstas laugh.gif

Ten to kambario Babilone labai per pirmą naktį.. na.. supranti.. nepagadinkit smile.gif. Nes mes ten dar turėsim atšvęsti biggrin.gif.
Atsakyti
Stengsimes stengsimes tongue.gif tai vistik darot babilone, o man atrode, kad sakei, kad vietos mazokai g.gif Tiesa, ar jus stiprius gerimus ar vynus su sampanu is ju imat? mes tai su saviskiu praeita savaitgali isbandyt ju maista buvom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Smiling_girl @ 2004 05 26, 17:41)
Stengsimes stengsimes tongue.gif tai vistik darot babilone, o man atrode, kad sakei, kad vietos mazokai g.gif Tiesa, ar jus stiprius gerimus ar vynus su sampanu is ju imat? mes tai su saviskiu praeita savaitgali isbandyt ju maista buvom biggrin.gif

Nakties Magijoje mažai vietos. Babilone kaip tik. Tik aš va ieškojau prašmatniai.. kad būtų. Bet nesuderinama tapo su pinigine.. tai padarysim prašmantniai ir Babilone.

Gėrimus imsime savo. O iš jų tik už tą riekiamą suma (200Lt atrodo ar kiek ten).

Ir kaip testų rezultatai (maistas)?
Beje.. kiek žmoni pas Tave dalyvaus?

Mes dar galvojom vaisvandenius savo. Bet panašu, kad reikės iš jų.
Atsakyti
Pas mus zmoniu tai nedaug, apie 20 bus thumbup.gif
O maistas tai skanus, na bent jau ka mes valgem, tai labai patiko, o siaip vienoj video juostoj, kai filmuotojo ieskojom, tai maciau babilono stala, tai atrode thumbup.gif
O mums alkoholio sake reikia pirkt uz 150 laugh.gif , susimaise
tiesa, jus ta 1 kambari tipo imat ar ne, kad sodelis butu? kiek uz ta prase? ir kiek uz jaunavedziu?
del gaiviu gerimu ir bet ko kito tai mums taip isaiskino, tipo didziaja saskaitos dali sumoki pries vestuves ir tarkim pasilieki 200 nemoketus, tada po nakties, barmenas pateikia saskaita 200+... viskas, ka papildomai uzsisakei, nors gaiviuju gerimu tai jauciu truks, kaip ir vaisiu g.gif tu tipo mazdaug po 100 gramu zmogui jie perka
Atsakyti
QUOTE (Smiling_girl @ 2004 05 26, 21:42)
Pas mus zmoniu tai nedaug, apie 20 bus thumbup.gif
O maistas tai skanus, na bent jau ka mes valgem, tai labai patiko, o siaip vienoj video juostoj, kai filmuotojo ieskojom, tai maciau babilono stala, tai atrode thumbup.gif
O mums alkoholio sake reikia pirkt uz 150 laugh.gif , susimaise
tiesa, jus ta 1 kambari tipo imat ar ne, kad sodelis butu? kiek uz ta prase? ir kiek uz jaunavedziu?
del gaiviu gerimu ir bet ko kito tai mums taip isaiskino, tipo didziaja saskaitos dali sumoki pries vestuves ir tarkim pasilieki 200 nemoketus, tada po nakties, barmenas pateikia saskaita 200+... viskas, ka papildomai uzsisakei, nors gaiviuju gerimu tai jauciu truks, kaip ir vaisiu g.gif tu tipo mazdaug po 100 gramu zmogui jie perka

Tai gal nesusimaišė dėl tų 200Lt už alkoholį. Gal aš susimaišiau (?). O gal tai derybų klausimas.
Tą kambarį, kuris yra pereinamas į sodelį (ten dabar sena mašina stovi), tai sakė nieko neims. Tipo galėsim laisvai marširuoti per jį. Na o nakčiai jo tikrai neimsim.

Jaunavedžių kambarys tai pusė kainos. 250Lt gal. Nesidėrėjau dar nieko. Mes tik išsirinkom, bet dar nieko neužsakinėjom. Todėl neimk už rimtą ką čia rašau, nes mums gal tik būrė viską.

Jei atrodė stalas super, tai labai fainiai tada (apvalus turėtų būt).


Tai tiek.
Atsakyti
QUOTE (hereja @ 2004 05 25, 19:18)
Isila, tu neimk i galva, kad ten kazkokie studentai pagere chebros prisikviete ir jiems kazkas dingo - patys kalti. Ir del anytos nepergyvenk, jei nepatinka jai ta vieta, tai ir "varys" ant jos, o vdrug dar persigalvosi laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Zinai kaip buna: kazkas pamasto, kad ten gali maisto nusukti, kitas ta pamastyma isreiskia garsiai, trecias sako, kad kazkur girdejo, kad ten nusukineja maista, ketvirtas jau tikrai zino, kad ten apvagia, maista nusuka, o penktas visus jau tikinina, kas ten pati blogiausia kavine, tik nesugalvokit niekas nieko svesti ten, padavejai baisus, maistas baisus ir t.t... pasaka be galo laugh.gif laugh.gif laugh.gif Vat taip ir gimsta pliotkai...sugedusio telefono principu tongue.gif

hereja, va šitie tavo žodžiai yra aukso vertės! thumbup.gif Šiandien juos kažkaip prisiminiau ir visą dieną iš galvos neišeina, dar ir savo mylimajam citavau... tongue.gif Nelabai seniai šioje temoje rašiau, kad mes užsisakėm kavinę, o mano jaunikio seseriai ir jos bernui labiau patiko kita, tai jie dar mums pasakė girdėję, jog ten blogas maistas... Kuo toliau, tuo labiau linkstu prie to, kad jie apie blogą maistą pasakė vien dėl to, kad jiems nepatiko pati kavinė... unsure.gif
Atsakyti
tai va, dekui, merginos laugh.gif o as prisiminiau, kad dykumu liuta mum parekomendavo svocia. ji pasakojo, kad buvo ten , kai jos drauge svente vestuves, tai visi liko labai patenkinti. bet per tuos gandus kazkaip visai pamirsau tongue.gif viskas bus tiesiog nuostabu, esu tuo tikra.

beje, merginos, iki kada zadat vestuves baliavoti? iki kiek baliu tesit? as tai mastau, kad iki 2 val pakaks pilnai. juk dar ir pirmos nakties reikia wub.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal galetumet patarti kur svesti vestuves. Gyvenu Kaune, Zmoniu planuojam ~70? Net neturiu supratimo kur galetu tilpti tiek zmoniu (beje vestuves bus viena diena).
Atsakyti
"Takiosios Neries" viešbučio restorane. Tikrai labai liuks maistas, aukšto rango pokyliai net vyksta.
Atsakyti