Įkraunama...
Įkraunama...

Kieti viduriai, retai tuštinasi

QUOTE (Cole @ 2004 02 11, 00:04)
Mano lelius kakoja kas 3-5 dienos. Maitinu pati. Ir taip jau nuo 3 menesiu. Pediatrei tai nekelia nerimo, tai ir mes beveik ramus. Vaikas visako rodiklis. Jei gerai jauciasi, vadinasi toks jau jo budas.
Galvojom gal kas pasikeis kai pradejom darzoviu, vaisiu duoti. Kur tau. Jokio geresnio efekto, tik ismatos sutirstejo. Sunkiau iskakot sad.gif . Kartais tustinasi laaabai tirstai, kartais skysciau. Buna, kad pradzioj jau susiformavusi guzula isstumia (minksta toki).
Gerai jauciasi, ne motais jam. Pasteneti lemiamu momentu aisku tenka.Tik kartais paskutine nakti pries kakojima buna, kad dazniau kelia ir buna piktas(kol papuko neapzioja biggrin.gif ).
Duodu Milupos avizu kosytes, visokiu vaisiu tyreliu, kur vidurius skystina ar normalizuoja, kartais obuoliu sulciu, darzoviu kokius 2 saukstelius kartais isiulau. Nedaug tesuvalgo. Kazin kaip bus, kai pradesim daugiau kieto maisto valgyti g.gif ?

O jums gydytoja nesiule gerti duphalac'a? jis normalizuoja vidurius ir prie jo nepriprantama maniske kai pagere 3 menesius ir viduriai susitvarke smile.gif pasiklausk pediatres smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Atize @ 2004 02 16, 21:24)
O jums gydytoja nesiule gerti duphalac'a? jis normalizuoja vidurius ir prie jo nepriprantama maniske kai pagere 3 menesius ir viduriai susitvarke smile.gif pasiklausk pediatres smile.gif

Siule. Ir mes ji gerem pries pora menesiu. O gal tikrai vel pabandyt.. As apie tai jau galvojau, bet vis dar nesiryztu. Vis bandau kitaip susitvarkyt, o ne vaistais.Bet jei prie jo nepriprantama, tai tikrai reiks duot. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE (Kiparise @ 2004 02 16, 22:00)
Siule. Ir mes ji gerem pries pora menesiu. O gal tikrai vel pabandyt.. As apie tai jau galvojau, bet vis dar nesiryztu. Vis bandau kitaip susitvarkyt, o ne vaistais.Bet jei prie jo nepriprantama, tai tikrai reiks duot.  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Na man isaiskino Santariskese gydytojai ir patikino kad prie jo nepriprantama tas vaistas skystina ismatas mums siule net iki metu gert bet kad susitvarke tai ir neduodu smile.gif, nes as ji davau truputi daugiau nei tris menesius smile.gif. Mano irgi pirma reakcija buvo tokiam mazam o jau vaistus kist sad.gif bet kaip pasake kad cia nieko tokio baisaus tai irduodavau tik kai matydavau kad paviduriuoja ar jau skystokai tustinasi tai buna praleidziu pora dienu. Na bet geriausia tai pasikalbek su savo pediatre. Jeigu reikes duphalac'o pas mane yra bonkute galiu padovanot smile.gif mums jau jo nebereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atize: 16 vasario 2004 - 22:11
Mes irgi kankinamės jau antras mėnuo su užkietėjusiais viduriukais - niekas nepadeda. Čia neseniai į rankas man papuolė Mamos žurnalas. Ten rašo, kad viduriukai gali užkietėti nuo neteisingos vitamino D dozės. Manau, kad mums bus tas variantas.
Atsakyti
QUOTE (Zanetux @ 2004 02 21, 07:41)
Va ir paskutines 4 dienas nekakojo, tai siryt ikisau i uzpakaliuka maza dregna muiliuko gabaleli - iskart pakakojo biggrin.gif , ir ne kietai g.gif

