Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

QUOTE(labukas @ 2009 05 22, 10:50)
Ar jums nuo to Frutin nepaleido vidurių?


Vidurių nepaleido, bet jų vartoti absoliučiai negaliu - pykina mane, tiksliau - tampo, žiaukčioju... verysad.gif
Kol kas geresnių už Rennie neradau. Naktį vienintelis būdas (kol kas) - miegas ant KAIRIOJO šono. Vos pasiverčiu ant dešiniojo - šakės... blink.gif
Atsiverčiu atgal ir parpiu toliau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruška @ 2009 05 22, 12:53)
Vidurių nepaleido, bet jų vartoti absoliučiai negaliu - pykina mane, tiksliau - tampo, žiaukčioju...  verysad.gif
Kol kas geresnių už Rennie neradau. Naktį vienintelis būdas (kol kas) - miegas ant KAIRIOJO šono. Vos pasiverčiu ant dešiniojo - šakės...  blink.gif
Atsiverčiu atgal ir parpiu toliau  rolleyes.gif



Man irgi geriausiai miegot ant kairio šono ir aukščiau galvą pakėlus. Tas Frutin truputį padeda, sučiulpiu prieš einant miegot, o ryte smarkiai vidurius paleidžia, nežinau ar galiu toliau vartot, bijau, kad napakenktų
Atsakyti
BORJOMI daro stebuklus, as bambaly rankinuky turiu, bambali namie ir dar du i prieki biggrin.gif
Atsakyti
Man nedaro jokiu stebuklu schmoll.gif Isgeriu po litra per diena, nepasakyciau, kad geriau doh.gif cia eiline "priemone", kurie vienom padeda,o kitom ne...
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2009 05 22, 21:08)
Man nedaro jokiu stebuklu schmoll.gif Isgeriu po litra per diena, nepasakyciau, kad geriau doh.gif cia eiline "priemone", kurie vienom padeda,o kitom ne...

Šventa teisybė... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vyras vis masto na kas man cia galetu padeti nuo o remens,o as vis juokauju, kad jau gan greita praeis visi tie negalavimai, nes pagimdysiu tongue.gif vat cia ir bus vienintelis vaistas nuo visu ligu smile.gif na, artimiausiu metu jau tikiuos pageres situacija su virskinimu, nes gimda nusileis...
Atsakyti
Nėštumo viduryje ir man prasidėjo šitas 'malonumas' Gydžiausi paprastai - gerdavau daug pieno - jis man padėjo. Ir Rennie tabletes nuo rūgštingumo kramtydavau. Padėjo 4u.gif
Atsakyti
Nuo remens isgerdavau gurksniuka Maalox suspencijos, pasiklausiau savo gydytojos ar galima,tai liepe tik nepiknaudziauti, bet tekdavo pavartoti,nes irgi daznai kildavo rugstys sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkexx @ 2009 05 22, 17:36)
BORJOMI daro stebuklus, as bambaly rankinuky turiu, bambali namie ir dar du i prieki biggrin.gif


Ir man šis vaistas buvo vienintelis ir nepakartojamas. Ir nereikėjo litrų. Užteko kelių gurkšnelių, kad užgesinti gaisrą ax.gif . Bet buteliuką prie savęs glausti reikėjo visą parą ir visur kur mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkexx @ 2009 05 22, 17:36)
BORJOMI daro stebuklus, as bambaly rankinuky turiu, bambali namie ir dar du i prieki biggrin.gif




lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kad daro tai daro, man ir macija, bet kas per daug tas nesveika...girdejau, kad nuo burbuliuku prielaikinis gimdymas gali ivykt...taip , kad atsargiai nestuke.gif
Atsakyti
Sveikutes!!! 4u.gif Man labai padeda liaudes receptas,kuri man anyta papasakojo,saukstas medaus ir ant jo truputi cinamono uzbarstyti,letai suciulpti. Man padeda thumbup.gif .
Atsakyti
Pries nestumo pabaiga Renie dezutem vartodavau, i savait po pora dezuciu, nes siaubingai kilo rugstys. Fui, kaip nelaukiu vel sito "malonumo"
QUOTE(mamkexx @ 2009 05 22, 17:36)
BORJOMI daro stebuklus, as bambaly rankinuky turiu, bambali namie ir dar du i prieki biggrin.gif

O man tai jis smirda tepalu, negaliu as jo gert, nei nescia, nei ne nescia schmoll.gif
Atsakyti