Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kalis ir magnis
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Vaistai
Pages: 1, 2
mamaRuta
Sveiki, gal dar kam buna taip kaip man? smile.gif Jau trecius metus beveik istisai vartoju kalio ir magnio preparatus, jei tik nustoju, tuoj atsiranda sirdies ritmo sutrikimu, atsiranda daug permusimu, beveik istisai jauciuosi pavargusi. Gydytojai nieko neranda, liepia ir toliau vartoti tuos du mineralus, bet taip noretusi buti nuo ju nepriklausomai!!! verysad.gif
Kozete
Gal žinote kokiuose maisto produktuose daugiausiai yra magnio? 4u.gif
rjolancikas
QUOTE(mamaRuta @ 2006 11 12, 21:19)
Sveiki, gal dar kam buna taip kaip man? smile.gif Jau trecius metus beveik istisai vartoju kalio ir magnio preparatus, jei tik nustoju, tuoj atsiranda sirdies ritmo sutrikimu, atsiranda daug permusimu, beveik istisai jauciuosi pavargusi. Gydytojai nieko neranda, liepia ir toliau vartoti tuos du mineralus, bet taip noretusi buti nuo ju nepriklausomai!!! verysad.gif
*

QUOTE(Kozete @ 2007 04 02, 14:22)
Gal žinote kokiuose maisto produktuose daugiausiai yra magnio? 4u.gif
*

gal tau ju jau per daug?kazkaip keistai.o tu juos istisai geri? kiek zinau magnio nemazai yra grikiu kruopose. mirksiukas.gif
belisime
QUOTE(mamaRuta @ 2006 11 12, 18:19)
*

O pas tave nera mazakraujystes? O tu sportuoji?

Mano pulsas sirdies ramybes busenoj buna 100,tai tu gali isivaizduoti koks jis buna sportuojant...Mano vyras gydytojas...tai sako per mazai judi...tai stengiuosi stiprinti sirdi:pvz vazineju dviraciu,plaukioju,begioju...

Ir nuovargi visada jauciu kai kokias 3 savaites nepasportuoju...
furyy
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 02, 13:35)
gal tau ju jau per daug?kazkaip keistai.o tu juos istisai geri?                                                                                                                                                                                                                                                kiek zinau magnio nemazai yra grikiu kruopose. mirksiukas.gif
*

Kiek žinau tai magnio neįmanoma perdozuoti, nes jis tirpus vandeny. O štai dėl Kalio g.gif vienas vaistininkas man minėjo, kad nereiktų per daug g.gif
rjolancikas
QUOTE(furyy @ 2007 04 03, 13:22)
Kiek žinau tai magnio neįmanoma perdozuoti, nes jis tirpus vandeny. O štai dėl Kalio g.gif vienas vaistininkas man minėjo, kad nereiktų per daug g.gif
*

as ir zinau kad kalio per daug negerai.aisku jei jis naturalus[su maistu]man atrodo kad nereikalingas pasisalina,bet sitas cheminis nieko gero. schmoll.gif
furyy
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 03, 13:02)
as ir zinau kad kalio per daug negerai.aisku jei jis naturalus[su maistu]man atrodo kad nereikalingas pasisalina,bet sitas cheminis nieko gero. schmoll.gif
*

Paprasčiausiai maiste jo nėra tiek daug, kad galima būtų perdozuoti. Nors vaistininkas minėjo, kad net jei jo kraujyje norma, galima mėnesį papildomai pagert profilaktiškai, taip kaip mes geriame vitaminus, nes kai kurių vitaminų irgi galima perdozuot, todėl nereiktų jais piktnaudžiaut schmoll.gif
campanula
Šiaip papildomai kalį reikia vartoti,kai jo trūksta,t.y.atliekamas biocheminis kraujo tyrimas ir jeigu kalio 3,5-5-norma ir gerti papildomai nereikia,perteklius sukelia širdies veiklos sutrikimus,trūkumas taipogi.
liepsnele
Kad ir kaip paradoksalu butu, nuolat geriami vitaminai sukelia tu medziagu trukuma organizme.
rjolancikas
QUOTE(liepsnele @ 2007 04 04, 00:55)
Kad ir kaip paradoksalu butu, nuolat geriami vitaminai sukelia tu medziagu trukuma organizme.
*

kodel taip vyksta? g.gif
Saule100
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 04, 10:41)
kodel taip vyksta? g.gif
*

