Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip turėti gražu užpakaliuką
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Sportas ir dietos > Pratimai atskiroms kūno dalims
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
*tiute*
QUOTE(vabalas @ 2009 05 07, 09:15)
gal mano koju raumenys yra palyginus silpni su uzpakaliu ar kaip, bet koju raumenys pavargsta daug labiau...

na ir man norisi tokia isvada daryti... bet ne kad jie silpnesni, o kad jie yra apskritai silpni... patarciau su jais kiek padirbeti atskirai mirksiukas.gif
vabalas
oho kokios isvados perskaicius kelis postus, net nemacius zmogaus doh.gif
*tiute*
QUOTE(vabalas @ 2009 05 07, 09:35)
oho kokios isvados perskaicius kelis postus, net nemacius zmogaus  doh.gif
*

Ot, rado prie ko...! biggrin.gif as juk aiskeriage biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Shaldi
niu mergaites pasipasakokit kai sekasi sportuoti? ar jau pasiekete kokio nors rezultato? biggrin.gif 4u.gif ax.gif
ernesin
QUOTE(addicted @ 2009 04 09, 10:20)
as ir darau si pratima  thumbup.gif
kaitalioju itupsus ir ant galo palaikau pakelus rankas i virsu 1 min.
sunku,bet efektyvu
*

O įtupstus darai kaitaliodama kojas ar vienai 10 kartų, po to - kitai?
Ir kaip ten ant galo palaikai rankas iškėlusi, padariusi įtupstą kaip suprantu laikai?
evellyn
QUOTE(Shaldi @ 2009 05 12, 13:55)
niu mergaites pasipasakokit kai sekasi sportuoti? ar jau pasiekete kokio nors rezultato? biggrin.gif  4u.gif  ax.gif
*

LABA DIENA MERGINOS:)
turiu didele patirti tame, begiojimas,sokiai, ypac viliotinio pobudzio judesiai labai stiprina sedmenis ir kojas:)
neatsiejami tempimo ptrpratimai. mirksiukas.gif
aaandriusss1
QUOTE(evellyn @ 2009 05 12, 16:07)
LABA DIENA MERGINOS:)
turiu didele patirti tame, begiojimas,sokiai, ypac viliotinio pobudzio judesiai labai stiprina sedmenis ir kojas:)
neatsiejami tempimo ptrpratimai. mirksiukas.gif
*

thumbup.gif
partnere
geras patarimas, reiks isbandyti smile.gif
*tiute*
QUOTE(Shaldi @ 2009 05 12, 13:55)
niu mergaites pasipasakokit kai sekasi sportuoti? ar jau pasiekete kokio nors rezultato? biggrin.gif  4u.gif  ax.gif
*

sekasi neblogai smile.gif nuo spalio is 88cm turiu 91 rolleyes.gif bet ir slaunytem biskuti prisidejo 1-2cm... (buvo 49, dabar 50-51), kas man nelabai patinka doh.gif o svoris prisidejo 1kg
dariau itupstus zingsniudama i prieki, 30-40 zingsniu x3 su 4-6kg (viso 8-12kg) svarmenimis rankose. Itupstus dariau jau senai, bet kadangi prisidejo pritupimai smito staklese (20x4) su siokiu tokiu svoriu (5-10kg) neskaitant pacios stangos ir koju kelimas klupint treniruoklyje (17x3), va ir turiu didesni uzpakaliuka... ir apvalesni
bet dar tikslas nepasiektas... rolleyes.gif tad nuo sausio prisidejo itupstai smito staklese (pakolkas stanga be svoriu, bet reikes); didinu svorius treniruoklyje, kur kilnoju kojas klupint; taip pat prisidejo naujas - sedmens kelimas, kai blauzdos ant kamuolio. Pries tai darydavau 2k/savaite pratimus kojoms, dabar 3k.. Beje, ne visus pratimus isvardijau, kuriuos darau. Pavasariop pradesiu intensyvesni deginima, kad isrysketu rezultatai smile.gif
O kaip jum sekasi? bigsmile.gif
secrecy
Prasom sedmenims video pratimuku:

http://www.youtube.com/watch?v=5LLFHwI3SJM
http://www.youtube.com/watch?v=ESPPMP3c5RM...feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM...feature=related

