Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

o koks tikslus adresas Rumsiskese? planuojame vasaros pradziai, tikrai pasimeciau..... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanulka @ 2005 11 16, 17:24)
Amade, o kur tu sventei?
Is nuotraukyciu matyti, kad lyg Kaune  blush2.gif



QUOTE(katyteee @ 2005 11 16, 19:44)
tikrai amade, kur tu sventei, kokiom restorane ar sodyboj?


Sventem Lampedziuose. Ten nuosava nama paskyre pobuviu rengimui. Vietos nemazai, aplinka thumbup.gif Ypac vasara grazu - kieme geles, fontaniukas ir t.t. Salia pusynas. Telefonas kazkur vyro mobiliake, galiu tik adresa pasakyt - Vytauto 10. Vaziuojant Raudondvario pl. reikia isukti i Jovaru gatve (kur muitine) ir vaziuoti, kol pravaziuoji viaduka, privaziuoji kazkoki parkeli ir 2 namas po desinei... wub.gif

Beje, maistas labai thumbup.gif , ir tikrai nemazai (kai kam kyla ir toks klausimas). Po 2 dienu sventimo dar namo parsivezem... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 17 lapkričio 2005 - 15:44
QUOTE(Zanulka @ 2005 11 16, 21:01)
Labs, info del Rumsiskiu viesbucio tokia:
Maziau kaip 50 zmoniu nenomuoja, bent jau sestadieni.
Kaina 150 lt su nakvyne, maistu ir pirtimi.
Mes kai nuvaziavom paziuret tai mum vien vartai "ipudi" padare  schmoll.gif
Ir labai jau nemaloniai moteriske bendravo  blink.gif


per dellos vestuves apie 30zmoniu buvo ir buvo jos tas Rumsiskiu viesbuti.
Atsakyti
QUOTE(Zanulka @ 2005 11 17, 14:26)
Sveika,
Turiu tokią info:
Kaina 90 lt žmogui.
90 lt: maistas, nakvynė, pirtis.
Gėrimai savo, saldus stalas savo.
Talpina apie 70 žmonių.


AČIŪ begalo notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanulka @ 2005 11 17, 13:26)
Sveika,
Turiu tokią info:
Kaina 90 lt žmogui.
90 lt: maistas, nakvynė, pirtis.
Gėrimai savo, saldus stalas savo.
Talpina apie 70 žmonių.



o cia vienai dienai tiek ar dviem. bet ir siaip dar alkohol.is, dar saldus stalas, tai kaip ir kokia 120 uz zmogu gausis. tai kaip normaliam restorane...brangiai tos sodybos gaunas...bet man vis tiek restoranai labiau prie sirdies, aplinka zymiai fainesne buna!
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 11 17, 18:21)
o cia vienai dienai tiek ar dviem. bet ir siaip dar alkohol.is, dar saldus stalas, tai kaip ir kokia 120 uz zmogu gausis. tai kaip normaliam restorane...brangiai tos sodybos gaunas...bet man vis tiek restoranai labiau prie sirdies, aplinka zymiai fainesne buna!



As kuo toliau tuo labiau prie restoranu linkstu, man tos kaimo sodybos kažko nelabai schmoll.gif Restorane daug iškilmingiau ir prabangiau . wub.gif

Amade, o kokia kaina tame name? Man atrodo aš jau skambinau ten, ir man pasakė kad kitiems metams rugp. 5 jau užsakyta blink.gif , o skambinau prieš mėnesį gal. Tai gal įmesi telefoniuką, gal ten kitas namas kartais buvo g.gif

Dėl Petrauskų sodybos, dėl antros dienos nieko nežinau, kažkaip nepaklausiau unsure.gif
Atsakyti
Beje, dar vieną vietelę prisiminiau. Jei švesti planuoja max. 30 žmonių. Taip pat Rumšiškėse, yra tokia kavinė "Įlanka". Man ten tai jėga, labai patiko, izoliuota, jokių pašalinių, prie upės, aplinka graži thumbup.gif

Viduje jūriniai motyvai kiek pamenu. Kaina 50 lt žmogui (tik maistas)+ iš jų reikia pirkti 3 butelius 10 žmonių+saldus stalas jaunųjų.

Galima tartis ir dėl nakvynės nes ten ir viešbutukas antram aukšte yra.
Jie sako talpina 50 žmonių, bet man vietos mažoka pasirodė, jie sako šokiai lauke vyksta, o 50 tikrai susodina, bet manau reiktų numatyti ir tai, kad gali lyti, tada šokiai persikeltų į vidų unsure.gif

Jei sudomisn, galiu parašyti telefoniuką.
Atsakyti
QUOTE(Zanulka @ 2005 11 18, 00:39)
Jei sudomisn, galiu parašyti telefoniuką.


Rašyk ir nesikuklink! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurynas @ 2005 11 18, 08:45)
Rašyk ir nesikuklink! biggrin.gif


Gerai, įkalbėjai mirksiukas.gif
tel. 8-65170700 (Įlanka, Rumšiškės)
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 11 17, 17:21)
o cia vienai dienai tiek ar dviem. bet ir siaip dar alkohol.is, dar saldus stalas, tai kaip ir kokia 120 uz zmogu gausis. tai kaip normaliam restorane...brangiai tos sodybos gaunas...bet man vis tiek restoranai labiau prie sirdies, aplinka zymiai fainesne buna!


Aš taip pat buvau tik už restoranus, tačiau...viskas turi savo pliusų ir minusų, visų pirma tai nakvynė, kad ir 30 žmonių tačiau jie į kitus miestus neišsivažinės po vestuvių doh.gif iš kart kyla klausimas kur juos suguldyti, aišku, jei jie visi būtų iš to paties miesto kitas reikaslas o jei ne??? Ką tuomet daryti, o jei sodyboje 90 Lt, tai čia be alkoholio, bet su nakvyne ir su maistu, dėl aplinkos, tai internete siūlyčiau atsidaryti apie Petrauskų sodyba, bent jau man pasirodė, kad aplinka tikrai nenusileidžia restoranams. Tik va nežinau kaip ten maistas, todėl būtų labai įdomu išgirsti kitų (ten dalyvavusių) nuomones apie maistą Petrauskų sodyboje.
Kitas variantas pas mane yra "Sfinksas" (kadangi ten esu šventusi firmos organizuotame pobūvyje, tai tikrai viskas buvo thumbup.gif ), tik ką daryti su svečiais, o ir sako, jog ten filmuotojams per tamsu (kaži kaip juostos gaunasi?).
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2005 11 16, 16:24)
tinaa,

o kaip tam laivuke? jis plaukioja ar stacionarus? smile.gif ir kiek ten kainuoja zmogui? kokios salygos?  ax.gif




man jis labai patiko, yra stacionarus, o apie kitka konkreciai pasakyti negaliu, nes dar tarsimes biggrin.gif
Atsakyti
paziurekit cia mergaites www.viensedis.lt cia faina sodyba
Atsakyti