Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip turėti gražu užpakaliuką

QUOTE(dovila @ 2009 04 05, 08:48)
as "padariau"sau uzpakaliuka tik su stanga.anksciau visiskai nebuvo uzpakalio pas mane,tik kazkokia suglebus plokstuma lotuliukas.gif dariau kelis menesius pratimus su stanga(is tikruju tai stangos neturiu tai pasidariau ja pati biggrin.gif ), itupstus,koju kelimus ir uzpakaliukas pas mane ohoho koks atsirado thumbup.gif todel as tik uz stanga thumbup.gif



bigsmile.gif bigsmile.gif Aš irgi noriu štangą pasidaryti. Papasakok iš ko tu ją pasidarei? Iš anksto dėkui drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kokia neteisybe. Visuomet noriu pamazinti savo uzpakaliuka, o yra zmoniu, kurie nori ji padidinti.
Atsakyti
QUOTE(Micha @ 2006 11 13, 06:36)
4u.gif

Katė, papasakok veliau jau kaip sekasi  mirksiukas.gif 
niu o cia siaip... uzejo noras bigsmile.gif ikvepe pasakymas, kad nera aplinkui geru treneriu...  ax.gif 
1. Itupstai, kai kojos peciu plotyje - ne ne ne... cia ne uzpakaliukui!!! Cia priekiniams slaunies raumenims.... siaip, kaip viena moteris trenere man patare, kad mum moteriskem atsikrai jiem pratimu daryti nereikia (juk negrazu kai jie ryskiai matosi ties kelienais.. schmoll.gif ) uztenka nuo vaiksciojimo, begiojimo - apsilimo ir kitu pratimu...
user posted image

2. Itupstai placiai prazergus kojas - bazinis (pagrindinis, paciu paciausias) uzpakaliukui, taip pat uzpkalinems slaunims, priekines ir kiek dirba... cia ir uztenka per akis priekinem.

Be nieko... su hanteliais - pradedanciosios, su stanga, jau kiek pazengusiom..
http://kbierek.powwe...plie-squats.gif

jei ****** padesite kampu i isore, darbuosis vidines slaunys (mum to reikia) (tas pats galioja blauzdom, kai darote apsilimui laiptukus ar spec. pretimus blauzdoms, dekite ****** kampu i isore, dirbs daugiau vidiniai blauzdos raumenys, kampu i vidu - isroniai - bet pastaruju mum ryskiu ir nereikia  mirksiukas.gif

Geriau nenaudokite stangos, kuri buna itvirtinta.
user posted image
Geriau mazesni svoriai, geriau maziau itupstu, bet tai bus efektyviau, nes idarbini raumenukus lyksvarai islaikyti. Tas pats liecia: 3.

3. Analogiskas itupstai su treniruokliu, svoriu stumimas - tinka pradedanciom su didensiais svoriais, bet jei jau sportuojate nemazai, patariu pereiti prie mazesniu svoriu, bet itupstu stovint, efektyviau. Vel gi galioja tas pats, labiau prasizergsit, labiau uzpakaliukas dirbs, maziau - priekines slaunims labiau prisides.
user posted image

4. Svoriu traukimas - labai mano megstamas pratimas, dirba daugiau virsutiniai uzpakaliuko raumenys (kad butu labiau riestas  mirksiukas.gif ) Galite buti ir pasilenkus.
user posted image

Su tuo paciu treniruokliu nepamirsikite ir vidiniu slaunies raumenuku  mirksiukas.gif , galima ir isoriunius, bet labai nepatogu, uztenka man atsigulus sonu kojytes pakilnoti, juk ten mum uztenka tik palaikyti tonusa,arba tik padeginti lasinukus, ania  mirksiukas.gif

5. Analogiskas 4-tam
user posted image
Jei jau auginate raumenukus - uzpakaliuka - ir jau nesate pradedanti, tai cia tik apasilimui  mirksiukas.gif  arba, kaip pati megstu po visko, lasinuku deginimui.
Beje, pastebiu mergaites darant sita pratima (ar kita, kai kojos sulentos kilnojamos i sonus) labai isriecia nugara keliant kojas i virsu. Stenkites nugara islaikyti tiesia. Darykite sonu pries veidrodi, kad matytumet. Dar, galite tiesias kilnoti, galite sulenktas, galite sulenkus siekti krutine, galite vien tik tiesias kojas islaikant kilnoti. Labai aukstai nekelkite, uzfiksuokite jas virsuje ( o ne mosikuokite su pagreiciu), pajauskite, kaip sutraukiate raumenis. Uzfiksavimas galioja visuose pratimuose.

6. Pasilenkimai i prieki, vel gi pradedanciom be nieko, toliau hanteliai, toliau stanga... galite ja laikyti rankose, galite ant paciu. Stenkites su uzpakaliuku pasiekti kuo toliau, o nugara islaikyti tiesia. Kojos peciu plotyje.
user posted image
Pav. su treniruokliu, bet vel gi, efektyviau, kai pati lyksvara islaikai laikai. Maziau, bet efektyviau.

