Įkraunama...
Įkraunama...

Kieti viduriai, retai tuštinasi

duosiu labai gera patarima, nepriklausant nuo amziaus si reikala, galima labai gerai sutvarkyti.

duokit saldinto vandens-tai gliukoze, ji iskarto pramusa, pamatysit, kita kart, net po 3 valandu suveikia, neissigaskit, nieko vaikui nuo cukraus tikrai neatsitiks.
beje as jau daviau toki patarima temoje, "vaikai nuo 1-3 metu"-tokioje pacioje temoje, paieskokit ir paskaitykit atsiliepimus.
Atsakyti
Sveikutes,
Norejau papasakoti savo istorija, tikslaiu Kajaus, su UZKIETEJUSIAIS VIDURIAIS.
Prasidejo viskas, kai KAjui buvo 2 menesiai. Tiesio viena diena nustojo kakoti ir kakodavo tik kas savate ir labai normaliai, tik kvapelis budavo nekokis. Taip tesesi 2 menesius, kol neapsilankeme Santariskese pas gydytoja ir siaip uzsiminiau, kad nekakoja. Tai ji mums israse siuntima i Chirurgini skyriu issitirti. Atsigulem i ligonine, pastate pora klizmu ir pramuse. Pasirodo kaltas buvo vitaminas D, ta vitamino D ampule.Aciu Dievui, neprireike cdhirurgu isikisimo. Paskyre tik sildymus ir masazus. Vaikas pradejo nerealiai daznai ir skystai kakoti, o po poros dienu ir zaliai. Gydytojui ai nesukele jokio itarimo. Isleido namo. JAu kita diena atsidureme toje pacioje ligoninej tik Zarnyno infekciju skyriui , nes vaikas stipriai viduriavo. Kita diena nustate, kad yra asyciu uzdegimas, o jokio zarnyno viruso taip ir nerado, beje paselio rezultatai irgi nieko neparode. O si pirmadieni pabegom is ligonines, nes mus gydanti daktare nenorejo atlikti daugiau jokiu tyrimu, o namo isleist nenorejo. MAno prasymu buvaom israsyti is ligonines: abu apsisnargleve, kosejantys ir savrbiausia, be diagnozes. VAkar nulekiau i Grybo gatve ir uz 344 litukus padariau visus alerginius testus ir vel nieko...
TAi dabar net nebezinau ko griebtis.
O siaip gydytojai pasake, kad vaiko kakutis NETURI smirdeti. KAi smirdi, reiskia jis kazkur uzsilaiko. O tai jau negerai. Ir kad jei maitini savu pienu, tai vaikas gali nekakot nors ir savaite yra visiska nesamone. Visos blogosios medziagos kaupiasi vaikiuko zarnyne.
Ir visoms mamoms patariu NEDUOKIT VITAMINO D AMPULES. Gaila, kad gamintojai neperspeja apie galimas komplikacijas sad.gif
Atsakyti
Mums labai padėjo Duphalac thumbup.gif Vartojom apie 2 savaites ir viskas susitvarkė.
Atsakyti
QUOTE(IddI @ 2005 05 25, 20:25)
Sveikutes,

TAi dabar net nebezinau ko griebtis.
O siaip gydytojai pasake, kad vaiko kakutis NETURI smirdeti. KAi smirdi, reiskia jis kazkur uzsilaiko. O tai jau negerai. Ir kad jei maitini savu pienu, tai vaikas gali nekakot nors ir savaite yra visiska nesamone. Visos blogosios medziagos kaupiasi vaikiuko zarnyne.
Ir visoms mamoms patariu NEDUOKIT VITAMINO D AMPULES. Gaila, kad gamintojai neperspeja apie galimas komplikacijas sad.gif


As taip pat manau, kad vaikelis turetu daznai, bent jau kasdien tustintis. Gal tavo suneliui dar ir dantukai pradejo dygti? g.gif Maniskiui pirmieji prasikele vos 4 menesio sulaukus. Temperaturos neturejo, bet viduriavo keleta dienu. Ir slogavo pora dienu... doh.gif Pabandyk silpnos ramuneliu arbatos isvirti (plikyta gali skystinti, virta - kietinti). Padeda, jei pucia vidurius ir salina virskinimo negalavimus.
Kai Laurynui pradejo viduriai kieteti, gydytoja rekomendavo man ryte ir vakare po kivi suvalgyti. Sake, kad turetu vaikas labai graziai issitustinti. Mums nepadejo, bet gal tiks kitoms mamytems (man nei dziovintu slyvu uzpilai nei kiti zababonai nepadeda blink.gif )
Kazin del viduriu kietejimo gali buti kalti dygstantys dantukai? g.gif Tuomet butu ramiau, nes atrodo viska isbandziau, bet... verysad.gif

O del vitamino D vengimo, manau didesniu problemu gali po to tureti, taigi kai reiks kita ampule (6 men.) gerti, gerai pagalvok. Gal geriau ta viduriuku kietejima kaip nors laiku salinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOVITA A. @ 2005 05 25, 22:38)
Mums labai padėjo Duphalac  thumbup.gif Vartojom apie 2 savaites ir viskas susitvarkė.

