Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Knarkimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata
Pages: 1, 2
lengvute
Noriu paklausti, ar jūsų neerzina artimo žmogaus knarkimas, o gal jūs taip kietai miegat (tada pavydžiu), kad to negirdit  :smile.gif
Kokių triukų imatės, kad nesinervintumėt ir neįskaudintumėt kito?
Jamaika
Mane tai labai erzina, nes mano vyras irgi knarkia. Manes netenkina tas variantas, kad nakti kelis kartus zadinciau vyra, jog jis apsiverstu. Man toks miegas nepilnavertis. Problemos sprendimas - vyras gana daznai miega kitam kambary  :D
jura
Na ar padeda tie kamstukai. Nors mano vyras neknarke, arba as negirdziu, nes vakare kaip krentu i lova, tai ryte vos is jos islipu. Bet siaip idomu, ateiciai   biggrin.gif
Ulė
na as su tuo kovoju ,kas nakt sad.gif ,labiau neisivaizduoju,kas galetu erzint unsure.gif .tai va visa nakti ir kocioju vyra nuo sono ant sono,o kas pikciausia,kad kaip pajudinu,klausia ko nori?sakau neknark gi mad.gif ,atsakymas buna tau cia jau vaidenas,tik uzmerkia akis,ir vel ta linksma muzikyte mad.gif
Noa
As irgi saviskio neitikinu, kad jis knarkia. Ir diktofono, kaip tycia, neturiu, irasyciau... Tai pasiemiau skaitmenini fotika, o ten filmavimo su garsu galimybe iki 2 minuciu. Na, nutariau kad man tam reikalui 2 minuciu uzteks rolleyes.gif Pasidejau ta fotoaparata salia lovos, vyras klausia, kam. Sakau, va kai tu imsi knarkt, as nufilmuosiu ir turesiu daiktini irodyma biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ir ka, suveike, pagal visus kiaulystes desniu ta nakti jis neknarke. Taikiau kita nakti - vel neknarkia! O tik nunesk kur nors fotoaparata - iskart pradeda. Isdykelis... rolleyes.gif Tai dabar as laikau fotoaparata salia lovos, vyras miega tyliai ir visiems gerai thumbup.gif
glinglingas
kiek zinau jau ishrastos plokshteles gomuriui. jas itvirtinus daugiau niekada neknarki smile.gif
Noa
tai gal geriau pakulom uzkist?! g.gif
Keiti
QUOTE (Noa @ 2004 03 13, 16:38)
Tai dabar as laikau fotoaparata salia lovos, vyras miega tyliai ir visiems gerai thumbup.gif

cia tai geras! thumbup.gif psichologinis spaudimas laugh.gif bet padeda!
*Violeta*
thumbup.gif geras thumbup.gif nu ir prisijuokiau
pas maneirgi namuose ta pati problema, girdejau kad kazkokiu vaistu yra kur reikia purkst i gerkle pries miega, gal kas isbandet tongue.gif
Smurka
maniskis knarkia kaip tankas mad.gif Ir irasiau as ji, bet jis vis tiek netiki, kad tai jo knarkimas, sako, kad sufabrikavau laugh.gif

