Įkraunama...
Įkraunama...

Alyvuogių aliejus

Naudojam Extra Virgin, viska ka gaminam, is pradziu gal ir buvo keistas skonis, bet dabar rankos nebekyla kitoki naudoti. Perkam ispaniskus Borges, Torento, Rafael Selgado ir italiska Luccese 4u.gif
Atsakyti
Prieš porą dienų sužinojau, kad alyvuogių aliejus iš Kretos (Kritsa regiono)laimėjo pirmąjį prizą Europoje, kaip geriausias aliejus.
O aš būtent tą ir naudoju ax.gif viskam. Net saldumynus kepu su juo.
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2008 07 13, 20:25)
naudoju labai retai ir tik tada kai gaminuosi maistą sau,o ne visai šeimynai

Vo brač kaip egoistiška hihihi.gif

Mes naudojam ir tokį, ir tokį.
Atsakyti
Naudoju ji tiek pagardinimui, tiek paciam gaminimui. Paprasta alieju pamirsau biggrin.gif
Atsakyti
Labai mėgstu alyvuogių aliejų, išbandžiau jį neseniai. Dar tik trečias buteliukas. Kolkas perku vis kitokius smile.gif
Atsakyti
naudoju visur tik alyvuogiu alieju, ir salotom ir kepimui, jokiu kitu nebeperku.
Atsakyti
QUOTE(Inesssija @ 2008 08 03, 16:46)
naudoju visur tik alyvuogiu alieju, ir salotom ir kepimui, jokiu kitu nebeperku.


tikrai taip drinks_cheers.gif tinka ir patinka visai šeimai. Seniai pamiršom kitokius smile.gif
Atsakyti
Kazkada nusipirkau maza buteliuka, kai tik gime mazoji, nes gydytoja sake, kad juo geriau uzpilti sumalta mesyte kai duosiu leliukui (beto akcija tada buvo blush2.gif ). Nuo to laiko kitokio nebeperku. Man jis labai patiko, daug skanesnis maistas man su alyvuogiu aliejumi.
Atsakyti
Alyvu aliejus man patinka, nors apskritai aliejaus nedaug vartoju. Salotoms, uzpilams etc naudoju Virgen extra, o kepimui siek tiek paprastesni. Nes, kiek girdejau, skaiciau ir pasakojo alyvuogiu augintojai, labai geras alyvuogiu aliejus kepimui netinka.
Atsakyti
butinai tik alyvuogiu, labai sveika ir naudinga smile.gif
Atsakyti
keliu tema i virsu. nusipirkau ir as Extra Virgin aliejaus, deja sugadinau salotu uzpila juo verysad.gif kartumas neispasakytas, teks kunui sunaudot ir nusipirkt rafinuoto aliejaus..
Atsakyti
Taip naudoju ,tik alyvuogių aliejų.
Jau senai atsirinkau alieju,kur salotoms,tai naudoju tik salotoms[pvz. graikinių riešutų}
Kur kepimui,tai atsirinkau kepimui,tik alyvuogių aliejų.
Dažnai naudoju ir,į sriubas pilu.ir į kitus patiekalus pilu.
Galiu pasakyti,kad pats geriausis aliejus yra šalto pirmo spaudimo{pvz."Exstra Virginia"]
Paprasto aliejaus jau nenaudoju.
Atsakyti