Parsisiuti juos galite per http://download.uzeik.net/

Jeigu domina ir kitu kuno daliu stiprinimas sudejau pratimukus Video pratimai
kristukass
Ikvepet prikrove tiek fainu pratimu dupsei padidint. Bandysiu nuo ryt pradet. wub.gif Nes tokios kaip dupces isvis neturiu. cool.gif MB kitaip aisku atrodo, bet as zinau kaip is tikruju yra ir to pakanka. blush2.gif
Puodelis
Jūsų treniruotem svarbu ne tik pratimai, kurių yra nedaug, bet kaip jie yra atliekami. "Ryškesniam" yra vienaip atliekami pratimai, didesniam kitaip. Beje, įtūpstai yra riškesniam, mažesniam užpakaliui, o ne jo auginimui. Sekmės
*tiute*
QUOTE(secrecy @ 2010 01 15, 21:03)
Prasom sedmenims video pratimuku:

1. http://www.youtube.com/watch?v=5LLFHwI3SJM

1. deginimo, ir dar karta deginimo (ryskinimo) treniruote uzpakaliukui (ne didinimui), nes be svoriu ir labai trumpi mostai

kitu neatidare, negaliu pakomentuoti

QUOTE(Puodelis @ 2010 01 26, 12:49)
Jūsų treniruotem svarbu ne tik pratimai, kurių yra nedaug, bet kaip jie yra atliekami. "Ryškesniam" yra vienaip atliekami pratimai, didesniam kitaip. Beje, įtūpstai yra riškesniam, mažesniam užpakaliui, o ne jo auginimui. Sekmės
*

Sutinku. Tik nesutinku del nuomones apie itupstus. Jei su svoriais/stanga, gilus itupstai... vargu ar tai butu deginimas. Isskirciau du faktorius: pratimo amplitude ir naudojamas svoris. Jei mergina nesportavo visiskai, tai pradziai ir pratimai be svoriu padidins (darant juos letai, didelem amplitudem, kad kuo labiau raumuo butu istempiamas) bent jau pakels tai tikrai, o juk pakelus ir cm padaugeja. Taciau jau konkreciam auginimui reikia dideliu svoriu.

Siek tiek apie amplitude: norint, kad raumuo "pustusi" reikia dideliu amplitudziu, norint, kad jis "trauktusi" - mazu amplitudziu, kai pratimo metu raumuo visada sutrauktas ir nebuna istempiamas (kaip kad pirmame video, trumpi mostai). Va cia neretai daro klaida treniruojant pilvo presa. Tenka skaityti mergaiciu nusiskundimus, kad jos daro intensyviai pratimus pilvui, o jis ne mazeja, o atvirksciai, pilvas dideja. Taip nutinka tada, jei darant pvz. atsilenkimus pilvo raumenys buna istempiami.

Na ka, vaziuoju jau i sale... "daryti" uzpakaliuko rolleyes.gif

P.S. ir zinoma! nepamirskit baltymu (mesytes, zuvies ar pan.), o tai nebus is ko ta uzpakaliuko auginti mirksiukas.gif
Neringa1974
user posted image Sveikos esamos ir busimos mamytes. Parduodu visai nauja, gera mini aerobini steperi. Parduodu uz tiek, uz kiek pirkau. T.y. galutine kaina 165 Lt. Miestas - Kaunas. Tel.: 8-612-18907. Sitas skelbimas idetas ir kituose temose, bet beda ta, kad daug besikreipianciu, bet is ju nei vienos kaunietes, o as i kitus miestus nevazineju, siuntimais tikrai neuzsiimu. Beje, irenginys tikrai nera lengvas + prie jo dar priklauso hanteliai. Rasau tam, nes mamyte is Raseiniu labai norejo butent tokio steperio ir atvaziavo specialiai del jo, bet lb greit suprato, kad turint dideles problemas su stuburu ji bus nepajegi parsigabenti. Teliko tik patarti, kad ieskotu savo mieste.
Neriinga
Patariu pasižiurėti šita video tikrai geri pratimai thumbup.gif ir manau kad padeda g.gif pati nusprendžiau juos daryti pora mėnesiu ir žiurėsiu kaip bus. rolleyes.gif http://www.youtube.com/watch?v=Kq1HnakX5C8...mp;feature=fvwp
*Mirabella*
Mergiukai ar imanoma pratimais padidinti uzpakaliuka? Klausiu tu, kurios bande pratimais tai padaryti, o ne siaip pasvarstymu 4u.gif
gingizė
guli ant nugaros ir lenki kojas per kelius-dar geriau kokius svarelius prie koju prisirist tada is viso liuks
be*starlet
QUOTE(Meiles_naktys @ 2010 02 11, 19:03)
Mergiukai ar imanoma pratimais padidinti uzpakaliuka? Klausiu tu, kurios bande pratimais tai padaryti, o ne siaip pasvarstymu  4u.gif
*

pasiskaityk CIA, gan neblogai surasyta info ir tuos pratimus pati darau kuris jau laikas, rezultatai yra.
Evut
Sveikos, mergaitės,

