Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanot, kai "niekam nieko nereikia"?

Pasibuvimas kartu yra labai gera dovana. Galima, pvz. padaryti staigmena anksti ryte pasibeldziant i duris su uzmaisyta tesla blynams, svieziomis uogomis ir pan. Vnz. isverti zmones i lovu ir ju namie paruosi jiems karaliskus pusrycius su sampanu. Arba vakariene smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Freja @ 2012 09 17, 09:18)
Pasibuvimas kartu yra labai gera dovana. Galima, pvz. padaryti staigmena anksti ryte pasibeldziant i duris su uzmaisyta tesla blynams, svieziomis uogomis ir pan. Vnz. isverti zmones i lovu ir ju namie paruosi jiems karaliskus pusrycius su sampanu. Arba vakariene smile.gif

Fantastiskas pasiulimas smile.gif 4u.gif

Galima nebrangiai kokia vyno degustacija sumastyti arba sokolado gaminimo proceduroje apsilankyti smile.gif man asmeniskai visada patinka ispudzio dovanos smile.gif
Atsakyti
Kai žmogui nieko nereikia, visada sakau, kad geriau tada dovanoti malonias staigmenas ir netikėtumą. Priklausomai nuo sveikintojų būrio (bet manau kiekvienai progai galima tai suorganizuoti turint didelį norą), galima dovanoti sveikinimų filmą ax.gif Šiuolaikiniai profesionalūs operatoriai gali sukurti nuostabų scenarijų su siužetu, surinkus visus sveikintojus į vieną vietą arba nufilmuoti visus atskirai, o idėjų tokiam filmui - begalės, priklausomai nuo progos ir pomėgių bigsmile.gif

Įsivaizduokit, susirenkate į žmogaus gimtadienį (šeimos įkurtuves, vestuvių metinių šventę, krikštynas ar net vestuves), užverčiate kalnu gėlių, o ramiai susėdus švęsti - įjungiate filmą. Netikėtumas garantuotas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo i.t.s.: 28 rugsėjo 2012 - 11:35
Sugalvojau, kad galima labai nesudėtingai kojines padekoruoti akrilu biggrin.gif Tai planuoju padaryti, kad ryte apsimovus ir pažiūrėjus į kojines būtų koks besišypsantis veidas ar kas parašyta ir smagu būtų, kad tik tu vienas žinai kas ten ant jų, o batuose nesimato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simumu @ 2012 10 04, 09:27)
Sugalvojau, kad galima labai nesudėtingai kojines padekoruoti akrilu  biggrin.gif  Tai planuoju padaryti, kad ryte apsimovus ir pažiūrėjus į kojines būtų koks besišypsantis veidas ar kas parašyta ir smagu būtų, kad tik tu vienas žinai kas ten ant jų, o batuose nesimato  biggrin.gif

labai įsijausti nereikia - o gal prireiks svečiuose apsilankyti biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(applejuice @ 2012 01 30, 06:59)
va ka: http://www.iwantoneo...hing/index.html  lotuliukas.gif  nieko nereik galima padovanot nieka..

Bet tai to nieko kokia kaina biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos.
kaip reaguoti i pasakyma suzadetinio- nieko man nereikia. Kazka pasiulius-niekas netinka. Skoniai nesutampa. Zinau, kad jei ka nupirksiu- netiks (greiciausiai). Jis nieko nereikalauja..nepyksta....bet jam nieko nereikia.
Bet as noriu kazka padovanoti- as taip ipratus.Man tai yra svente...bent kazka...

Patarkit- cia pykti? issizeisti? (nes taip jauciuosiiiiii), nekreipti demesio?
Kaip elgtis- kad tureti gera svenciu nuotaika?


p.s. beskaitydama cia...sugalvojau dvi idejas- Butelis viskio ar brendzio ir kokias kojines (turbut juodas,nes kitokios nepatinka! ), ar deze pilna laikrasciu,graziai supakuota- o kai ispakuos, supras kad NIEKO nera. Bet...tada ar nesuges nuotaika..ta prasme, kaip mano 'kerstas', (nes tai butu mano nepasitenkinmo israiska.)..??
Ar nekreipti demesio...ir visas ateinancias sventes, ir likusius metu- tiesiog nieko nepirkti...ir apsimesti kad viskas ok?
patarkit.... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy1 @ 2012 12 05, 01:04)
Sveikos.
kaip reaguoti i pasakyma suzadetinio- nieko man nereikia. Kazka pasiulius-niekas netinka. Skoniai nesutampa. Zinau, kad jei ka nupirksiu- netiks (greiciausiai). Jis nieko nereikalauja..nepyksta....bet jam nieko nereikia.
Bet as noriu kazka padovanoti- as taip ipratus.Man tai yra svente...bent kazka...