Aha, man irgi labai įdomu, kaip vitaminai sukelia K ir Mg trūkumą? blink.gif
liepsnele
QUOTE(Saule100 @ 2007 04 04, 11:07)
Aha, man irgi labai įdomu, kaip vitaminai sukelia K ir Mg trūkumą? blink.gif
*

Sorry, neatsargiai issireiskiau. Norejau pasakyt, kad kai nuolat vartoji kazkokias medziagas ilga laika (ar tai vitaminai, ar mineralines medziagos), organizmas ima vis maziau tu medziagu pasisavinti ir taip atsiranda trukumas tu medziagu, kurias ilgai vartoji.
Saule100
QUOTE(liepsnele @ 2007 04 04, 22:31)
Sorry, neatsargiai issireiskiau. Norejau pasakyt, kad kai nuolat vartoji kazkokias medziagas ilga laika (ar tai vitaminai, ar mineralines medziagos), organizmas ima vis maziau tu medziagu pasisavinti ir taip atsiranda trukumas tu medziagu, kurias ilgai vartoji.
*

O iš kur čia tokia teorija blink.gif blink.gif blink.gif
liepsnele
QUOTE(Saule100 @ 2007 04 05, 08:50)
O iš kur čia tokia teorija blink.gif  blink.gif  blink.gif
*

Na tikrai ne mano, gydytoju zurnaluose skaiciau.
Mergelė
Pas mane kalio buvo 3,8 ir man išrašė gerti kalio tabletes po 1 2 kartus dienoje. Aš taip ir likau nesupratusi?
So Lucky
Kokie pozymiai, kai truksta magnio , zinau.
O kokie pozymiai, kai truksta kalio?
rjolancikas
panasus kaip ir magnio.pagrinde sirdies plakimai,permusimai,ranku padrebejimai.bent man tai sirdis plake kai kalio truko.
Mergelė
Mano tai buvo bloga kardiograma. o prieš tai dieną buvo ir labai bloga.
Vicci
QUOTE(mamaRuta @ 2006 11 12, 20:19)
*

o skydliaukę tyrė?
Cole
QUOTE(Mergelė @ 2007 04 12, 10:58)
Pas mane kalio buvo 3,8 ir man išrašė gerti kalio tabletes po 1 2 kartus dienoje. Aš taip ir likau nesupratusi?

Cituoju: "Kalio koncentracija 3,5–4,0 mmol/l rodo, kad reikia susirūpinti kalio kiekiu organizme. Tokiu atveju sveikiems jauniems asmenims pakaktų daug kalio turinčios dietos ar profilaktinių kalio dozių. "
Taip kad viskas teisingai mirksiukas.gif
Bitch_Intriguer
O ką man daryti - jau keli mėn. kaip geriu kalį, nes jo buvo mažai ir širdies ritmo sutrikimai buvo. Nuo 3,6 paaugo iki 3,9 ir STOP. O šį mėnesį ir nukrito iki 3,8, nors kalio tabletes vartoju visą tą laiką, alkoholio beveik nevartoju, kad neišplautų. Ir valgau normaliai - nu ne perdaugiausiai, bet daugiau negaliu. Man aiškina, kad valgyčiau daržoves, turinčias daug kalio, ale jau nebesivaizduoju, kokiais kiekiais man valgyt - nu negaliu aš valgyt daugiau nei man lenda. Pavalgau pusryčius, pietus ir vakare užkandu. Ir viskas, nebenoriu. O širdies ritmo sutrikimų irgi nebenoriu. Nebežinau, nervina jau tokios nesąmonės...

