Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ką padovanot, kai "niekam nieko nereikia"?
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Kalėdų karštligė
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Medinis
Padovanokite man puodą karšto skanaus garuojančio sultinio... Please.... 4u.gif
Laura_k
QUOTE(Medinis @ 2006 12 27, 17:27)
Padovanokite man puodą karšto skanaus garuojančio sultinio... Please.... 4u.gif
*

su mielu noru biggrin.gif kokiu adresu pristatyt?
Medinis
QUOTE(Laura_k @ 2006 12 27, 16:53)
su mielu noru  biggrin.gif  kokiu adresu pristatyt?

Ačiū, nebereikia. Bet už gerus norus - didelis apvalus dėkui.
nebijau
Kai zinai, kad zmogui nieko nereikia, dovanoju piniginius cekius arba pinigus, bet originaliai ipakuotus, mat valgyti vis tiek norisi, tai lai zmogus bent maisto uz ta dovana nusiperka kokio norisi biggrin.gif
Galiu pasidalinti pora pinigu ipakavimo ideju 4u.gif
Nupirkau 100lt vertes maximos ceki, jis toks geltonos spalvos. Zinojau, jog tu zmoniu, kuriems jis bus dovanojamas, svajone buvo geltonas namas su raudonu stogu. Nupirkau foto remelius, blizgancius dazus(vaikams tokius perkam, ivairiu spalvu) ir ant balto A4 formato lapo nupiesiau geltona nama su raudonu stogu, geltona ceki i namo vidu idejau. Aplinkui sidabriniais dazais krentanti sniega ir seni besmegeni salia, ireminau i foto remeli ir padovanojau su zodziais-norejot namo, dovanojam nama wub.gif Tie zmones buvo tokie patenkinti, kad jau uzsikviete po menesio ivykstanti baliu, sake, jog tai labai originali ir naudinga dovana thumbup.gif
Kitas pvz-nusipirkti fotoremeli ir surinkus sesias kupiuras po desimt litu isdelioti jas taip, kad vizualiai ziurint matytusi desimtines vienetas ir sesi nuliai-gaunasi kaip milijonas, viska ireminti ir padovanoti-labai irgi isradinga ideja, patinkanti visiems(seseriai taip dovanojau, tai sake, jog gaila is remelio istraukti, lauks, kai bus blogi laikai, tik tada blush2.gif )
Essexgirls
QUOTE(majaliza @ 2006 12 22, 23:10)
Auto Bild neblogas  rolleyes.gif http://www.autobild.lt/
*

labai dekui tau 4u.gif ,uzsakiau as sita zurnaliuka dovanu saviskiui, du kart i menesi jisai eina thumbup.gif
Bellina
Sveikutės smile.gif

Kadangi visada apie šventines dovanas pradedu galvoti labai anksti, šiemet pradėjau spręsti šį sudėtingą uždavinį ir... beskaitant Jūsų mintis, šovė viena idėja... smile.gif
Kalbant apie pačius artimiausius... Pas mus dar anūkų nėra, esame tik 6, tad... smile.gif Tėvams bus bendra dovana nuo mano ir brolio pusių. Rezervuosiu staliuką Kalėdinei vakarienei, kad mamai nereikėtų plušti prie puodų, tad tėvams dovanėlė ir bus nuo mūsų visų - netradicinės Kalėdos pvz. restorane smile.gif Dar nesame visi 6 kažkur prabangiai vakarieniavę, tad tai bus kažkas naujo... O tada nuo manęs ir draugo, paprašysiu, kad padavėjas atneštų 4 dovanėles, t.y. gražiai įpakuotas smulkmenas, pvz saldainių vienetinių, nuotrauka su broliu vaikystėje ir panašiai smile.gif Va tik bėda ką brangiausiajam dovanoti... Dar minčių neturiu... sad.gif
O visą tą idėją dar galima tobulinti iki begalybės su dovanėlėm, kad ir padavėjas pvz būtų su senio šalčio kepure ir t.t. Manau svarbiausia tai, kad pasidžiaugsime skania ir jaukia vakariene ir mamai nereikės prakaito braugti gaminant 100 patiekalų smile.gif