Patarkit- cia pykti? issizeisti? (nes taip jauciuosiiiiii), nekreipti demesio?
Kaip elgtis- kad tureti gera svenciu nuotaika?
p.s. beskaitydama cia...sugalvojau dvi idejas- Butelis viskio ar brendzio ir kokias kojines (turbut juodas,nes kitokios nepatinka! ), ar deze pilna laikrasciu,graziai supakuota- o kai ispakuos, supras kad NIEKO nera. Bet...tada ar nesuges nuotaika..ta prasme, kaip mano 'kerstas', (nes tai butu mano nepasitenkinmo israiska.)..??
Ar nekreipti demesio...ir visas ateinancias sventes, ir likusius metu- tiesiog nieko nepirkti...ir apsimesti kad viskas ok?
patarkit.... verysad.gif  verysad.gif

Kažkaip tikrai keista... Na, mano vyras irgi sako kad jam nieko nereikia, bet tai čia dėl to, kad pats nežino ką sugalvoti. O aš žinau ko jam reikia, na bent jau jis manau apsidžiaugs dovana, nes jis labai kambarines gėles myli tai aš jam nupirkau knygą apie kambarinius augalus, manau jam patiks, nes vis internete skaito apie kokį naują augalą kur mūsų namuose atsiranda smile.gif
O jūsų atveju nupirkčiau kokią valgomą dovanėlę ir žiemišką smulkmeną (kojinės/šalikas/megztinis/pirštinės...)
Tik man klausimas, kad jeigu jau pats taip galvoja kad jam nieko nereikia, kažin, ar ir jums nieko padovanoti nežada? g.gif Tada jau būtų nekas, aišku, ne dovanose esmė, bet dėmesio parodymas maža dovanėle dar niekam nepakenkė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barda: 05 gruodžio 2012 - 08:06
QUOTE(mammy1 @ 2012 12 05, 02:04)
Sveikos.
kaip reaguoti i pasakyma suzadetinio- nieko man nereikia. Kazka pasiulius-niekas netinka. Skoniai nesutampa. Zinau, kad jei ka nupirksiu- netiks (greiciausiai). Jis nieko nereikalauja..nepyksta....bet jam nieko nereikia.
Bet as noriu kazka padovanoti- as taip ipratus.Man tai yra svente...bent kazka...

Patarkit- cia pykti? issizeisti? (nes taip jauciuosiiiiii), nekreipti demesio?
Kaip elgtis- kad tureti gera svenciu nuotaika?
p.s. beskaitydama cia...sugalvojau dvi idejas- Butelis viskio ar brendzio ir kokias kojines (turbut juodas,nes kitokios nepatinka! ), ar deze pilna laikrasciu,graziai supakuota- o kai ispakuos, supras kad NIEKO nera. Bet...tada ar nesuges nuotaika..ta prasme, kaip mano 'kerstas', (nes tai butu mano nepasitenkinmo israiska.)..??
Ar nekreipti demesio...ir visas ateinancias sventes, ir likusius metu- tiesiog nieko nepirkti...ir apsimesti kad viskas ok?
patarkit.... verysad.gif  verysad.gif

Padovanočiau ką nors valgomo/geriamo, kokį skanėstą. Jei mėgsta saldumynus, pagaminčiau pati kokių saldainiukų, meduoliukų, šokolado su vaisiais ar riešutais...
Arba nupirkčiau visokiausių kavos/arbatos/alkoholio/cigarų rūšių degustacijai.
Atsakyti
QUOTE(mammy1 @ 2012 12 05, 02:04)

p.s. beskaitydama cia...sugalvojau dvi idejas- ....... ar deze pilna laikrasciu,graziai supakuota- o kai ispakuos, supras kad NIEKO nera. Bet...tada ar nesuges nuotaika..ta prasme, kaip mano 'kerstas', (nes tai butu mano nepasitenkinmo israiska.)..??
Ar nekreipti demesio...ir visas ateinancias sventes, ir likusius metu- tiesiog nieko nepirkti...ir apsimesti kad viskas ok?
patarkit.... verysad.gif  verysad.gif


Siūlau, vis dėl to tarp tų laikraščių kažką paslėpti. Tegu pradžiai pasinervina. O happy endas visoms pasakoms privalomas mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai nebežinau ką dovanoti, savo artimuosius nustebinu fotomontažais ax.gif
Atsakyti
Aš žmogui, "kuriam nieko nereikia" dovanosiu saldainių medelį. nupirksiu kokį butelaitį ir apklijuosiu saldainiais, kaip pvz:
http://www.manodrabu...os-is-saldainiu
Ir tą butelį išgers ir saldainius suvalgys smile.gif ir atrodys dovana tikrai kalėdiškai ax.gif
Atsakyti