Įkraunama...
Įkraunama...

Kieti viduriai, retai tuštinasi

QUOTE(eveneir @ 2006 02 27, 18:10)
Mano mazylis kai nepadarydavo savo reikaliuku,pirmoje eileja darydavau pilvuko masaziuka,kojytes lankstydavau.O jei tas nebepadedavo,tai ant termometro galiuko uzdedavau siek tiek patirpinto muiliuko ir kisdavau i ruriuka,-akimirksniu padaro,ta ka reikia.Aisku tokiom procedurom nepiknaudziauk,nes jie greit priptanta.

o jei tokios proceduros vyksta jau apie dvi savaites.
Atsakyti
QUOTE(vaivora @ 2006 02 27, 14:20)
Jei nepades, tai gali ausu krapstuka pamirkyti aliejuke ir ikisti i ruriuka. Nelabai geras dalykelis, bet tikrai veiksmingas tam kartui  ax.gif

Zinoma tik nereikia tuo piknaudziauti smile.gif



Man šį metodą Santariškėse sesutė parodė. Tai pamenu dukrai iki kokių 6 mėn. gan dažnai taip darydavome ir nieko nepriprato. Po to viskas susitvarkė.
Atsakyti
siap tai nei viena nepatare mamytei isgerti koki poka slyvu sulciu!manu tikrai turetu suveikti,aisku jei mama pati maitina doh.gif ir mamyte i tulika pabegios ir viakutis tikrai pridaris!
o siaip maniskiui thumbup.gif padedavo ramuneliu arbatyte,kazkodel jis nuo jos iki siol viduriuoja smile.gif dar aisku darem masaziukus,kisom krabsstukus thumbup.gif padeda,bet pripranta greit,ir dar yra DUFOLAC sirupas nuo uzketiejusiu viduriuku!padeda thumbup.gif patis isbandem doh.gif
Atsakyti
oj mamules,kiek as ta tema prakentejau doh.gif maniskiui labai pusdavo pilvuka ir viduriukai,kaip akmenukas buvo doh.gif nu viena karta laba suviduriavo ir daktaras prirase tokios arbateles gert,kad medziagu neprarast.O ji labai saldi buvo tai po to as jokios arbatos neikisdavau gal iki 7 men.vat tada ir prasidejo visos bedos su tustinimusi ir asaros ir stenejimai pñadedavo tik termometras su aliejuku zinoma ne visada tai dariau,bet kai matai,kad vaikui skauda tai ir darai kas papuola tik prote g.gif ir kai jau prasidejo slaiuziojimai ,daugiau judejimo viskas pasitvarke thumbup.gif tad mamulkos manau cia jau visos tuos kryziaus kelius praeiti turit ar pilva pucia ar nesitustina verysad.gif beje maniskis kas antra trecia para tustindavosi,kai buvo kokiu 3-4men. doh.gif
nu vat ir nieko gudro as cia neparasiau,bet slyvu sultys tai tikrai,kad pades thumbup.gif tik gal reiktu nepersistengt ir kad nebutu pagalba perversta i kita puse(cia as kalbu,kad nereiktu klaust kai sukietyti) lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J.U.D.I.T.A: 28 vasario 2006 - 00:47
QUOTE(eveneir @ 2006 02 27, 18:10)
Mano mazylis kai nepadarydavo savo reikaliuku,pirmoje eileja darydavau pilvuko masaziuka,kojytes lankstydavau.O jei tas nebepadedavo,tai ant termometro galiuko uzdedavau siek tiek patirpinto muiliuko ir kisdavau i ruriuka,-akimirksniu padaro,ta ka reikia.Aisku tokiom procedurom nepiknaudziauk,nes jie greit priptanta.


Man taip pat si metoda doctor.gif rode, kai su pirmu vaiku 2.gif Santariskese gulejau. Kai papasakojau savo Kanados gydytojams ir seselei apie ta metoda tai jie issigando sako tik nedaryk fool.gif.
Sunus 2.gif ir turejo problemu del kakojimo. Gydytoja rekomendavo man daugiau dziovintu vaisiu ir siaip daugiau vaisiu ir darzoviu valgyti essen.gif. Dabar sunui problemu del neprakakojimo nera biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2006 02 27, 14:34)
mano dukrytė jau trečia diena nepakakoja, nors keičiant pampersą kiekvieną kartą riečiu kojytes prie pilvuko, bet nieko neišstename. gal galėtumėte ką nors patarti.