Kaip Jūs vertinate tokią idėja, ar Jums patiktų? 4u.gif
Italiana
QUOTE(Saaule @ 2007 10 03, 10:35)
Sveikutės smile.gif

Kadangi visada apie šventines dovanas pradedu galvoti labai anksti, šiemet pradėjau spręsti šį sudėtingą uždavinį ir... beskaitant Jūsų mintis, šovė viena idėja... smile.gif
Kalbant apie pačius artimiausius... Pas mus dar anūkų nėra, esame tik 6, tad... smile.gif Tėvams bus bendra dovana nuo mano ir brolio pusių. Rezervuosiu staliuką Kalėdinei vakarienei, kad mamai nereikėtų plušti prie puodų, tad tėvams dovanėlė ir bus nuo mūsų visų - netradicinės Kalėdos pvz. restorane smile.gif Dar nesame visi 6 kažkur prabangiai vakarieniavę, tad tai bus kažkas naujo... O tada nuo manęs ir draugo, paprašysiu, kad padavėjas atneštų 4 dovanėles, t.y. gražiai įpakuotas smulkmenas, pvz saldainių vienetinių, nuotrauka su broliu vaikystėje ir panašiai smile.gif Va tik bėda ką brangiausiajam dovanoti... Dar minčių neturiu... sad.gif
O visą tą idėją dar galima tobulinti iki begalybės su dovanėlėm, kad ir padavėjas pvz būtų su senio šalčio kepure ir t.t. Manau svarbiausia tai, kad pasidžiaugsime skania ir jaukia vakariene ir mamai nereikės prakaito braugti gaminant 100 patiekalų smile.gif

*

Super ideja 4u.gif Gal as kitiems metams ja pasisavinsiu, jei leisi tongue.gif nes siem metam jau visiems sugalvojau ka dovanosiu, tik del tetes dovanos dar nezinau...cia man visada sunkiausia g.gif
JM
As taip buvau sugalvojus per tevelio gimtadieni ir kartu buvo ju vestuviu jubiliejus.Uzsakiau staliuka,viska apmokejau,dar sumokejome muzikantams,kad prietu prie ju staliuko ir pagrotu ju megstama daina wub.gif wub.gif wub.gif ir..............nuveze juos palikome megautis vienas kitu blush2.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
destination
Kasmet norisi padovanoti šiltas dovanas.

Pati praeitais metais labiausiai buvau patenkinta
šiltom raudonom vilnonėm kojinėm (pakuotė irgi svarbi-maniškės buvo suvyniotos į žalią dovanų popierių ir surištos auksiniu kaspinu wub.gif ) ;
arbatų ir šokoladų rinkiniu iš Presto (viskas gražiai supakuota ir labai skanu wub.gif ) ;
dušo kosmetikos rinkiniu (dušo želė, losjonas, purškiklis - viskas cinamono kvapo wub.gif ).

taip pat buvau nustebinta atvirukais: gavau begalę mažyčių (parduotuvėse tokių nemačiau) atviručių su patarimais kaip Kalėdas padaryti smagias sau ir kitiems.

atvirukus galima susimaketuoti patiems, dabar yra begalė kompiuterinių programų (tokias paslaugas teikia ir supermamos rankdarbių skyrelyje). atsispausdinti, manau, galima foto salone.

niekada nepamirškite gražiai supakuoti - nes išorė labai svarbi. kaip miela gauti gražiai suvyniotas į kalėdinį popierių, sudėtas į dėžutes, aprištas kaspinais, dovanas.

