Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Šaldytuvai - 2
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
BrAiVa
artimiausiu metu ruosiames pirkti saldytuva. buciau dekinga, jei pasidalintumet informacija, ka apie juos reikia zinoti, kad neapsigauti 4u.gif gal kas turit pusiau no frost'a? t.y. saldiklis-no frost, saldytuvas-paprastas.
*Varlė*
Sena tema

Toliau renkamės šaldytuvą.
modestasta
Zilvinas kazkaip keistai nusistates pries BEKO g.gif biggrin.gif
Zilvinas
QUOTE(modestasta @ 2006 11 11, 19:10)
Zilvinas kazkaip keistai nusistates pries BEKO  g.gif  biggrin.gif
*

Gal nebuciau nusistates, kad jie bent teisybe reklamuotu.
"...technika ilgamm... keliom kartom... labai kokybiska..."
O kai pamatai, kaip pagaminta...
Geriau jau nesireklamuotu taip, o tyliai pardavinetu, zmones tik apgaudineja.
Uvė
ar šaldytuvų ekspertas patartų, koks geriausias šaldytuvas už sumelę iki 2000 lt. mama renkasi jau pusmetį, bet neišsirenka, nes vienoje parduotuvėje vienus į šuns dienas deda, kitoj - kitus. kiek paskaitinėjau senoje temoje, kaina nebuvo nurodoma kaip vienas iš pasirinkimo kriterijų. ne visi patį pačiausią įperka. be to, ir rasti sudėtinga. savaitgalį užmetėm akį Senukuose - nė vieno šaldyuvo su Biofresh, niekur nenurodyta, ar No Frost visame šaldytuve, ar tik kameroje, o tie jaunikliai ne ką ten orientuojasi, jei ką detaliau užklausi.
BrAiVa
išsirinkom tokį šaldytuvą
user posted image
user posted image
taigis, rėžkit man tiesą į akis, kokie gi jo trūkumai?
kažką girdėjau apie užšąlančias groteles ir burzgėjimą, ar čia tik samsungai taip triukšmauja, gal sumaišiau g.gif
dėja
QUOTE(Uvė @ 2006 11 13, 16:09)
ar šaldytuvų ekspertas patartų, koks geriausias šaldytuvas už sumelę iki 2000 lt. mama renkasi jau pusmetį, bet neišsirenka, nes vienoje parduotuvėje vienus į šuns dienas deda, kitoj - kitus. kiek paskaitinėjau senoje temoje, kaina nebuvo nurodoma kaip vienas iš pasirinkimo kriterijų. ne visi patį pačiausią įperka. be to, ir rasti sudėtinga. savaitgalį užmetėm akį Senukuose - nė vieno šaldyuvo su Biofresh, niekur nenurodyta, ar No Frost visame šaldytuve, ar tik kameroje, o tie jaunikliai ne ką ten  orientuojasi, jei ką detaliau užklausi.
*

AHA būtų įdomu ,gal kokius kelis modeliukas pasiūlitų iki 2000lt.Renkuosi rekuosi,ir nieko doh.gif .Nueini kol perskaitai visus ,tai susimala visa info smegenėlėse. wub.gif
ErikaI
Perskaičiau visą aną temą doh.gif

Dabar negaliu išsirinkt ARBA:
1. ELECTROLUX ERB 3442

2. DAEWOO ERF-366N

Daewoo lyg ir daugiau turi visokių galimybių ( ir No Frost ir Bio Fresh ir grūdinto stiklo lentynėlės ir aukštis ir dizainas man patinka bigsmile.gif , bet apie šią firmą neradau nei vieno žodžio anoj temoj g.gif

