Įkraunama...
Įkraunama...

Masažas, klasikinis viso kūno, nugaros ir pan.

QUOTE(Savvy @ 2007 03 28, 16:17)
Sveiki,

Mamai gimtadienio proga noriu padovanoti masažo procedūrą - kad pailsėtų, atsipalaiduotų.

Norėčiau, kad ne tik masažas būtų malonus, geras, bet ir kad aplinka jauki (ne poliklinikos tipo sterili aplinka, ne "konvejeris" - o dėmesys klientui). Plius - kad masažuotoja būtų moteris (manau, tiesiog taip būtų paprasčiau atsipalaiduoti)  blush2.gif  4u.gif

Buvau įkišusi nosytę į L'occitane Europos prekybos centre (vln).
user posted image
Na, - masažinio kambariuko aplinka netgi labai patiko, o ir iš parduotuvytės tokie malonūs kvapai sklinda. Bet - tikrai aukštos kainos ir plius - vėl ta "Europoja"...  unsure.gif
Ar yra kas nors čia buvęs? O gal galite parekomenduoti kažką, kas atitiktų mano "reikalavimus" ir būtų ne prekybos centre?  ax.gif

As buvau Europoj, bet pas vyra, man patiko, kad prekybos centre nelabai ir man tas faktas, tiesiog del to ejau, kad ta masazista pazystu.
Siaip rekomenduoju www.idzumi.lt ten kainos ausktos, bet aptarnavimas ir aplinka thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

As vakar baigiau masazu kursa. Pirmiausia prasiau masazuoti kojas, nes jos pas mane tragiskos: pastoviai maudzia, einant skauda... Jauciausi kaip pensininke verysad.gif Nors mano tikslas, einant pas masazista, buvo pasidaryti anticeliulitini masaza. Bet... buvau itikinta, kad jokio celiulito neturiu ir neverta su tokiomis proceduromis prasideti jei tikrai nera poreikio (veliau supratau, kad tokio skausmo as pati neiskesciau). Na va, pasidariau as ta koju masaza, o paskui paprasiau ir nugaryte pamasazuoti. Dabar jauciuosi thumbup.gif ir esu pasiruosusi pasitikti vasara. Ejau as ne i salona, o pas toki akla masazista i namus (cia man viena pazistama prirode ji). Man viskas patiko, aisku, aplinka ne kaip salone, bet kaina irgi atitinkama. O uz jo profesionaluma ir atliekama darba galva guldyciau.
Na va, pasigyriau jums ir visas raginu eiti masazuotis
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 04 24, 19:08)
Latelle, bet gi tau nėra jokio celiulito...Esi kaip iš pieno plaukus...

Aciu,Vaizgante,bet radau as ji.....celiulita-parazita....
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 04 27, 13:42)
Aciu,Vaizgante,bet radau as ji.....celiulita-parazita....


Matyt, labai kruopščiai ieškojai... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnelė @ 2007 04 27, 11:18)
Sveikos,

As vakar baigiau masazu kursa. Pirmiausia prasiau masazuoti kojas, nes jos pas mane tragiskos: pastoviai maudzia, einant skauda... Jauciausi kaip pensininke verysad.gif Nors mano tikslas, einant pas masazista, buvo pasidaryti anticeliulitini masaza. Bet... buvau itikinta, kad jokio celiulito neturiu ir neverta su tokiomis proceduromis prasideti jei tikrai nera poreikio (veliau supratau, kad tokio skausmo as pati neiskesciau). Na va, pasidariau as ta koju masaza, o paskui paprasiau ir nugaryte pamasazuoti. Dabar jauciuosi  thumbup.gif  ir esu pasiruosusi pasitikti vasara. Ejau as ne i salona, o pas toki akla masazista i namus (cia man viena pazistama prirode ji). Man viskas patiko, aisku, aplinka ne kaip salone, bet kaina irgi atitinkama. O uz jo profesionaluma ir atliekama darba galva guldyciau.
Na va, pasigyriau jums ir visas raginu eiti masazuotis


o kiek , Vilnele, kainavo vienas kartas kojom?
Atsakyti
Gal kas darėtės masažus Kaune "Masažo saloje"? Noriu vyrui gimtadienio proga masažiuką dovanot, ten galima kuponą pirkt. Gal galit ką pakomentuot apie klasikinį ir relaksacinį masažą karštais akmenimis? Ar tikrai atpalaiduoja, pašalina nuovargį? Ar jums patiko? O gal dar kur Kaune galit parekomenduot masažus? Būsiu labai dėkinga už atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelija33: 01 gegužės 2007 - 12:27
QUOTE(ingutekk @ 2007 05 01, 12:29)
o kiek , Vilnele, kainavo vienas kartas kojom?

As nusiderejau iki 30 Lt (iprasta kaina 35). Vienas seansas kojoms trunka apie 1h 20min
Atsakyti
KNYGA, gal gali parasyti kur rasti ta masaziste Marijampoleje??? Gal jos telefonas yra ar dar kas nors? Nes kaip tik atostogu vasarai leksiu namolio,tai apsilankyti noreciau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnelė @ 2007 05 02, 13:12)
As nusiderejau iki 30 Lt (iprasta kaina 35). Vienas seansas kojoms trunka apie 1h 20min


Tai tikrai labai nebrangiai, o cia Vilniuj? As vaikstau uz 40lt, bet man tik valandziuke masazuoja..
Atsakyti
Gera masažuotoja dirba Labdarių 3. Rekomenduoju ir masažuotis pas ją, ir masažų mokytis.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 05 09, 17:13)
Gera masažuotoja dirba Labdarių 3. Rekomenduoju ir masažuotis pas ją, ir masažų mokytis.

gal gali parasyt koordinates tos masazistes? tel ar ka nors?
is anksto dekoju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lambiukas @ 2007 05 09, 18:58)
gal gali parasyt koordinates tos masazistes? tel ar ka nors?
is anksto dekoju rolleyes.gif


Edita Zarecki 865509360
Atsakyti