Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanot, kai "niekam nieko nereikia"?

QUOTE(Riteja @ 2011 11 21, 17:57)
Sveika,
esu naujoke, bet turiu patarima, gali iskepti jiems savo gamybos duonos. Tai skanu ir labai jau kaledomis kvepia, o be to labai isradinga.

Riteja


Išradingumo, manau, čia jau mažoka - šiuo metu itin populiaru pasidarė namuose duoną keptis. Mano kas antra pažįstama turi tas duonkepes ir duonas kepa po tris kart į dieną doh.gif lotuliukas.gif (gal joms padovanot po kuponą liekninimo procedūroms ar į treniruoklių salę? mastau.gif hihihi.gif )
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 11 24, 18:19)
Išradingumo, manau, čia jau mažoka - šiuo metu itin populiaru pasidarė namuose duoną keptis. Mano kas antra pažįstama turi tas duonkepes ir duonas kepa po tris kart į dieną  doh.gif  lotuliukas.gif (gal joms padovanot po kuponą liekninimo procedūroms ar į treniruoklių salę?  mastau.gif  hihihi.gif )

Sveika pašnekute,
na duona gal ir kepa tris kartus per diena, bet savo energija įdėjus i ta duoną, padovanotum dalelę savęs. Bet tai tiek tos.
Kuponai lieknejimui gerai. o jei turi daugiau pinigeliu, tai gali ir prideti abonentą į sporto klubą.
Atsakyti
kazkaip pas mus nekyla niekada klausimu ka dovanoti(nors ir niekam nieko nereikia),
bet siais metais visiems draugams kuriems nieko nereikia dovanosim po toletinio popierio ruloneli perrista graziu kaspinu (toletinis popierius su kalediniais seniais salciais). smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2011 11 25, 11:45)
kazkaip pas mus nekyla niekada klausimu ka dovanoti(nors ir niekam nieko nereikia),
bet siais metais visiems draugams kuriems nieko nereikia dovanosim po toletinio popierio ruloneli perrista graziu kaspinu (toletinis popierius su kalediniais seniais salciais). smile.gif

truputi juokinga, bet daiktas reikalingas, bent jau nereikes galvoti, kur kisti nereikalingas dovanas.
Tik kaspineli grazu uzdek. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2011 11 25, 12:45)
dovanosim po toletinio popierio ruloneli perrista graziu kaspinu (toletinis popierius su kalediniais seniais salciais). smile.gif

Na nežinau aš pati tokios dovanos gal ir nelabai norėčiau gauti, nebent iš artimo žmogaus, nes iš tarkim kokios tetos tai nelabai nudžiugčiau gavusi, nes man atrodytų jok nieko geriau nesugalvojo nupirkti tik tualetinį popierių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2011 11 26, 01:25)
Na nežinau aš pati tokios dovanos gal ir nelabai norėčiau gauti, nebent iš artimo žmogaus, nes iš tarkim kokios tetos tai nelabai nudžiugčiau gavusi, nes man atrodytų jok nieko geriau nesugalvojo nupirkti tik tualetinį popierių  ax.gif


Dovanosim mes artimiems draugams kurie turi jumoro jausma smile.gif na jai man teta padovanotu nepaziureciau kreivai, bet aisku yra skirtumas is ko gauni dovana ir kam ja dovanoji smile.gif
Atsakyti
bet tualetinis ne paprastas,o su kaledu seniais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(siga05 @ 2011 11 25, 20:23)
bet tualetinis ne paprastas,o su kaledu seniais smile.gif

smagu ir faina,dar tokios dovonos ne buvau gavus,bet jai rimtai tai noreciau.
Atsakyti
mane asmeniskai kai pradeda veikti kaledine nuotaika , tai tas popieriukais su kaledu seneliais atrodo smagus kaledinis dalykelis smile.gif itariu as jo pagal paskirti taip ir nepanaudociau smile.gif butu gaila kalediniu seneliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2011 11 25, 19:29)
Dovanosim mes artimiems draugams kurie turi jumoro jausma smile.gif na jai man teta padovanotu nepaziureciau kreivai, bet aisku yra skirtumas is ko gauni dovana ir kam ja dovanoji smile.gif


Mes ir artimiems draugam dovanosim popieriu, bet su eurais. Kam bus tai skirta tikrai supras ir labai apsidziaugs, nes zmones turi puiku humoro jausma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agotas @ 2011 11 26, 10:38)
Mes ir artimiems draugam dovanosim popieriu, bet su eurais. Kam bus tai skirta tikrai supras ir labai apsidziaugs, nes zmones turi puiku humoro jausma biggrin.gif



Jau geriau tokia dovana, is kurios visi pasijuoktu, negu susirauke ziuretu, kur det kazkoki daikta (vyro broliui dovanosim popieriu su doleriais. Jis labai retai buna patenkintas gautomis dovanomis, ir leidzia sau pasakyti tai garsiai, komentuoti ta dovana). tai su vyru nusprendem, kad popierius bus kaip tik. Vis tik idedi i ta dovana sirdies, ieskai, pakuoji, o ji galiausiai vistiek buna apsneketa kaip niekam nereikalinga schmoll.gif O ranku gamybos daiktai, ar kepiniai kokie, nebus ivertinti.
tegul bent sluostosi prabangiai lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš manau, kad dauguma žmonių apsikrovę daiktais, todėl ir pati mėgstu tokias praktiškas dovanas, kurių žinau, kad prireiks. Ypač man patinka kvietimai į kokius nors renginius, koncertus, spektaklius. MB žino, todėl padovanoja ką nors, ką ir taip ketinu įsigyti.

Labiausiai nepatinka, bet deja, neretai gaunu tokių dovanų kaip žvakidės, kvapnios žvakutės (nors aš tų sintetinių nenaudoju visai g.gif) ir panašūs daiktai, kurių jau ir taip daug yra. Viena mergina šiame forume rašė, kad dovanoja rinkinėlius pintinėj: arbata, šokoladas, kava, mandarinai, ir pan. Sakyčiau, kad graži ir universali dovana bet kam. Ir beveik tikrai žinai, kad žmogus visa tai naudos.
Atsakyti