Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 2

[quote=renatina_,2007 03 04, 20:51]
labas Cori,
gal gali man patarti?
[/quote

klausk jei galesiu ar zinosiu tai patarsiu.
Atsakyti
Sveiki, gal galetumete patarti, kuris is siu saldytuvu geresnis:
Bosch KGV24V00, Lg GR-349sQF, Whirpool ARC-7412. Kaina iki 1500. Ar yra geresniu uz panasia suma? O gal Snaige? Labai norejome no frost, bet paskaite komentarus suabejojome.
Atsakyti
QUOTE(renatina_ @ 2007 03 06, 07:04)
Sveiki, gal galetumete patarti, kuris is siu saldytuvu geresnis:
Bosch KGV24V00, Lg GR-349sQF, Whirpool ARC-7412. Kaina iki 1500. Ar yra geresniu uz panasia suma? O gal Snaige? Labai norejome no frost, bet paskaite komentarus suabejojome.


Lg GR-349sQF-tikrai nesirinkciau, nes jis pilnas nofrost ir elektros valgo nemazai, per para jei matei tai virs 1.18kw.o daugiau kas liecia is technines puses nzn.
Bosch KGV24V00-o jis tau ne per mazas ir saldiklis tik 58 litru.Gerai,kad Akl.jei tau nereikia nera nofrost.
Whirpool ARC-7412-sako nepataria jo.As tai nieko negaliu tau pasakyti. Seip vidus tai man is tu visu triju tai Wirpool graziausias, o is tehnines puses tai nzn.Bent mano nuomone is situ triju saldytuvu nei vieno nepirkciau.As manau, kad tau Zilvinas galetu daugiau pasakyti.
Atsakyti
Aciu, kad parasei. Problema ta, kad musu virtuve tik 5 kv. Didelis saldytuvas netinka, nes nebus kur padet mikrobanges. Mes ja laikome ant saldytuvo. Sako, kad negerai, bet ji skirta tik pasildyt maistui vaikams grizus is mokyklos. Musu 4 asmenu seima, be abejo reiktu siek tiek didesnio saldytuvo nei Boch. Jau visa menesi po pardas vaikstom, nusibodo juodai biggrin.gif Vienoj sako vienaip, kitoj kitaip... Kazkaip ta problema reikia issprest, nes arteja vasara, mano Snaigute beveik nelaiko salcio:) O del tos elektros energijos, tai mums isaiskino, kad prisales A klases saldytuvas suryja daugiau energijos, bei no frost B klases:)
Papildyta:
sorry, nei B klases rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(renatina_ @ 2007 03 06, 09:52)
Aciu, kad parasei. Problema ta, kad musu virtuve tik 5 kv. Didelis saldytuvas netinka, nes nebus kur padet mikrobanges. Mes ja laikome ant saldytuvo. Sako, kad negerai, bet ji skirta tik pasildyt maistui vaikams grizus is mokyklos. Musu 4 asmenu seima, be abejo reiktu siek tiek didesnio saldytuvo nei Boch. Jau visa menesi po pardas vaikstom, nusibodo juodai biggrin.gif Vienoj sako vienaip, kitoj kitaip... Kazkaip ta problema reikia issprest, nes arteja vasara, mano Snaigute beveik nelaiko salcio:) O del tos elektros energijos, tai mums isaiskino, kad prisales A klases saldytuvas suryja daugiau energijos, bei no frost B klases:)
Papildyta:
sorry, nei B klases rolleyes.gif


