Įkraunama...
Įkraunama...

Namų bendrijos

4u.gif nežinau ar čia pataikiau, bet turiu didelę bėda. Butą kažkada tėvai gavo per kooperatyvą, išmokėjo visą paskolą, turi banko dokumentus, išskyrus pirmo įnašo čekį, nes įnašas buvo daromas per susirinkimą ir duodamas buhalterei, kuri įnešė. Kai susikūrė bendrija, jos pirmininkas neduoda pažymo, kad butas nuosavybės teise priklauso tėvams, dėl ko negalim susitvarkyti dokumentų ir parduoti to buto. Gal galite patarti, kur ieškoti to pirminio įrašo apie įnašą. Visi kiti čekiai, kuriuos mokėjo per banką yra pas tėvus, taip pat ir galutinis, bet kur ieškoti įrašo apie pirminį? g.gif g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2013 04 19, 18:57)
4u.gif nežinau ar čia pataikiau, bet turiu didelę bėda. Butą kažkada tėvai gavo per kooperatyvą, išmokėjo visą paskolą, turi banko dokumentus, išskyrus pirmo įnašo čekį, nes įnašas buvo daromas per susirinkimą ir duodamas buhalterei, kuri įnešė. Kai susikūrė bendrija, jos pirmininkas neduoda pažymo, kad butas nuosavybės teise priklauso tėvams, dėl ko  negalim susitvarkyti dokumentų ir parduoti to buto. Gal galite patarti, kur ieškoti to pirminio įrašo apie įnašą. Visi kiti čekiai, kuriuos mokėjo per banką yra pas tėvus, taip pat ir galutinis, bet kur ieškoti įrašo apie pirminį? g.gif  g.gif  doh.gif

Kiek as zinau kad bet kokie cekiai -dokumentai privalomai turi buti saugojami 10 metu.kur paskuj dedami nezinau.
Papildyta:
QUOTE(astra33 @ 2011 01 18, 10:21)
Laba diena.Aš gal čia ir ne į temą.Mano buto koridoriuje, šlampa siena.Toje vietoje kur šlapia, sienoje yra lietaus vamzdžiai.Kai tik lyja ar tirpsta sniegas tai per gerą sprindį drėgna,nuo lubų iki grindų kad net reikia valyt.džiovint.Kreipiausi i namo pirmininke,sakau gal tie lietvamzdžiai ten sutruko,ar kokia hidro izoliacija susidėvėjo,tai pasakė,jeigu drėgtu bendram koridoriuj tai butu namo reikalas,o dabar kadangi buto viduje tvarkykitės patys.Gal kas galit patart kur kreiptis,kad sužinot ar tuos lietvamzdžius turiu tvarkyt pati.Taigi siaubas,reikia bute puse sienos griaut,kažkoks absurdas.Kaip pavyzdį sakau jeigu paskutiniam namo aukšte teka stogas,tai ne to buto reikalas kurio lubos šlapios.Tada stogą taiso visas namas.Ar aš neteisi?

Kas yra bute tai priklauso tvarkytis paciam savininkui.galimos isimtys jei visi namo gyventojai sutinka padaryti jusu bute "remonta" tai kad tie vamzdziai bendri tai dar nereskia kad jie visu.nes jei tie vamzdziai visu vadinas bet kuris gyventojas gali ateiti i jusu namus ir tikrinti tu vamzdziu kokybe, gali priziureti ar gerai eklsploatuojate ta vamzdi...o gal jus tycia gadinate nes jis negrazus ir jus norite naujo.....as taippat galvojau kaip jus ir taippat susiduriau su sia problema jau geriau pasikeisiu pati negu kad cia man pradetu visokie vaiksciot ir tikrint....
Papildyta:
QUOTE(oopsy23 @ 2011 04 16, 21:45)
Sveiki... :    ax.gif

Labai busiu dekinga jei kas galesite patarti..    verysad.gif
Nusipirkau buta Klaipedoje, yra bendrija. blink.gif  Pati gyvenu uzsienyje, o buta nuomoju. taciau komendante neduoda ramybes mano mamai, skambina kelis kartus per savaite ir reikalauja kad mama vaziuotu isvalytu laiptine, rusy, nuomininkas aplaiste kaimynu langus kazkokiu gerimu (netycia) vel skambutis mamai reikalauja kad ji vaziuotu ir valytu dabar tuos langus. Reikalauja susitvarkyti rusy. (nenoriu nieko tvarkyti kol pati ten nesiruosiu grizti gyventi)

Idomu ar komendante turi teise sitaip terorizuoti mano mama, juk nei mama, nei as pati ( buto savininke) ten negyvename, kodel ji negali tiesiogiai su ten gyvenanciu asmeniu tartis?