MAmytės patarkit kas geriau g.gif
Herbal
Aš taip pat buvau nusižiūrėjusi tokį Electrolux (ERB3442), bet jis baltas, nors ir 2 kompresoriai, todėl man netinka schmoll.gif . Dabar svarstau apie Electrolux ERB3445X, bet jis tik 1 kompresoriaus, bandysiu važiuot į kokią parduotuvę dar pasikonsultuot. drinks_cheers.gif
Nors šiaip man Electrolux'ų ta žalia spalva viduj nepatinka, bet atdaro nelaikysiu, tai koks tada skirtumas... ax.gif O šaldytuvai, sako, geri bigsmile.gif

Dėl Daewoo (ar kaip ten taisyklingai parašyt) tikrai nieko nežinau. Tik pamenu, kai šios firmos nusipirkom televizorių, parsivežėm namo, o jis neveikia doh.gif Vežėm atgal ir keitėm primokėję į Sharp. Tai tokie prisiminimai mane atbaido nuo šios kampanijos g.gif
Nors ką gali žinoti, gal šaldytuvai jų geri???
Bet Electrolux tikrai geresni thumbup.gif
sypt
Prie metus isigijau saldytuva"Gorenje"-garantija 3 metams ir esu juo labai patenkinta. thumbup.gif
addicted
mes turim Jan Kolbe saldytuva,priekaistu jam jokiu neturiu,pirkome pries 2 metus berods,dabar jau sios firmos nebera,kiek esu girdejus
ErikaI
QUOTE(sypt @ 2006 11 15, 10:03)
Prie metus isigijau saldytuva"Gorenje"-garantija 3 metams ir esu juo labai patenkinta. thumbup.gif
*

O kokį Gorenje? Koks modelis? Kokia kaina? 4u.gif

Aš niekaip neišsirenku, man tas Daewoo labai patiko bigsmile.gif , nes daug funkcijų turi, bet jei dažnai gendantis blink.gif
Uvė
žilvine, žilvinėli, ar tu pieno, ar tu kraujo puta... nykstam be šaldytuvų.
Jurevaga
QUOTE(addicted @ 2006 11 15, 10:01)
mes turim Jan Kolbe saldytuva,priekaistu jam jokiu neturiu,pirkome pries 2 metus berods,dabar jau sios firmos nebera,kiek esu girdejus
*

ax.gif Mes irgi iš šios firmos ketinome pirkti, nors ir brangu, bet labai gražiai apibūdino visus privalumus bigsmile.gif Tik po to kai sužinojome, kad jie ruošiasi užsidaryti ar kažkas panašaus g.gif , tai nebepirkome. Vyras norėjo SMEG dėl jo retro išvaizdos ir spalvingumo. Bet jo kaina nuo 6 000 o jis net be šaldiklio skyrių ir visai nedidukas, o jau tie kur reikiamo dudžio tai apie 10 000. Tai tipo garsių dizainerių kūryba ir stileivos dėl jų pamišę. g.gif Taigi nusipirkome paprastą 185cm. AEG Santo. Šaldytuvas kaip šaldytuvas, tik kažkaip labai jau durų gumos stipriai pritraukia. Kartais vaikui sunkoka duris atidaryti. doh.gif
dar kai rinkomės , man labai patiko Liebher šaldytuvų durų rankenos, kurios taip gražiai atsistumia ir nereikia plėšyti gumų. Bet tai aukštis, tai plotis netiko ir schmoll.gif
Zilvinas
QUOTE(Uvė @ 2006 11 13, 16:09)
ar šaldytuvų ekspertas patartų, koks geriausias šaldytuvas už sumelę iki 2000 lt. mama renkasi jau pusmetį, bet neišsirenka, nes vienoje parduotuvėje vienus į šuns dienas deda, kitoj - kitus. kiek paskaitinėjau senoje temoje, kaina nebuvo nurodoma kaip vienas iš pasirinkimo kriterijų. ne visi patį pačiausią įperka. be to, ir rasti sudėtinga. savaitgalį užmetėm akį Senukuose - nė vieno šaldyuvo su Biofresh, niekur nenurodyta, ar No Frost visame šaldytuve, ar tik kameroje, o tie jaunikliai ne ką ten  orientuojasi, jei ką detaliau užklausi.
*