Gal galėtumėt man padėti dėl dviejų klausimų. Aš irgi noriu užriesti užpakaliuką, bet tik kad jis riestųsi, o ne mažėtų. Esu smulkaus sudėjimo, apimčių mažinti nenoriu. Tik yra problema, kad neturiu galimybės vaikščioti į sporto klubą, o ir svorių negaliu kilnoti. Taigi, ką daryti? Antra problema tai ta, kad pastebėjau, kad sėdmenys pradėjo kvadratėt, o ne riestis. verysad.gif O tai jau labai labai blogai. Ir iš viso, man atrodo, kad jie mažėja. Aš norėčiau tik užriesti. Jūs čia pateikėt tikrai daug pratimų, rinktis yra iš ko, bet man atrodo, bent keli užkliuvo, kurie kaip tik kvadratina sėdmenis. Ir dar kai negaliu naudoti štangos tai iš vis kas belieka. Tai va, gal galite iš savo patirties pasakyti, kas tikrai tik riečia užpakaliuką, bet jis lieka moteriškas ir nemažėja. Bet kas tikrai žinot, kad nereikėtų paskui gailėtis. O antras dalykas, kad tie pratimai būtų skirti daryti namie ir be štangos. Suprantu, kaip tai skamba. biggrin.gif Bet vistiek gal galit ką nors patart. smile.gif

Ir dar norėjau paklaust dėl paties darymo. Visada darydavau visoms grupėms po nedidelį krūvį kas dieną, bet dabar paskaičiau ir pagalvojau, kad gal geriau vieną dieną vienoms, kitą kitoms daryt. Pavyzdžiui, vieną dieną nugara, kitą krūtinė ir rankos ir t.t. Ką apie tai manot? Ir kaip manot, kiek mano situacijoj būtų geriausia baltymų vienam kg suvalgyt? Esu liesa, nenoriu mažint apimčių jokiu būdu, į sporto klubą neinu.

*tiute*
QUOTE(Evut @ 2010 02 26, 12:05)
Sveikos, mergaitės,

1. Tik yra problema, kad neturiu galimybės vaikščioti į sporto klubą, o ir svorių negaliu kilnoti. Taigi, ką daryti? Antra problema tai ta, kad pastebėjau, kad sėdmenys pradėjo kvadratėt, o ne riestis. verysad.gif 

2. Ir dar norėjau paklaust dėl paties darymo. Visada darydavau visoms grupėms po nedidelį krūvį kas dieną, bet dabar paskaičiau ir pagalvojau, kad gal geriau vieną dieną vienoms, kitą kitoms daryt. Pavyzdžiui, vieną dieną nugara, kitą krūtinė ir rankos ir t.t. Ką apie tai manot?

3.Ir kaip manot, kiek mano situacijoj būtų geriausia baltymų vienam kg suvalgyt? Esu liesa, nenoriu mažint apimčių jokiu būdu, į sporto klubą neinu.
*

1. ka turi omeny sakydama "kvadrateja" - pradejo ploksteti? labai keista... gal tik taip "vaidenasi" mirksiukas.gif ir kurie pratimai tavo manymu "kvadratina" sedmenis? siaip man trenere ne karta sake, kad dviratis plokstina, bet tai neturetu buti aktualu megejiskam dviracio minimui
mano tikslas uzpakaliuka uzriesti ir suapvalinti, jo nedidnti (nors dabar padidejes, bet cia dar tik pusiaukele), bet be svoriu, vargu ar to pasiekciau, kas zino, gal del to, kad nera polinkio ir "riestuma"... nzn.... bet kiek ir trenere kalbejusi ir is savo patyrimo, tam reikia ideti darbo, intesyvaus darbo ar su svoriais ar be...

2. neaisku kokio intensyvumo gaunasi tavo treniruote, nes man asmeniskai, kai padarau koki pusvalanduka pilvukui (gaunasi 700-900 kartu ivairiu atsilenkimu) pritupimus su 25-30kg stanga ir dar kokius kitus 3 pratimuis uzpakaliukui.... tikrai nebesinori nieko daugiau doh.gif biggrin.gif jei kruvis nedidelis ir darai visom grupem, tai viena diena vienokius, kita diena kitokius, trecia diena dar kitokius arba pirmu dienu kombinacija daryciau... jei butu tikslas tik forma palaikyti, bet jei sieki kazkokio rezultato, reiktu treniruote akcentuoti vienai - dviem raumenu grupems - vienos treniruotes metu, ypatingai jei treniruotes darai bent 4k. i savaite. pas mane asmeniskai eina visada pilvukas ir kokia kita raumenu grupe. Pilvas kaskart, nes labai stipri raumenu grupe ir sunkiai pasiduodanti, tad galima "kankinti".