Sėkmės. newyear.gif
allegro
Šiaip ar taip,bet mano galvoje jau mintys apie kalėdines dovanas, niekad to nepalieku paskutinei dienai.
Bellina
QUOTE(allegro @ 2007 10 09, 20:04)
Šiaip ar taip,bet mano galvoje jau mintys apie kalėdines dovanas, niekad to nepalieku paskutinei dienai.
*

Tai pasidalink mintimis ir idėjomis smile.gif drinks_cheers.gif
viktooorija
QUOTE(Saaule @ 2007 10 03, 10:35)
Sveikutės smile.gif

*

Ypatingai nuostabi mintis thumbup.gif
Kai jau viska suorganizuosi butu labai idomu suzinoti kiek tokis malonumas kainuoja? blush2.gif

Aisku man tai niekaip nepavyktu sitaip pasveikinti kaledu proga savo seiminyksciu 4u.gif nes is mano ir MB puses gaunasi sveikinamuju apie 15-20... bet kokiu vestuviu metiniu proga manau galeciau nusikopint tooookia nuostabia ideja thumbup.gif
Liucija Devyndarbė
apie kaledas as ir jau pagalvoju ir tikrai zinau kad siemet visi gaus po silta dovanele ranku darbo ax.gif
tik dar nesumasciau ka kam gaminsiu, bet zinau kad vaikuciai gaus po pleduka vaikiska nuotaikinga ir spalvota
va po toki mazdaug, tik kiekvienam bus skirtingas su skirtingais piesinukais ir spalvytem thumbup.gif

user posted image wub.gif
Šunvyšnė
Sveikutės visos, jau pradedančios gyventi pamažu artėjančių švenčių nuotaikomis smile.gif

Gal kam pravers pernykštė mano idėja. Kadangi šiais laikais esame labai užimti, man labai norėjosi dovanos "pabūti kartu" smile.gif Todėl susikooperavome su mano ir vyro broliais (jie dar viengungiai) ir abiejų tėvams dovanojome bilietus į Livu akvaparką. Aišku bilietus nusipirkome ir sau smile.gif Ir ištaikę vieną visiems tinkantį savaitgalį išvažiavome, visą dieną praleidome super smagiai, grįžę namo dar neskubėjome visi atsisveikinti, o smagiai pasėdėjome vakare ir tik kitą dieną išsiskirstėme. Pas mus priimta tokias rimtesnes dovanas dovanoti tik patiems artimiausiems. Pas mane tų giminių artimesnių daugiau kaip ir nelabai yra. O pas vyrą dar yra seneliai, tetos ir dėdės šeimos. Tai jiems nedovanojom didelių dovanų, bet vistiek norėjome kažką simboliško smile.gif Tai nupirkau dėžutę Rafaelo saldainių, internete prisirankiojau įvairių palinkėjimų. Tuos palinkėjimus atspausdinau. Tokios popierinės juostelės gavosi, kuriomis apvyniojau kiekvieną saldainį, tada apvyniojau tuos saldainius smagiu šventiniu popieriumi, surišau juostele. Gavosi tokie didoki šventiniai saldainiai smile.gif Ir visi gavo tuos saldainius ragauti smile.gif Buvo visiems labai smagus ir malonus siurprizas smile.gif

O šiemet dėl dovanų artimiausiems dar nenusprendėme, bet visiems kitiems greičiausiai nunersiu krūvą snaigelių ir jomis apdovanosim smile.gif
limbi
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 10 10, 10:28)
apie kaledas as ir jau pagalvoju ir tikrai zinau kad siemet visi gaus po silta dovanele ranku darbo ax.gif
tik dar nesumasciau ka kam gaminsiu, bet zinau kad vaikuciai gaus po pleduka vaikiska nuotaikinga ir spalvota
va po toki mazdaug, tik kiekvienam bus skirtingas su skirtingais piesinukais ir spalvytem  thumbup.gif