Tai nekonkretus klausimas. Neaisku koks aukstis, spalva, saldytuvo turis, saldiklio turis ir pan.
Uvė
spalvos reikėtų sidaro, kameros - trijų stalčių, šaldytuve - 4 lentynų.
aukštį diktuoja šaldiklio stalčių ir lentynų skaičius, manau.
išoriniai matmenys reikšmės neturi.
ačiū.
Zilvinas
QUOTE(Uvė @ 2006 11 16, 23:04)
ačiū.
*

Tai gali buti daug variantu.
Pvz.
LIEBHERR CUPESF 35530 sis modelis gali truputi ir virs 2000 kainuoti
iki 2000
Electrolux ERB 3445X
Electrolux ERB 3645X

Galimi ir kiti variantai, tiesiog reikia laiko ir studijuoti,
byne
Sveiki, ir aš papasakosiu apie savo pirkinį.
Žodžiu, išstudijavau visus forumo puslapius ir nutariau, kad noriu Liebherio. Liepos pradžioj nusipirkom Liebherr CP 35030 modelį. Nuo pat pirmos dienos kažkoks siaubas, šaldo gerai, veikia tyliai, bet bjaurybei vis aliarmo mygtukas įsijungia. Naktį reikdavo keltis išjungti bent 2 - 3 kartus. Negana, kad prie mažo vaiko keliuos, tai dar prie šaldytuvo doh.gif . Kvietėm meistrą, dėjo į kamerą kažkokį prietaisą, kur šaltį fiksuoja , laikėm 3 savaites, viskas tvarkoj. Tada kažkokius daviklius pakeitė, vis tiek tas pats būdavo doh.gif . Ir dieną ir naktį pypsi. Išvažiuoji kur nors, grįžti, girdi, jau pypsi doh.gif . Tai tada nusprendė elektoniką pakeist. Laukėm užsakymo 1.5 mėnesio. Galų gale pakeitė. Pakolkas neįsijungia aliarmas. Sakom, gal išvis atjungė biggrin.gif . Nu bet džiaugiuos, kad nebereikia keltis naktimis thumbup.gif thumbup.gif
Herbal

Dar vienas pavyzdys, kad idelaus šaldytuvo ar firmos, juos gaminančios, nėra g.gif
Herbal
Dar noriu paklausti, Ar Liebherr šaldytuvus gamina ir surinkinėja tik vokiečiai.
Ar juo surinkinėja ir kitose šalyse? ax.gif unsure.gif
BrAiVa
norėjau perspėt, kad neapsigautumėt pirkdami Liebherius, originalus šaldytuvas turi originalų Liebher ženklą, o ne originalus ženklas būna paprastas plastmasinis, reiškias ir šaldytuvas bus ne originalas.
Zilvinas
QUOTE(Brigi @ 2006 11 20, 15:07)
norėjau perspėt, kad neapsigautumėt pirkdami Liebherius, originalus šaldytuvas turi originalų Liebher ženklą, o ne originalus ženklas būna paprastas plastmasinis, reiškias ir šaldytuvas bus ne originalas.
*

biggrin.gif
Esu girdejes, kad siuva drabuzius neaisku kur ir lipdo etiketes "Adidas", "Nike" ir pan.
Nu kad saldytuvus "Liebherr" kas nors rinktu garazuose, dar nesu girdejes biggrin.gif .

