Įkraunama...
Įkraunama...

Knarkimas

Gal kas galetumet kokiu vaistuku pavadinimu pasiulyt?

As pati knarkiu nerealiai. Knarkiu guledama ir ant nugaros, ir ant sono. Jokie pelu maisai, cepsejimai ir vartymai nepadeda. Net jau ir nejuokinga. Operacijai pinigu nera. Kas daryt?!

Patarkit !!!
Atsakyti
Ar knarkimas išgydomas?Mano vyras knarkdavo palyginus retokai- kai būdavo išgėręs arba labai pavargęs.Dabar nežinau kas pasidarė,bet jis knarkia kiekvieną naktį,ir tiesiog baisiai garsiai g.gif aš miegu labai jautriai,ir kai tik prasideda tas ,,koncertas",nebegaliu nei bluosto sudėt,nepadeda nei niuksai į pašonę,nei raginimas persiverst ant kito šono,nu niekas...
Stebuklingų vaistų turbūt nėra.
O visgi... g.gif
Atsakyti
Maniskis irgi knarkdavo, kol nenumete daug daug svorio... Tada iskart sustojo, tik garsiai snopuoja, o siaip uzuojauta. Ir dar yra tokia tema, berods Vyru ir moteru skyrelyje... 4u.gif
Papildyta:
Va tokia pat tema, atkasiau: http://www.supermama...showtopic=29272
Atsakyti
Sveikos. Labai noreciau jusu nuomones ir patarimu, kaip kovoti su vyro knarkimu, nes jei pirma uzmiega jis, tai naktis patampa bemiege verysad.gif . Kartais net vaikas nubunda doh.gif O iseiti i kita kambari kazkaip nesinori del pagarbos ir meiles. Kaip jam padeti??????
Atsakyti
Knarkimas -tai ligos požymis.Mano vyras knarkdavo,kad net turėdavau išeiti miegoti į kitą kambarį ir dar paskui save duris uždaryti,pasirodo jam buvo sinusitai doh.gif Praėjus 5 dienoms po gydymo ir ten visokių surbimų knarkimas pasibaigė tongue.gif miega kaip kūdikis,tai gal ir tavo vyrą kokia nors liga kankin blush2.gif ,nepavydžiu su knarkiančiu vyru miegot rolleyes.gif ,nors koks ten per miegas atsiguli ir žiūri į lubas ax.gif
Atsakyti
Dėl siaubingai knarkiančio vyro jau seniai išsikrausčiau į kitą kambarį miegot, nes kokia ten pagarba ir meilė, kai po nemigo nakties kas rytą į darbą pajuodusiai tenka eiti... Po to jau žudyti norisi...
Išsityrė pas medikus, tai rado ir polipus, ir iškrypusią pertvarą, jau paskirta operacija. Sakė, knarkimas stipriai sumažės, nors operuos ne dėl to, o dėl apsunkinto kvėpavimo.
Atsakyti
mano tetis knarkia kaip traktorius kai buna isgeres doh.gif gali duris uzsidaryt ar daryt ka nori, skrodzia kiaurai sienas lotuliukas.gif


draugui operavo angina, tuo paciu patrumpino ta liezuveli esanti gerkleje( nezinau kaip jis vadinasi tiksliai) ateit nustos knarkt, nu ir ka patrumpino, kaip knarke, kad net sienos drebedavo taip ir tebeknarkia doh.gif

Atsakyti
QUOTE(*Violeta* @ 2004 03 26, 11:44)
thumbup.gif geras thumbup.gif nu ir prisijuokiau
pas maneirgi namuose ta pati problema, girdejau kad kazkokiu vaistu yra kur reikia purkst i gerkle pries miega, gal kas isbandet tongue.gif