3. Del baltymu kiekio yra labai ivairiu nuomoniu, ju pilna internete (bent anglu k.). As pati kartais stebiu, kad suvartociau grubiai apie 50g baltymu dienai (siuo metu sveriu ~55kg).

O siaip su pavydu nuziuriu profesionaliu sportininkiu apvalius (ir nedidelius) uzpakaliukus, bet tuo paciu metu suprantu, kad jos nieko specialiai nedare, o tokios formos gautos nuo nuolatinio didelio fizinio kruvio (begiojimo, ciuozimo ir t.t., ir t.t.) tokio kruvio kaip maziausiai kelios valandos per diena, ir ne metai ir ne dveju rezultatas, todel manau naivu butu tiketis greito pacios (kalbu apie save)rezultato
be*starlet
QUOTE(*tiute* @ 2010 03 03, 21:52)
(gaunasi  700-900 kartu ivairiu atsilenkimu)
*

lengvam soke blink.gif cia kasdien?
*tiute*
QUOTE(be*starlet @ 2010 03 04, 11:58)
lengvam soke  blink.gif  cia kasdien?
*

biggrin.gif atsakiau i cia o tai ir taip poster_offtopic.gif smile.gif
Anaksunamun
Sveikos merginos. As esu labai kuda, tad nusprendziau paauginti uzpakaliuka. Perskaiciau visa tema . Noriu jo kuo didesnio ir riestesnio. Issirinkau man smagiausius pratimus, kur buvote idejusios.Darau gal menesi. Bet man toks jausmas, kad netikslingai juos atlieku g.gif Nes pasportavus visuomet skauda slaunis, bet ne uzpakali . Padarau laisvai 300 ant "laiptuku" Tada kiekvienas pratimas po 30 kartu, ant kiekvienos kojos, keturpescia, itupstai su hanteliais(po2 kg , nesenai issitraukiau is spintos) Itupstai tai tie, kur viena koja pirmyn kita atgal ir tupinejam , taip? Dar darau tuos kaip pritupimus tik kuo placiau kojos, irgi su hanteliu, viskas po 3-4 kartus i savaite . Bet vistiek slaunis jauciu labiau nei uzpakali doh.gif Ir savo akimis nematau jokio efekto, nors ne is vieno aplinkinio girdejau zodi " pasitaisius" , vyras taip pat pradejo girti, nors slepiau , kad sportuoju namie kol jo nera biggrin.gif Koks turetu buti kruvis, kad didetu uzpakalis? 4u.gif
*tiute*
QUOTE(Anaksunamun @ 2010 03 05, 00:20)
  Bet man toks jausmas, kad netikslingai juos atlieku  g.gif  Nes pasportavus visuomet skauda slaunis, bet ne uzpakali .  Koks turetu buti kruvis, kad didetu uzpakalis?  4u.gif
*

kad skauda slaunys (ir tikriausiai priekine puse- keturgalvis), tai yra visiskai normalu. Atliekant didziaja dali pratimu sedmenims pirmiausia dirba kiti raumenys, t.y. keturgalvis (pritupimai, itusptai ir t.t.). tad del to nepergyvenk, daryk toliau wink.gif man ir taip pasitaiko pereinant i didesni kruvi, bet kadangi kruvis apskritai jau gerokai didesnis, o ir slaunys padirbejusios, tai skauda buna viskas

beje, kai darai itupstus, ziurek, kad butu ilgas zingsnis. palygink, kai itupus abi kojos yra sulenktos 90 kampu ir kai tik priekine 90 kampu sulenkta, galine mazai sulenkta. tikrai pajausi kaip pirmu atveju pakerta keturgalvi.

ar darai pratima "labas rytas"/"mirties trauka"? - turi hantelius, gali pridedi prie savo megstamu pratimuku. lenksiesi tiesia nugara zemyn, sieki su uzpakaliuku kuo toliau, kojas lenki per kelius. jei laikysi kojas tiesias - dirbs slaunies dvigalvis (uzpakaline slaunies puse). kylant i virsu "sutraukinek/spausk" uzpakaliuka, tarsi kapeika reiktu islaikyti vienoje vieteleje hah.gif
darant sita pratima keturgalvis nedirba, pajausi nebet dvigalvi wink.gif

user posted image user posted image

koks turi buti kruvis? individualiai, priklauso nuo pacios zmogaus fiziologijos, nuo bendro fizinio pasirengimo. sakai, skauda raumenys - tad kruvis dar ne permazas