Bet jam kazkada jaunystej nosis buvo sulauzyta ir neteisingai yra sugijusi. KAd neknarktu, reikia padaryti plastine nosies pertvaros operacija. O ji kainuoja apie 2000 litu. Kazkaip siuo metu tokius pinigus rastume kur kitur isleist g.gif
avei
Aš tai taikau pirma uzmigti, wink.gif jei pasiseka - gerai, jei mylimasis uzmiega pirmas tada sakes. Knarkia kaip koks - gerai Smurka sakai- tankas laugh.gif
Limcamca
Maniskis irgi kartais knarkia, ir tiki. Bet man kazkaip labai smarkiai jo zadinti nereikia: tik pasakau, apsiversk ir to uztenka.
Perrin
Turiu didele beda! Mamytes padekit! Negaliu miegot su vyru, nes pastoviai knarkia. Laukiuosi vaikelio ir miegam atskirai. O taip noretusi kartu miegoti, bet as visa nakti tampau ji ant sono ir zirziu, kad neknarktu, o jis po to nemiega, kad manes nepazadint.
Gal zinot kas kokiu budu kaip man ji isgydyti sad.gif
Tutsi
o pas mus atvirksciai tongue.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif maniskis mane irgi pastoviai varto, leidzia miegoti tik ant vieno sono mad.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
uolma
Maniškis ir gi knarkia. Jau net nežinau ką ir daryt, nes kuo toliau tuo labiau. mad.gif
Erszebeth
Vienareikšmiškai - neužmigti ant nugaros. Bet įsivaizduoju, kokia tai kančia žmogui, miegant nuolat kontroliuoti save, kad gulėti ant šono... Kad lengviau būtų, siūloma į pižamos nugarą įsiūti ką nors kieto ir nepatogaus, pvz. teniso kamuoliuką, tada nemiegos ant nugaros.

O šiaip, kiek girdėjau, ypač nepakenčiamiems "knarkliams" netgi daromos operacijos...
Huliganka
QUOTE(Tutsi @ 2005 01 11, 15:20)
o pas mus atvirksciai  tongue.gif  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif maniskis mane irgi pastoviai varto, leidzia miegoti tik ant vieno sono  mad.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
*

pas mane tas pats biggrin.gif as knarkiu juodai blush-anim-cl.gif ir mane jis nuolat nakti varto arba laiko uz nosies uzspaudes rolleyes.gif o kartais net neissimiega doh.gif
Šiaurė

Делается безболезненная операция- подрезается хрящик biggrin.gif
Дело в том что храп, очень вреден для сердца sad.gif
WodaLaznik
1. reik ysisiut y naktinius nugaroj golfo kamuoliuka kad negulet ant nugaros,
2. susirast patogesne pagalve, o ne pelu maisha y kuria ykrentama kaip nzn kur...
3. ishsioperuot normalei adenoidus.

mano atveju uzteko tik rast gera miela zmona, ir mano knarkimai baigesi yess.gif net zmuona stebisi kad dabar neknarkiu beveik ish visvot taip vot megalol.gif
Huliganka
QUOTE(WodaLaznik @ 2005 01 11, 17:21)
2. susirast patogesne pagalve, o ne pelu maisha y kuria ykrentama kaip nzn kur...

mano atveju uzteko tik rast gera miela zmona, ir mano knarkimai baigesi  yess.gif net zmuona stebisi kad dabar neknarkiu beveik ish visvot taip vot  megalol.gif
*

o tai reiskia,kadman geresni vyra susirast,gal tada neknarksiu rolleyes.gif
Ugniaplaukė
maniskis irgi, tik isgeria alaus ir visa nakti kanrkia issijuoses...

siaip tai mano tetule savo vyrui nupirko vaistu nuo knarkimo, kazkoks purskeklis, isipurskia i gerkle ir ramu...
tik pavadinimo nezinau...

o kad sirdziai kenkia, tai teisybe, nes tada nepakanka oro ir sirdele smarkiau dirba...
WodaLaznik
QUOTE(Huliganka @ 2005 01 11, 17:25)
o tai reiskia,kadman geresni vyra susirast,gal tada neknarksiu rolleyes.gif
*

