Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(leduke @ 2004 10 09, 17:12)
Mano vestuves buvo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif vieteleje,bet ten telpa apie 40 zmoniu!
o maisto skanumas mmmmmmmmmmmmmmmm wub.gif



Labas

o kur vyko tavo vestuves?? aisku jei nepaslaptis.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2004 05 25, 20:33)
o mes uzsisakem "dykumu liuta". kai uzejom ten, pamatem aplinka, supratom, kad butent ten ir norim daryt. sale didele, dar foje yra, dideli WC, zidinys. zodziu aplinka man labai aptiko, nieko super super, bet miela. kiemelis yra. namai atokiau, o per tvora ir medelius (berods tujos) ne kas ir tesimato.
tiesa, mus isgasdino mano brangiausiojo mama, nes prisirinko gandu, kad ten svetimu prisirinko kazkam svenciam, tipo, ejo is gatves ir uzejo. tada jiem dar kazka ir pavoge. paskui issiaiskinom, kad ji pasakojo kaip studentai ten cementovke svente ir visu is eiles is gatves kviete. na, bet vis tiek kazkaip nefainai pasidare huh.gif
o dar ji aiskino, kad apgaus, nusuks ir t.t. tai buvo nuotaika siek tiek pagedus. nors man kilo itarimas, kad jai ta vieta nelabai itiko, nes ji buvo nusiteikus kitur daryt. o sita "dykumu liuta" mes su brangiausiuoju issirinkom.
na, bet gal kas girdejot apie ji?
kainos normalios 50lt zmogui. su mama ten papietavom, paragavom kaip gamina. alkoholis ir saldus stalas (tortas) musu. rekomendavo labai gera muzikanta, fotografe ir filmuotoja. sale papuos, aptarnaus padavejai. viskas lyg ir puiku. bet kai tik iejau ten, iskart supratau, kad niekur kitur nenoriu daryt. keista kazkaip.  huh.gif


Labas

sakyk kada svesi jei nepaslaptis? gal tu anksciau, pasakytum kaip is tiesu viska sten pavyko smile.gif mastau ir as arba ten arba dar kazkur, tik kur nezinau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2005 11 18, 11:59)
man jis labai patiko, yra stacionarus, o apie kitka konkreciai pasakyti negaliu, nes dar tarsimes biggrin.gif


tinaa,
gal jau susitaret ka nors konkreciau del laivuko? butu labai smagu isgirsti ka nors daugiau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki! Gal kas sventete Klumpes malune (Jurbarko r.)? Butu labai smagu, jei pasidalintumete savo nuomone.
Aciu
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2005 12 14, 17:55)
tinaa,
gal jau susitaret ka nors konkreciau del laivuko? butu labai smagu isgirsti ka nors daugiau smile.gif 4u.gif



jau susitarem, palikom uzstata , o visa kita kaip maistas-po nauju
Atsakyti
QUOTE(eeeglute @ 2005 12 20, 20:05)
Sveiki! Gal kas sventete Klumpes malune (Jurbarko r.)? Butu labai smagu, jei pasidalintumete savo nuomone.
Aciu


turut matei iternete ju saita. labai grazu, man labai patiko, ten lyg siokios tokios labai tolimos gimines valdo, jauna seima. norejom ir mes ten, tik mazai vietos. ne vieno blogo atsiliepimo neirdejau, labai ten faina. jeigu iseina tai ir griebkit. ir maistas zinau geras.
Atsakyti
Sveiki visi, smagu kad yra kur aptarti tokius svarbius reikalus kaip kur atsvesti vestuves.
Mes planuojame apie 100 sveciu, dauguma is uzsienio (mano antra puse is Italijos), tad reikia rasti kur butu galima visiems sutilpti.
As turejau minti kad gal Takioji Neris butu neblogai. Ar kas nors tenai sventete? Kaip kainos, kaip maistas, kaip aplinka?...
Be to, kadangi dauguma bus atvyke is toli, ir reikes surasti kur visus apgyvendinti, pagalvojau apie Metropolio viesbuti. Netoli Takiosios Neries, taip kad susisiekimas neblogas, kainos irgi ne kosmines... Juk negaliu sukisti kur nors i bendrabuti jo giminiu ir draugu...
Ka patartumete?
Atsakyti
oi, jei pinigeliai ne beda, tai metropolio nesirinkit, gal geriau numerius Takiojoj uzsakykit, nes kol sveciai nukeliaus iki viesbucio ir apiplesti ir sumusti bus....tfu tfu tfu, prikalbeti nenoriu, bet geriau pasisaugoti !
Atsakyti
Sveiki! As noreciau daugiau suzinoti apie "Europa" restorana,nes ten tikriausiai darysim savo vestuves! Noreciau,kad parasytu kas svente ten vestuves,kokia ju nuomone apie maista,aptarnavima ir ttt,apie vieta ar jos uztektu 45 zmogeliukams!? Na tikrai noreciau suzinoti visus pliusus ir minusus! Aciu smile.gif
Atsakyti
mes svesim Sfinkso Restorane, Kaune.
Ten maksimaliai telpa viduj apie 65 zmones. Kaina priklauso kiek norisi isleisti jums ant maisto - bet min 60lt. Na mes kazkur apie 90-100lt planujam zmogui.

savinink eten jega - tikrai patars, pades ir neapsuks!

O aplinka irgi labai grazi!
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2006 01 03, 16:59)
mes svesim Sfinkso Restorane, Kaune.
Ten maksimaliai telpa viduj apie 65 zmones. Kaina priklauso kiek norisi isleisti jums ant maisto - bet min 60lt. Na mes kazkur apie 90-100lt planujam zmogui.

savinink eten jega - tikrai patars, pades ir neapsuks!

O aplinka irgi labai grazi!


O kaip del gerimu? Jie irgi ieina ir kokiais kiekiais?
Atsakyti
jeigu kas nors norite kaimisko stitliaus sodybos tai nuostabi sodyba yra kauno rajone ( o gal jau seredziaus, tiksliai nezinau), mazdaug 40 km nuo kauno, labai nuostabioj vietos, tai Bilvinu sodyba, labai nuostabi vieta, maists irgi geras. Dviem dienom su nakvyne ir dviem karstais pirmai dienai ir dviems karstais antrai dienai, bei kalnas uzkandziu taip pat nakvyne kinuoja tik 90 litu, bent tiek kainavo vasara, kai sokome savo vaestuves smile.gif Nereali gmta, miskelis, sodyba isikurus netoli plento, bet miskel;i, tai jokio triuksmo, nesigirdi, ir romantiskai gali pasivaiskcioti mirksiukas.gif ir surasti vaziuojant nuo kauno vienas juokas tongue.gif tikrai nuostabi vieta siulau visoms, jeigu kas noresit kontaktu ar nuotrauku galit man parasyti zinute, butinai duosiu ir dar nuotrauku idesiu.
TAip pat labai populiari sodyba yra Zalensu sodybe (berots taip vadinasi) tikrai liuks as pati kaip ir nebuvus, bet macius nuotraukas ir mano sesuo ten ne vienoj sventej buvus, bet ten reikia vieta uzsiimti maziausiai pries kokius 8 menesius ir tai neasiku ar bus vietu, as bandziau kovo mensi gauti liepos mensiui tai is manes juokesi ,akd pas juos jau iki sausio viskas uzimta.
Atsakyti