Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima sužinoti turint tik vardą, pavardę ar...

ar imanoma suzinoti internete zmogaus, kurio zinau tik varda ir pavarde, emeilo adresa arba telefono numeri????
Atsakyti
Jei nepriklausai CZV, FTB ar bent Lietuvos saugumui rasti bus sunku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nema @ 2005 07 04, 22:29)
ar imanoma suzinoti internete zmogaus, kurio zinau tik varda ir pavarde, emeilo adresa arba telefono numeri????

per pavarde gal ir ymanoma suzinoti telefona jei turi namu ir jei gyvena ta pavarde registruotame bute. bet jauciu cia tau sunku bus
Atsakyti
įmanoma sužinoti e-mail'ą jei turi yahoo ir jei suteikęs leidimą kitiems jį surasti smile.gif
Atsakyti
Bandykite telefono knygoje kuria internete irgi galima rasti .
Atsakyti
dar galima susiekti su žmogum, jei jis yra užsiregistravęs www.klase.lt (klasėj arba grupėj), ten galima pagal pavardę uždėt paiešką - tik nepamiršt, kad viena paieška yra klasėj, o į grupę reikia atskirai įeit - ten papildomas puslapiukas. Tik jei norėsi parašyt žinutę žmogui, reikia pačiam prisiregistruot ten.
Atsakyti
sveiki visi,

štai ir kilo man klausimas, kiek giliai galima atkapstyti apie žmogų, turint kažkokius jo duomenis. mat turiu viena pamišusią draugę, kuri žūtbūt užsispyrė išsiaiškinti apie vieną savo susižavėjimo objektą... schmoll.gif tada pagalvojau, ką tada galima būtų išsiaiškint ir apie mane, jei jau tektų "užsiraut" ant tokios personos blink.gif
Atsakyti
Jei turi priėjimą (arba pažįstamą) prie valstybinių institucijų duomenų bazių - gali išsiaiškinti praktiškai viską mirksiukas.gif
Atsakyti
mane domina, ką gali padaryti eilinis, jokių ypatingų kontaktų neturintis asmuo smile.gif esu girdejus, kad kažką galima atsekti per "Regitrą" (as nevairuojanti, jei ką.. ax.gif )
Atsakyti
Na ivedus į googlę, bet kokio eilinio žmogaus vardą ir pavardę galima sužinot nemažai:
1. jei žmogus užsiregistravęs klase.lt puslapyje, tai gali sužinot kokią mokyklą baigė, kokiam universitete mokės, galbūs net kokie jo draugai.
2. jei žmogus kokios nors firmos vadovas, tada gali rasti tos firmos puslapy (bet nebutinai);
3. jei baigęs magistą galima rast jo magistrinio temą smile.gif
4. jei dirba biudžetinėj įstaigoj, tai gali būti tos įstaigos puslapyje

Bet va jei tas žmogus niekur nesiregistravo, nėra firmos vadovas, ir nebaigęs magistratūros, tai gali nieko ir nerat apie jį. Na nebent vardas ir pavardė, bus tokia pat, kaip kokio įžymaus žmogais. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2006 11 10, 18:07)
sveiki visi,

štai ir kilo man klausimas, kiek giliai galima atkapstyti apie žmogų, turint kažkokius jo duomenis. mat turiu viena pamišusią draugę, kuri žūtbūt užsispyrė išsiaiškinti apie vieną savo susižavėjimo objektą...  schmoll.gif tada pagalvojau, ką tada galima būtų išsiaiškint ir apie mane, jei jau tektų "užsiraut" ant tokios personos  blink.gif


Galima sužinoti slaptažodžius, naudojamus internete, puslapių adresus, kuriuos aplanko Jūsų "auka". Ir dar daug kitokių dalykų. Tačiau tai - nusižengimas įstatymams.
Atsakyti
smile.gif+2006 11 11, 00:04-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 11 11, 00:04)
Galima sužinoti slaptažodžius, naudojamus internete, puslapių adresus, kuriuos aplanko Jūsų "auka". Ir dar daug kitokių dalykų. Tačiau tai - nusižengimas įstatymams.

blink.gif blink.gif Įmanoma paprastam mirtingam g.gif ?
Atsakyti