nu nebutinai, dar liko tie pirmi trys budai.
o sheip knarkiama todel kad liezuviui atsipalaidavus jis uzkrenta ant gomurio taip uzdarydamas visa gerkle, nu ir prasideda. tad jei to norima ishvent miegokit ant shono, jei ash ypratau tai ir kiti manau ypras wink.gif sekmes smile.gif
Liulia*
pukiena, labai labai gerai tave suprantu, kai aš laukiausi,manęs neerzino nei kvapai,nei kažkoks maistas,bet garsai kai kurie mane išvesdavo iš kantrybės iki ašarų,pamenu,kai kartą stipriai naktį lijo,galvojau,kad išprotėsiu,barbeno į palangę tas parazitas lietus. O dėl knarkimo - tyliu, tetis mūsų knarkdavo net ANT PILVO gulėdamas!!! Kai jis išeidavo į naktinę pamainą dirbti yess.gif Miegodavau net vonioj,nes tada gyvenom 1-o kambario bute,kartais ten miegodavo jis... Bet girdėjosi vistiek, nors ir mažiau,tas garsas iš toli mane dar labiau erzindavo,nes negalėdavau bash.gif trinktelti...Atsimenu tą laiką kaip košmarą,ir dar bijojau dėl nestuke.gif ,tiek nervų... Bet problemos jau nėra clap_1.gif,nes vyras su manim kartu priaugo 12 kg,o kai pagimdžiau,abu tuos kg sėkmingai numetėm ir knarkimas dingo,na, ant nugaros dar knarkia,bet pasukus ant šono jau tylu... thumbup.gif
smulkute
QUOTE(WodaLaznik @ 2005 01 11, 18:21)
*

1. knarkia miegodamas net ant sono ar ant pilvo sad.gif
2. pagalve- nedidele, grikiu.
3. beliko tik tai, bet gaila zmogaus unsure.gif . Juk vis delto narkoze, kuri sako sutrumpina zmogaus gyvenima 7 m. ohmy.gif Be to reikalingas nedarbingumo lapelis. O pinigelius uzdirbt kazkam juk reikia sad.gif Ir galiausiai, net jei darys operacija neaisku, ar tai pades. O be reikalo pjaustyt mylima zmogu... schmoll.gif ohmy.gif
Perrin
Ai Liuliuk* tau gerai, kad savaji ant sono paverti.
Manasis ir ant sono neknarkia, bet jam matai jau skauda sonus ir nori ant nugaros guleti. Ir prisigalvoja visokiu nesamoniu: liepia gult prie sienos, nes prie krasto neknakia (tik jam taip atrodo); o as gi nescia ir nakti i tualeta lakstau po 10 kartu... kai miegu su juo ir 1-2 kai miegu viena ir man sunku per ji laipioti su savo, kad dar ir nedideliu pilveliu; gulasi ant pilvo, nes atseit taip irgi neknarkia ir t.t.
Iseiti radom - miegam atskirai. Bet vakar tokio pykcio protrukio susilaukiau!! Ziauriai pyksta, kad miegam atskirai, nebemato su manim jokios ateities, kas bus dar po metu ir t.t. Tokia ir iseitis.
Bet gaunasi dar blogiau kai abu liekam neissimiegoje visa nakti. Mane visa gyvenima kankina nemiga, o dabar kai nescia as taip gerai miegu, kad man gaila tuo gyvenimo dziaugsmu nepasinaudoti.
Mano tai tevai kalti, nes kai gimiau buvau ziauriai nerami ir tevai net musei praskristi neleisdavo, kad tik vaikas tyloj miegoti. Ir stai - visa gyvenima turiu ieskoti tos tylos! Mano vyras neknarkia, kad sienos drebetu, bet as girdziu menkiausia krebzdesiuka. Vietoj signalizacijos namuos esu smile.gif

Jau kai mano vaikelis gims tai namie tycia triuksma darysiu, balius kelsiu, kad gyvenime paradu ir prie tanku galetu miegoti biggrin.gif biggrin.gif
Skruzdeliukas
QUOTE(meduza @ 2004 03 13, 13:16)
na as su tuo kovoju ,kas nakt sad.gif ,labiau neisivaizduoju,kas galetu erzint unsure.gif .tai va visa nakti ir kocioju vyra nuo sono ant sono,o kas pikciausia,kad kaip pajudinu,klausia ko nori?sakau neknark gi mad.gif ,atsakymas buna tau cia jau vaidenas,tik uzmerkia akis,ir vel ta linksma muzikyte mad.gif
*

