Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Lexus RX
Supermamų klubas > Mūsų namai > Keturi ratai > Markės ir modeliai
Svogūnėlis
Ruošiamės keisti mašiną, man labai patinka Lexus RX. blush2.gif Gal kas važinėjat tokia mašina ir galit iš patirties pavardinti pliusus ir minusus.Ar tikrai "srebia"daug degalų?
mng
apie degalus tai reiktu vyro klaust, bet galiu pasakyti, kad pasirinke lexusa neapsiriksit. nuostabi masina.aisku taisymas kokio kompiuterio kainuos brangiai. mes keitem pavaru deze... kainu neminesiu, bet sudarytu 15 - 20 proc masinos kainos...kalbu ne apie naujos masinos kaina.
bet seip... thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
une
jetus, kokie ten minusai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif biggrin.gif
o del degalu, tai kaip maniskis sako-na jei uzteko ant masinos, tai turi uztekti ir ant degalu biggrin.gif
niekas
QUOTE(une @ 2006 11 10, 10:44)
jetus, kokie ten minusai  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  biggrin.gif
o del degalu, tai kaip maniskis sako-na jei uzteko ant masinos, tai turi uztekti ir ant degalu  biggrin.gif
*

Tikra tiesa. Neveltui amerikoj lexus jau 12-ti metai is eiles nusipelno pacios patikimiausios masinu markes varda. Kas vazineja su lexusais del benzino kiekio ir kainu tikrai nepergyvena, nu nebent gal koki grynaveisliai suvalkieciai lotuliukas.gif Bet tikrai lexus ims maziau benzino nei tokios pat klases BMW. Vis del to Lexus yra gaminama Toyotos.
une
QUOTE(niekas @ 2006 11 10, 12:40)
Kas vazineja su lexusais del benzino kiekio ir kainu tikrai nepergyvena, nu nebent gal koki grynaveisliai suvalkieciai  lotuliukas.gif
*

OT- apie lexus ir suvalkiecius arba gerai arba nieko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ax.gif
niekas
QUOTE(une @ 2006 11 10, 12:45)
OT- apie lexus ir suvalkiecius arba gerai arba nieko  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ax.gif
*

Teisingai. 4u.gif Kas del benzino sunaudojimo aisku reikia i tai atsizvelgti, taciau nors ir benzino gal ir daugiau ryja nei kokia corolla, bet tai nera esminis dalykas sioje automobiliu klaseje. Vis delto tai jau prabangus automobilis, bet tikrai nerys tiek kiek koks Hummer'is.

Nei vienas lexus'as nenaudoja daugiau nei 12,5l/100km mieste ir 9l/100km uzmiestyje:

http://www.greenhouse.gov.au/cgi-bin/trans...us&year=any

Ir pas juos beveik visus varikliai po 3-4l. drinks_cheers.gif

Julius3
QUOTE(niekas @ 2006 11 10, 13:14)
Teisingai. 4u.gif Kas del benzino sunaudojimo aisku reikia i tai atsizvelgti, taciau nors ir benzino gal ir daugiau ryja nei kokia corolla, bet tai nera esminis dalykas sioje automobiliu klaseje. Vis delto tai jau prabangus automobilis, bet tikrai nerys tiek kiek koks Hummer'is.

Nei vienas lexus'as nenaudoja daugiau nei 12,5l/100km mieste ir 9l/100km uzmiestyje:

Ir pas juos beveik visus varikliai po 3-4l.  drinks_cheers.gif
*

Va galit paziuret, apacioj yra kuro sanaudos surashytos.
Vytautas :)
QUOTE(niekas @ 2006 11 10, 14:14)

Ir pas juos beveik visus varikliai po 3-4l.  drinks_cheers.gif
*

Baik jau, žinau kas turi RX350, tai mieste ryja apie 20litrų. Užmiestyje stebėtinai nedaug - 12litrų. O ir buvusi draugė su Lexus IS250 (2.5L V6 variklis) mieste 100km nuvažiuoja su 22 litrais. Dėl užmiesčio nežinau...
Essexgirls
mes irgi zadam tokia pirkt,tai kiek domejomes 15 litru mieste ,o uzmiesti 10,musu jau bus antra rijike tokia,neisgasdins biggrin.gif ,va tas ir ramina,kad toyota prie jos nagus prikisus thumbup.gif ,ant senesniu dzipu yra netgi zenklai toyotos
une
smile.gif+2006 11 10, 14:54-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 11 10, 14:54)
Baik jau, žinau kas turi RX350, tai mieste ryja apie 20litrų. Užmiestyje stebėtinai nedaug - 12litrų. O ir buvusi draugė su Lexus IS250 (2.5L  V6 variklis) mieste 100km nuvažiuoja su 22 litrais. Dėl užmiesčio nežinau...
*

kazkas cia ne taip- max 14-15 mieste, o vidutiniskai 13 smile.gif
QUOTE(une @ 2006 11 10, 16:35)
kazkas cia ne taip- max 14-15 mieste, o vidutiniskai 13  smile.gif
*