Tresor
As tai geriu Cordisoli,tai padarau pertrauka koki menesi ir vel toliau ji vartoju.Bet nezinau gal mano organizmas pilnai neisisavina jo.Nes per ta menesi kai nevartoju prasideda koju meslungiai,ranku drebejimas ir sirdies neramumai.Tai tenka gerti man pastoviai,kad isvengciau tu nemalonumu.
Bitch_Intriguer
QUOTE(Viktoriaa @ 2008 10 03, 19:38)
As tai geriu Cordisoli,tai padarau pertrauka koki menesi ir vel toliau ji vartoju.Bet nezinau gal mano organizmas pilnai neisisavina jo.Nes per ta menesi kai nevartoju prasideda koju meslungiai,ranku drebejimas ir sirdies neramumai.Tai tenka gerti man pastoviai,kad isvengciau tu nemalonumu.
*

Nu aš irgi pradėjau gerti tą cordisoli, tai žiūrėsim kaip bus, dar bandysiu valgyti daugiau ir daugiau daržovių bei džiovintų vaisių - nu man su valgymu problema, - man atrodė, kad valgau normaliai, bet pasirodo, kad tas normaliai tai itin mažai, su tokiu valgymu neva tik lašelinės periodiškos padėt gali. Tai teks susiimti ir prisiversti valgyti - nu ir bandysiu rinktis tokius produktus kurie kalio daug turi...
Tigriukė@
Labutis. Noriu paklausti dėl magnio. Dabar vaistinėse tiek daug visokio magnio,bet gal kas žino koks preparatas pats geriausias? Kaip žinau reikia pirkti toki magni kuris gerai isisavina ir nedirgina skrandžio g.gif Bet kas ten žino,parašyta magnis su vit.B6 tai ta ir perku.Bet kad ir naudos būtu o ne tik dėl šventos ramybes ji gerti.
Bitch_Intriguer
Bliamba, pradėjau gerti cordisolį, geriu jau 3 dienas, po dvi tabletes 2 kartus per dieną - atsisakiau kavos, arbatos, valgau daug kalio turinčių produktų - ale širdis kalatotis pradėjo - negali būt kad to kalio per 3 dienas perdaug pasidarė?
brashkiu
QUOTE(Ksėna @ 2008 10 04, 23:07)
Labutis. Noriu paklausti dėl magnio. Dabar vaistinėse tiek daug visokio magnio,bet gal kas žino koks preparatas pats geriausias? Kaip žinau reikia pirkti toki magni kuris gerai isisavina ir nedirgina skrandžio g.gif Bet kas ten žino,parašyta magnis su vit.B6 tai ta ir perku.Bet kad ir naudos būtu o ne tik dėl šventos ramybes ji gerti.
*

mano isbandytas papildas PANANGIN ten yra kalis su magniu, pirma savaite pagerdavau po 2 x 3k. dienoj jei blogai ne tik su sirdim bet ir su nervukais,bloga nuotaika pan.. o toliau po 1 x 3 kart dienoj, na kai pagereja po menesio pertrauak reik padaryt,bet sitas geras geras, ir mama mano naudoja, ir dar blogu atsiliepimu negirdeja unes svarbiausia jaucias poveikis thumbup.gif
Maliku
QUOTE(Ksėna @ 2008 10 04, 23:07)
*

Man nėštumo metu trūko Kalio, tai paskyrus Kalio cloridą paskyrė ir magnio - Diasporal. Jis būna 2 "pavidalais" - tabletės ir milteliai. Jei tabletės, tai reikia sučiulpt po 1-ą 3 kartus per dieną, o jei milteliais, tai juos tirpinti vandenyje, po 1 paketėlį 1 kart per dieną.
Kas liečia Diasporal, tai iš kelių gyd.girdėjau, kad šis yra "švariausias", natūraliausias magnis.
lotta23
QUOTE(mamaRuta @ 2006 11 12, 20:19)
*

Cia nieko blogo kad tu juos naudoji.
Mano mama daktare ir ji man visada nuperka kalio ir magnio tableciu. as ju kasdien negeriu, geriu tada kada laaabai nusikalus esu, ant rytojaus puikiai jauciuosi!
liūtuke
Galima pasidaryti kraujo tyrimuką ir bus aišku, kiek ko turim. Tiesa, jie mokami, bet kainuoja nebrangiai 4u.gif
Meege
Sveikutės, o koki jus gerete kali? Tokias ružavas tabletes taip? Aš tai geriu kalio chloridas 4u.gif O gal yra gersniu?