Va, va lygiai ta pati situacija, tik mano vyras ne tai, kad knarkia, bet baisiai garsiai kvepuoja, net svokscia, o kartais ir knarkia. Jei nespeju pirma uzmigti - sakes, puse nakties klausausi ir kocioju, net piktis paima.
Andro
blush2.gif Šią problemą pati turiu nuo vaikystės. tačiau knarkdavau priklausomai nuo sąlygų ir aplinkybių, žodžiu ne visada ir nevienodai stipriai. Prieš pusmetį iš vis pasijutau blogai, nes vyras pastoviai žadina, tai širdies ritmas net sustiprėja. Pradėjau manyti kad man depresiją nes pastoviai jaučiau įtampą, baimę ir pastebėjau kad per didelis pulsas. Aišku buvau pervargus nes knarkiantis žmogus amžinai neišsimiegojęs, nepailsėjęs. Kai dėl visų savo pašalinių bėdų pasitariau su drauge ji pasiūlė man vaistą atenolol. Jis tvarko šierdies ritmą, mažina širdies dirglumą ir mažina kraujospūdį. Netinka tiems kieno mažas kraujospūdis. Išgėrus , po 2 dienų nustojau knarkt arba tą darau tyliai, nukaškaip vyras sakė prislopintai.Bet jaučiuosi puikiai, grįžo gyvenimo džiauigsmas nes jau buvo šakės. Apie šį vaistą tikrai galima rasti informacijos internete, jis pigus. Nereklamuoju, bet sakau- man padėjo visapusisškai.
ainax
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 01 13, 13:43)
Va, va lygiai ta pati situacija, tik mano vyras ne tai, kad knarkia, bet baisiai garsiai kvepuoja, net svokscia, o kartais ir knarkia. Jei nespeju pirma uzmigti - sakes, puse nakties klausausi ir kocioju, net piktis paima.
*

Pas mus lygiai tas pats. Bet tave tai "net pyktis paimas", o as tai jau i paryti, kai visai netenku kantrybes, taip isiuntu, kad triauksciais keiksmazodziais viska isdedu ir galiausiai iki skyrybu daeinu doh.gif . Nu tikrai, taip uzknisa, kad galvoju, jau su situo rupuze knarkliu tai daugiau nei vienos nakties negyvensiu blush2.gif
Faina
Pas mus tai problema Nr.1. Nebegaliu, nieks nepadeda, verčiu jį ant šono, o jis vėl ant nugaros. Ir dar knarkia keistai, vietomis nekvėpuoja, o paskui net springdamas. Gerai, kad supranta, užjaučia mane. bet kas man iš to.
Kielytė
Man svarbiausia spėti užmigti iki didžiojo knarkimo, tai tada dzin - tegul knarkia. Bet jeigu ne - tai pradedu daužymą alkūne. Trumpam padeda, kartais spėju ir užmigt. Bet būna, kad išeinu kitan kambarin, nes pasiutimas suima nerealus. Baisiausia, kad knarkimas dar ir nesveika pačiam žmogui, o ką daryti?
Vile36
Maniškio tai chroniškas knarkimas. Jis visokiose pozose knarkia net ir ant pilvo. Dabar laukiuosi, kartais man būna nemiga tai teliką žiūriu per jo knarkimą teliko nebegirdžiu. Neseniai neapsikentusi išvariau miegoti į kitą kambarį. rolleyes.gif
*Fortūna*
QUOTE(Vile36 @ 2005 03 06, 07:38)
Maniškio tai chroniškas knarkimas. Jis visokiose pozose knarkia net ir ant pilvo.  Dabar laukiuosi, kartais man būna nemiga tai teliką žiūriu per jo knarkimą teliko nebegirdžiu. Neseniai neapsikentusi išvariau miegoti į kitą kambarį. rolleyes.gif
*

