Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ką galima sužinoti turint tik vardą, pavardę ar...
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Mamos kompiuteris
Pages: 1, 2, 3
nema
ar imanoma suzinoti internete zmogaus, kurio zinau tik varda ir pavarde, emeilo adresa arba telefono numeri????
Dafnė
Jei nepriklausai CZV, FTB ar bent Lietuvos saugumui rasti bus sunku smile.gif
skorpiniuke
QUOTE(nema @ 2005 07 04, 22:29)
ar imanoma suzinoti internete zmogaus, kurio zinau tik varda ir pavarde, emeilo adresa arba telefono numeri????
*

per pavarde gal ir ymanoma suzinoti telefona jei turi namu ir jei gyvena ta pavarde registruotame bute. bet jauciu cia tau sunku bus
xenzy
įmanoma sužinoti e-mail'ą jei turi yahoo ir jei suteikęs leidimą kitiems jį surasti smile.gif
MajaLi
Bandykite telefono knygoje kuria internete irgi galima rasti .
liepsnele
dar galima susiekti su žmogum, jei jis yra užsiregistravęs www.klase.lt (klasėj arba grupėj), ten galima pagal pavardę uždėt paiešką - tik nepamiršt, kad viena paieška yra klasėj, o į grupę reikia atskirai įeit - ten papildomas puslapiukas. Tik jei norėsi parašyt žinutę žmogui, reikia pačiam prisiregistruot ten.
Mitsė
sveiki visi,

štai ir kilo man klausimas, kiek giliai galima atkapstyti apie žmogų, turint kažkokius jo duomenis. mat turiu viena pamišusią draugę, kuri žūtbūt užsispyrė išsiaiškinti apie vieną savo susižavėjimo objektą... schmoll.gif tada pagalvojau, ką tada galima būtų išsiaiškint ir apie mane, jei jau tektų "užsiraut" ant tokios personos blink.gif
Paradigma
Jei turi priėjimą (arba pažįstamą) prie valstybinių institucijų duomenų bazių - gali išsiaiškinti praktiškai viską mirksiukas.gif
Mitsė
mane domina, ką gali padaryti eilinis, jokių ypatingų kontaktų neturintis asmuo smile.gif esu girdejus, kad kažką galima atsekti per "Regitrą" (as nevairuojanti, jei ką.. ax.gif )
jovka
Na ivedus į googlę, bet kokio eilinio žmogaus vardą ir pavardę galima sužinot nemažai:
1. jei žmogus užsiregistravęs klase.lt puslapyje, tai gali sužinot kokią mokyklą baigė, kokiam universitete mokės, galbūs net kokie jo draugai.
2. jei žmogus kokios nors firmos vadovas, tada gali rasti tos firmos puslapy (bet nebutinai);
3. jei baigęs magistą galima rast jo magistrinio temą smile.gif
4. jei dirba biudžetinėj įstaigoj, tai gali būti tos įstaigos puslapyje

Bet va jei tas žmogus niekur nesiregistravo, nėra firmos vadovas, ir nebaigęs magistratūros, tai gali nieko ir nerat apie jį. Na nebent vardas ir pavardė, bus tokia pat, kaip kokio įžymaus žmogais. smile.gif
Vytautas :)
QUOTE(ashtri @ 2006 11 10, 18:07)
sveiki visi,

štai ir kilo man klausimas, kiek giliai galima atkapstyti apie žmogų, turint kažkokius jo duomenis. mat turiu viena pamišusią draugę, kuri žūtbūt užsispyrė išsiaiškinti apie vieną savo susižavėjimo objektą...  schmoll.gif tada pagalvojau, ką tada galima būtų išsiaiškint ir apie mane, jei jau tektų "užsiraut" ant tokios personos  blink.gif
*

