Įkraunama...
Įkraunama...

Rasoja plastikinis langas

QUOTE(Skipe @ 2006 03 09, 22:59)
drinks_cheers.gif

Mūsų langai plastikiniai ir nerasoja

laba,kokios firmos jusu langai?mes dejom viena langa is plazos ,tai irgi nerasoja
Atsakyti
Musu visam bute Plaza langai. Nerasoja.
Per tuos didziuosius salcius virtuvej kelis kart buvo aprasoje,
siaip viskas gerai smile.gif
Atsakyti
nu papasakokit man tundrai, kaip tie mediniai langai kvėpuoja? nemanau kad nedažytus ir nelakuotus tuos langus stato, o koks ten gali būti kvėpavimas po keliais ar keliolika sluoksnių lako? g.gif
bėje, aš tik už medinius jei galimybės leidžia ir papildomas vargas negazdina ( o juos ir perdažyti laikui bėgant reikia), bet dabar plastikinių tiek ir tokių yvairiausių, kad tikrai galima ir labai gerus surasti, bet aišku kad akcijiniai "viena perki orlaide nemokamai " lotuliukas.gif nelabai kokie gali būti, bet tai dar ne priežastis visus plastikinius peikti mirksiukas.gif

o į rasojančius langus galima įdėti "aereco" - tokia ventiliacinė sistema thumbup.gif , kas turi tas giria, ir męs virtuvėj "ant dienų" įsitaisysim
Atsakyti
Sveikutes...
Papasakosiu kaip buvo pas mus...
Per tuos didžiuosius šalčius temperatūra bute buvo 13 (5/5 aukštas) , o virtuveje 12 laipsnių šilumos doh.gif . Tai langai is pradžių rasojo, o po ir užšalo apačia(plastikinių) blink.gif. Aš aišku irgi pakraupus buvau ir vyrui į Faugą skambint liepiau (mes ten langus dėjomės)mad.gif . Bet paskambino ne Faugai, o į Kauno energiją dėl šildymo (tiesiog drungni radiatoriai), tai va ryte paskambino iš darbo, o kai grįžom tą pačią dieną namo po darbo langai jau buvo atitirpę ir namuose buvo jau 16 šilumos. Vėliau vyras paaiškino, kadangi langai yra sandarūs, tai drėgmė neturi kur išgaruoti ir kaupiasi ant jų dėl temperatūros skirtumo, o kadangi radiatoriai buvo ne karšti, o šilti, jie nespėdavo nudžiovinti langų, kol tie užšaldavo. Taiva, kadangi niekas nereguliuoja šildymo, bent jau pas mus, tai taip ir gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jooratuke @ 2006 03 24, 20:20)
Sveikutes...
Papasakosiu kaip buvo pas mus...
Per tuos didžiuosius šalčius temperatūra bute buvo 13 (5/5 aukštas) , o virtuveje 12 laipsnių šilumos doh.gif . Tai langai is pradžių rasojo, o po ir užšalo apačia(plastikinių) blink.gif. Aš aišku irgi pakraupus buvau ir vyrui į Faugą skambint liepiau (mes ten langus dėjomės)mad.gif . Bet paskambino ne Faugai, o į Kauno energiją dėl šildymo (tiesiog drungni radiatoriai), tai va ryte paskambino iš darbo, o kai grįžom tą pačią dieną namo po darbo langai jau buvo atitirpę ir namuose buvo jau 16 šilumos. Vėliau vyras paaiškino, kadangi langai yra sandarūs, tai drėgmė neturi kur išgaruoti ir kaupiasi ant jų dėl temperatūros skirtumo, o kadangi radiatoriai buvo ne karšti, o šilti, jie nespėdavo nudžiovinti langų, kol tie užšaldavo. Taiva, kadangi niekas nereguliuoja šildymo, bent jau pas mus, tai taip ir gaunasi smile.gif


Labai teisingai pasakyta!
Dar noriu atkreipti demesi, kad uzsakant (ypac virtuveje, kur daugiausia dregmes) langa, nedarykit labai placios vidines palanges. Nes kai zmones padaro placias, kurios uzdengia visa radiatoriu, tai siluma apeina langa ir jo nedziovina.
Jeigu radiatorius yra dvigubas, tai palanges ploti reiketu parinkti taip kad ji uzdengtu <= puse radiatoriaus. Taip ir grazu ir silta ir ramu. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Artiomas: 12 gegužės 2006 - 12:40
norint kad plastikinis langas nerasotu reikia deti medine palange
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamule ingule: 18 gegužės 2006 - 17:02
QUOTE(mamule ingule @ 2006 05 18, 18:02)
norint kad plastikinis langas nerasotu reikia deti medine palange


Medine -> medzio drozliu laminuota?
Argumentai?
Kad sugertu dregme?
Atsakyti
kad pro palange praitu radijatoriaus siluma
Atsakyti
QUOTE(mamule ingule @ 2006 05 18, 18:02)
norint kad plastikinis langas nerasotu reikia deti medine palange

medine palange neisspres langu rasojimo klausimo.
kaip auksciau rase, langai rasoja, nes bute nera ventiliacijos arba ji nebeveikia, yra uzkimsta. tai ypatingai pastebima virtuveje, nes ten daugiausiai garu buna. Mediniai langai kvepuoja, nes jie buna pagaminti ne is vieno pagalio, taciau is daug jungtu ivairiomis kryptimis. po keleto metu naudojimo neberasos taip daug ir plastikiniai, kadangi pastarieji, kaip senieji rusiskai irgi vaiksto, deformuojasi, tik leciau. juos reikia prreguliuoti kas pora metu, kad sandarumas ir iskrypimai dingtu ir susimontuoti butuose ventiliacijos sistema, tuo labiau, kad daugelis dedasi pakabinamas lubas, po kuriomis nesunkaii galima prametyti ortakius
Atsakyti
Mums dejo Hronas langus ir palanges dareme tik iki puses radiatoriu, vien del to kad nerasotu. Nes tipo siluma eis ir del to nerasos. Man norejosi didesniu bet patare taip. Tai ziuresim kaip cia bus ziema.
Atsakyti
Zurnale "Nauja statyba" 20nr. yra straipsnis kaip teisingai turi buti ideti plastikiniai langai thumbup.gif , verta psiskaityti ... jei kam idomu galesiu koki pirmadieni nuskauot idet mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurblond @ 2006 06 29, 15:55)
Mums dejo Hronas langus ir palanges dareme tik iki puses radiatoriu, vien del to kad nerasotu. Nes tipo siluma eis ir del to nerasos.  Man norejosi didesniu bet patare taip. Tai ziuresim kaip cia bus ziema.

Pas mus tokios palanges, vis tiek rasuoja. blink.gif
Atsakyti