O Magnis šitas labai geras. Dar yra geriamos magnio kapsulės.
user posted image
birbusiukas
Sveikutes,
mano kalis pries operacija buvo 3.2, tai sugeriau visa pakuote, po menesio vel padare kraujo tyrima 3.2. Dabar liepe gerti kali su magniu, aceit gal geriau pasisavins g.gif
kaip tik siuo metu bandome tapti nestuke.gif
kazin gerti ir toliau tuos vitaminus ar reiktu nutraukti?

man siaip kai tiek buvo nukrites kalis, labai akyse mirgejo ir atrode, kad betkada galiu nukristi. Pradejus ji gerti, tikrai zvalesne tapau thumbup.gif
denaxa
QUOTE(brashkiu @ 2008 10 06, 17:25)
mano isbandytas papildas PANANGIN ten yra kalis su magniu, pirma savaite pagerdavau po 2 x 3k. dienoj jei blogai ne tik su sirdim bet ir su nervukais,bloga nuotaika pan.. o toliau po 1 x 3 kart dienoj, na kai pagereja po menesio pertrauak reik padaryt,bet sitas geras geras, ir mama mano naudoja, ir dar blogu atsiliepimu negirdeja unes svarbiausia jaucias poveikis  thumbup.gif
*

As irgi geriu panangina,po tablete du kartus,tik tai ne papildas,o toks jau rimtesnis vaistas,manau jau vien i dozes pasiziurejus aisku.Beje,gana pigus variantas palyginus su papildais,ir maziau reikia,nes didesnes dozes.
Gemini
Sveikos.
Gal kas patarsit. Karts nuo karto permuša širdį, nukritęs spaudimas. Ištyrė skydliaukės hormonus ir kalį. Kalis 3,8. Ar čia toks jau tikrai mirtinas skaičius, kad būtinai reikia imtis didelio kiekio papildų ar galima toliau ramiai gyventi?
Tresor
QUOTE(Gemini @ 2009 07 03, 17:14)
Sveikos.
Gal kas patarsit. Karts nuo karto permuša širdį, nukritęs spaudimas. Ištyrė skydliaukės hormonus ir kalį. Kalis 3,8. Ar čia toks jau tikrai mirtinas skaičius, kad būtinai reikia imtis didelio kiekio papildų ar galima toliau ramiai gyventi?
*

Pati neseniai dariausi kalio tyrimus. Kalio norma yra nuo 3.6-5.5mmol. As vasara visada ji geriu, nes per karscius prakaituojama ir daug jo netenkama. Tai manau reiketu pagerti smile.gif
Gemini
QUOTE(Tresor @ 2009 07 03, 18:25)
Pati neseniai dariausi kalio tyrimus. Kalio norma yra nuo 3.6-5.5mmol. As vasara visada ji geriu, nes per karscius prakaituojama ir daug jo netenkama. Tai manau reiketu pagerti smile.gif
*

Na viena problema, kad lyg kalis su žindymu pjaunasi g.gif Mane gydytoja tiek prigąsdino, kad jau kone mirštanti pasijutau, nes man sakė ne profilaktinių dozių reik, o gydomųjų g.gif
Tresor
QUOTE(Gemini @ 2009 07 03, 19:42)
Na viena problema, kad lyg kalis su žindymu pjaunasi  g.gif Mane gydytoja tiek prigąsdino, kad jau kone mirštanti pasijutau, nes man sakė ne profilaktinių dozių reik, o gydomųjų  g.gif
*

Del sito dalyko nezinau. Pas mane tyrimai ant stalo padeti tai pati dabar pasianalizavau ir normas susiradau. Gal zindanciom reikia jo daugiau. Nes taip pagal normas kalis jau ant ribos.
Gemini
O tas kalis turi įtakos skydliaukės veiklai? 4u.gif
birbusiukas
ax.gif mergaites gal pasakysite ar planuojant nestuke.gif galima vartoti kali ???
Magnifique
Aš irgi kalu magnį.Pagal tyrimą jo lyg ir norma,bet gydytoja sakė,kad dažnai rodo normą,nors audiniuose jo trūksta.O pas mane kai su širdim truputį šis tas yra,tai manau nepakenks pagerti.Pirmiausiai gėriau Disaporal,bet jis toks pobjauris man,tai dabar geriu Magnerot,bet tą reik labai giliai gerklėn grūst,kad niekur nepriliptų doh.gif lotuliukas.gif
agotele
Ar nestumo metu gsaugu gerti Cordisol?
Magnifique
QUOTE(agotele @ 2010 03 02, 13:04)
Ar nestumo metu gsaugu gerti Cordisol?
*