mirksiukas.gif turim ir mes tą problemą. Būtent, knarkimas bet kokioje pozoje...Nusipirkau kamštukus į ausis. Šiek tiek pagerėjo situacija, prislopina tą garsą... unsure.gif
Dalilė
O as bandziau su kamstukais, vis tiek girdziu, be to, jie mane erzina kai ausyse, norisi isimt. Tai miegam skirtinguose kambariuose. Uzsidarau duris ir vis tiek knarkima girdziu, bet jau tikrai geriau nei salia miegot. Dabar su baime laukiu vasaros atostogu, galvojam kur i uzsieni palekt, bet juk viesbuciuose paprastai buna vienas kambarys, tai jauciu man jokio poilsio nebus sad.gif
Night
As seniau irgi daznai knarkdavau. Ivairiai - kartais garsiai, kartais tyliai. Igelbejo - anginos operacija smile.gif
Debesiukas
Vargau ir ash su shita problema - po puse nakties prasivartydavau, krupteledama nuo menkiausio knarktelejimo. O vyras negirdi - ir netiki schmoll.gif . Tai net buvau irashiusi pasiklausyti jam (diktofono neturiu, tai i telefona irashiau). Truputi padejo - tolerantishkiau nakti zhiuri i zhadinimus ir prashymus apsiversti smile.gif.
Na, o shiaip sumazhinti problema padejo aliejus - priesh miega reikia ishgeriti shaukshteli, tik po to jau nebevalgyti nieko ir nebegerti. Jau po pirmu kastu kanrkimas pasidare shvelnesnis, o greitai galejau ir visa nakti ramiai ishmiegoti. Tiesa, neilgai vyrui uzhteko kantrybes ji gerti (o man - kas vakara priminti), bet po menesio knarkimo beveik nebuvo, o nustojus gerti dar ilgai buna gana tylu........ Tai kai vel nebeapsikenchiu, vel ikalbinu kokia savaite kita pagerti, ir vel ramu. Paskutiniu metu alieju i zhuvies taukus pakeitem - tai dar ir sveikatai naudos thumbup.gif
*Fortūna*
QUOTE(Debesiukas @ 2005 03 09, 07:42)
Vargau ir ash su shita problema - po puse nakties prasivartydavau, krupteledama nuo menkiausio knarktelejimo. O vyras negirdi - ir netiki  schmoll.gif . Tai net buvau irashiusi pasiklausyti jam (diktofono neturiu, tai i telefona irashiau). Truputi padejo - tolerantishkiau nakti zhiuri i zhadinimus ir prashymus apsiversti smile.gif.
Na, o shiaip sumazhinti problema padejo aliejus - priesh miega reikia ishgeriti shaukshteli, tik po to jau nebevalgyti nieko ir nebegerti.  Jau po pirmu kastu kanrkimas pasidare shvelnesnis, o greitai galejau ir visa nakti ramiai ishmiegoti. Tiesa, neilgai vyrui uzhteko kantrybes ji gerti (o man - kas vakara priminti), bet po menesio knarkimo beveik nebuvo, o nustojus gerti dar ilgai buna gana tylu........ Tai kai vel nebeapsikenchiu, vel ikalbinu kokia savaite kita pagerti, ir vel ramu. Paskutiniu metu alieju i zhuvies taukus pakeitem - tai dar ir sveikatai naudos  thumbup.gif
*

koks įdomus būdas, tikrai nebuvau girdėjusi... 4u.gif
rude-007
Gal kas galetumet kokiu vaistuku pavadinimu pasiulyt?

As pati knarkiu nerealiai. Knarkiu guledama ir ant nugaros, ir ant sono. Jokie pelu maisai, cepsejimai ir vartymai nepadeda. Net jau ir nejuokinga. Operacijai pinigu nera. Kas daryt?!