ir dar, kas tiek 300 ant laiptuku?
Anaksunamun
Ant stepper'io suminu 300 biggrin.gif Jei aiskiau 4u.gif Labai neblogas pratimukas, reikes rytoj isbandyti . Dekui uz atsakyma .
pariene
g.gif
be*starlet
QUOTE(*tiute* @ 2010 03 05, 19:46)
beje, kai darai itupstus, ziurek, kad butu ilgas zingsnis. palygink, kai itupus abi kojos yra sulenktos 90 kampu ir kai tik priekine 90 kampu sulenkta, galine mazai sulenkta. tikrai pajausi kaip pirmu atveju pakerta keturgalvi.
*

patikslinkite, kuris variantas yra geras:
1-abi kojos 90 laip. kampu
2-priekine koja 90laips., galine istiesta?
*tiute*
QUOTE(be*starlet @ 2010 03 10, 15:44)
patikslinkite, kuris variantas yra geras:
1-abi kojos 90 laip. kampu
2-priekine koja 90laips., galine istiesta?
*

abu variantai geri, bet kai abi kojos 90 kampu, labiau apkraunamas priekines kojos keturgalvis slaunies raumuo (priekis), o kai ilgas zingsnis, galine koja mazai sulenkta arba net tiesi, tokiu budu maziau apkraunamas priekis, bet labiau dvigalvis (uzpakaline slaunies puse). todel internete ir randu, kad itupstus priklausomai nuo zingsnio ilgio, skirsto i: slaunims (primas atvejis) ir uzpakaliukui (antras atvejis).

apie itupstus lietuviskai daugiau: http://www.tvirtas-kunas.lt/sportas-sveika.../kojos/itupstai

Papildyta:
QUOTE(Anaksunamun @ 2010 03 05, 23:10)
Ant stepper'io suminu 300  biggrin.gif    Jei aiskiau  4u.gif  Labai neblogas pratimukas, reikes rytoj isbandyti .  Dekui uz atsakyma .
*

tai cia apsilimui suprantu smile.gif po apsilimo tempimo pratimu nepamirsk wink.gif
Linikė
Sveikos, o pradedanciai kiek ir kokius pratimukus daryti, norint padailint ( pastorint) kojas ir uzpakaliuka?Esu laaaabai kudutė ax.gif
*tiute*
QUOTE(Linikė @ 2010 03 17, 12:09)
Sveikos, o pradedanciai kiek ir kokius pratimukus daryti, norint padailint ( pastorint) kojas ir uzpakaliuka?Esu laaaabai kudutė ax.gif
*

pradzioj aisku po nedaug, pvz., pora pratimu palengva (neuzsimok pirmas dienas skirti tam koki pusvalandi! - kaip daznai megsta upo pagautos pradedancios) , niu bet gi pati matysi, kaip jautiesi kita diena. o kokius - visus tuos pacius, tik be svoriu. valgyk daugiau baltymu - kad butu is ko didinti.
Anaksunamun
*tiute* jei nesunku idek tempimo pratimu 4u.gif

As jau laukiu svoriu kojoms, tikiuosi gauti kita savaite.
*tiute*
Norejau rasyti, kad tempimo pratimu pilna google, na bet ka jau cia... mirksiukas.gif

Jei jau kalbam apie uzpakaliuka, tai uzpakaliuka ir akcentuosiu. Prisimenu mokyklos laikais, kazkaip man truko zinomu pratimu butent uzpakaliukui, dabar ju atlieku net keleta. Patarciau visus ir daryti, neuzsibuti ties vienu, visi jie tempia uzpakaliuka skirtingu "kampu".

1. Atsigulus ant nugaros, pakeliam abi kojas ir viena koja sulenkiam, su peda atremiam i kitos slauni, su rankomis suimam tiesiaja koja ir ja traukiam prie saves. Koja, kuria traukiame rankomis, neturi buti tiesi. Traukiant, dubuo turi likti prie zemes. Kuo labiau trauksim koja, tuo labiau spausim sulenkta koja prie saves ir tuo smarkiau tempsim uzpakaliuko raumenukus. Galite lengvai paspirokliuoti, bet geriausia statinis tempimas.

user posted image

user posted image

Jei nepakanka lanktumo, galite daryti taip:

user posted image

2. Jogoje ismokau si antra pratimuka. Koja priekyje sulenta, galine tiesi. Galima atsigulti (paguleti atpalaidavus nugara, kokia minutele, tai tik i nauda), aisku galima ir pasikelus. Kojos mazesnis/didesnis sulenkimas keicia tempima, bet labiausiai itakoja kiek smarkiai prispausime dubeni prie grindu. Jei jau galite dubeni prispausti prie zemes, tuomet tempima didinsime mazinant sulenkimo kampa.