Bande mano mama... pavadinimo neprisimenu... bet tikrai neveiksminga... na gal siek tiek maziau knarkia, bet...
Atsakyti
O mano labai jautri klausa. Jei net vyras ir neknarkia o garsiai svokscia t.y. garsiai kvepuoja, as negaliu uzmigti. Miegam kol kas kartu, bet kitose lovos pusese. Nes budavo kad pabundu nuo jo knarkimo man i ausi, tai labai issigasdavau ir sirdziai negera budavo, arba miegas labai pavirsutiniskas budavo, pastoviai neissiilsedavau. Jam ir nosis luzus buvo ir sinusitai. Jei tik jam sloga prasideda, priverciu isislasinti vaistu, nes kitaip naktis man bemiege bus. Buvo kad iki asaru yra prieje del jo knarkimo. As miegu pagalvyte ant galvos uzsidejus. Trukumas tas , kad vasara labai karsta ir nuspaudzia ausi. Taip miegot patogu tik ant sono. Dar kai lova pasikeitem, tai vyras maziau knarkti pradejo. Gal tik sutapimas. Gerai, kad bent reaguoja kai pasakau, kad neknarktu. Bet budavo, kad ir pats nervuojasi, kad man trukdo miegot ir ne vienas neisisilsedavom. As manau, kad pinigeliai uz operacija tikrai nedideli vardan sutuoktinio ramaus miego ir savo sveikatos. Kada nors vis tiek darysim ta operacija jam. Nes jei jis sloguoja, yra pavarges labai ar dar del nezinia ko, tai visad knarkia. O jo knarkimas ir ne tik jam sirdute alina, bet ir man. Kokybiskas miegas -sveikatos ir grozio saltinis.
Atsakyti
na mano vyras irgi knarkia kaip tankas...is pradziu tai nervindavo bet dabar apsipratau,...man netrugdo..jei jau yra pagalve ir as ant jos padedu galva..vsio atsijungiu ne minute nespeja praeiti lotuliukas.gif o pasaliniai garsai kazkaip neerzina...
mano vyrui man atrodo labiau trugdo mano intensyvus kalbejimas per miegus, bei spardymasis kojomis...
lotuliukas.gif na bet ir tai kencia...vistik turbut myli lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos, brangiosios!!

mane kamuoja lygiai tokia pati problema. nuo mazens man buvo sudarytos salygos miegot tyloje, todel del savo brangiojo knarkimo visiskai baigiu iseit is proto. jau pabodo ji budint naktimis ir verst ant sono, nes tai padaryt ne taip jau lengva (nakti pazadintas visiskai neiorientuoja ir i mano prasymus kartais visiskai nereaguoja), nebent padeda ausu kamstukai. bet ju kiekviena nakti neprisideliosi.. pamiegojus kasnakt keleta savaiciu, siaubingai paskausta ausu landas (jie gi issipucia iki maksimumo ir nuspaudzia ausis). zodziu problema problemele..
aij beja del miegojimo atskirai negali buti nei minciu, maniskis visiskai nesitaikstytu su tuo, jis pyksta jau vien jei as veliau uz ji i lova ateinu, o ka jau kalbet kad visai su juo nemiegociau... tipo negali miegot vienas..
zodziu pas mus nuolatiniai barniai del to knarkimo, ir kuo toliau tuo labiau tai kenkia musu santykiams-as nepailsiu nakti ir jam tai prikaisioju. tada ir issivyksto konfliktas..
p.s. vakar bandem prisiut jam prie marskineliu koki dideli daikta.. nzn puse nakties gerai buvo, bet kazkaip vistiek jis atsiverte ant tos nugaros ir ismiegojo ant bumbulo schmoll.gif ir beabejo knarkdamas schmoll.gif schmoll.gif
Papildyta:
beja gal kasnors buvot kreipesi i "miego sutrikimu centra" vilniuje? berods antakalny randasi. pasidalinkit ispudziais...
Atsakyti
Tu užeik į šitą temą, ten šviežesni pasibėdavojimai ir aš esu davus nuorodą, kur daro mini operaciją nuo knarkimo:
http://www.supermama...?...9272&st=312
Atsakyti