Ar zmogus kuris nuomuojasi privalo buti toje bendrijoje?

Ps tame bute siuo metu niekas nera registruotas, ar komendate elgiasi teisingai sitaio ikyredama zmogui kuriam net neprilauko tas butas ( mano mamai). g.gif

tokia tvarka tam name dziaukites nes kitur niekas nieko nedaro.jei gyvena nuomininkai tarkites su jais.jei atejo jusu butui eile valytis tai organizuokit.matyt name buvo nuspresta patiems valytis o ne samdyti valytoja.pabandykit su kuo is namo susitarti kad kas uz jus tai padarytu.
Papildyta:
QUOTE(gravkyte @ 2011 04 22, 19:03)
labas vakarelis, gal galite kas pasakyti nuo kokio vaiko amziaus reikia moketi bendrijos mokescius (liftas, bendra elektra, siuksles, ir t.t.)

o ka pas jus pagal zmoniu skaiciu dar kazkokie mokesciai skaiciuojami?kiek as zinau mokesciai galimi skaiciuot tik pagal plota arba gyventoju susirinkimo metu kiekvienam butui nepriklausomai nuo jame gyvenanciu zmoniu skaiciaus.anskciau siuksles rinkdavo pagal zmoniu skaiciu o kadangi panaikino privalomaja registracija nebeimanoma susekti tada padare pagal plota nelogiska bet cia LT.
Atsakyti
[quote=Kristiniux,2008 02 28, 17:09]
jau 2,5 m vadovauju bendrijai,taigi žinių turiu smile.gif

kuria bendrijai vadovaujat? kokiam mieste? gal teko svarstyti klausima apie cirkuliacini siurbli?
Atsakyti
Ar galėtumėte pakonsultuoti vienu klausimu?

Iš "Žirmuno būsto" gavau mokėjimo pranešimą , kuriame pradėta rinkti lėšas laiptinės langų pastatymui.

Ar jie gali be gyventojų sutikimo pradėti tvarkyti langus laiptinėje?
Atsakyti
QUOTE(olajju @ 2013 06 20, 16:02)
Ar galėtumėte pakonsultuoti vienu klausimu?

Iš "Žirmuno būsto" gavau mokėjimo pranešimą , kuriame pradėta rinkti lėšas laiptinės langų pastatymui.

Ar jie gali be gyventojų sutikimo pradėti tvarkyti langus laiptinėje?

jei jie nekainuoja daugiau kaip 10 000.iki 10 000 gyventoju sutikimo nereikia.
Atsakyti
QUOTE(pukute28 @ 2013 06 20, 20:38)
jei jie nekainuoja daugiau kaip 10 000.iki 10 000 gyventoju sutikimo nereikia.


ačiū už atsakymą,

jei aš užklausiu per el. paštą, jei man privalės pateikti info?
Atsakyti
QUOTE(olajju @ 2013 06 21, 10:13)
ačiū už atsakymą,

jei aš užklausiu per el. paštą, jei man privalės pateikti info?

nu per pasta nezinau manau kad gali.o i akis tai garantuotai tures pasakyti uz kokia suma yra lokaline samata ir kokiu budu padalinta gyventojams pagal plota ar pagal vienetus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukute28: 21 birželio 2013 - 16:35
labas vakaras,senden atejo namo pirmininkas rinkti parasus namo renovacijai....as nesutikau,kolkas nepasirasiau....jei nesutiksiu,kas tada?vistiek man pagal buto kvadratura skaiciuos kaip ir visiems?skolu neturiu,kompensaciju neprasau,ar daugiavaikem ka kompensuotu?daug gyventoju visom keturiom uz renovacija,daug pensininku gyvena.man nepatinka (pastorintas vata) namas,kodel netvarko sildymo sistemos pirmiausia,o visiems patinka grazus namas.jei zmones moka uz renovuota nama 185 lt ir skaito,kad cia pigu,dar tegul prideda banko skola,tai kiek tada gaunas?-as nematau nieko pigaus tik kilpa ant kaklo kokiai 10 ciai metu.o jei neteksiu darbu kaip tada,kas paaiskins,nes as dar neapsisprendziu.
Atsakyti
QUOTE(@KIMIRK@ @ 2014 02 05, 18:34)
labas vakaras,senden atejo namo pirmininkas rinkti parasus namo renovacijai....as nesutikau,kolkas nepasirasiau....jei nesutiksiu,kas tada?vistiek man pagal buto kvadratura skaiciuos kaip ir visiems?skolu neturiu,kompensaciju neprasau,ar daugiavaikem ka kompensuotu?daug gyventoju visom keturiom uz renovacija,daug pensininku gyvena.man nepatinka (pastorintas vata) namas,kodel netvarko sildymo sistemos pirmiausia,o visiems patinka grazus namas.jei zmones moka uz renovuota nama 185 lt ir skaito,kad cia pigu,dar tegul prideda banko skola,tai kiek tada gaunas?-as nematau nieko pigaus tik kilpa ant kaklo kokiai 10 ciai metu.o jei neteksiu darbu kaip tada,kas paaiskins,nes as dar neapsisprendziu.