Yra 3 Liebherr saldytuvu gamyklos: Vokietijoje, Austrijoje, Bulgarijoje
Uvė
QUOTE(Zilvinas @ 2006 11 17, 17:57)
Tai gali buti daug variantu.
Pvz.
LIEBHERR CUPESF 35530 sis modelis gali truputi ir virs 2000 kainuoti
iki 2000
Electrolux ERB 3445X
Electrolux ERB 3645X

Galimi ir kiti variantai, tiesiog reikia laiko ir studijuoti,
*

na, Žilvinai, tokių šaldytuvų nėra nei ElektroMarkt, nei Senukuose, nei Topo centre, nei Taip lengviau. kur man jų ieškoti?
Herbal
QUOTE(Uvė @ 2006 11 21, 02:40)
na, Žilvinai, tokių šaldytuvų nėra nei ElektroMarkt, nei Senukuose, nei Topo centre, nei Taip lengviau. kur man jų ieškoti?
*

Electrolux ERB3445X ir tas kitas Electrolux yra "Aviteloj". Jei butent tokio nėra ekspozicijoj, pvz., jei nedidelės parduotuvės patalpos, gali parvežti iš sandėlių. Aš būtent tokio teiravausi, tai buvo tik mažesnis, o šį būtų parvežę už 1799 Lt. Bet man nepatiko jo rankenos ir toks tamsus, nu kažkas ne to pagal išvaizdą. Balti daug gražiau išrodo doh.gif
Herbal
QUOTE(Uvė @ 2006 11 17, 02:34)
ačiū.
*

Dar va neblogą atradau Bosch KGV-36640. Nerūdijančio plieno spalvos, 1,85m, A klasė. g.gif

Ai, pati pasimetusi tuose šaldytuvuose, gal koki 3 mėn. kaip renkuosi.
Žilvinai, ką tu manai apie tokį variantą.
Ačiū 4u.gif
Zilvinas
QUOTE(Herbal @ 2006 11 21, 10:53)
Dar va neblogą atradau Bosch KGV-36640. Nerūdijančio plieno spalvos, 1,85m, A klasė. g.gif

Ai, pati pasimetusi tuose šaldytuvuose, gal koki 3 mėn. kaip renkuosi.
Žilvinai, ką tu manai apie tokį variantą.
Ačiū  4u.gif
*

Na variantas kaip variantas,nera jis toks blogas.
LIEBHERR CUPesf 35530 utu geresnis kokybiskesnis, bet jis ir brangesnis.
Toki saldytuva turetumete Ogminoje rasti.
Electrolux ERB 3645X ir Bosch KGV-36640 yra mazdaug panasios kokybes, as asmeniskai rinkciausi Electrolux.
BrAiVa
QUOTE(Zilvinas @ 2006 11 20, 15:40)
biggrin.gif
Esu girdejes, kad siuva drabuzius neaisku kur ir lipdo etiketes "Adidas", "Nike" ir pan.
Nu kad saldytuvus "Liebherr" kas nors rinktu garazuose, dar nesu girdejes  biggrin.gif .

Yra 3 Liebherr saldytuvu gamyklos: Vokietijoje, Austrijoje, Bulgarijoje
*

butent man ir pasakojo, kad ne originalus renka Austrijoje. tik ne taip issireiskiau. ju pavadinimas buna paprastai parasytas, o originalu, buna ispaustas. as tik perpasakoju ka man pasakojo.
Zilvinas
QUOTE(Brigi @ 2006 11 21, 21:07)
butent man ir pasakojo, kad ne originalus renka Austrijoje. tik ne taip issireiskiau. ju pavadinimas buna paprastai parasytas, o originalu, buna ispaustas. as tik perpasakoju ka man pasakojo.
*

Jums neteisingai pasakojo.
BrAiVa
QUOTE(Zilvinas @ 2006 11 21, 21:16)
Jums neteisingai pasakojo.
*

tuomet kazin kodel tokia info skleidzia patys konsultantai g.gif
Zilvinas
QUOTE(Brigi @ 2006 11 21, 21:25)
tuomet kazin kodel tokia info skleidzia patys konsultantai g.gif
*

