Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip turėti gražu užpakaliuką

sveikutes smile.gif

peržiūrėjau visą temą, atrodo, kad šios nuorodos nebuvo. tai va, aš šitokius pratimukus darau. daug laiko neužtrunka, o tikrai veiksminga. džiaugiuosi riestu užpakaliuku smile.gif čia ypač tinka, kai vienai neįdomu sportuot, tai kartu su ta mergička galima smagiai visai smile.gif sėkmės visoms sportuojančioms 4u.gif

http://www.youtube.c...h?v=QU5oOIk9CfQ
Atsakyti
Aciu uz nuorodele. reikes ismeginti. 4u.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...h?v=QU5oOIk9CfQ

Aš irgi beveik visus šituos darau, tikrai neblogi. Bet man tik taip paprastai kojas kilnot per lengva, tai aš užsidedu draugo "traktorinius" batus, kurie sveria po 1 kg kiekvienas (svėriau ant svarstyklių lotuliukas.gif ), ir ką, gerai, vietoj svarmenų man jie, poveikis jaučiasi. Aišku, apie vaizdelį, kaip su jais atrodau sportuodama, patyliu , hihihi.gif , bet svarbiausia rezultatas, o jis, manau, neblogas didis.gif
Atsakyti
nerealus pratimai!!
tik man irgi svorio reikia, yra parduotuvese spec. tokiems pratimams pirkti, leksiu nusipirkt.
Atsakyti
Geri pratimai
Atsakyti
kaip faina tik daug naudingu patarimu paskaityyt 4u.gif
Atsakyti
Kaip gerai kad radau ko man reikia. Man kaip tik reikia užpakaliuko, klubų ir šlaunų labai jau gamta man to pagailėjo. rytais padarydavau lengvą mankštelę ir tiek . Visada maniau kad intensyviai mankštinantis ir sportuojant galima tik numesti svorį. Niekada negalvojau kad pratimais galima užsiauginti užpakaliuką. Dėkui už tokius naudingus patarimus, bandysiu daryt ir lausiu rezultatų. O sakykit per kiek laiko pamatysiu norimus rezultatus?
Atsakyti
4u.gif As irgi kaip tik to ieskojau, bet kad gausiu tiek daug informacijos tikrai nesitikejau thumbup.gif
Atsakyti
sportu tikrai ji galima padidinti, ka as ir dariau ilgai, kol pastebejau,kad visgi jau pakaks.Bet efektas thumbup.gif visi vyrai dabar ten ziuri rolleyes.gif Visgi ji padidinti,uzkelti reikejo didesnio svorio nei po 1kg.Sekmes mergytes thumbup.gif darant savo sikniukus
Atsakyti
ir kiek ilgai uztrunka uzpakaliuko formavimas: kelimas , didinimas? jauciu kalba eina apie keleta metu ...
Atsakyti
O mano uzpakaliukas visai neblogas smile.gif , daryk jam ka nori: valgyk, sportuok, nieko wub.gif Bet man geriausia ejimas, daug vaikstau pesciomis, ir man priesingai nei draugei neskauda nei uzpakaliuko nei kojyciu, bet skauda soniukus blush2.gif
Atsakyti
Na trukmę sunkoka apibrėžti, nes tai priklauso nuo keleto veiksnių:
- kaip greitai formuojasi raumuo;
- kaip intensyviai vyksta užsiėmimai;
- ar tikrai tasyklingai atliekami pratimai ir pan.

Dar esu iš vienos masažo dėstytojos girdėjusi pratimuką užpakaliuko rietimui, tik neinau kiek jis efektyvus:
- paprasčiausiai atsisėdi ant grindų (geriausia kokiam kolidoriuje, na kur yra ilgiausia vieta) ir tiesiog eini užpakaliuku pirmyn, o po to atgal ir taip po 10 min. 2 kartus per dieną... mirksiukas.gif

Taip pat formas pagražinti padeda masažai, tik žinoma tai brangokai atsieina, nes efektas matosi tik po kokių dviejų seansų (vadinasi 20 kartų)...
Atsakyti