Niu pagrindiniai tokie. Sudejau tuos, kur  praktiskai nedirba priekines slaunys isskyrus 1. Zinoma, dar visokiausiu yra lengvesniu, bet ten palaikyti tonusui, norint uzsiauginti kazka matomo, reikia svoriu. Dar yra treniruoklis atsigulus kilnoti svorius. Niu nemegstu as tu treniruokliu, nera ten ko juos ir megti  ax.gif  Pilnai uztenka 2. 4. ir 6. kaip bazinius tokius. Visi kiti - prieskoniniai  biggrin.gif Tuos tris tinkamai padarius, buni soti  mirksiukas.gif

Tai tiek tam kartui. Tikiuosi visi paveiksliukai matysis  ax.gif



Papildyta:
QUOTE(Vilema @ 2010 04 20, 20:34)


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Notyte @ 2010 04 20, 14:56)
Kokia neteisybe. Visuomet noriu pamazinti savo uzpakaliuka, o yra zmoniu, kurie nori ji padidinti.


Dazniausiai pamazinti zmones nori riebaliukus, o mes auginam raumenukus ir stangrius uzpakaliukus fitness3.gif

Kaip sekasi sportuoti? As apsileidau.. blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Labai gera tema 4u.gif Radau daug info 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*tiute* @ 2010 03 05, 19:46)
kad skauda slaunys (ir tikriausiai priekine puse- keturgalvis), tai yra visiskai normalu. Atliekant didziaja dali pratimu sedmenims pirmiausia dirba kiti raumenys, t.y. keturgalvis (pritupimai, itusptai ir t.t.). tad del to nepergyvenk, daryk toliau wink.gif man ir taip pasitaiko pereinant i didesni kruvi, bet kadangi kruvis apskritai jau gerokai didesnis, o ir slaunys padirbejusios, tai skauda buna viskas

beje, kai darai itupstus, ziurek, kad butu ilgas zingsnis. palygink, kai itupus abi kojos yra sulenktos 90 kampu ir kai tik priekine 90 kampu sulenkta, galine mazai sulenkta. tikrai pajausi kaip pirmu atveju pakerta keturgalvi.

ar darai pratima "labas rytas"/"mirties trauka"? - turi hantelius, gali pridedi prie savo megstamu pratimuku. lenksiesi tiesia nugara zemyn, sieki su uzpakaliuku kuo toliau, kojas lenki per kelius. jei laikysi kojas tiesias - dirbs slaunies dvigalvis (uzpakaline slaunies puse). kylant i virsu "sutraukinek/spausk" uzpakaliuka, tarsi kapeika reiktu islaikyti vienoje vieteleje hah.gif
darant sita pratima keturgalvis nedirba, pajausi nebet dvigalvi wink.gif

user posted image  user posted image

koks turi buti kruvis? individualiai, priklauso nuo pacios zmogaus fiziologijos, nuo bendro fizinio pasirengimo. sakai, skauda raumenys - tad kruvis dar ne permazas

ir dar, kas tiek 300 ant laiptuku?


man iskilo klausimas, kokio svorio hanteliukus geriausia pasirinkti? 4u.gif
Atsakyti
Nors savo uzpakaliuko didinti nenoriu (o gal kaip tik butu gerai siek tiek sumazinti), bet radau daug pratimu, kurie sudomino smile.gif Rytoj bandysiu pradeti diena nuo rytines mankstos smile.gif
Atsakyti
Ziauriai efektyvus pratimas yra itupstai, as juos darau stumdama uzpakali atgal ir spyruokliuodama. Mano uzpakalio tobulinime sis pratimukas Nr. 1 smile.gif
Atsakyti
Mergaites ka blogai darau, kad dideja vidinis slaunies raumuo? O gal be reikalo issigandau, gal nieko tokio , kad jis dideja, nekris i akis?
Atsakyti
QUOTE(ambicija @ 2010 11 27, 20:19)
man iskilo klausimas, kokio svorio hanteliukus geriausia pasirinkti?  4u.gif


Pradėk nuo mažesnių ir didink, tiesiog žiūrėk, kaip jautiesi: kaip jaučiasi tempimas, kaip apkraunama tavo nugara. Pati naudodavau keliolikos kg štangytės. Esmė ne pačiame svoryje, nes čia tempimo pratimas, tiesiog svoris pasunkina atsitiesti. Sutelk dėmesį į užpakaliuką: tempiant / traukiant (tiesiantis).
Papildyta:
QUOTE(Anaksunamun @ 2011 01 07, 13:58)
Mergaites ka blogai darau, kad dideja vidinis slaunies raumuo? O gal be reikalo issigandau, gal nieko tokio , kad jis dideja, nekris i akis?


ko tai nesinori tikėti smile.gif nejau taip aikvaizdžiai didėja? nepergyvenčiau, gal tik raumenukai šiek tiek pučiasi, jei prieš tai nesportavai ar buvo gera pertrauka

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *tiute*: 09 sausio 2011 - 20:37
Super. Imsiuosi savojo bikiniuko ir aš. Tikiuosi - kantrybės pakaks blush2.gif . Noriu vasarą pasitikti su užriestuku blush2.gif dabar tai, toks suglebęs kaip nedakepusios bulkutės.
Atsakyti
o as vis tik žadu, bet niekaip nepradedu reguliariai mankštintis. Nors veidrodis jau nelabai gražiai rodo...
Atsakyti