Galima sužinoti slaptažodžius, naudojamus internete, puslapių adresus, kuriuos aplanko Jūsų "auka". Ir dar daug kitokių dalykų. Tačiau tai - nusižengimas įstatymams.
Kuzia
smile.gif+2006 11 11, 00:04-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 11 11, 00:04)
Galima sužinoti slaptažodžius, naudojamus internete, puslapių adresus, kuriuos aplanko Jūsų "auka". Ir dar daug kitokių dalykų. Tačiau tai - nusižengimas įstatymams.
*

blink.gif blink.gif Įmanoma paprastam mirtingam g.gif ?
Kveli
Prisimenu, kiek vienas vaikinas sužinojo apie mane, žinodamas tik vardą ir kur mokausi doh.gif Nejaukiai pasijutau, kai pradėjo vardinti, kur buvau, kokiam rajone gyvenu ir dar kažką... Pagalvojau, kad jis gal turi priėjimą prie kažkokių duomenų, o pasirodo viską rado internete. Pagal vardą ir mokslus rado pavardę, o toliau užtiko straipsnį universiteto laikraštyje, kuriame buvau pasakojusi savo įspūdžius. Net nežinojau, kad tą straipsnį buvo galima paskaityti ir internete.
QUOTE(Kuzia @ 2006 11 11, 01:30)
blink.gif  blink.gif Įmanoma paprastam mirtingam g.gif ?
*

O būna nepaprastų mirtingųjų? blink.gif

Jei rimtai, tai kiekvienas kompiuterių mėgėjas susidomėjęs įsilaužimais (hakeriavimu) gali labai daug ką sužinoti ir padaryti.
rusne
smile.gif+2006 11 11, 17:25-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 11 11, 17:25)
O būna nepaprastų mirtingųjų?  blink.gif
Jei rimtai, tai kiekvienas kompiuterių mėgėjas susidomėjęs įsilaužimais (hakeriavimu) gali labai daug ką sužinoti ir padaryti.
*

Va va va kaip cia idomu smile.gif. Ko reiktu nedaryti, kad nepaliktum jokiu slapuku? Ar ka daryti, kad apsisaugotum nuo savu slaptazodziu atskleidimo? Gal kokie specialus internet narsykliu nustatymai?
Ikulia
QUOTE(Kuzia @ 2006 11 11, 00:30)
blink.gif  blink.gif Įmanoma paprastam mirtingam g.gif ?
*

smile.gif+2006 11 11, 17:25-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 11 11, 17:25)
O būna nepaprastų mirtingųjų?  blink.gif

*

doh.gif doh.gif doh.gif
tai gal tikrai KAS NORS gali patarti kaip apsisaugoti nuo siu veiksmu???
Kutuliukas
QUOTE(jovka @ 2006 11 10, 19:49)
3. jei baigęs magistą galima rast jo magistrinio temą smile.gif
*

hm, aš kažkaip saviškio niekad inerneto pagalba neradau bigsmile.gif O dar ir senos informacijos nebeatitinkančios tikrovės galima prisirinkt tongue.gif

Baigiu susidomėt hakeriavimu tongue.gif
septyniuke
Niekad nekilo toks klausimas. Tai dabar pabandžiau įvest į google, tai radau, kad yra teisėja mano vardu ir pavarde, ir save radau, kai laimėjau skrydį oro balionu bei ex telefono numerį, va taip va biggrin.gif
Mitsė
QUOTE(septyniuke @ 2006 11 13, 00:27)
Niekad nekilo toks klausimas. Tai dabar pabandžiau įvest į google, tai radau, kad yra teisėja mano vardu ir pavarde, ir save radau, kai laimėjau skrydį oro balionu bei ex telefono numerį, va taip va  biggrin.gif
*

sia tema provokuoju supermamas sniukstineti info internete ax.gif
ramzyte
Bet bent jau man tai šiuo metu aktuali tema smile.gif Norim padaryti didelį klasės susitikimą su kuriais nors metus teko mokytis...Žmonių gaunasi tikrai nemažai,o ir daug tokių apie kuriuos kiti klasiokai nieko nežino blink.gif
QUOTE(rusne @ 2006 11 11, 18:53)
Va va va kaip cia idomu smile.gif. Ko reiktu nedaryti, kad nepaliktum jokiu slapuku? Ar ka daryti, kad apsisaugotum nuo savu slaptazodziu atskleidimo? Gal kokie specialus internet narsykliu nustatymai?
*

Slaptų duomenų (tokių kaip banko kortelių slaptažodžiai ir pan.) GRIEŽTAI negalima laikyti kompiuteryje (jeigu yra internetas, žinoma). Tos programos, kurios užkoduoja Jūsų slaptažodžius ir išsaugo juos kompiuteryje dažniausiai tik pritraukia negerų žmonių dėmesį.

