Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanot, kai "niekam nieko nereikia"?

Vat mano vyrui amžinai nieko nereikia, tai radau išeitį - neseniai vyras nusipirko naują Subaru mašiną, tai tame puslapyje subaru.lt žiūrau žiūrau, ogi aksesuarų visokių pilna bigsmile.gif Nu ir užsisakiau nerealius jam originalius marškinėlius ir kepuraitę su komandos parašais bigsmile.gif Aina sau, kaip buvau dėkinga Dievui, kad apšvietė man protą doh.gif
Atsakyti
jeigu žmogus mėgsta muziką, manau, visai neblogai būtų mp3 playeris tas kišeninis, ne diskinis:). bent jau man labai patiktų, jei neturėčiau. žinoma, tik jeigu galite sau leisti pirkti tokias dovanas. arba jo mėgstamos muzikos albumą originalų. o šiaip man patinka knygos. aš manau, kad knyga yra geriausia dovana, jei sugebi gerą išrinkti. bet čia autorė lyg jau ir atsižegnojo nuo jų... bet yra toks dalykas kaip komiksai (ne vaikiški), tačiau čia nebent užsisakinėti iš kokio amazon.com ar kt., nes Lietuvoje nerasi. arba padovanok tada žiurkėnąsmile.gif labai mielas gyvūnas, nereikalaujantis daug priežiūros.
man kažkaip nesvarbu, ką padovanos, įdomiausias yra laukimas, staigmena. jeigu tėvams, tai butelį kokio neblogo gėralo:) kaip jau kažkas minėjo. arba fejerverkųsmile.gif)sušaudys per naujus metus. gali dar nupirkti gerą stalo žaidimą. neblogai būtų bilietai į teatrą, koncertą. rūkančiam žmogui galima padovanoti pypkęsmile.gif ir vyšninio tabako:))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 06 gruodžio 2006 - 15:01
QUOTE(katalike @ 2006 12 06, 15:00)
jeigu žmogus mėgsta muziką, manau, visai neblogai būtų mp3 playeris tas kišeninis, ne diskinis:). bent jau man labai patiktų, jei neturėčiau. žinoma, tik jeigu galite sau leisti pirkti tokias dovanas. arba jo mėgstamos muzikos albumą originalų. o šiaip man patinka knygos. aš manau, kad knyga yra geriausia dovana, jei sugebi gerą išrinkti. bet čia autorė lyg jau ir atsižegnojo nuo jų... bet yra toks dalykas kaip komiksai (ne vaikiški), tačiau čia nebent užsisakinėti iš kokio amazon.com ar kt., nes Lietuvoje nerasi. arba padovanok tada žiurkėnąsmile.gif labai mielas gyvūnas, nereikalaujantis daug priežiūros.
man kažkaip nesvarbu, ką padovanos, įdomiausias yra laukimas, staigmena. jeigu tėvams, tai butelį kokio neblogo gėralo:) kaip jau kažkas minėjo. arba fejerverkųsmile.gif)sušaudys per naujus metus. gali dar nupirkti gerą stalo žaidimą. neblogai būtų bilietai į teatrą, koncertą. rūkančiam žmogui galima padovanoti pypkęsmile.gif ir vyšninio tabako:))


gyvunu turim ne viena
knygu -- jau ir taip persidovanota
bilietais i teatra -- ir taip apsirupinta
komiksai -- nesuprantami
mp3 playeris -- yra
muzikos kompaktai -- namie vos ne archyvas
fejerverkai -- cia tinka tik man
buteliai -- tipo "zemas lygis"
zurnalai -- jiems "nera laiko"
dvd -- gimtadieniams dovanojau
suvenyrai -- uzkniso
indai -- neber kur det
pypke -- nerukom, bet irgi turim
verysad.gif
tiesiog zavu, ane?