user posted image wub.gif
*

Vau kaip gražu wub.gif mirksiukas.gif
Panelytex
QUOTE(nebijau @ 2006 12 29, 11:18)
Kai zinai, kad zmogui nieko nereikia, dovanoju piniginius cekius arba pinigus, bet originaliai ipakuotus, mat valgyti vis tiek norisi, tai lai zmogus bent maisto uz ta dovana nusiperka kokio norisi biggrin.gif
Galiu pasidalinti pora pinigu ipakavimo ideju 4u.gif
Nupirkau 100lt vertes maximos ceki, jis toks geltonos spalvos. Zinojau, jog tu zmoniu, kuriems jis bus dovanojamas, svajone buvo geltonas namas su raudonu stogu. Nupirkau foto remelius, blizgancius dazus(vaikams tokius perkam, ivairiu spalvu) ir ant balto A4 formato lapo nupiesiau geltona nama su raudonu stogu, geltona ceki i namo vidu idejau. Aplinkui sidabriniais dazais krentanti sniega ir seni besmegeni salia, ireminau i foto remeli ir padovanojau su zodziais-norejot namo, dovanojam nama wub.gif Tie zmones buvo tokie patenkinti, kad jau uzsikviete po menesio ivykstanti baliu, sake, jog tai labai originali ir naudinga dovana thumbup.gif
Kitas pvz-nusipirkti fotoremeli ir surinkus sesias kupiuras po desimt litu isdelioti jas taip, kad vizualiai ziurint matytusi desimtines vienetas ir sesi nuliai-gaunasi kaip milijonas, viska ireminti ir padovanoti-labai irgi isradinga ideja, patinkanti visiems(seseriai taip dovanojau, tai sake, jog gaila is remelio istraukti, lauks, kai bus blogi laikai, tik tada blush2.gif )
*

Kaip išradinga thumbup.gif
viktooorija
Noriu visas mamytes pagirti su nuostabiomis mintimis thumbup.gif saunuoles thumbup.gif
O as kaip kiekvienais metais vis turiu nora pradeti dovaneles pirkti bent jau nuo lapk ricio pradzios, kad visiem suspeciau isrinkti viska neskubedama ax.gif nu bet dar niekada nepavyko isyvenditi sito plano-chuligano.. blush2.gif Kaip sakant viskas buna perkama per pacia karstine paskutinem dienom.. blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Ar jau jus pradejote ieskoti dovaneliu sioms kaledoms? bigsmile.gif
Liucija Devyndarbė
QUOTE(limbi @ 2007 10 11, 16:02)
Vau kaip gražu wub.gif  mirksiukas.gif
*

aciukas
cia ranku darbas
visko daugiau mano parase blush2.gif
ingakyca
QUOTE(viktooorija @ 2007 10 19, 11:53)
Noriu visas mamytes pagirti su nuostabiomis mintimis  thumbup.gif saunuoles  thumbup.gif
O as kaip kiekvienais metais vis turiu nora pradeti dovaneles pirkti bent jau nuo lapk ricio pradzios, kad visiem suspeciau isrinkti viska neskubedama ax.gif  nu bet dar niekada nepavyko isyvenditi sito plano-chuligano.. blush2.gif  Kaip sakant viskas buna perkama per pacia karstine paskutinem dienom.. blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

*

Jau pradėjau tik dar nežinau, ką kam pirkti lotuliukas.gif
Freshi
Mes prosenelei Bitnerio balzama dovanodavom tai jinai visada labai dziaugdavosi ir jai to buteliuko visiems metams uztekdavo thumbup.gif
Mamai tai visada kremukai tinka, nes jinai gaili pinigu ant ju.
Brolis visada kvepalu uzsipraso.
Brolio draugei siemet pukuotas tapkes dovanosiu, nes mama sake kad jinai i svecius atvaziavus vis jos 'pavagia' lotuliukas.gif
Mociutei esu kelis kartus dovanojus po grazia skara ant peciu uzsimesti- vienais metais puosnia blizgancia, kitais metais silta vilnone.

O siaip visokiems giminaiciams tai dazniausiai geru saldainiu deze, kokio nors likerio, arbatu ar kavos is Presto.

