Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 2

taip, reikia antro.
aną Žilvino rekomenduotą Liebherį pirkome mamai. ji švaruolė, tai gali šluostinėtis, o sau su tokia Liebherio danga nenoriu. be to, reikia 0 kameros ir no frosto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uvė: 14 sausio 2007 - 21:35
tai va.
metalo spalvos Liebherr už 3997 lt su Biofresh ir NoFrost pagal charakteristikas idealus, bet plieno danga šlykščiai nusičiupinėja. spec. skystis - 30 lt. vaikai alergiški, todėl chemijos buityje stengiuosi naudoti minimaliai.

pasak vadybininkų, metalo spalvos Electroluxo su Biofresh ir NoFrost nėra. arba su tuo, ar su tuo. siūlė modelį už 3600 lt su Biofresh, bet tiek mokėti tik už vieną "fintą", manau, neverta.

AEG už 4500 lt su Biofresh, bet kamera pati primityviausia - be NoFrosto ar bent kokio SmartFreeze.

Samsung ar LG su NoFrost galima nupirkti už 1600-2100 lt., bet jis visame šaldytuve, tad nieko gero.

Žilvinai, padėk ką nors išsirinkti. ar tikrai nėra nei Electrolux, nei AEG su abiejomis sistemomis? turiu galvoje, metalo spalvos. kaina iki 3500-4000 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uvė: 15 sausio 2007 - 20:49
man irgi reiketu patarimo ax.gif reikia saldytuvo su didele saldymo kamera (bent jau 130l), kad kiaule tilptu biggrin.gif kaina iki 2500lt, gerai butu no frost ax.gif Zilvinai, ka patartumet?
Atsakyti
Turiu Samsunga no frost. Tinginiu saldytuvas, jau metai naudojames, minusu nepastebejau.
Atsakyti
QUOTE(Aiva. @ 2007 01 17, 14:13)
man irgi reiketu patarimo ax.gif reikia saldytuvo su didele saldymo kamera (bent jau 130l), kad kiaule tilptu biggrin.gif kaina iki 2500lt, gerai butu no frost ax.gif Zilvinai, ka patartumet?


Galimas variantas Liebherr CN 3613 , Liebherr CN 3666 ir kiti smile.gif
Atsakyti
Zilvinai tai gal ir man gali padeti? ax.gif Ieskom platesnio nei standartinis saldytuvo, geriau vienadurio. Toki radom senukuose Sharpa 76 cm, bet jis B klases. Gal yra ir kt firmu tokiu platesniu. jei ne tai gal gali patarti kuris is dviduriu geresnis. Kaina butu labai gerai iki 5000 lt. Ir ar tas sharpas labai jau blogas?
http://www.senukai.l...id=000050690232
Atsakyti
QUOTE(maksimka @ 2007 01 17, 22:17)
Zilvinai tai gal ir man gali padeti?  ax.gif  Ieskom platesnio nei standartinis saldytuvo, geriau vienadurio. Toki radom senukuose Sharpa 76 cm, bet jis B klases. Gal yra ir kt  firmu tokiu platesniu. jei ne tai gal gali patarti kuris is dviduriu geresnis. Kaina butu labai gerai iki 5000 lt.  Ir ar tas sharpas labai jau blogas?
http://www.senukai.l...id=000050690232


Kokia kaina toks ir saldytuvas.
Aisku Liebherr geresni bet jie ir brengesni. Liebherr CUPes 4653, CUP 4653, CBNes 50670, CBN 50660.
Dvidurius gamina LG.
Galimas variantas statyti saldytuva ir saldikli salia, bet tada gaunasi ne 75 cm plotis, o 120 cm.
Sharp saldytuve nepatogu kad kamera virsuje, teks daznai lankstytis i saldytuva.
Ir minusas, kad No-frost sistema saldytuvo skyriuje.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2007 01 17, 22:52)

dar pamirsau parasyti, kad spalva turtu buti ne balta ax.gif
Atsakyti
Žilvinai, o kokie yra įmontuojami šaldytuvai su No frost? Bent jau šaldiklyje (manęs negąsdina ir No frost šaldytuve biggrin.gif ). Žinau, kad yra vienas Liebherr modelis, o daugiau? mastau.gif Iš anksto ačiū už atsakymą. rolleyes.gif
Atsakyti
Po ilgų paieškų susidariau tokia nuomonę,kad jeigu rinktis imontuojamą saldytuvą- tai juose nėra jokių naujovių, atrodo ,kad pagaminti patys paprasčiausi modeliai ir dydis didžiausias 1,78m, o kaina didesnė negu neįmontuojamo ir dar su visais +. žiūrėjau ir į tuos dvigubus: electrolux energ.kl. B o kaina 8500Lt; Aeg - 9000lt, liebheris ir panašiai, labai patiko sharp dizainas ir A kl, bet mazai +, kaina6500lt. Tai gal geriau kas 5-8 m vis naujasnį ir gražesnį nusipirkti. Liebherio ar AEG labai paprasti dizainai, nors ir labai čia juos giriat. man labai gražus gorenje pininfarin modelis.Gal kas tokį turit? Žilvinai , kokia tavo nuomonė apie šitą gorenje modelį, gal gali pasiūlyti įmontuojamo šaldytuvo gerą modelį, kur daug + ir būtų aukštesnis ,apie 2m(jeigu toks yra). ačiū.
Atsakyti
Gal kas pirkot šaldytuvą DEA, atrodo turkiškas g.gif . Didelis, keturių kamerų ir nebrangus. Ar gali būti, kad visada "skūpus"moka du kartus g.gif ?
Atsakyti
aš dairausi į samsung šaldytuvą, toks talpus, didelis, kažkur 1600. tik nesinori kokio š... nusipirkti, o finansai dabar riboti. blush2.gif
Atsakyti