user posted image

Darant sita pratima, galima ijungti ir keturgalvi:
user posted image

3. Sita tempima labai megstu, kai nera kaip vartytis ant zemes, reikia greituko - cia ir dabar.

Tikriausiai zinote klasikini koju tempio pratima:

user posted image

Cia yra siokia tokia jo modifikacija, t.y. rankas ir kuna pernesam i kita puse, sulenktos kojos kelia kreipiame i ta pacia puse kaip ir rankos su kunu, gali prireikti peda patraukti siek tiek arciau saves, na o dupebi reikia spaudsti prie zemes.

user posted image

4. Sitas pratimas, taip pat skirtas uzpakaliukui, jei nestate "pratampe" uzpakaliuko, jausite tempima, bet man jis jau ne toks veiksmingas, nebent po labai sunkios uzpakaliuko treniruotes.

Kuna spaudziame prie zemes, tarp keliu (ne ant keliu), su rankomis siekiame kuo toliau, o dubeni laikome vieno vietoje. Cia tempiame ne tik uzpakaliuka, bet ir nugara.

user posted image

Kokia esme tempiant uzpakaliuka? - kuo slaunis bus arciau kuno - tuo labiau tempsime uzpakaliuka.

Negaliu nepamineti tempimo keturgalviui, nes jis dirba darant dauguma uzpakaliuku pratimu, taigi:

5. Pats paprasciausias:

user posted image

6. Zinoma, pameginkite keturgalvio tempima, jau pamineta prie 2-ojo pratimo

7. Darant 3 pratimo klasikini varianta, padekite tiesios kojos kelia ant zemes ir su ranka traukite peda prie saves:

user posted image
zuvyte26
QUOTE(dovila @ 2009 04 05, 08:48)
as "padariau"sau uzpakaliuka tik su stanga.anksciau visiskai nebuvo uzpakalio pas mane,tik kazkokia suglebus plokstuma lotuliukas.gif dariau kelis menesius pratimus su stanga(is tikruju tai stangos neturiu tai pasidariau ja pati biggrin.gif ), itupstus,koju kelimus ir uzpakaliukas pas mane ohoho koks atsirado thumbup.gif todel as tik uz stanga thumbup.gif
*

bigsmile.gif bigsmile.gif Aš irgi noriu štangą pasidaryti. Papasakok iš ko tu ją pasidarei? Iš anksto dėkui drinks_cheers.gif
Notyte
Kokia neteisybe. Visuomet noriu pamazinti savo uzpakaliuka, o yra zmoniu, kurie nori ji padidinti.
Vilema
QUOTE(Micha @ 2006 11 13, 06:36)
4u.gif

Katė, papasakok veliau jau kaip sekasi  mirksiukas.gif 
niu o cia siaip... uzejo noras bigsmile.gif ikvepe pasakymas, kad nera aplinkui geru treneriu...  ax.gif 
1. Itupstai, kai kojos peciu plotyje - ne ne ne... cia ne uzpakaliukui!!! Cia priekiniams slaunies raumenims.... siaip, kaip viena moteris trenere man patare, kad mum moteriskem atsikrai jiem pratimu daryti nereikia (juk negrazu kai jie ryskiai matosi ties kelienais.. schmoll.gif ) uztenka nuo vaiksciojimo, begiojimo - apsilimo ir kitu pratimu...
user posted image

2. Itupstai placiai prazergus kojas - bazinis (pagrindinis, paciu paciausias) uzpakaliukui, taip pat uzpkalinems slaunims, priekines ir kiek dirba... cia ir uztenka per akis priekinem.

Be nieko... su hanteliais - pradedanciosios, su stanga, jau kiek pazengusiom..
http://kbierek.powweb.com/shapefit-pics/bu...plie-squats.gif

jei pedas padesite kampu i isore, darbuosis vidines slaunys (mum to reikia) (tas pats galioja blauzdom, kai darote apsilimui laiptukus ar spec. pretimus blauzdoms, dekite pedas kampu i isore, dirbs daugiau vidiniai blauzdos raumenys, kampu i vidu - isroniai - bet pastaruju mum ryskiu ir nereikia  mirksiukas.gif

Geriau nenaudokite stangos, kuri buna itvirtinta.
user posted image
Geriau mazesni svoriai, geriau maziau itupstu, bet tai bus efektyviau, nes idarbini raumenukus lyksvarai islaikyti. Tas pats liecia: 3.