tavo dukrytė dar labai maža.. Man pediatrė aiškino kad vien MP maitinamas kūdikis gali nesituštinti ir kelias paras, ir net savaitę, jei suvirškina visiškai MP. Tad jei tavo dukrytė nejaučia diskomforto dėl ilgo nesituštinimo ar nesukietėja viduriukai, pergyventi nereikėtų. Mums irgi taip buvo iki įvedėm kietą maistą mirksiukas.gif

QUOTE(rynkeviciene @ 2006 02 27, 22:32)
o siaip maniskiui  thumbup.gif  padedavo ramuneliu arbatyte,kazkodel jis nuo jos iki siol viduriuoja smile.gif dar aisku darem masaziukus,kisom krabsstukus thumbup.gif  padeda,bet pripranta greit,ir dar yra DUFOLAC sirupas nuo uzketiejusiu viduriuku!padeda thumbup.gif patis isbandem doh.gif

jei ramunėlių arbata yra užplikoma, ji laisvina vidurius, jei verdama - kietina 4u.gif
Atsakyti
Ačiū mamos už pasiūlymus. mes dar vis nekakojam, tai būtinai liepsim tėveliui slyvų sulčių parvešt, nes aš pati maitinu. ir lauksim rezultatų.
Atsakyti
Manoji dukrele irgi neprakakoja... Siandien jau 5 diena... As jai ir masaziukus darau, ir kojas kilnoju, ir ausu krapstuka kisau, ir ant pilvo nesioju - niekas nepadeda. Ji tik bezda begaliniai smirdziai ir rekia, nes turbut labai jau suskausta kai nori bezdeti. Pergyvenu, bet sake sesele, o ir pati skaiciau, kad tokio amziaus leliukai gali savaite ir daugiau nesitustinti, zarnynas pas juos formuojasi. Tai sedziu dabar ir kalbinu, kad "kakis pabaisis" lauk listu, tikiuosi, kad greit pasirodys.
Atsakyti
QUOTE(J.U.D.I.T.A @ 2006 02 28, 01:41)
oj mamules,kiek as ta tema prakentejau doh.gif maniskiui labai pusdavo pilvuka ir viduriukai,kaip akmenukas buvo doh.gif nu viena karta laba suviduriavo ir daktaras prirase tokios arbateles gert,kad medziagu neprarast.O ji labai saldi buvo tai po to as jokios arbatos neikisdavau gal iki 7 men.vat tada ir prasidejo visos bedos su tustinimusi ir asaros ir stenejimai pñadedavo tik termometras su aliejuku zinoma ne visada tai dariau,bet kai matai,kad vaikui skauda tai ir darai kas papuola tik prote g.gif  ir kai jau prasidejo slaiuziojimai ,daugiau judejimo viskas pasitvarke thumbup.gif tad mamulkos manau cia jau visos tuos kryziaus kelius praeiti turit ar pilva pucia ar nesitustina verysad.gif beje maniskis kas antra trecia para tustindavosi,kai buvo kokiu 3-4men. doh.gif
nu vat ir nieko gudro as cia neparasiau,bet slyvu sultys tai tikrai,kad pades thumbup.gif tik gal reiktu nepersistengt ir kad nebutu pagalba perversta i kita puse(cia as kalbu,kad nereiktu klaust kai sukietyti) lotuliukas.gif

siandien konsultavausi su vaiko gydytoja, tai patare panaudoti Viburkolio zvakutes. Mes tai net klizmavome, nes tik taip galime padeti savo mažiukei. Tada jinai buna rami, o kitaip kankinasi, verkia. Su termometru pilnai negali issitustinti.
Atsakyti
o viburkol cia ne nuo skausmo zvakutes ?
Atsakyti
QUOTE(laurrike @ 2006 02 28, 17:05)
o viburkol cia ne nuo skausmo zvakutes ?

Jos ne tik nuima skausma, bet ir ramina. Jas esu isbandziusi su savo pirmaja dukryte. Labai padedavo kai dygo dantukai ar budavo temperaturos. O tos "mikro "klizmutes tai dar per anksti 1men. kudikiams, taip sake gydytoja. Jos viska viduriuose suskystina. Tai va tokia informacija is gydytojos.
Atsakyti
Kai mes buvome mazesni mus ir kamavo tos pacios problemos doh.gif Tada as duodavau svieziai spaustos morkytes sulciu.Mums padedavo.O dabar kai jau didesniems pakieteja viduriukai valgome slyvu tyrele. clap.gif
Atsakyti