biggrin.gif mes irgi esam bande toki metoda ne per seniausiai - suveike.. thumbup.gif
Bet daznai to praktikuoti tubut nereiketu..
Man tai gydytoja patare daryti taip : is vakaro uzsimerkiu puodely 5-6 dziovintas slyvas. Ryte atsikelus ant tuscio skrandzio jas suvalgau, ir isgeriu ta skysti kuriame jos mirko. Pirmiausia man susitvarke viduriai, o po savaites ir dukryte pradejo kasdien kakoti.(tpfu tpfu tpfu, kad ir toliau taip)
Pabandykit. (aisku cia skirta toms kurios maitina savo mazylius is kruties)
Atsakyti
Mus uzkieteję viduriukai kankina jau nuo pirmų gimimo mėn. nors dabar jau 1 metai ir 4 mėn. Klizmutes darėm, bet jas dažnai negalima daryti, gali dingti tuštinimosi refleksas (taip sakė Kauno klinikų gydytojai). Bandėm ir jogurto kapsules, nepadėjo. Aš pati, kai maitinau, valgiau slyvas, avižų košę, visokias sultys gėriau niekas vaikui nepadėjo. Vienintelis ir geriausias vaistas nuo vidurių užkietėjimo mažulei buvo ir iki šiol yra Duphalac (lactulosum) sirupas. Jį galima duoti net kūdikiams, mes davėme dukrytei, kai jai buvo nepilni 2 mėn. Tai labai saldus sirupėlis, kaip sakė gydytojai visiškai nekenksmingas organizmui, nes sirupas beveik neabsorbuojamas patenka tiesiai į storąją žarną ir čia reguliuoja jos peristaltiką ir sunormalizuoja išmatų konsistenciją. Poveikis kaip patys pastebėjom pasireiškia tik po kelių dienų, bet vaikas nesuviduriuoja, o labai normaliai pakakoja. Laikas nuo laiko ir dabar duodame šį sirupėlį. Mums tai buvo geriausia išeitis.
Atsakyti
Mums ši problema taip pat buvo iškilusi. Neblogai padėdavo termometras, bet su juo gana pavojinga žaisti, nes gali pažeisti gleivinę. Labai geras būdas, masažuoti pilvuka pagal laikrodžio rodyklę, paskui užkelti kojites į viršų, šiek tiek prispaudus pilvuką ir pusti šiltą orą į padukus (ta prasme iš burnos). Idealiai padeda, ypač labai mažiem leliukam, kokio mėnesio ar dviejų. Tik napamirškit laiku atsitraukti, kad ant veido neapkakotų.... thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,

Man labai smagu prisijungti prie sio pokalbio. nes ir mus kankina sios problemos.
Mums greitai bus 3 men.ir jau beveik du menesius kaip kankinames su sia problema.Musu daktare patare duoti avizines koses skyscio arba obuoliu siulciu sauksteli, nes mes pagal amziu dar tik maitinames motinos pienu, bei primaitinamas misiniu, nes truksta pieno.Mes galime nesitustinti ir penkias dienas, o po to motinai neatlaiko nervai ir darau "klizmute"Nors daktarai sako,kad prie to labai priprantama.Dabar galiu pasakyti tik tiek,kad neisdrisau duoti nei sulciu,nei aviziniu dribsnio skyscio,tad kaip sakoma liaudiskos priemones liko neisbandytos.Taciau Tomui "duphalac"teko paragauti,taciau jo poveikis buvo labai idomus,nes vaikas tik tapdavo labai piktas ir vis tiek pats nesitustino.Nezinau taciau nutraukiau ji duoti ir vaikas tapo ramesnis, bet problema juk liko neispresta.Tad dabar kasdien darome pilvo masaza ir dazniau guldau ant pilvuko,tad jau "klizmutes" nereikia,bet kasdien keiciant pampersus palaikau iskeltas jo kojeles ir mums kas 4 dienas jau galima sakyti paciam pavyksta padaryti.Tai va tokia savo patirtimi norejau pasidalinti su jumis doh.gif
Atsakyti
Mano maziukas irgi nesitustina jau 4 diena unsure.gif , nors jauciasi jis labai gerai cool.gif . Duju iseina labai daug ir kvapas ju buna nelabai blink.gif nors langa atidaryk kad ikvept gryno oro laugh.gif Peskaiciau cia ir siek tiek ramiau pasidqare, kad taip buna, Ypac kai pati mama tustinasi 1*per 7dienas sad.gif Ir ko as tik nebandziau ohmy.gif ir duphalac, jau kokie 4 buteliai isgerti ir slyvos. Nieko man nepadeda huh.gif tai tikriausia sunus i mane tongue.gif
Atsakyti
Kai pradesi primaitint susitvarkys, o siaip ir vienas kartas per diena yra normalu wink.gif
Atsakyti
Martynas tuštindavosi kas 5 parą. Tai reguliariai reguliariai smile.gif Kai pradėjo valgyt košes, tuštinasi kas antrą dieną. Ir su pilvuku neturėjom jokių problemų, espumizaną gėriau aš, o ne jis smile.gif
Atsakyti
O po tos klizmutės ar kieti kakai? Jei nekieti, tik kad pats nedaro - būna taip. Maniškei dukrai iki 3 mėn. amžiaus irgi tokių bėdų būdavo (čia būna mažiams dėl nepakankamai susiformavusio pilvo preso, vėliau praeina). Masažuodavau pilvą prieš maitinimą, kojas lankstydavau, o jei nepadėdavo - paimdavau tokį pagaliuką su vata, pamirkydavau į vaikišką aliejuką ir truputį padirgindavau užpakaliuką - tada pavarydavo tongue.gif .Aišku, geriau nepiktnaudžiaut su tuo pagaliu, bet tos Microlax klizmos irgi ne kažkas labai gero - vistiek kažkokia chemija dry.gif
O tik sukako 3 mėn. - ir pradėjo varyt pati kaip gera thumbup.gif
Atsakyti