o surio peilis -- gal tikrai idomiausia rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dios: 07 gruodžio 2006 - 12:25
nu joo... tai jeigu jiems nieko nereikia, viskuo aptekę ir viskas atsibodę, gal nieko ir nedovanok? nebent turi daug pinigų ir gali kelionę užfundyt biggrin.gif nes turbūt stebuklo čia nesugalvosim. blin, išrankūs žmonės šiais laikais g.gif man tai viskas tinka, ką padovanoja
Atsakyti
Galima dovanot vazonine gele - tos ryskios orchidejos man nerealiai grazios, kaip noreciau blush2.gif
Kaip supratau, tavo mama lyg vadove, jei vadovo kalendoriu nusipirko. Tai padovanok vizitinems kortelems metaline dezute. Buna tokiu plonyciu, gali net isgraviruot.
Jei naudojasi mobilaus rysio pildymo kortelemis, galima padovanot "Labas" ar "Pildyk" .
Dalykai automobiliui, purskalai nuo rasojimo, purskalai nuimantys leda, poliravimo pastos, liemene su atsvaitais (nuo sausio 1 d tokia privaloma isigyt) ir pan.

Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2006 12 06, 15:00)
arba padovanok tada žiurkėnąsmile.gif labai mielas gyvūnas, nereikalaujantis daug priežiūros.


Varyčiau lauk su visu žiurkėnu lotuliukas.gif

Ačiū. mergaitės, už idėjas, neblogų radau, tikiuosi, kad pritaikysiu kai ką bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(wow @ 2006 12 05, 11:40)
na o as sugalvojau ka galiu dar padovanot, mamai, uosvienei ir dar vienai draugei thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Nesenai nusipirkau ta toki peili kur suriui pjaustyti. nu siaubas, nerealus dalykas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Labai paprastai ir graziai supjausto suri. Kadangi zinau kad jos to tikrai neturi savo virtuvese, tai dovana bus  thumbup.gif
o ir kaina normali, as apie 20 lt sumokejau



jis toks su skylėm dviem ir galas kaip "dvigubas"? g.gif kazkaip nesuprantu, kaip jis ten "veikia"... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wow @ 2006 12 06, 10:14)
ai ten labiau panasu i bulviu skustuka, negu i peili.
o ir siaip jei pradet visais prietarais tiket, tai baisu gyvent butu lotuliukas.gif

galima padovanoti magic puodeli, delione ar pagalvele su savo nuotraukos atvaizdu daugiau info www.copy1.lt . Super dovaneles biggrin.gif originalu, greita, nebrangu thumbup.gif
Atsakyti
O mes nusprendėme močiutei padovanoti nuotraukų albumą su mūsų ir jos nuotraukomis ir 2007 metų kalendorių (taip pat su nuotraukomis) biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazySun @ 2006 12 09, 14:06)
jis toks su skylėm dviem ir galas kaip "dvigubas"? g.gif  kazkaip nesuprantu, kaip jis ten "veikia"... blush2.gif



pas mane tai su viena skyle:) zinok jie labai paprastai ir fainai veikia thumbup.gif
ivedziau i google paieska, tai va rado kaip jis atrodo:

http://draugas.dovan...ter.html?lang=2

tik cia ziuriu brangus labai:)
Atsakyti
Aš nupirkau mini augaliukus - įsodintus į pakabukus raktams ar mobiliakui. Įdomus dalykas+reikia tik kartą per mėnesį palaistyt+kai peraugs pakabuką, bus galima įsisodinti į vazonėlį. Gal dar kam bus įdomu:

http://www.minipl.lt/
Atsakyti
QUOTE(tylka @ 2006 12 09, 23:57)
O mes nusprendėme močiutei padovanoti nuotraukų albumą su mūsų ir jos nuotraukomis ir 2007 metų kalendorių (taip pat su nuotraukomis) biggrin.gif  tongue.gif


Visa faina kalendoriaus idėja, gal kitiems metams reiktų užsirašyt.

Aš irgi turiu tokią problemą kaip temos autorė. Galvos skausmas kam ką padovanoti, kai niekam nieko nereikia. Tėvams sunkiausia sugalvot.
Mamai vis dovanodavom ką nors iš kosmetikos, bet jau nusibodo ir nebemiela. Nors šiemet jau nupirkau šiokią tokią kosmetinę smulkmenėlę, bet galovju ką čia dar g.gif Gal reikės nupirkt kokių brangių saldainių, megėja juk biggrin.gif

Dar perskaičiau čia apie arbatos dovanojimą. Užsuksiu į Presto ir pažiūrėsiu kokia ten pasiūla. Tik ar nebus per menka dovanikė tetai? doh.gif
Atsakyti