3. Analogiskas itupstai su treniruokliu, svoriu stumimas - tinka pradedanciom su didensiais svoriais, bet jei jau sportuojate nemazai, patariu pereiti prie mazesniu svoriu, bet itupstu stovint, efektyviau. Vel gi galioja tas pats, labiau prasizergsit, labiau uzpakaliukas dirbs, maziau - priekines slaunims labiau prisides.
user posted image

4. Svoriu traukimas - labai mano megstamas pratimas, dirba daugiau virsutiniai uzpakaliuko raumenys (kad butu labiau riestas  mirksiukas.gif ) Galite buti ir pasilenkus.
user posted image

Su tuo paciu treniruokliu nepamirsikite ir vidiniu slaunies raumenuku  mirksiukas.gif , galima ir isoriunius, bet labai nepatogu, uztenka man atsigulus sonu kojytes pakilnoti, juk ten mum uztenka tik palaikyti tonusa,arba tik padeginti lasinukus, ania  mirksiukas.gif

5. Analogiskas 4-tam
user posted image
Jei jau auginate raumenukus - uzpakaliuka - ir jau nesate pradedanti, tai cia tik apasilimui  mirksiukas.gif  arba, kaip pati megstu po visko, lasinuku deginimui.
Beje, pastebiu mergaites darant sita pratima (ar kita, kai kojos sulentos kilnojamos i sonus) labai isriecia nugara keliant kojas i virsu. Stenkites nugara islaikyti tiesia. Darykite sonu pries veidrodi, kad matytumet. Dar, galite tiesias kilnoti, galite sulenktas, galite sulenkus siekti krutine, galite vien tik tiesias kojas islaikant kilnoti. Labai aukstai nekelkite, uzfiksuokite jas virsuje ( o ne mosikuokite su pagreiciu), pajauskite, kaip sutraukiate raumenis. Uzfiksavimas galioja visuose pratimuose.

6. Pasilenkimai i prieki, vel gi pradedanciom be nieko, toliau hanteliai, toliau stanga... galite ja laikyti rankose, galite ant paciu. Stenkites su uzpakaliuku pasiekti kuo toliau, o nugara islaikyti tiesia. Kojos peciu plotyje.
user posted image
Pav. su treniruokliu, bet vel gi, efektyviau, kai pati lyksvara islaikai laikai. Maziau, bet efektyviau.

Niu pagrindiniai tokie. Sudejau tuos, kur  praktiskai nedirba priekines slaunys isskyrus 1. Zinoma, dar visokiausiu yra lengvesniu, bet ten palaikyti tonusui, norint uzsiauginti kazka matomo, reikia svoriu. Dar yra treniruoklis atsigulus kilnoti svorius. Niu nemegstu as tu treniruokliu, nera ten ko juos ir megti  ax.gif  Pilnai uztenka 2. 4. ir 6. kaip bazinius tokius. Visi kiti - prieskoniniai  biggrin.gif Tuos tris tinkamai padarius, buni soti  mirksiukas.gif

Tai tiek tam kartui. Tikiuosi visi paveiksliukai matysis  ax.gif
*

Papildyta:
QUOTE(Vilema @ 2010 04 20, 20:34)

*

thumbup.gif
Anaksunamun
QUOTE(Notyte @ 2010 04 20, 14:56)
Kokia neteisybe. Visuomet noriu pamazinti savo uzpakaliuka, o yra zmoniu, kurie nori ji padidinti.
*

Dazniausiai pamazinti zmones nori riebaliukus, o mes auginam raumenukus ir stangrius uzpakaliukus fitness3.gif

Kaip sekasi sportuoti? As apsileidau.. blush2.gif doh.gif
sauleskaitra
Labai gera tema 4u.gif Radau daug info 4u.gif thumbup.gif
ambicija
QUOTE(*tiute* @ 2010 03 05, 19:46)
kad skauda slaunys (ir tikriausiai priekine puse- keturgalvis), tai yra visiskai normalu. Atliekant didziaja dali pratimu sedmenims pirmiausia dirba kiti raumenys, t.y. keturgalvis (pritupimai, itusptai ir t.t.). tad del to nepergyvenk, daryk toliau wink.gif man ir taip pasitaiko pereinant i didesni kruvi, bet kadangi kruvis apskritai jau gerokai didesnis, o ir slaunys padirbejusios, tai skauda buna viskas

ar darai pratima "labas rytas"/"mirties trauka"? - turi hantelius, gali pridedi prie savo megstamu pratimuku. lenksiesi tiesia nugara zemyn, sieki su uzpakaliuku kuo toliau, kojas lenki per kelius. jei laikysi kojas tiesias - dirbs slaunies dvigalvis (uzpakaline slaunies puse). kylant i virsu "sutraukinek/spausk" uzpakaliuka, tarsi kapeika reiktu islaikyti vienoje vieteleje hah.gif
darant sita pratima keturgalvis nedirba, pajausi nebet dvigalvi wink.gif