Patarkit !!!
Lurdes
Ar knarkimas išgydomas?Mano vyras knarkdavo palyginus retokai- kai būdavo išgėręs arba labai pavargęs.Dabar nežinau kas pasidarė,bet jis knarkia kiekvieną naktį,ir tiesiog baisiai garsiai g.gif aš miegu labai jautriai,ir kai tik prasideda tas ,,koncertas",nebegaliu nei bluosto sudėt,nepadeda nei niuksai į pašonę,nei raginimas persiverst ant kito šono,nu niekas...
Stebuklingų vaistų turbūt nėra.
O visgi... g.gif
*Kirvarpa*
Maniskis irgi knarkdavo, kol nenumete daug daug svorio... Tada iskart sustojo, tik garsiai snopuoja, o siaip uzuojauta. Ir dar yra tokia tema, berods Vyru ir moteru skyrelyje... 4u.gif
Papildyta:
Va tokia pat tema, atkasiau: http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=29272
Ice tea
Sveikos. Labai noreciau jusu nuomones ir patarimu, kaip kovoti su vyro knarkimu, nes jei pirma uzmiega jis, tai naktis patampa bemiege verysad.gif . Kartais net vaikas nubunda doh.gif O iseiti i kita kambari kazkaip nesinori del pagarbos ir meiles. Kaip jam padeti??????
GAGA
Knarkimas -tai ligos požymis.Mano vyras knarkdavo,kad net turėdavau išeiti miegoti į kitą kambarį ir dar paskui save duris uždaryti,pasirodo jam buvo sinusitai doh.gif Praėjus 5 dienoms po gydymo ir ten visokių surbimų knarkimas pasibaigė tongue.gif miega kaip kūdikis,tai gal ir tavo vyrą kokia nors liga kankin blush2.gif ,nepavydžiu su knarkiančiu vyru miegot rolleyes.gif ,nors koks ten per miegas atsiguli ir žiūri į lubas ax.gif
Miaška
Dėl siaubingai knarkiančio vyro jau seniai išsikrausčiau į kitą kambarį miegot, nes kokia ten pagarba ir meilė, kai po nemigo nakties kas rytą į darbą pajuodusiai tenka eiti... Po to jau žudyti norisi...
Išsityrė pas medikus, tai rado ir polipus, ir iškrypusią pertvarą, jau paskirta operacija. Sakė, knarkimas stipriai sumažės, nors operuos ne dėl to, o dėl apsunkinto kvėpavimo.
Laura_k
mano tetis knarkia kaip traktorius kai buna isgeres doh.gif gali duris uzsidaryt ar daryt ka nori, skrodzia kiaurai sienas lotuliukas.gif

draugui operavo angina, tuo paciu patrumpino ta liezuveli esanti gerkleje( nezinau kaip jis vadinasi tiksliai) ateit nustos knarkt, nu ir ka patrumpino, kaip knarke, kad net sienos drebedavo taip ir tebeknarkia doh.gif

asta.mik
QUOTE(*Violeta* @ 2004 03 26, 11:44)
pas maneirgi namuose ta pati problema, girdejau kad kazkokiu vaistu yra kur reikia purkst i gerkle pries miega, gal kas isbandet tongue.gif
*

Bande mano mama... pavadinimo neprisimenu... bet tikrai neveiksminga... na gal siek tiek maziau knarkia, bet...
So Lucky
O mano labai jautri klausa. Jei net vyras ir neknarkia o garsiai svokscia t.y. garsiai kvepuoja, as negaliu uzmigti. Miegam kol kas kartu, bet kitose lovos pusese. Nes budavo kad pabundu nuo jo knarkimo man i ausi, tai labai issigasdavau ir sirdziai negera budavo, arba miegas labai pavirsutiniskas budavo, pastoviai neissiilsedavau. Jam ir nosis luzus buvo ir sinusitai. Jei tik jam sloga prasideda, priverciu isislasinti vaistu, nes kitaip naktis man bemiege bus. Buvo kad iki asaru yra prieje del jo knarkimo. As miegu pagalvyte ant galvos uzsidejus. Trukumas tas , kad vasara labai karsta ir nuspaudzia ausi. Taip miegot patogu tik ant sono. Dar kai lova pasikeitem, tai vyras maziau knarkti pradejo. Gal tik sutapimas. Gerai, kad bent reaguoja kai pasakau, kad neknarktu. Bet budavo, kad ir pats nervuojasi, kad man trukdo miegot ir ne vienas neisisilsedavom. As manau, kad pinigeliai uz operacija tikrai nedideli vardan sutuoktinio ramaus miego ir savo sveikatos. Kada nors vis tiek darysim ta operacija jam. Nes jei jis sloguoja, yra pavarges labai ar dar del nezinia ko, tai visad knarkia. O jo knarkimas ir ne tik jam sirdute alina, bet ir man. Kokybiskas miegas -sveikatos ir grozio saltinis.
Riole
na mano vyras irgi knarkia kaip tankas...is pradziu tai nervindavo bet dabar apsipratau,...man netrugdo..jei jau yra pagalve ir as ant jos padedu galva..vsio atsijungiu ne minute nespeja praeiti lotuliukas.gif o pasaliniai garsai kazkaip neerzina...
mano vyrui man atrodo labiau trugdo mano intensyvus kalbejimas per miegus, bei spardymasis kojomis...
lotuliukas.gif na bet ir tai kencia...vistik turbut myli lotuliukas.gif
MuzikALI
sveikos, brangiosios!!

