Įkraunama...
Įkraunama...

Alyvuogių aliejus

QUOTE(gurmans @ 2013 05 17, 11:54)

Kur perkat ir kokia kaina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2013 05 17, 14:52)
QUOTE(gurmans @ 2013 05 17, 11:54)

Kur perkat ir kokia kaina? 4u.gif


Perku Prismoje,kainuoja berods apie 27 litukus (0.5 litro). Va ,padariau foto:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 05 17, 15:20)
Perku Prismoje,kainuoja berods apie 27 litukus (0.5 litro).  Va ,padariau foto:

Net su vaizdine medziaga! bigsmile.gif Aciu! 4u.gif
Kai namini pabaigsim, reikes kada ir si isbandyt. Tik galetu buti siek tiek pigesnis. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2013 05 19, 21:30)
Net su vaizdine medziaga! bigsmile.gif Aciu! 4u.gif
Kai namini pabaigsim, reikes kada ir si isbandyt. Tik galetu buti siek tiek pigesnis. rolleyes.gif


Nera uz ka 4u.gif .
Su naminiu nesusiduriau ,tai negaliu palyginti ar sis bent panasus i ji blush2.gif .
Na lauksiu Jusu atsiliepimo,kai isbandysite. 4u.gif
Atsakyti
as naudoju alyvuogiu alieju Borges extra virgin olive oil, jis man pats skaniausiai. Kiek tik esu kitu bandziusi vis man nepatikdavo, o sitas fantastiskas thumbup.gif
Atsakyti
Alyvuogiu alieju naudoju salotoms ir pomidorams su mozzarella wub.gif , kepimui naudoju saulegrazu arba rapsu, nes kelis kartus bandziau kepti su alyvuogiu aliejumi, tai man jis spragsedavo keptuveje, toks vaizdas kad vandens ipiltum i karsta alieju blush2.gif . Gal nekokybiska nusipirkusi buvau g.gif , o gal nevisi jie tinka kepimui?
Atsakyti
lince23 - Alyvuogių aliejus, tas tikrasis extra virgin, šalto spaudimo tinka salotom, padažam, kepimui yra dažniausiai atskiras, bet jau šiek tiek prastesnis. trumpai tariant, kepant ant alyvuogių aliejaus jo ir skonis pasikeičia, per daug kaitint negalima, nes gali pradėt, kaip ir nutiko - spragsėt, šaudyt. o dar blogiau - jis labai kenkia visoms naujos kartos keptuvėms (išskyrus plienines), ilgai kepant ant alyvuogių aliejaus keptuvės danga pasidengs juo ir poto kibs maistas.

šiek tiek info ir čia yra: http://www.ve.lt/nau...kepimui-641799/
Atsakyti
QUOTE(dina931212 @ 2013 06 20, 09:39)
lince23 - Alyvuogių aliejus, tas tikrasis extra virgin, šalto spaudimo tinka salotom, padažam, kepimui yra dažniausiai atskiras, bet jau šiek tiek prastesnis. trumpai tariant, kepant ant alyvuogių aliejaus jo ir skonis pasikeičia, per daug kaitint negalima, nes gali pradėt, kaip ir nutiko - spragsėt, šaudyt. o dar blogiau - jis labai kenkia visoms naujos kartos keptuvėms (išskyrus plienines), ilgai kepant ant alyvuogių aliejaus keptuvės danga pasidengs juo ir poto kibs maistas.

šiek tiek info ir čia yra: http://www.ve.lt/nau...kepimui-641799/

Aciu labai uz info 4u.gif
Atsakyti
As alyvuogiu alieju naudoju tik salotoms, karta bandziau kept kazka tai nelabai patiko schmoll.gif Kepu tik su saulegrazu aliejum ax.gif
Atsakyti
Naudoju tik alyvuogiu alieju,ypatingai vaikams thumbup.gif turiu ir rapsu aliejaus,bet ji naudoju labai retais atvejais
Atsakyti
Sveikos, merginos, gal kartais turite tokia info, kiek dabar kainuoja geras alyvuogiu aliejus Kretoje?! Labai reikia, zadu uzsiprasyti is ten. Aciu!!
Atsakyti
Vis nepataikau nusipirkti tikrai gero, nekartaus alyvuogių aliejaus. Paskutinis buvo Borges, neskanus jis man, gerai, kad jį puikiai galima panaudoti kaip kosmetikos priemonę blush2.gif Gal kas perkat iš specializuotų parduotuvių aliejų ar užsisakote internetu? Noriu tikrai kokybiško smile.gif
Atsakyti