Informaciniame lapelyje nerašo,kad nesaugu,bet pasitarkit su gydytoju. mirksiukas.gif
Bilde
O kodėl reikia nėštumo metu gerti kalį? Kalį mes prarandame kai viduriuojame, vemiame ar gausiai prakaituojame. O jo yra ir mėsoje ir daržovėse ir vaisiuose. Ir pasisavinamas jis gerai.

Kalio perteklius gali kelti kraujo spaudimą.
Alytė
Sveikos:)turiu taip pat tokią problemą,nesisavina organizmas kalio 1,5 metų. Gydytojai nerado priežasties,gal kuri nors yra susidūrusi su tokia pačia problema, jeigu taip atrašykite:)
ladybird4
Jeigu parduotuvese butu geros kokybes mesa, darzoves ar vaisiai, be jokiu nitratu, jau nekalbant apie kitas blogybes - tuomet taip, musu organizmui gal ir nereiketu papildomai kalio.
Taciau zinant esama situacija - papildomas kalio vartojimas neturi neigiamos itakos wink.gif

Kalio deficita taip pat gali sukelti emocinis arba fizinis stresas, daznas pykinimas bei viduriavimas, kali salinanciu diuretiku vartojimas. Kalio trukumas organizme reiskiasi silpnumo jausmu, uzesiais ausyse, nemiga ir kt.

QUOTE(Bilde @ 2010 03 03, 16:54)
O kodėl reikia nėštumo metu gerti kalį? Kalį mes prarandame kai viduriuojame, vemiame ar gausiai prakaituojame. O jo yra ir mėsoje ir daržovėse ir vaisiuose. Ir pasisavinamas jis gerai.

*

Papildyta:
Kalio priesai – alkoholis, kava, cukrus, kali salinancios, slapima skatinancios priemones, t.p. kai su maistu vartojama per daug virtos druskos, su slapimu taip pat pasalina daug kalio.

QUOTE(Alytė @ 2010 09 08, 19:29)
Sveikos:)turiu taip pat tokią problemą,nesisavina organizmas kalio 1,5 metų. Gydytojai nerado priežasties,gal kuri nors yra susidūrusi su tokia pačia problema, jeigu taip atrašykite:)
*

maskatukas
QUOTE(Alytė @ 2010 09 08, 20:29)
*

sveika, nuskambes labai kvailai, bet gal turi tulzies pusleje akmenu?
poliklinikoje eileje susipazinau su moterimi, kuriai vis prapuldavo kalis, istyre nuo galvos iki koju, isoperavo akmenis, viskas sunormalejo......
sekmes smile.gif
okse0711
QUOTE(Bilde @ 2010 03 03, 17:54)

*

kai buvau neščia,man niekas nesakė gerti kalio,o tik iki 8men magnį,nes kojas mėšlungis tampė ir pilvą labai tempė.O paskutinį men sakė nebegerti,kad raumenys nebūtų įtempti g.gif
Lara22
del skydliaukes sutrikimo gali buti permusimai ir sirdies ritmas sutrikes-kazkam atsakau
Auriuxe_
pas mane kalio kiekis 3.8 tai jau israse gerti kalio chlorida, o pries pusmeti buvo 4,8. gydytojas sako kad daug vasara prakaitavau biggrin.gif nu pagersiu, paziuresiu kiek jis cia pakils g.gif
Nesusijusi
Sveikos, gal galėtumėt pasakyti, kuriuo paros metu kalio ir magnio papildus reikia gerti? Ar su maistu? Nebeturiu lapelio verysad.gif
laurashine
As tai bent jau geriu valgio metu pusryciaujant arba per pietus.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.