Man kazkaip visad didziausia problema buna ka MB padovanot, nes dar ne ta stadija kad kaskart kojines ir triusikus dovanot... o viska ko reikia ar nori pats speja nusipirkt svenciu nesulaukes verysad.gif
milka
Manau jau pats metas pradeti dairitys dovanėlių arba pradeti gaminti pačiai 000054.gif
Snape
QUOTE(Freshi @ 2007 10 24, 16:51)
Man kazkaip visad didziausia problema buna ka MB padovanot, nes dar ne ta stadija kad kaskart kojines ir triusikus dovanot... o viska ko reikia ar nori pats speja nusipirkt svenciu nesulaukes  verysad.gif
*

Mes kurį laiką praktikuojame tokį dalyką: arba pateikiame vienas kitam sąrašą su kokiais 20 punktų, ko norėtume - garantuotai jokio nusivylimo, ir taip pat išlieka staigmenos elementas, nes nežinai, ką iš 20 dalykų gausi, dažnai pusę būnu pamiršus, ir tt. labai daug streso pašalina blush2.gif Na o dabar, kai bazinis sąrašas yra, galima tiesiog jį papildyti ar net nepildyt. rolleyes.gif

arba tiesiog, artėjant progai, įtempiu ausis, o jei išgirstu pageidavimus, užsirašau kur nors (pvz ant desktopo/į užrašinę). Aišku, kai Kalėdos, ypač jei reik sveikint žmones, su kuriais kasdien pageidavimais nesidalini (kt. mieste gyvenantys giminės ar šiaip nieko niekada negeidaujantys), tai sunkiau... schmoll.gif
Nuk
Ačiū mamytės, už šaunias idėjas 4u.gif
Šiemet ruošiuosi anksčiau dovanas pirkti, bet jaučiu, kad bus kaip visada - paskutinėm savaitėm lakstymas po parduotuves.
Galiu pasakyti vieną idėją - pernai mes su MB susitarėm, kad nepirksim vienas kitam jokių dovanų, o užsisakysim Druskininkuose SPA savaitgalį thumbup.gif Gavosi brangokai, dabar tiksliai nepamenu, bet gal kokie 800 Lt 4u.gif Bet nerealiai praleidom kelias dienas tarp švenčių thumbup.gif
MB taip patiko, kad ir šiemet siūlo tą pačią mintį, bet šiemet tai turbūt mūsų dovana sau bus svetainės baldai 4u.gif
Dar vasarą per Maximos išpardavimą užtikau tokias tarkas, kur keičiasi peiliukai ir visaip tarkuoti galima, tai sakiau padovanosiu močiutei ir kokiai tetai. Manau, bus puiki dovana.
Ką prisimenu pernai dovanojau: mamai apatinį trikotažą (nes gaili sau gerą nusipirkti), tėčiui marškinius ir kaklaraištį,
Mamai gera dovana - apsilankymas grožio salone - dovanosiu per gimtadienį.
activ
QUOTE(wow @ 2006 11 08, 12:31)
Tada nieko nedovanok jei jiems nieks neidomu ir nieko nereikia  lotuliukas.gif
Na o siaip as zmonems kuriems nezinau ka dovanot, tai nuperku is Presto ar Sokolodo parduotuves, kavos keliu rusiu ar arbatu keliu rusiu (priklausomai ka megsta) ir dezute saldainiu is Sokolodo parduotuves, kurie ten sveriami yra. Ir viskas:)
Dar kartais zmonems padovanoju vitaminu smile.gif
*