Na, aš sakau kaip yra smile.gif
une
me too wink.gif
Svogūnėlis
Tai va ir mes skaitėm, kad mieste vidutiniškai ima apie 18 l benzino.Todėl ir noriu pasikonsultuoti su tais kurie patys važinėja tokiais automobiliais(o ne tik kažkur skaitę kaip ir mes).
Mes dar galutinai neapsisprendėm, nes vyrui labiau patinka Lexus IS300 Sportcross, o man RX blush2.gif Skirtingos klasės automobiliai, todėl man reikia protingų argumentų, kodėl RX geriau blush2.gif blush2.gif
mng
vyro klausiau, tai ryja 13 -14 mieste, normaliai vaziuojant, "neraliuojant".
Raskila 7
SVEIKI smile.gif Galiu parasyti savo nuomone,jei kaskiek pades apsispresti.Bejokios abejones,tai dvi skirtingos klases;lengvasis ir dzipas.Pamirsau pamineti,jog pati vairuoju RX,SUPER thumbup.gif ,nors lexus is300 sportcross taippat patinka.Kas liecia degalus,ner ko ir noret,variklis 3,3 litro,keturi varomi ratai,ir dar automatine greiciu deze bigsmile.gif kam daug ryja,isidekit dujas biggrin.gif Minusu,tikrai nepaminesiu[nebent sustojus prie sviesaforo,tau atrodo jog variklis uzgeses,ant tiek tyliai dirba biggrin.gif ] Smagumelis.Komfortiskas vaziavimas,minksta,idealus vairavimas,vaira gali sukt su vienu pirstu,cia butu automobilio savybes.Na o skirtumas nuo sportcross,aukstesne,saugesne,erdvesne,bagazineje vien tik kiek vietos,gali vesti ka nori,atsilenkia sedynes,nusimeti matrasa ir puikiausias miegamasis biggrin.gif Ilgam kely ir dar su vaikais,fantastika. Tai mano nuomone ir atsiliepimai,jums rinktis.SEKMES apsisprendziant smile.gif O juk ir ziema ne uz kalnu newyear.gif
Svogūnėlis
Ačiū,jau baigiu vyrą palekti pasirinkti RX drinks_cheers.gif
Aristokratė
nu, kai maciau mieste kristinute (brazo boba), visa issisiepus ir galva iskelus, tai jau tikrai thumbup.gif . O dar kur Riaubiskyte nusipirko sportini sedana, tai vapse wub.gif . O siaip pati skaitau knyga "Toyota - sekmes kelias", tai va prasidejo mano meile toyota'i ir lexus'ui wub.gif , jauciu nugales meile bmw ir audi biggrin.gif .

o gal zinot, kur galima suzinot nauju modeliu kainas, nes kiek ziurejau, pagrindiniame lexus tinklalapyje nera, o ir autoplius tik senesni modeliai.
QUOTE(Aristokratė @ 2006 11 13, 14:38)
nu, kai maciau mieste kristinute (brazo boba), visa issisiepus ir galva iskelus, tai jau tikrai  thumbup.gif  . O dar kur Riaubiskyte nusipirko sportini sedana, tai vapse  wub.gif . O siaip pati skaitau knyga "Toyota - sekmes kelias", tai va prasidejo mano meile toyota'i ir lexus'ui  wub.gif , jauciu nugales meile bmw ir audi  biggrin.gif .

o gal zinot, kur galima suzinot nauju modeliu kainas, nes kiek ziurejau, pagrindiniame lexus tinklalapyje nera, o ir autoplius tik senesni modeliai.
*

Dėl kainų, tai teks rašyti e-mail`ą, jei nenori salone apsilankyti. Lexus atstovas Lietuvoje UAB "Autotoja", e-mail: info@autotoja.lt
wetriuke
turiu lexus is 200,jega masinyte thumbup.gif kuro ima apie 12l ziema mieste,o trasoj seip apie 8-9l. tikrai del kuro nesiskundziu tik detales brangios, be to zinau kas parduoda lexus is 200 mirksiukas.gif jei domina i az rasykit
Wika 111
Turiu Lexus SC 430, ji man pati geriasia masinele, kokia tik turejau. Beja apie Lexusus vien tik gera galiu pasakyti, ir ne butiai Lexusus galima pirkti autosalonuose... mirksiukas.gif
.Juodukė.
Pagaliau radau temukę apie LEXUSU'S. Kažkada tai važinėjaus GS300 modeliu, kad ir buvo 1995 metų, bet superinė mašina wub.gif wub.gif Dar ir dabar nostalgija likus ax.gif O svajonių auto tai džipukas RX, nu superinis moteriškas džipas, bent jau man. Tai tiek thumbup.gif
Aronija
QUOTE(Svogūnėlis @ 2006 11 08, 22:31)
Ruošiamės keisti mašiną, man labai patinka Lexus RX. blush2.gif Gal kas važinėjat tokia mašina ir galit iš patirties pavardinti pliusus ir minusus.Ar tikrai "srebia"daug degalų?
*