renovacija ne vien namo apdaila smile.gif i ta kaina ieina ir visos sildymo sistemos pertvarkimas.kompensuoja visiems vienodai man atrodo.
Atsakyti
QUOTE(pukute28 @ 2014 02 05, 20:52)
renovacija ne vien namo apdaila smile.gif i ta kaina ieina ir visos sildymo sistemos pertvarkimas.kompensuoja visiems vienodai man atrodo.

sildymo sistema as suprantu taip,kad po pertvarkos kiekvienas butas reguliojasi sildyma atskirai,idomu ar visi namai taip surenovuoti.o jei pas mane yra langai ir balkonas jau ideti,tai butu pigiau,negu pas tuos kur nera,ar aposkaiciuoja kiekviena buta atskirai.
Atsakyti
QUOTE(@KIMIRK@ @ 2014 02 05, 23:53)
sildymo sistema as suprantu taip,kad po pertvarkos kiekvienas butas reguliojasi sildyma atskirai,idomu ar visi namai taip surenovuoti.o jei pas mane yra langai ir balkonas jau ideti,tai butu pigiau,negu pas tuos kur nera,ar aposkaiciuoja kiekviena buta atskirai.

kiek teko girddet kad jei pas ka nors sudeti langai tai galima susitart kad neskaiciuotu.sildymo pertvarka ne vien tik tai kad galesit reguliuotis radiatoriaus karstuma.ziurint kaip renovuos silumos punkta.zinau viena nama kuris atsisake miesto sildymo o pasistate kazkoki katila tai jiems siluma pigiau kainuos.jei netasisakys miesto sildymo greiciausiai statys kompiuteri kuris automatiskai reguliuosis pagal lauko temperatura.manau kad bus pakeistas ir karsto vandens boileris ir t.t.svarbiausia kad viskas butu tvarkingai paskaiciuota.siulau nueiti pas pirmininka ir smulkiau issiaiskinti kokios ten salygos.ir prisideti su pasiulymais.o ne kategoriskai nezinant nusistatyti pries smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukute28 @ 2014 02 06, 16:50)
kiek teko girddet kad jei pas ka nors sudeti langai tai galima susitart kad neskaiciuotu.sildymo pertvarka ne vien tik tai kad galesit reguliuotis radiatoriaus karstuma.ziurint kaip renovuos silumos punkta.zinau viena nama kuris atsisake miesto sildymo o pasistate kazkoki katila tai jiems siluma pigiau kainuos.jei netasisakys miesto sildymo greiciausiai statys kompiuteri kuris automatiskai reguliuosis pagal lauko temperatura.manau kad bus pakeistas ir karsto vandens boileris ir t.t.svarbiausia kad viskas butu tvarkingai paskaiciuota.siulau nueiti pas pirmininka ir smulkiau issiaiskinti kokios ten salygos.ir prisideti su pasiulymais.o ne kategoriskai nezinant nusistatyti pries smile.gif

ka reiskia,SUSITART KAD NESKAICIUOTU,tai jei pas mane yra langai,kuriu nereikia ir nedes, dar as turiu tartis? jei nesitariu vadinasi moku uz langus kuriu man nereik.o pas mus name jau senai yra kazkoks aparatas kur siluma reguliuojasi,pagal lauko tempratura.vadinasi puos kaip velykini kiausini,o mokesim tukstancius.
Atsakyti