mane kamuoja lygiai tokia pati problema. nuo mazens man buvo sudarytos salygos miegot tyloje, todel del savo brangiojo knarkimo visiskai baigiu iseit is proto. jau pabodo ji budint naktimis ir verst ant sono, nes tai padaryt ne taip jau lengva (nakti pazadintas visiskai neiorientuoja ir i mano prasymus kartais visiskai nereaguoja), nebent padeda ausu kamstukai. bet ju kiekviena nakti neprisideliosi.. pamiegojus kasnakt keleta savaiciu, siaubingai paskausta ausu landas (jie gi issipucia iki maksimumo ir nuspaudzia ausis). zodziu problema problemele..
aij beja del miegojimo atskirai negali buti nei minciu, maniskis visiskai nesitaikstytu su tuo, jis pyksta jau vien jei as veliau uz ji i lova ateinu, o ka jau kalbet kad visai su juo nemiegociau... tipo negali miegot vienas..
zodziu pas mus nuolatiniai barniai del to knarkimo, ir kuo toliau tuo labiau tai kenkia musu santykiams-as nepailsiu nakti ir jam tai prikaisioju. tada ir issivyksto konfliktas..
p.s. vakar bandem prisiut jam prie marskineliu koki dideli daikta.. nzn puse nakties gerai buvo, bet kazkaip vistiek jis atsiverte ant tos nugaros ir ismiegojo ant bumbulo schmoll.gif ir beabejo knarkdamas schmoll.gif schmoll.gif
Papildyta:
beja gal kasnors buvot kreipesi i "miego sutrikimu centra" vilniuje? berods antakalny randasi. pasidalinkit ispudziais...
ypata
Tu užeik į šitą temą, ten šviežesni pasibėdavojimai ir aš esu davus nuorodą, kur daro mini operaciją nuo knarkimo:
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...9272&st=312
eglyna
QUOTE(*Violeta* @ 2004 03 26, 10:44)
*

as vyrui ir purskiklius purskiau ir pleistrus ant nosies spec dejau, ko tik as nedariau. sakiau pigiau man kita vyra susirasti nei tas visas nesamones bandyti. per daug $$$ kainuoja lotuliukas.gif
eglyna
QUOTE(Faina @ 2005 03 04, 13:50)
Pas mus tai problema Nr.1. Nebegaliu, nieks nepadeda, verčiu jį ant šono, o jis vėl ant nugaros. Ir dar knarkia keistai, vietomis nekvėpuoja, o paskui net springdamas. Gerai, kad supranta, užjaučia mane. bet kas man iš to.
*

siaip jei net springdamas knarkia tai laaaaabai blogai: aukstas kraujo spaudimas, neishsimiegojimas, irzlumas t.t gresia. gresia net diabetas. taip man gydytojai sake. plius ir tavo psihologinei buseinai pakenkti gali: pati neishsimiegi, gali pasidaryti irzli, depresija uzpulti gali....man pvz tas vyro knarkimas tiek uznervino jau, kad sakiau jei per metus nesusit varkys knarkimo - skirsiuos. nenoriu visa gyvenima operu klausytis ir galu gale depresija pasigauti....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.