thumbup.gif cia geras, tema lexus +/-, o cia rasote apie degalu sanaudas. Tada reiktu dairytis į FIAT PUNTO;VW POLO ir panasios klases auto. Gal parasykite apie tech. masinos pusę kas dazniausiai genda , kokios dalių kainos , kad galima būtu sulyginti su kitais tokios klases automobiliais.
vetruze
kokia uzmirsta tema,ka tiek mazai vazinejanciu Lexus?
super_wife
QUOTE(vetruze @ 2009 06 15, 10:41)
kokia uzmirsta tema,ka tiek mazai vazinejanciu Lexus?
*

aha,ir man idomu,nes tik ka vyras nupirko Lexus'iuka,idomu butu paskaityti kaip sekasi vaziuoti. Pas mane hybridas smile.gif Ar genda,ar turi ligu ir pan..
Briggittte
QUOTE(Wika 111 @ 2008 03 04, 23:29)
Turiu Lexus SC 430, ji man pati geriasia masinele, kokia tik turejau. Beja apie Lexusus vien tik gera galiu pasakyti, ir ne butiai Lexusus galima pirkti autosalonuose...  mirksiukas.gif
*

Pritariu, kad Lexus tikrai geros mašinos, vairuojam sedaną IS200, ne veltui sakoma, japoniškas mersedesas ir komfortas ir pats vairavimas thumbup.gif keist tikrai nenorėčiau wub.gif
mergelytė
Šiandiena važiavau aš su Lexus RX450 hibridine, na kažkas fantastiško. Noriu tokios wub.gif . Koks komfortas važiuoti, kaip tylai dirba variklis, negaliu jos iš gavos išmesti wub.gif
Subjektyvi
Man pastoviai besimalant su dviem vaikais RX per maža bagažinė, bet iš bėdos tiktų. Nes reikia, kad vienu metu tilptų dvi mokyklinės kuprinės, dvi teniso kuprinės su raketėm ir dar turi tilpti keli ar daugiau prekybcentrio paketai, pilni. Čia daugmaž rutina. Tad su tokio dydžio (mažumo) bagažine - sudėtinga.
Taurė
QUOTE(Subjektyvi @ 2014 03 15, 06:28)
Man pastoviai besimalant su dviem vaikais RX per maža bagažinė, bet iš bėdos tiktų. Nes reikia, kad vienu metu tilptų dvi mokyklinės kuprinės, dvi teniso kuprinės su raketėm ir dar turi tilpti keli ar daugiau prekybcentrio paketai, pilni. Čia daugmaž rutina. Tad su tokio dydžio (mažumo) bagažine - sudėtinga.
*

Man ir RX per maža. Dabar vairuoju tokio pat dydžio, bet kito gamintojo mašiną. Labai maža vietos. Kelionės tolimesnės be šansų, kai reik daugiau daiktų pasiimti, tada su mano net nevažiuojam. Kai varau apsiprekinti daugiau į bazę kokią, produktus ir dėžes tenka grūsti ant galinių sėdynių.

Galvoju apie Lexus GX dėl dydžio, bet dvejoju dėl jegos trūkumo, mėgstu staigų išsibėgėjimą, kurio pas GX nėra.
Subjektyvi
Aš va panašią vairuoju, su va tokio didumo bagažine, liuks variantas, gėris ax.gif O ko ten dvejoji? Mašina - žvėris, rauna iš vietos kaip reikiant, visi gale lieka ax.gif , juk ten yra pakopinis automatas, nusistatai ant trečio bėgio ir išleki kaip kulka biggrin.gif Pas man kaip tik toks automatas, jokių problemų su staigiu įsibėgėjimu, garantuoju biggrin.gif Pasiimk bandomąjį važiavimą, bus aiškiau.
Taurė
QUOTE(Subjektyvi @ 2014 03 15, 15:43)
Aš va panašią vairuoju, su va tokio didumo bagažine, liuks variantas, gėris ax.gif O ko ten dvejoji? Mašina - žvėris, rauna iš vietos kaip reikiant, visi gale lieka ax.gif , juk ten yra pakopinis automatas, nusistatai ant trečio bėgio ir išleki kaip kulka biggrin.gif Pas man kaip tik toks automatas, jokių problemų su staigiu įsibėgėjimu, garantuoju biggrin.gif Pasiimk bandomąjį važiavimą, bus aiškiau.
*

Jau bandžiau, ir aš, ir mb. Bandysiu dar kitas. Tik man nedega, iš lėto svarstau rimtus pirkinius. Infiniti sekantis išbandymas.
Berniukas 1980
QUOTE(niekas @ 2006 11 10, 05:40)
Tikra tiesa. Neveltui amerikoj lexus jau 12-ti metai is eiles nusipelno pacios patikimiausios masinu markes varda. Kas vazineja su lexusais del benzino kiekio ir kainu tikrai nepergyvena, nu nebent gal koki grynaveisliai suvalkieciai  lotuliukas.gif Bet tikrai lexus ims maziau benzino nei tokios pat klases BMW. Vis del to Lexus yra gaminama Toyotos.
*

Pats vazineju nemazai laiko.Labai patikima auto.
Ingrida.
o ar kas vairuojate CT200h? kokie atsiliepimai?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.