Įkraunama...
Įkraunama...

Namų bendrijos

QUOTE(egluona @ 2009 02 10, 12:31)
Musu namas siemet renovuotas, nors buvau labai skeptiska del sio projekto,dabar matau pliusu, vienas - kad namas graziau atrodo, o pagrindinis, kad va uz praejusi menesi mokejom uz triju kambariu sildyma 185 Lt, o vaiksciojom trumporm rankovem. Na, jei kas domina klauskit, buitiskai papasakosiu  4u.gif

o kiek mokėjot/mokat už renovaciją ir kiek mokėjot už šildymą, ko nebuvo renovuotas?
Atsakyti
Renovacija musu butui atsiejo apie 9 tukstancius litu, cia jau atmetus 50 proc. valstybes finansavima. Name buvo pakeisti visi langai i plastikinius (kas nebuvo pakeite, taip pat laiptines, rusio langai), apsiltintos sienos, pamatai. Mes sumokejom visa suma is karto. Siaip buvo imta paskola desimciai metu su mazdaug 8 proc. palukanom. Uz sildyma mokedavom 120-220 (praejusia ziema, kol dar buvo nepabrange). Taigi ir pabrangus sildymui, kaip minejau mokejom 185 Lt, t.y., tiek pat kaip ir pernai, o sutaupymas gavos, manau, renovacijos deka.
Siaip mano nuomene, jei reiketu moketi palukanas, revovacijos atsipirkimas labai issitestu ir vargu ar ji apsimoketu.
Atsakyti
egluona, o koks buto plotas (t.y. kokia renovacijos kaina 1 kv. metrui)?
O plastikinius langus sudėjo su orlaidėm ar paprastus?
Kas ir kaip kontroliavo visą renovacijos procesą - vykdytojų parinkimą, darbų atlikimą, kokybę ir t.t.
Atsakyti
Musu buto plotas apie 62 kv. m. Kaina skaiciuota pagal buto plota ir skirtumas tarp 2-3-4 kambariu butu gavosi apie 1500-2000 Lt. Kokius langus dejo pasakyti negaliu, nes pas mus jau buvo sudeti. Bet manau, gyventojai galejo rinktis. Visa sita projekta organizavo, dokumentus ruose, konkursus skelbe ir .t.t. bendrijos pirmininkas. Kai buvo pasirinkta firma, kuri vykdys renovacija, tos firmos darbu vykdytojas darbus ir priziurejo, paskui turejo buti priduota komisijai (negaliu pasakyti kokiai). Siaip del visos sitos renovacijos buvo daug sarsalo name, nes daug zmoniu su tuo nesutiko ir .t.t. Bet kadangi buvo daugiau nei puse gyventoju, norinciu renovuoti, teko susitaikyti ir kitiems. Siaip kur darbai buvo atlikti nekokybiskai, ar siaip kazko truko, atkaklios namo gyventojos issireikalaudavo savo. Taigi, priziuret reikia ir patiems. PAs mus pvz. labai negaraziai uzdejo poranki balkone, tai rasiau pretenzija ir naiviai laukiu meistru kol ateis pataisyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egluona @ 2009 02 11, 13:43)
Renovacija musu butui atsiejo apie 9 tukstancius litu, cia jau atmetus 50 proc. valstybes finansavima. Name buvo pakeisti visi langai i plastikinius (kas nebuvo pakeite, taip pat laiptines, rusio langai), apsiltintos sienos, pamatai. Mes sumokejom visa suma is karto. Siaip buvo imta paskola desimciai metu su mazdaug 8 proc. palukanom. Uz sildyma mokedavom 120-220 (praejusia ziema, kol dar buvo nepabrange). Taigi ir pabrangus sildymui, kaip minejau mokejom 185 Lt, t.y., tiek pat kaip ir pernai, o sutaupymas gavos, manau, renovacijos deka.
Siaip mano nuomene, jei reiketu moketi palukanas, revovacijos atsipirkimas labai issitestu ir vargu ar ji apsimoketu.


Kaip Jus pigiai sumokejote uz renovacija, mums jau baigai padaryti, tai uz 3 kambariu buta (apie 66 kv.m) sumokejome 24 000 lt. ( su 50 % kompensacija ) verysad.gif Siaip tai pat esame labai patenkinti, namie visada 21-22 C silumos, pernai budavo max 17, o saskaita uz si menesi 155 lt.
Atsakyti
Na gal pas jus visus vamzdynus keite, radiatorius? Pas mus tik sienas silde ir langus keite, gal todel netiek daug.
Atsakyti
QUOTE(egluona @ 2009 03 02, 23:46)
Na gal pas jus visus vamzdynus keite, radiatorius? Pas mus tik sienas silde ir langus keite, gal todel netiek daug.


Jo, pas mus pakeite radiatorius, vamzdyna, visa sildymo sistema, padare kompiuterine, dabar namie reguliuojames ir kiekvieno buto duomenis nuskanuoja ir perduoda i siluminius, vandens filtrus idejo, zodziu pinigu suma ne maza, bet namie gera ax.gif
Atsakyti
Ir mūsų namo bendrijoje vakar buvo susirinkimas.Žodžiu, kas liečia renovaciją:tai aš gyvenu su dukryte viena, esu registruota Darbo biržoje ir turiu imti iš banko paskolą.......? Reiškias būsim nevalgiusios, nuogos ir dar paliksiu vaikui didžiausia rūpestį BANKO PASKOLĄ?
Atsakyti
su ta renovacija tai toks apmulkinimas gyventojų vyksta kad net baisu daros doh.gif
Mūsų komendantas padarė sąmatą ir mums kainuotų apie 400tks Lt, o su valstybės kompensacija mums pareiškė kad min reikės primokėti 600tks tai mes nesutinkam renovuotis su valstybės parama, bet be jos neleidžia savo iniciatyva renovuoti namo, nes nepatvirtina projekto - tikras absurdas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 05 29, 07:39)
Ir mūsų namo bendrijoje vakar buvo susirinkimas.Žodžiu, kas liečia renovaciją:tai aš gyvenu su dukryte viena, esu registruota Darbo biržoje  ir turiu imti iš banko paskolą.......? Reiškias būsim nevalgiusios, nuogos ir dar paliksiu vaikui didžiausia rūpestį BANKO PASKOLĄ?

Jūs galite persikraustyti į namą, kurio gyventojai nesirūpina savo pinigine. Į bendrabutį kokį...
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 31, 11:57)
Jūs galite persikraustyti į namą, kurio gyventojai nesirūpina savo pinigine. Į bendrabutį kokį...

TAI GAL PATS IR KRAUSTIKIS........ Į BENDRIKINĄ.KODĖL AŠ TURIU KAŽKUR KRAUSTINIS, JEI TURIU GYV.PLOTĄ?
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 05 31, 12:44)
TAI GAL PATS IR KRAUSTIKIS........ Į BENDRIKINĄ.KODĖL AŠ TURIU KAŽKUR KRAUSTINIS, JEI TURIU GYV.PLOTĄ?

Todėl, kad jūs nesugebate jo išlaikyti. Nereikia šaukti. Nuo to pinigų nepadaugės.

Mano namas taip pat renovuojamas. Ir man iki lemputės, jei kažkas nesugeba už tai susimokėti.
Atsakyti