drinks_cheers.gif thumbup.gif mes irgi tevams po smulkmena dovanojama. Kazka tipisko Kaledisko blush2.gif Dabar irgi as minti suaudusi nupirkti pinta dezele ir ten prideti ivairiu arbatu, gal koki saldumyna ir viskas blush2.gif Esme idejoje, o ne brangume ar pan ax.gif
Leita
o aš atradau sm darbštuoles, auksarankes mamas biggrin.gif
originalu ir užsakymai, apmokėjimai online.
labai patogu thumbup.gif
kuo anksčiau susirinksiu, tuo laimingesne ir ramesne būsiu prieš Kalėdas bigsmile.gif
Nuk
QUOTE(Leita @ 2007 10 25, 17:56)
o aš atradau sm darbštuoles, auksarankes mamas biggrin.gif
originalu ir užsakymai, apmokėjimai online.
labai patogu thumbup.gif
kuo anksčiau susirinksiu, tuo laimingesne ir ramesne būsiu prieš Kalėdas  bigsmile.gif
*

Aš ir kai ką jau užsisakiau pas darbštuoles Kalėdinėm dovanėlėm mirksiukas.gif
destination
Močiutėms dovanosim dvylikos lapų kalendorius su mūsų šeimos nuotraukom. Atsispausdinsim ir įrišim - praktiška ir gražu. wub.gif Be to susimaketuosiu pati, reiks tik atsispausdint foto salone ir įrišt COPY1. mirksiukas.gif
ingakyca
QUOTE(Keite @ 2007 10 27, 11:52)
Močiutėms dovanosim dvylikos lapų kalendorius su mūsų šeimos nuotraukom. Atsispausdinsim ir įrišim - praktiška ir gražu.  wub.gif  Be to susimaketuosiu pati, reiks tik atsispausdint foto salone ir įrišt COPY1.  mirksiukas.gif
*

Aš irgi noriu tokio kalendoriaus, tai pasidarysiu tokią dovaną sau bigsmile.gif Su savo šeimos nuotraukomis kitiems metams biggrin.gif
Filosophy
QUOTE(viktooorija @ 2007 10 19, 11:53)

O as kaip kiekvienais metais vis turiu nora pradeti dovaneles pirkti bent jau nuo lapk ricio pradzios, kad visiem suspeciau isrinkti viska neskubedama ax.gif  nu bet dar niekada nepavyko isyvenditi sito plano-chuligano.. blush2.gif  Kaip sakant viskas buna perkama per pacia karstine paskutinem dienom.. blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

*

Man irgi taip visad būna doh.gif Visada planuodavau neskubėdama susipirkti gruodžio pradžioj,bet niekad taip neišeina,likus kelioms dienoms iki Kalėdų dalyvauju visuose tuose "kamščiuose" doh.gif O todėl ,kad kai yra laiko, tai vis atrodo spėsiu o kai nebelieka laiko tai perki bet ką...Tačiau vistiek visada stengiuosi išrinkti kažką mielo... ax.gif O jau žinau,kad šiais metais kam nors iš giminaičių padovanosiu Spa procedūrą... bigsmile.gif
destination
QUOTE(ingakyca @ 2007 10 27, 12:45)
Aš irgi noriu tokio kalendoriaus, tai pasidarysiu tokią dovaną sau  bigsmile.gif Su savo šeimos nuotraukomis kitiems metams  biggrin.gif
*

tai tikrai nėra brangu jei pats moki pasidaryti - tada lieka tik atsispausdint ir įrišt.

p.s. tai daro ir auksarankės supermamos skelbimų lentoj bigsmile.gif mirksiukas.gif
Altika
QUOTE(Keite @ 2007 10 27, 10:52)
Močiutėms dovanosim dvylikos lapų kalendorius su mūsų šeimos nuotraukom. Atsispausdinsim ir įrišim - praktiška ir gražu.  wub.gif  Be to susimaketuosiu pati, reiks tik atsispausdint foto salone ir įrišt COPY1.  mirksiukas.gif
*