Negali visi visko zinoti.
Nors toki dalyka jei pardavineja, turetu zinoti.
Villke
QUOTE(Zilvinas @ 2006 11 11, 19:53)
Gal nebuciau nusistates, kad jie bent teisybe reklamuotu.
"...technika ilgamm... keliom kartom... labai kokybiska..."
O kai pamatai, kaip pagaminta...
Geriau jau nesireklamuotu taip, o tyliai pardavinetu, zmones tik apgaudineja.
*

As pritariu Zilvinui - kaip gali pigus turkiskas daiktas buti geras ir ilgam. Cia tik mulkina turincius mazas pajamas. Bet... "neesam tiek turtingi, kad pirktume beleka.."
Papildyta:
QUOTE(Zilvinas @ 2006 11 21, 20:33)
Na variantas kaip variantas,nera jis toks blogas.
Toki saldytuva turetumete Ogminoje rasti.
Electrolux ERB 3645X ir Bosch KGV-36640 yra mazdaug panasios kokybes, as asmeniskai rinkciausi Electrolux.
*

O aš rinkčiausi Bosch'ą. Pati turiu Bosch praktiškai visą techniką ir džiaugiuosi. Nors pripažįstu, kad ne visur ši technika pirmauja...
arabe
Nesuprantu, is kur atsirado ant vidines saldytuvo sieneles lyg rudziu deme. Is vidaus! Ar saldytuvas prakiuro? Gal tai kenksminga? Toks kaip nubegimas rudas
Zilvinas
QUOTE(arabe @ 2006 11 23, 14:29)
Nesuprantu, is kur atsirado ant vidines saldytuvo sieneles lyg rudziu deme. Is vidaus! Ar saldytuvas prakiuro? Gal tai kenksminga? Toks kaip nubegimas rudas
*

Koks saldytuvo modelis?
Elitukas
Labas mamytes. Na jo, seis laikas labai sunku isrinkti saldytuva...Bet kadangi dirbu su technika sia tema kazka galeciau Jums patarti. Liebherr saldytuvai is tiesu yra super.taip pat Bosch. Visa Vokiska technika. smile.gif O jei reikes smulkesnes informacijos klauskite, mielai atsakysiu Jums.
galit ir el. pasta brukstelti, vosokiais klausimais mielai pabendrausiu. aelz@bamba.lt
Cinderella
sorry,neturiu laiko skaityti ankstesnes temos,tai jau neuzpikitjei kur nors apie tai jau buvo:-) kalusimelis apie AEG saldytuvus!ar geri?ir geresni AEG ar liebherr?kiekgirdejau tai AEG:-) okurie pigesni?
Zilvinas
QUOTE(Cinderella @ 2006 11 24, 20:44)
sorry,neturiu laiko skaityti ankstesnes temos,tai jau neuzpikitjei kur nors apie tai jau buvo:-) kalusimelis apie AEG saldytuvus!ar geri?ir geresni AEG ar liebherr?kiekgirdejau tai AEG:-) okurie pigesni?
*

Reikia ziureti konkrecius modelius.
Uvė
QUOTE(Zilvinas @ 2006 11 21, 20:33)
*

pasiūlei, nes Ogmina išparduoda? gaila, kad be biofresho, bet vis tiek nupirkom. CBP 36560 Premium pagal charakteristikas labiau patiko, bet baltas. doh.gif
Herbal
QUOTE(Uvė @ 2006 11 30, 22:26)
gaila, kad be biofresho, bet vis tiek  nupirkom. CBP 36560 Premium pagal charakteristikas labiau patiko, bet baltas. doh.gif
*

Uve, kiek mokėjot Ogminoj už šį šaldytuvą?
Nes aš butent jį nusižiūrėjus, bet niekur "natūroj" nemačiau. Ar gražus? Ar kokių pastabų turi? doh.gif
O kažin kur Kaune tokį galėčiau rasti?
Uvė
lyg 2249. dar davė dovanų kuponą 150 lt vertės. vyras barzdaskutės nori, tai gal ir nupirksiu. manau, kad kaina prieš Kalėdas kiek užkelta, kaip paprastai, o tas kuponas - marketingo triukas. bet tai žino tik Ogmina. aš net sviesto kainos neprisimenu. doh.gif

man jis pakankamai gražus. patogios rankenos. tik nežinau, kam reikalingi tokie "fintai"
- LED temperatūrų indikatoriai
- Super frost režimas (kam reikia to greito užšaldymo)
- SmartFreeze sistema šaldiklyje.