user posted image  user posted image

koks turi buti kruvis? individualiai, priklauso nuo pacios zmogaus fiziologijos, nuo bendro fizinio pasirengimo. sakai, skauda raumenys - tad kruvis dar ne permazas

ir dar, kas tiek 300 ant laiptuku?
*

man iskilo klausimas, kokio svorio hanteliukus geriausia pasirinkti? 4u.gif
Kristina1981
Nors savo uzpakaliuko didinti nenoriu (o gal kaip tik butu gerai siek tiek sumazinti), bet radau daug pratimu, kurie sudomino smile.gif Rytoj bandysiu pradeti diena nuo rytines mankstos smile.gif
neverinlove
Ziauriai efektyvus pratimas yra itupstai, as juos darau stumdama uzpakali atgal ir spyruokliuodama. Mano uzpakalio tobulinime sis pratimukas Nr. 1 smile.gif
Anaksunamun
Mergaites ka blogai darau, kad dideja vidinis slaunies raumuo? O gal be reikalo issigandau, gal nieko tokio , kad jis dideja, nekris i akis?
*tiute*
QUOTE(ambicija @ 2010 11 27, 20:19)
man iskilo klausimas, kokio svorio hanteliukus geriausia pasirinkti?  4u.gif
*

Pradėk nuo mažesnių ir didink, tiesiog žiūrėk, kaip jautiesi: kaip jaučiasi tempimas, kaip apkraunama tavo nugara. Pati naudodavau keliolikos kg štangytės. Esmė ne pačiame svoryje, nes čia tempimo pratimas, tiesiog svoris pasunkina atsitiesti. Sutelk dėmesį į užpakaliuką: tempiant / traukiant (tiesiantis).
Papildyta:
QUOTE(Anaksunamun @ 2011 01 07, 13:58)
Mergaites ka blogai darau, kad dideja vidinis slaunies raumuo? O gal be reikalo issigandau, gal nieko tokio , kad jis dideja, nekris i akis?
*

ko tai nesinori tikėti smile.gif nejau taip aikvaizdžiai didėja? nepergyvenčiau, gal tik raumenukai šiek tiek pučiasi, jei prieš tai nesportavai ar buvo gera pertrauka

Pupa Oga
Super. Imsiuosi savojo bikiniuko ir aš. Tikiuosi - kantrybės pakaks blush2.gif . Noriu vasarą pasitikti su užriestuku blush2.gif dabar tai, toks suglebęs kaip nedakepusios bulkutės.
rasa1974
o as vis tik žadu, bet niekaip nepradedu reguliariai mankštintis. Nors veidrodis jau nelabai gražiai rodo...
milana31
QUOTE(neverinlove @ 2011 01 04, 10:08)
Ziauriai efektyvus pratimas yra itupstai, as juos darau stumdama uzpakali atgal ir spyruokliuodama. Mano uzpakalio tobulinime sis pratimukas Nr. 1  smile.gif
*

Nelabai supratau g.gif Jus darote zingsni pirmyn ar atgal ?
Gal dar kas galetu pakomentuoti 4u.gif
Lyanna
QUOTE(milana31 @ 2011 02 22, 18:13)
Nelabai supratau  g.gif  Jus darote zingsni pirmyn ar atgal ?
Gal dar kas galetu pakomentuoti  4u.gif
*

Daromas žingsnis į priekį smile.gif
migi
QUOTE(milana31 @ 2011 02 22, 19:13)
Nelabai supratau  g.gif  Jus darote zingsni pirmyn ar atgal ?
Gal dar kas galetu pakomentuoti  4u.gif
*

darant itupsta atgal labiau dirba sedmenu raumenys, todel jis efektyvesnis uzpakaliukui. Geriausia daryti rankose laikant svarelius.
spyrgute
QUOTE(rasa1974 @ 2011 02 13, 09:53)
o as vis tik žadu, bet niekaip nepradedu reguliariai mankštintis. Nors veidrodis jau nelabai gražiai rodo...
*

ir aš taip pat blush2.gif lotuliukas.gif
irmulia
o aš sportuoju tongue.gif ir džiaugiuosi dailėjančiomis formomis thumbup.gif
Shaldi
sakykit sie pratimukai padeda padidinti uzpakaliuka? ar ji pamazina? http://www.youtube.com/watch?v=QU5oOIk9CfQ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.