Labai miela dovanele, esu dovanojus mociutei per gimtadieni smile.gif
Ir COPY1 galima atsispausdinti, man asmeniskai ten net labiau patinka, nes pasidaro kaip atvirukas,toks tvirtas lapas o is fotosalono tai tiesiog nuotrauka ax.gif
gabrielita21
sveikos, kas turit vaikiuka galiu pasiulyt padaryt saldainiu su vaikucio foto, galesit padovanot ar pridet prie dovanos seneliams ar dar kam. 4u.gif
jei susidomejom prasom i az smile.gif
ingutcia
mano idejos...savo draugui
- sopranu visi sesi sezonai..jau baigiu siusti
- puodelis su mano foto kalediniais apatiniais
- chalatas su inicialais
- kamasutra
- anglu kalbos kursai
- kalendorius su foto
- masazas
-sylantis padekliukas su puodeliu

pernai ofisine kede dovanojau, praktiskas ir patogu.
dar gal kas minciu pames?

o draugo tevams...
- dezute arbatai su arbata
- ka nors pirciai
-arbatinukas su sildytuvu
- fondiu plius receptai
Filosophy
Vakar buvau Gedimino9 Vilniuje pardėse tai oj jau ten dauguma parduotuvių jau prekiauja Kalėdiškais daikčiukais wub.gif wub.gif wub.gif
Casual
et, pas mus tai didysis pirkimas buna is vakaro doh.gif blush2.gif ir su dideliu stresu...
ir kas metai nusprendziu, kad jau kitais metais bent lapkriti dovanas imsiu pirkt... gal siemet pavyks...
Odinė
QUOTE(saule** @ 2007 10 29, 14:52)
Labai miela dovanele, esu dovanojus mociutei per gimtadieni smile.gif
Ir COPY1 galima atsispausdinti, man asmeniskai ten net labiau patinka, nes pasidaro kaip atvirukas,toks tvirtas lapas o is fotosalono tai tiesiog nuotrauka ax.gif
*

nesupratau, kaip cia jus padaret su tais kalendoriais g.gif as noreciau savo seneliams ir anytai dovanot kalendoriu su maziuko nuotraukom ax.gif tik nelabai isivaizduoju kiek toks dalykas kainuoja ir kur pasidaryt galima doh.gif kokios firmos gamina tokius kalendorius g.gif
Papildyta:
QUOTE(montage @ 2007 11 04, 21:57)
O musu firma MontAge užsiima visokių siuvenyrų gamyba, pradedant kalendoriais su artimųjų foto, žaislais vaikams, šeimyninių filmukų montažu ir baigiant oficialiomis verslo dovanomis.
4u.gif
parasykit ir galeism patarti ką dovanoti  blush2.gif
montage_lt@yahoo.com  doh.gif
*

oi, buvau iki galo nepaskaicius doh.gif blush2.gif
Mercredi
Temos vidury buvo šnekėta apie kišeninius augaliukus, bet ten įkelta nuoroda duoda tik kažkokį mašinų tinklapį. Tad gal žinote kur gauti tų augaliukų? 4u.gif
D-liute
QUOTE(-=migle=- @ 2007 11 10, 20:56)
Temos vidury buvo šnekėta apie kišeninius augaliukus, bet ten įkelta nuoroda duoda tik kažkokį mašinų tinklapį. Tad gal žinote kur gauti tų augaliukų?  4u.gif
*

Tie augalai petplant arba minipl vadinasi. Pabandyk pasigooglint gal ka rasi 4u.gif mirksiukas.gif
Mercredi
QUOTE(D-liute @ 2007 11 10, 20:42)
Tie augalai petplant arba minipl vadinasi. Pabandyk pasigooglint gal ka rasi  4u.gif  mirksiukas.gif
*

Ačiū 4u.gif aciuks.gif
Papildyta:
Va, radau čia. O pagal užklausą minipl pavyksta gaut senesnius duomenis, apklausas, ir puslapį, bt jis apie automobilius doh.gif (ten ta pati nuoroda, kur kažkuri iš forumiečių buvo įkėlus.) ax.gif
Orchideja77
QUOTE(-=migle=- @ 2007 11 10, 21:56)
Temos vidury buvo šnekėta apie kišeninius augaliukus, bet ten įkelta nuoroda duoda tik kažkokį mašinų tinklapį. Tad gal žinote kur gauti tų augaliukų?  4u.gif
*