As zinok ir vartau psl internete einu i parduotuves, aisku kiek zmoniu tiek nuomoniu, apie tuos saldytuvus, issirinkti tikrai lb sunku. Mano drauge turi Daewoo su nofrost pilnai, tai nesiskundzia, patenkinta, sako jei pirkciau kita tai butu ne baltas o metalo spalvos.O kas liecia nofrost nesigaili ji visai, o kiti lb nugasdina. Pvz.Topo c.pardavejos-konsult.perspeja zmones kurie perka su nofrost saldytuvus.
Atsakyti
Vienoje parduotuvėje man pasakė tokį dalyką - pas mane Samsung toks geras ir puikiai veikia jau 10 metų todėl, kad tais laikais jie buvo gaminami Pietų Korėjoje, o dabar gaminami Kinijoje, tai nėra tokie geri g.gif.
Atsakyti
O as noriu Samsung saldyt.tik dar nzn su nofrost ar ne, o pas tave Saja turbut be nofrost?
Atsakyti
QUOTE(coris @ 2007 03 06, 11:37)
O as noriu Samsung saldyt.tik dar nzn su nofrost ar ne, o pas tave Saja turbut be nofrost?

Su No frost, taigi aš čia vis giriausi, kad jau 10 metų nesu jo išjungusi ir labai juo patenkinta biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(renatina_ @ 2007 03 06, 09:52)
Aciu, kad parasei. Problema ta, kad musu virtuve tik 5 kv. Didelis saldytuvas netinka, nes nebus kur padet mikrobanges. Mes ja laikome ant saldytuvo. Sako, kad negerai, bet ji skirta tik pasildyt maistui vaikams grizus is mokyklos. Musu 4 asmenu seima, be abejo reiktu siek tiek didesnio saldytuvo nei Boch. Jau visa menesi po pardas vaikstom, nusibodo juodai biggrin.gif Vienoj sako vienaip, kitoj kitaip... Kazkaip ta problema reikia issprest, nes arteja vasara, mano Snaigute beveik nelaiko salcio:) O del tos elektros energijos, tai mums isaiskino, kad prisales A klases saldytuvas suryja daugiau energijos, bei no frost B klases:)
Papildyta:
sorry, nei B klases rolleyes.gif


O link kokio saldyt.tavo sirdis labaiu linksta?As tai jei noriu daikto,tai ji turiu nusipirkti toki, koks jis man patinka, atitinka ,kad paskui parsivezus namo, man nereiketu galvoti ir gailetis ir svarstyti toliau, o reikejo imti sita, ne geriau sita, o dabar .........
Papildyta:
http://www.salna.lt ten yra saldyt.Samsung pagaminti P.Korejoje. tai vadinasi jie geri.
Atsakyti
QUOTE(coris @ 2007 03 06, 11:43)
O link kokio saldyt.tavo sirdis labaiu linksta?As tai jei noriu daikto,tai ji turiu nusipirkti toki, koks jis man patinka, atitinka ,kad paskui parsivezus namo, man nereiketu galvoti ir gailetis ir svarstyti toliau, o reikejo imti sita, ne geriau sita, o dabar .........

Gerai būtų, jei šaldytuvus gamintų pagal užsakymą, kaip virtuvės baldus biggrin.gif . Aš tada užsakyčiau naujai virtuvei tokį, kaip turiu dabar, tik įmontuojamą. Gaila, kad tokių nebūna, ir tenka rinktis iš to, kas yra. doh.gif
Atsakyti
Butu dvieju rusiu sakykim saldytuvai, renkiesi arba ta, arba ta, manau ilgai svarstyti nereiletu, o dabar nezinai, gal sita, o gal sita,tai ir as jau nebezinau koki nusipirksiu.
Atsakyti
Is pradziu mano sirdis linko prie Whirpool, na man labai patiko ir vidus ir isore, bet pasirodo dureles virsuj su islenkimu, neatsidarytu mikrobange unsure.gif Internete paskaiciau, kad skilineja ju sieneles, ir vel...smile.gif Be abejo, jei zmogus nusiperka daikta ir jis veikia be priekaistu, tada ir geras, o peikia tie, kurie yra susidure su kokiom nors problemom. Nusipirkom Toshiba televizoriu, atveze - nerodo! Ir ka gi, topo centras liepe patiems atvezt atgal, na vos nepasiutom, bet pakeite ir veikia, nesiskundziam. Zodziu - loterija.
Atsakyti