Dėl naršyklės, nerekomenduojama naudoti Internet Explorer. Geriau naudokite Opera, Mozilla Firefox. Jos abi nemokamos ir kartu saugesnės už IE. Čia dėl internete naudojamų slaptažodžių.

O šiaip, dėl kompiuteryje esančių duomenų saugumo, naudokite patikimą antivirusinę programą (dėl Trojan Horse (backdoor) virusų prevencijos) bei BŪTINAI ugniasienę (iš bėdos tinka Windows XP SP2 ugniasienė).

Meskite lauk Windows 98, nes jie yra labai labai ir dar kartą labai, nesaugūs. Viena iš saugesnių operacinių sistemų yra Linux. Ji, beje, yra nemokama.

Jei kyla daugiau klausimų - rašykite privačiai.
rasema
Pabandžiau ir aš save rasti ... spėkit biggrin.gif ... tokiu pat vardu radau dar keletą žmonių ,bet manęs ačiū dievui tarp jų nebuvo doh.gif ... na ir prigązdinot tongue.gif
Fenomenali
QUOTE(Jazminėlė @ 2006 12 06, 22:48)
Pabandžiau ir aš save rasti ... spėkit  biggrin.gif ... tokiu pat  vardu radau dar keletą žmonių ,bet manęs ačiū dievui tarp jų nebuvo  doh.gif ... na ir prigązdinot  tongue.gif
*

Aš irgi nieko gero neradau apie save mirksiukas.gif Matyt labai jau paprasta asmenybė esu tongue.gif
jovka
QUOTE(Jazminėlė @ 2006 12 06, 21:48)
Pabandžiau ir aš save rasti ... spėkit  biggrin.gif ... tokiu pat  vardu radau dar keletą žmonių ,bet manęs ačiū dievui tarp jų nebuvo  doh.gif ... na ir prigązdinot  tongue.gif
*

Nu va o aš apie save tai nemažai radau ir dabartine pavarde, ir mergautine. Na sena pavarde, tai netgi daugiau, ten net seną savo meilą radau, kuris net nežinau ar egzistuoja smile.gif
begike
Zinau, kad panasi tema yra, bet cia esme truputi kitokia.Kaip surasti zmogu, gyvenanti ne Lietuvoje, ne lietuvio pilietybes?Kaip suzinoti jo gyvenamaja vieta(tikslia) praktiskai nieko nezinanciam apie ta zmogu, kuri norima surasti?Tik zinau kada buvo kirsta siena lektuvu.Zinau, kad tokia informacija labai privati ir uzslaptina.Bet gal kaip nors per interneta galima dasikast iki kokiu aerouosto duomenu? help.gif
JURRGA
o gal pagel telefono numeri galima but rast ax.gif
Palemonas
Į Knispelį kreipkis, jis su Palmyra ką reikia ir ko nereikia suranda.
skaja
o kur yra tokia tema?

man labai reikia 4u.gif aciu...
inore
QUOTE(skaja @ 2006 12 15, 07:18)
o kur yra tokia tema?

man labai reikia  4u.gif  aciu...
*

Kažkas panašaus yra ČIA mirksiukas.gif
QUOTE(begike @ 2006 12 07, 20:02)
Zinau, kad panasi tema yra, bet cia esme truputi kitokia.Kaip surasti zmogu, gyvenanti ne Lietuvoje, ne lietuvio pilietybes?Kaip suzinoti jo gyvenamaja vieta(tikslia) praktiskai nieko nezinanciam apie ta zmogu, kuri norima surasti?Tik zinau kada buvo kirsta siena lektuvu.Zinau, kad tokia informacija labai privati ir uzslaptina.Bet gal kaip nors per interneta galima dasikast iki kokiu aerouosto duomenu? help.gif
*

Internetu prieiti prie aerouosto duomenų - bevek neįmanoma. Jie labai apsaugoti, beje ir seni duomenys trinami. Tad geriausias patarimas būtų kreiptis į Knispelius mirksiukas.gif
begike
smile.gif+2006 12 15, 16:29-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 12 15, 16:29)
Internetu prieiti prie aerouosto duomenų - bevek neįmanoma. Jie labai apsaugoti, beje ir seni duomenys trinami. Tad geriausias patarimas būtų kreiptis į Knispelius  mirksiukas.gif
*

