Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

O kokios kainos Sandijoje? Ar galima savo gėrimus atsinešt? Ir kiek maksimum žmonių ten telpa? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanulka @ 2005 10 10, 12:27)
O kokios kainos Sandijoje? Ar galima savo gėrimus atsinešt? Ir kiek maksimum žmonių ten telpa? ax.gif

mums kainavo 40Lt/žmogui, įeina salotos kelių rūšių, mėsos užkandžiai, žuvis, užkanda prie alaus ir vienas karštas. (Šalti beveik visi liko) Alkoholio reikia iš jų imti už 200Lt, visa kita galima savo neštis. Kava ir arbata, alus - atskirai, priklausomai nuo to, kiek išgers. Žmonių pas mus buvo 28, sakė iš bėdos sutelpa ir 34, bet jau šokiam vietos mažai liktų, bet mes šventėm vasarą tai šokia persikėlė į kiemelį thumbup.gif
Atsakyti
dar pamiršau pridėt, kad saldžiu stalu ir vaisiais mes patys rūpinomės, viršvalandžiai 50Lt/val po 24 valandos. Ir dar kambari nakčiai dovanoja wub.gif
aš tai tikrai neturiu kuo skųstis, viskas buvo be priekaištų thumbup.gif
Atsakyti
Šventėme Bilvinų sodyboje (30km. už Kauno). Nuostabūs šeimininkai. Puikus aptarnavimas. Nemokėjome už viršvalandžius. Buvo 4 karšti (per 2 dienas), masė šaltų patiekalų, jų gaiva, stalas prie alaus (lūžo nuo gausos), nakvynė. Kainavo 90 Lt./žmogui ax.gif
Rekomenduoju visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maza:) @ 2005 10 11, 14:22)
Šventėme Bilvinų sodyboje (30km. už Kauno). Nuostabūs šeimininkai. Puikus aptarnavimas. Nemokėjome už viršvalandžius. Buvo 4 karšti (per 2 dienas), masė šaltų patiekalų, jų gaiva, stalas prie alaus (lūžo nuo gausos), nakvynė. Kainavo 90 Lt./žmogui ax.gif
Rekomenduoju visoms 4u.gif



o kaip ten aplinka viduj? beje butina imti nakvyne? ir kiek zmoniu daugiausiai tilptu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 10 12, 15:44)
o kaip ten aplinka viduj? beje butina imti nakvyne? ir kiek zmoniu daugiausiai tilptu? g.gif


Tai kaimiška sodyba. Todėl nereikėtų tikėtis ten rasti parketo ir padavėjų su baltom prijusotėm iki žemės biggrin.gif
Taip, ten tik su nakvyne.
Manau, kad apie 60 žm., bet reikėtu klausti šeimininkų ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

o gal kas nors sventete Bajorkiemyje? Kokie ispudziai ir atsiliepimai?

Atsakyti
Sveiki,
o gal kas sventet Briedziu medzioklej?
Kaip ten aplinka, aptarnavimas, ar yra kiemelis???

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eeeglute @ 2005 10 17, 19:15)
Sveiki,

o gal kas nors sventete Bajorkiemyje? Kokie ispudziai ir atsiliepimai?



man teko matyti vestuves, kurias svente Bajorkiemyje, antram aukste...bendrai su visais kitais klienatais tik jie turejo dideli uzsisake stala...patylesiu, visi tik i juos ir spoksojo, ir apkalbinejo, o kai jaunoji i balkona isejo, tai net persikreipe kai kurie stebejo...niu aciu, bet jau man tokio demesio nesinoretu schmoll.gif

gal kas svente tam Bajorkiemio laive?
Atsakyti
nu tai itariu kad nesamone buvo jei stalas su visais kartu! kazkaip taip ne kaip jau!
Atsakyti
cia kaunietems biggrin.gif
skambinau i bajorkiemi, kainos 60-70 lt, bet nuo lapkricio dar brangs, nes tipo benzinas brangus cool.gif yra ir atskiru saliu, laive kainos tos pacios, taciau ten negalima SOKTI! blink.gif nes laivas labai linguoja biggrin.gif

tai man sis variantas atkrenta rolleyes.gif

dar yra romantiskas restoranas PORTOFINO, labai grazu viduj, taciau atskiru saliu nera... schmoll.gif tai jei kam nerupi, kad busit demesio centre...
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2005 10 20, 12:27)
cia kaunietems biggrin.gif
skambinau i bajorkiemi, kainos 60-70 lt, bet nuo lapkricio dar brangs, nes tipo benzinas brangus cool.gif yra ir atskiru saliu, laive kainos tos pacios, taciau ten negalima SOKTI! blink.gif nes laivas labai linguoja  biggrin.gif

tai man sis variantas atkrenta rolleyes.gif

dar yra romantiskas restoranas PORTOFINO, labai grazu viduj, taciau atskiru saliu nera... schmoll.gif tai jei kam nerupi, kad busit demesio centre...


o kazin ar galima visa portofino uzsisakyti. g.gif na nes jei daug zmoniu, apie 70, tai gal jiems apsimoketu...
man jis labai patiko (na is interneto nuotrauku), as tai ten butinai leksiu kaip grysiu! tongue.gif
Atsakyti