Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

Man zinokit padedadvo lengvas sodos tirpalas. I vandeni iberdavau puse saukstelio geriamosios sodos ir isgerdavau. gerimas tai slykstus, bet remeni nuimdavo. tiesa, tik tam kartui ax.gif
Atsakyti
Man siaubingai kyla rugstys naktimis. Net miegoti eiti baisu... Vos tik atsigulu, viskas is skrandzio "lipti pradeda"... Jau keleta naktu miegu beveik sededama. O dar 2.5 menesiuko liko... Reikai kazkaip vakarais nebevalgyi... Tik kad norisi labai smile.gif

Diena labai retai kada reni prireikia.

O del borzomio... jis gi baisiai gazuotas. Ar jus ji isgazuojat kazkaip..?
Atsakyti
Na nestukems isvis pataria gerti negazuota, bet jei borjomi issigazuoji, tai labai bridkus lieka, tad as ir neisgazuoju, tiesiog juo nepiktnaudziauju, o isgeriu tik tada kai pradeda remuo grauzt. Gal cia ir sutapimas, bet pavartojus gera savaite, net remuo beveik nebekankina, o miegant visai nebejauciu, na bet atsargu namuose visada turiu, kad jeigu ka - kad nesikankinti biggrin.gif
Atsakyti
kadangi as anksciau turejau skrandzio opa, tai ir dabar kartais kankina skausmas, arba labai remuo eda, tai naudoju maaloxa. gydytoja neleido jo daznai naudoti, bet sako jei jauti kad nesusitvarkysi, tai isgerk. Jis geras, kad veikia ilgiau nei kiti..
Atsakyti
Oi mano Renie buvo geriausias draugas...Dar padedavo vandenuko gerimas, siek tiek lengviau budavo 4u.gif
Atsakyti
Man tai nei biski nepadeda tie visi Rennie, Frutin ir pan. schmoll.gif tai va siandien nusipirkau Raniberl, tai isgersiu nakciai g.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2009 03 20, 19:42)
Man tai nei biski nepadeda tie visi Rennie, Frutin ir pan. schmoll.gif tai va siandien nusipirkau Raniberl, tai isgersiu nakciai g.gif


o man ir jie napadejo... tik skysta maalokso suspensija g.gif
turbut super turbo ekstra mano remuo
Atsakyti
Aš naudoju maalox tabletes, smile.gif bet jas negeriu, o sučiulpiu. tai man užtenka kas trečią, kas ketvirtą dieną po vieną tabletę. O naktimis neidavo miegoti, viskas lipdavo į viršų, dabar ramu. smile.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus, reiks ir man ta Maaloxa isigyt g.gif
Atsakyti
ir as isigyjau maalo'a. man remuo taip eda, kad nebezinau kur dingti. ka tik nusipikau, tikiuosi praeis
Atsakyti
Man tai kai eda, tai jau eda doh.gif doh.gif doh.gif o visokie Rennie, Frutin, Maalox ir pan. tas pats sh..., tik skirtingose pakuotese tongue.gif Man jie nepadeda...Jei eda, tai eda...Buna dienu, kad savaime maziau eda unsure.gif man ir gine sake, kad pas nestukes tas remuos visai kitokios "kilmes", tad ir tie vaistai nuo remens ne ka mums pades unsure.gif
Atsakyti
Čia ko gero dar priklauso ir nuo to kaip skrandis apskritai veikia pas kiekvieną - aš sus skrandžiu bėdų neturėjau, tai man Rennie padeda nukilint tuos naktinius ir kitokius rėmenis.

Plius dar ir mityba padeda, nes valgant daržoves pavyzdžiui skrandžio sultys būna daugiau šarminės, tai ir tie rėmenys mažiau kankina, o vat valgant daug mėsiško ir šakės, nes tada skrandis būna rūgštus.

Iš to rūgštumo tiesa galima gaut ir truputį naudos, nes jei hemoglobinas žemas, tada geriausia yra gerti geležies papildus, nes jie geriau įsisavinami rūgščioj terpėj.
Atsakyti