Pirma karta girdziu apie Knispelius blush2.gif blush2.gif Gal galima placiau? blush2.gif blush2.gif Vaje, kokia as varna doh.gif Supratau apie ka jus... blush2.gif apie ta paiesku tarnyba...ne viesai kazkaip sio reikalo nesinoretu kelti...
P.S. Gal kas zinot kaip ilisti i kitu valstybiu telefonu ir adresu knygas? ax.gif Ba as kiek ieskau, tai tik kazkokiu imoniu adresus meta... doh.gif
begike
O as nei vienos tokios pacios pavardes neradau... verysad.gif
DeepsorroW
QUOTE(JURRGA @ 2006 12 07, 22:21)
o gal pagel telefono numeri galima but rast ax.gif
*

galima taciau cia jau reikia su tiekeju tartis galima suzinot ne tik varda pavarde, bet darboviete jei moka pavedimu, kartais namu adresa. Galima net suzinot tikslia buvimo vieta realiu laiku. Kaip tai gauti yra tik 2 budai arba pazintis su kuo nors dirbanciu tiekejo imoneje arba labai geras hacker (zinoma kvaili darbuotojai spaudziantys ka nereikia gali palengvinti jo darba smile.gif )
QUOTE(DeepsorroW @ 2006 12 22, 12:15)
galima taciau cia jau reikia su tiekeju tartis galima suzinot ne tik varda pavarde, bet darboviete jei moka pavedimu, kartais namu adresa. Galima net suzinot tikslia buvimo vieta realiu laiku. Kaip tai gauti yra tik 2 budai arba pazintis su kuo nors dirbanciu tiekejo imoneje arba labai geras hacker (zinoma kvaili darbuotojai spaudziantys ka nereikia gali palengvinti jo darba smile.gif )
*

Negalima. Tai yra slapti duomenys. Joks tiekėjas to neatskleidžia. Iš piršto laužti sapaliojimai.
ŠEFĖ
Sveikos mielosios

Turiu problemelę, jauciu, kad vienas zmogus tiesiog bando mano kantrybę elektroniniais laiškais, ar galime atsekti kaip nors iš kur jie yra siunčiami arba kas siuntejas, jei atsiųsta iš gmail. sistemos? Nes iš adreso to suprasti neina g.gif

Labai ačiū 4u.gif
Delusion
QUOTE(SUPERŽMONA @ 2007 02 03, 13:10)
Sveikos mielosios

Turiu problemelę, jauciu, kad vienas zmogus tiesiog bando mano kantrybę  elektroniniais laiškais, ar galime atsekti kaip nors iš kur jie yra siunčiami arba kas siuntejas, jei atsiųsta  iš gmail. sistemos? Nes iš adreso to suprasti neina g.gif

Labai ačiū 4u.gif
*

ir nesuprasi. ir niekas tau į tai neatsakys kas rašo
ŠEFĖ
QUOTE(Delusion @ 2007 02 04, 00:11)
ir nesuprasi. ir niekas tau į tai neatsakys kas rašo
*

blink.gif tiesiog ne visi gal taip galvoja
--------
Manau, kad nelabai įmanoma sužinoti g.gif
Vat, jei rašytų iš one.lt pašto, tai dar galima bandyti ieškoti, nes ten prisiregistruoja telefono pagalba. Bet ir tai palyginus sudėtinga, nes nusipirkai kortelę, prisiregistravai ir poto ją išmetei unsure.gif
O užblokuoti tą adresatą neina? Nors ir vėl... jis gali susikurti kitą dėžutę ir toliau atakuoti g.gif

Sunku ką ir pasakyti... Gal kiti ką nors daugiau žino? rolleyes.gif
ŠEFĖ
QUOTE(Meilė @ 2007 02 04, 21:04)
Manau, kad nelabai įmanoma sužinoti g.gif
Vat, jei rašytų iš one.lt pašto, tai dar galima bandyti ieškoti, nes ten prisiregistruoja telefono pagalba. Bet ir tai palyginus sudėtinga, nes nusipirkai kortelę, prisiregistravai ir poto ją išmetei unsure.gif
O užblokuoti tą adresatą neina? Nors ir vėl... jis gali susikurti kitą dėžutę ir toliau atakuoti g.gif