Nusipirkom siandien sio sirupo, pabandysim. Paskutine viltis mano 4u.gif Tiesa sugirdziau Laurynui ir pati "profilaktiskai" isgeriau - man kaip mat suveike, o vaikas dar kankinasi sad.gif Jau nuo sekmadienio nesitustina, tik stena iki pamelynavimo. Kada tavo vaikeliui pradejo reikalai tvarkytis? Tikiuos rytoj jau bus geriau? g.gif
Atsakyti
Kadangi tas buvo prieš gerus metus, tai tiksliai nepamenu, bet man rodos ir vaistų informaciniam lapelyje parašyta kad pirmos dozės poveikis pasijus berods tik trečią parą g.gif Kažkaip manajam su tais reikaliukais nuo mažens sunkiai sekėsi doh.gif , laikydavo užspaudęs po kokias tris dienas, na tada aišku ir pilvukas skaudėdavo ir irzlus būdavo. O vaistukų pagalba keliskart lengvai padarė ir nustojo bijoti biggrin.gif
Atsakyti
Ir mano dukrai nuo Hipp taip buvo,kosmaras kazkoks doh.gif .Bet po to kai pradejo gert Aptamil,tai viskas susitvarke thumbup.gif
Atsakyti
Mano mazytei tai uzrauke uzpakaliuka arbatele HIpp "Mazylio pilvukui" verysad.gif Bet kai nustojom duot susitvarke. Cia per durna masazuotoja davem ( duokit gert sake, nes masazo metu vaikas daug skysciu praranda) tai va...

Atsakyti
Labas mamytes. Maniskei irgi kai suejo 2 men pradejo kieteti viduriukai. Maitinu pati, ir po kiekvieno beveik pavalgymo padarydavo. Vakar buvom pas daktare tai patare nuo avizines koses ta vandenuka pagerti /jei nepades, tai duphalac arba linex/ Na vakar ir isgerem to vandenuko apie 21 val o nakti apie 24 val padare. Nezinau kaip bus toliau ar nuo to vieno karto susitvarkys, jei ne, sake reikia duoti duphalac kokia savaite. Sekmes gydantis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOVITA A. @ 2005 05 28, 07:59)
Ruslana, ar padėjo tavo mažyliui vaistukai ?

Net nezinau, kas jam daros. Man pakako vieno kamstelio pabandyti, koks tai "vaistas". Jam i diena po 3 kartus duodu, bet cry.gif Penkta stenejimo diena (penktadieni) poliklinikoj ir gydytoja bande Lauryna visaip ismankstinti, termometru paskatinti, galiausiai nupirkom "Mikrolax" klizmute, o parvaziave namo pagaliau radom ta ilgai laukta dovanele 4u.gif Keista, paprastai man kieteja viduriai, bet dabar viskas tvarkoj, o vaikelis vargsta, matyt nevisi viduriukai dar issivale g.gif . Gydytoja patare valgyti daugiau burokeliu, kivi, gerti pomidoru, slyvu sultis. Ziuresim kaip bus toliau. Kol kas labai nenoriai geriam sirupa. Matyt, kas perdaug saldu - neskanu blink.gif
Atsakyti
Sveikos,
Mano dvynukės tai tuštinasi kas 2-3 dienas ir irgi kvaps nekoks. Maitinu pagrinde savo pienu + 1-2 kartus duodu mišinuko. Gydytoja santariškėse patarė Duphalaca, tai jisai padeda. Bet duodavau aš jį nepastoviai, o tik tai kai nieko nebuvo daugiau negu 2-3 dienas. Duodavau ryte ir vakare po 3 ml.
Ir dar gydytoja rekomendavo Semper Bifidus mišinuką.
Atsakyti
QUOTE(violet @ 2005 05 31, 12:05)
Sveikos,
Mano dvynukės tai tuštinasi kas 2-3 dienas ir irgi kvaps nekoks. Maitinu pagrinde savo pienu + 1-2 kartus duodu mišinuko. Gydytoja santariškėse patarė Duphalaca, tai jisai padeda. Bet duodavau aš jį nepastoviai, o tik tai kai nieko nebuvo daugiau negu 2-3 dienas. Duodavau ryte ir vakare po 3 ml.
Ir dar gydytoja rekomendavo Semper Bifidus mišinuką.


Na matai tie misinukai ir apkrauna mazyliu viduriukus cry.gif Net jei gautu 1 karta per para, gali tustintis kas 2-3 dienas, be to kakutis tirsteja. blink.gif Mamos pienelis geriausias vaikeliam, bet saunuole, kad abi dukrytes maitini. Juk ir taip visokiu rupesciu pakanka thumbup.gif
Atsakyti