Įkraunama...
Įkraunama...

Rasoja plastikinis langas

oj geras patarimas del druskos thumbup.gif bandysiu ir as smile.gif
Atsakyti
Reikia daznai vedinti kambarius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linamaja @ 2009 08 18, 15:38)
Reikia daznai vedinti kambarius smile.gif

As visada kazkiek praverus laikau smile.gif
Atsakyti
mes irgi biski pravere laikom.negalima tokiuose kambariuose dziaut ant radijatoriu nieko
Atsakyti
pas mane ta pati problema, reikes pabandyti su druska bigsmile.gif , bet klausimas kiek jos reikia? g.gif
Atsakyti
Mielas Benuk. pelesis auga ne ant sienos, o sienoje. i pavirsiu tik pasidaugint islenda, taip, kad nugrande, tik virsu nuvalome. cia, kaip piktzoles naikint nuskynimo budu sad.gif
Atsakyti
merginos, dar karteli klausiu dėl tos druskos kiek jūs dedate ant vieno lango??? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2004 10 11, 11:31)
Daznai taip buna su itin sandariais langais. Palikit mikroventiliacija, tuomet kondensatas neturetu kauptis  wink.gif

Deja nepadeda tos mikroventiliacijos,jie rasoja ir su tom mikroventiliacijom doh.gif tai kai orai atsala valau langus vos ne kasdiena doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 16 rugsėjo 2009 - 20:48
plastikiniai langai rasoja nes kambariuose per didelis dregmes tankis -kaikuriems sis tankis buna pastovus,nes langai i siaurine puse,o kaikuriems taip buna tik keiciantis zezonui,kol nera sildymo.
tiems dalykams yra specialus prietaisiai, dregmes surinkejai
vieniems kambariuose reikia kambariu drekintuvu, o kitiems dregmes surinkeju.
dregmes drekintuvu gali tapti ir vandens indas padetas salia kepinancio radiatoriaus arba dregnas ranksluostis ant jo.
o del dregmes surinkeju- sunku pasakyt, kas butu pigesnis variantas nei tas aparaciukas, faktas jei nenori pelesiu namuose, nuo kuriu vystosi ir astma ir daug kitu ligu, teks pirkt, kad ir pigiausia,per nakti jie nemazai surenka, surinkta vandeni ispili ir tiek ax.gif
Atsakyti
pas mus ir buvo isimetes pelesiukas ant sienu..tai pavalem su truputi skiestu eisu (ace- tas, kuriuo WC valome). dingo g.gif
Atsakyti
kadangi mano vyras uzsiima plastikiniais langais tai as tiksliai zinau kodel rasoja lotuliukas.gif del to kad nevedinamas kambarys del to ir rasoja,kiekviena diena reikia praverti langa ar palikt bent jau mikroventiliacija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(#buvus_ blondine# @ 2009 09 26, 19:21)
kadangi mano vyras uzsiima plastikiniais langais tai as tiksliai  zinau kodel rasoja  lotuliukas.gif  del to kad nevedinamas kambarys del to ir rasoja,kiekviena diena reikia praverti langa ar palikt bent jau mikroventiliacija  biggrin.gif

doh.gif nezinau kokiu tau pasaku vyras seka apie mikroventiliacijas lotuliukas.gif ,bet pas mane ji net nebuna uzdaryta ta ventiliacija,o langai praktiskai visada nors truputi praverti,zinoma kai dar nera uz lango -20 biggrin.gif o rudeni kai dregna ir lietinga,tai nepasakok apie mikroventiliacijas,nes jos nepadeda lotuliukas.gif
Atsakyti