Sunku ką ir pasakyti... Gal kiti ką nors daugiau žino? rolleyes.gif
*

ačiū už nuomonę 4u.gif gal kiti tikrai zino daugiau g.gif
mamyte03
Atsekti tikrai neimanoma. Nes net pati google (t.y. gmail'as) tau nepasakytu, kas raso, kadangi cia jau butu pazeidziamos vartotojo teises. Jei tai ne laikinai sukurta pasto dezute ir naudojama kazkur dar, gali bandyt i google ivesti, gal parodys ka nors susijusio. Taip pat daznai pasto dezutes loginas buna slapyvardis , kuriuo zmogus pasirasineja internete, vel gi galima vien ta logina ivedus ieskoti per google sistema, jei tau pazystamas zmogus ten - gal atseksi.
jufka
be to jei tave nervuoja laiskai ir jie siunciami vis is to pacio siuntejo tai gali tiesiog uzblokuoti kad nepriimtu to siuntejo laisku biggrin.gif
ŠEFĖ
QUOTE(jufka @ 2007 02 05, 10:33)
be to jei tave nervuoja laiskai ir jie siunciami vis is to pacio siuntejo tai gali tiesiog uzblokuoti kad nepriimtu to siuntejo laisku biggrin.gif
*

tiek ir pati žinau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mamyte03 @ 2007 02 05, 10:22)
Atsekti tikrai neimanoma. Nes net pati google (t.y. gmail'as) tau nepasakytu, kas raso, kadangi cia jau butu pazeidziamos vartotojo teises. Jei tai ne laikinai sukurta pasto dezute ir naudojama kazkur dar, gali bandyt i google ivesti, gal parodys ka nors susijusio. Taip pat daznai pasto dezutes loginas buna slapyvardis , kuriuo zmogus pasirasineja internete, vel gi galima vien ta logina ivedus ieskoti per google sistema, jei tau pazystamas zmogus ten - gal atseksi.
*

labai aciū 4u.gif
Taktas
Susekti principe galima. Tačiau tam reikia spec tarnybu isikišimo. Šiuo atveju vargu ar kas padės.
QUOTE(SUPERŽMONA @ 2007 02 03, 14:10)
Sveikos mielosios

Turiu problemelę, jauciu, kad vienas zmogus tiesiog bando mano kantrybę  elektroniniais laiškais, ar galime atsekti kaip nors iš kur jie yra siunčiami arba kas siuntejas, jei atsiųsta  iš gmail. sistemos? Nes iš adreso to suprasti neina g.gif

Labai ačiū 4u.gif
*

Labai norint -- galima. Tačiau darbelio yra smile.gif Vistik tai -- nelegalu, pažeidžiamas asmens privatumas ar dar koks tai velnias... Nesvarbu, kad tave terorizuoja. Juk čia Lietuva -- gavai vakare į galvą "už dyką", davei atgal -- likai kaltas.
mamyte03
smile.gif+2007 02 05, 17:43-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 02 05, 17:43)
Labai norint -- galima. Tačiau darbelio yra  smile.gif Vistik tai -- nelegalu, pažeidžiamas asmens privatumas ar dar koks tai velnias... Nesvarbu, kad tave terorizuoja. Juk čia Lietuva -- gavai vakare į galvą "už dyką", davei atgal -- likai kaltas.
*

Na kad yra imanoma tai taip. Bet siuo atveju snekame apie eilini vartotoja, o ne apie hakeri biggrin.gif
ŠEFĖ
aciū visiems pasisakiusiems terorizuotojas jau susektas blush2.gif
QUOTE(SUPERŽMONA @ 2007 02 06, 12:35)
*

Kokiu būdu?
ŠEFĖ
smile.gif+2007 02 06, 15:38-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 02 06, 15:38)
Kokiu būdu?
*

legaliu mirksiukas.gif
--------
QUOTE(SUPERŽMONA @ 2007 02 06, 12:35)
*

Nagi, prašom smulkiau bigsmile.gif Mums čia visiems baisiai smalsu gossip.gif Kaip pavyko susekti?
<Darija>
saunu kad viskas isaiskejo bet tikrai jau galetum smulkiau pasakoti nes gal yra ir kitu mamyciu ar teveliu kurie susidure su tokia problema kad zinotu ka daryti ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.