O kur Lietuvoj galima įsigyt tų kišeninių augaliukų? smile.gif Kiek laiko jie žaliuoja? smile.gif
viktooorija
QUOTE(babyface @ 2007 11 22, 14:50)
O kur Lietuvoj galima įsigyt tų kišeninių augaliukų?  smile.gif Kiek laiko jie žaliuoja?  smile.gif
*

Bendradarbe sake, kad Lietuvoje ju yra pirkti Vilniuje, VCUP 4u.gif
Nijoliux
Seneliams esam pirkę Jyske tokius žibintus juodo metalo su stiklais iš šonų ir viduj keturiom apvaliom žvakutėm - vienas iki 20 lt kainavo, tai jiems patiko, dabar per kiekvienas kalėdas juos uždega ir tam kambaryje, kur švienčiame pastato. O šiems metams vyro sesuo nupirko tokius didelius stilizuotus lauko termometrus, tikimės, kad irgi patiks. Tik prancūzijoj pirko, sakė visai nebrangiai, tai nžn ar čia galima ką nors panašaus rasti g.gif
video
mano idejos...savo draugui
- sopranu visi sesi sezonai..jau baigiu siusti

o kur galima gauti sopranu visus sezonus? ir kokia kalba?
EEmama
nu liuks thumbup.gif teik ideju prisigaudziau thumbup.gif tik dar sumasciau dekius dovanoti, ale kazin bus lietuvoj ju kur ne titn brangiu, ir pries pat kaledas nes tik tada gri8sim mes doh.gif
V&A
as dabar uzsakiau is AVONo mamai ir uosvienei, ka tevui dovanot der nezinau ir uosviui. o vyro seneliui ( jau zmogui tikrai nieko nereikia), tai sugalvojau puoduka ir saldainiu sokoladiniu, nes miegsta labai.
Greipfrukte
Aš tai padovanosiu draugei, kuri nuolat migrena skundžiasi, tokį galvos masažuoklį, kurį išrado Australijos aborigenai. Orgazmotronas vadinasi biggrin.gif Tikiuosi, kad vien nuo pavadinimo jai pagerės lotuliukas.gif
Odora
QUOTE(*gidryte* @ 2007 11 26, 22:28)
nu liuks  thumbup.gif  teik ideju prisigaudziau  thumbup.gif  tik dar sumasciau dekius dovanoti, ale kazin bus lietuvoj ju kur ne titn brangiu, ir pries pat kaledas nes tik tada gri8sim mes  doh.gif
*

parduotuveje jysk maciau nebrangiu smile.gif
Miksiukas
o gal kuri esat uzmacius kur nors medine alaus backute?su kraniuku?pildoma..nedidelio litrazo, kokiu 3 litru.manau butu tikrai nebloga dovana broliui...ir gal bent isivaizduojat kiek kainuotu? ax.gif
JM
QUOTE(Greipfrukte @ 2007 11 26, 22:00)
Aš tai padovanosiu draugei, kuri nuolat migrena skundžiasi, tokį galvos masažuoklį, kurį išrado Australijos aborigenai. Orgazmotronas vadinasi  biggrin.gif  Tikiuosi, kad vien nuo pavadinimo jai pagerės  lotuliukas.gif
*

o as naudoju apyranke nuo galvos skausmo,tikrai padeda thumbup.gif jei kam reikia rasykite i az tongue.gif
Snape
QUOTE(Greipfrukte @ 2007 11 26, 23:00)
Aš tai padovanosiu draugei, kuri nuolat migrena skundžiasi, tokį galvos masažuoklį, kurį išrado Australijos aborigenai. Orgazmotronas vadinasi  biggrin.gif  Tikiuosi, kad vien nuo pavadinimo jai pagerės  lotuliukas.gif
*

O kur jį galima būtų rasti? ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.