o mamai svarbiausia, kad energijos sąnaudų klasė A+
Zilvinas
QUOTE(Uvė @ 2006 12 01, 23:23)
lyg 2249. dar davė dovanų kuponą 150 lt vertės. vyras barzdaskutės nori, tai gal ir nupirksiu. manau, kad kaina prieš Kalėdas kiek užkelta, kaip paprastai, o tas kuponas - marketingo triukas. bet tai žino tik Ogmina. aš net sviesto kainos neprisimenu.  doh.gif

man jis pakankamai gražus. patogios rankenos. tik nežinau, kam reikalingi tokie "fintai"
- LED temperatūrų indikatoriai
- Super frost režimas (kam reikia to greito užšaldymo)
- SmartFreeze sistema šaldiklyje.

o mamai svarbiausia, kad energijos sąnaudų klasė A+
*

Paskaityk instrukcija, ten turi buti viskas parasyta.
Rebeka
Noriu neauksto saldytuvo,iki 160cm.Ka patartumete:Liebherr Cup 31530,Gorenje RK6285W ar dar ka galite geresnio pasiulyti?
gluosnis
Gal patartumet ka pasirinkti: Elektroliuks (modelio neatsimenu) A kl., NO FROST sistema, ir t.t. pardaveja sake, kad cia naujas modelis ar Samsung RL 33 AE ?
gluosnis
QUOTE(gluosnis @ 2006 12 04, 16:12)
Gal patartumet ka pasirinkti: Elektroliuks (modelio neatsimenu) A kl., NO FROST sistema, ir t.t. pardaveja sake, kad cia naujas modelis ar Samsung RL 33 AE ?
*

o apie Elektroliuksa dar sake kad surinktas Svedijoje...
orchideja08
as ir jau gana senokai zvalgausi po šaldytuvus ir niekaip negaliu išsirinkti, kuri ???
Noretusi Samsungo, bet ,kad tos durekės nesikeičia, tai galvoju arba Electrolux, arba Whirpool.Man pvz. No-frost sistema nereikalinga. Norėčiau nulinės kameros.
ErikaI
Gal kas žinot kur galima būtų rasti GORENJE K 357 modelį? g.gif

Įšvaizda jis man žiauriai patiko bigsmile.gif , bet kokia jo kaina ir kur jį galima rasti? g.gif

Ir kas geriau ar Electrolux ERB 3442 ar šis Gorenje modelis? g.gif

duokanka
QUOTE(Uvė @ 2006 11 21, 00:10)
*

Kad senukuose tokio modelio Elektrolux nera, tai zinau, juk mes paskutini nuo vitrinos pirkom biggrin.gif
orchideja08
zinau, kad elektrtomarkte perpardavineja prekes. Jos ten 50,100 lt.bus brangesnes negu kitose parduoruvese.
ErikaI
QUOTE(orchideja08 @ 2006 12 06, 12:18)
zinau, kad elektrtomarkte perpardavineja prekes. Jos ten 50,100 lt.bus brangesnes negu kitose parduoruvese.
*

Tai aišku, kad perpardavinėja, juk negamina jie tų šaldituvų ir viso kito lotuliukas.gif

O kad brangiau ,tai gali būt, tačiau TOPO centras juos kai kur lenkia kainom wink.gif
orchideja08
ruosiames pirkti saldytuva, elektroliuxs arba Wirpool. Tai nezinau kuris geriau.
Ice
Ką galėtumėte pasakyti apie Fagor šaldytuvus? Ar galima pasitikėti ispanais?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.