Įkraunama...
Įkraunama...

Viryklės ir orkaitės

QUOTE(aiwa @ 2007 07 03, 13:26)
Tfu tiek orkaite, tiek kaitlente..baisiausia gyvenimo klaida..planuoju i nama nauja technika pirkt, tai i Hanzos puse ne neziuriu doh.gif

O tai kas buvo blogai su sios firmos orkaite ir kaitlente? unsure.gif Mums kaip tik siandien montuoja ir Hansos orkaite ir kaitlente. Kai isbandysiu, butinai parasysiu, kaip man - patinka, ar nelabai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigrik: 03 liepos 2007 - 14:14
Kazkaip neradau niekur apie elektrikus. Man reiketu Kaune kad kas pajungtu imontuojama orkaite, jei kas zinot, laukiu i AZ 4u.gif
Atsakyti
SOS.. šiandien pastebėjau kad įskilo elektrinės viryklės keramikinis paviršius.keista bet nei aš nei kiti šeimos nariai nieko neišmetė ant jos pastarosiomis dienomis..teiog bevalant viryklę pastebėjau tą įskilimą.. instrukcijoje parašyta kad esant bent mažam įskilimui negalima naudoti jos. įskilimas maždaug 10cm labai ploniukas ir užeina ant kaitinamosios vietos. įmontavom ją vos prieš metus..tai jau spėju reikės keisti? jau nebepavyks kaipnors pataisyti?? unsure.gif doh.gif beje firma "Jan Kolbe".
Atsakyti
QUOTE(brilliance @ 2007 07 09, 23:49)
SOS.. šiandien pastebėjau kad įskilo elektrinės viryklės keramikinis paviršius.keista bet nei aš nei kiti šeimos nariai nieko neišmetė ant jos pastarosiomis dienomis..teiog bevalant viryklę pastebėjau tą įskilimą.. instrukcijoje parašyta kad esant bent mažam įskilimui negalima naudoti jos. įskilimas maždaug 10cm labai ploniukas ir užeina ant kaitinamosios vietos. įmontavom ją vos prieš metus..tai jau spėju reikės keisti? jau nebepavyks kaipnors pataisyti??  unsure.gif  doh.gif beje firma "Jan Kolbe".


O jeigu esi tikra, kad niekas iš artimųjų niekaip negalėjo jos įskelt, tai pabandyk nunešt pas pardavėją ir aiškint, kad nieko nežinai ir nenori girdėti, tegul nustato, kaip atsirado tas įskilimas (nejau nėra net menkiausios galimybės, kad tai gamintojo brokas). Aišku reikėtų būti užtikrintai savo žodžiais ir būti tvirtai įsitikinusiai, kad tai ne tavo "darbelis", o tiesiog savaime biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asfaltuota @ 2003 09 15, 22:56)
Gal kas galėtų patarti kokią orkaitę geriau rinktis- dujinę ar elektrinę. Lyg šiol teko naudotis ir vienokia ir kitokia, tik , kad abi buvo jau labai senos, tad veikė vienodai klaikiai. Reikalas dar ir tas, kad pas mus name dujos, o ne elektra. Tad jei pasirinksiu elektrinę ar atlaikys elektros instaliacija- juk nepritaikyta tokiam apkrovimui. Teko girdėt, kad svyla seni laidai sienose, ar saugiklius nuolat išmuša. Na nenorėčiau sėdėt patamsy, nejungti teliko ir kitų buitinių elektrinių prietaisų kol orkaitėje pukši koks kepsnys. Be to tuose namuose kur elektrinės plytelės ir elektra skaičiuojama pigesniu tarifu. Atrodo, kad viskas krypsta dujinės orkaitės naudai, bet kad kai parduotuvėse pradėjau konkrečiai domėtis, tai pasirodė, kad jos ne ką daugiau pakito nuo pat savo atsiradimo. O vat elektinėse pilna visokių"navarotų". Ir kaista iš visų šonų ir kokia tai ventiliacija tupi viduj. O dar bendradarbės lyg susitarusios cypia, kad gerai kepa tik elektrinės. Kainos ir vieno ir kito varianto viasi nesiskiria(čia tik tarp modeliu skiriasi). Taip kad visai pasimečiau. O gal nepirkti tos integruojamos orkaitės, o pirkti dujinę viryklę su elektrine orkaite? Toks variantas žymiai pigesnis. Nu visai nebežinau. Gal kas iš savo patirties ką patartų?

kiek girdejau ir isbandziau elektrine geriau cool.gif
Atsakyti
savo teveliu namuose zadam daryt remonta rolleyes.gif ,taip noretusi grazios tvarkingos elektrines virykles virtuveje,dujos vis brangsta,na elektra taippat blink.gif ,nesugalvoju kas geriau g.gif ...ka manot jus mirksiukas.gif ?

Atsakyti
Sveikutes, Kumutes! 4u.gif na mes gyvenam bute ir turim elektrine vyrykle, tai siuo klausimu turiu savo nuomone, nes pries tai gyvenom su dujine vyrykle. Nebenoreciau nieku gyvu dujines. doh.gif Po poros meteliu tikimes turet jau savo nama, tai planuoju elektrine. Svaru, tvarkinga,lengva prieziura. O brangumo klausimu, tai mokam neka daigiau uz elektra, nei kai turejom dujine.Mat reikia su el tinklais sudaryt sutarti, kad tu naudojiesi elektra maisto gaminimui, tai kW kainuoja 4 centais pigiau, nei kad turetum dujine vyrykle.Cia tas skirtumas ir issilygina ax.gif Tikiuosi suprantamai sumaliau... blush2.gif
Atsakyti
mes turim elektrine ,bet pigiau yra dujine,i menesi su sia virykle iseina apie 30lt.bet valgyt darom kiekviena diena
Atsakyti
mūs namuose elektrinė stovi viryklė ax.gif Tiesa pasakius nepajaučiau, jog tai būt brangiau nei dujos, kad ją vietoj dujinės viryklės pasistatėm schmoll.gif Elektros sąnaudos tos pačios nuo 300 iki 400. Pas mus vanduo šiltas ir šaltas elektra taip pat blush2.gif Gaminu kiekvieną dieną tie ant viršaus, tiek orkaitėje. Turime dieninį naktinį elektos skaitliuką, kuris buvo ir iki šios vyryklės.
Jei reikėtų vėl iš naujo rinktis tai rinčiausi tik elektrinę, nes dujų balionas užima vietos, nuo dujų visvien karts nuo karto būna kvapas. Mano mažius neretai mėgsta čiaupą atsukti, aš nepastebiu. Ar dar man daug gražiau biggrin.gif
Atsakyti
Gyvenu pas tėvus, stovi dujinė viryklė, nes yra dujų įvadas, ketinu pradėti rengtis savo namą, būtinai imsiu tik elektrinę kaitlentę, nes labai nepatinka, kad dujinės viryklės neina nuvalyti normaliai - visada, kad ir kaip stengtumeisi ar gramdytum, liks koks nors neįveikiamas plotas, kuris laikui bėgant didėja doh.gif tos grotelės, ant kurių puodai stovi, apauga riebalu, jas nugrandyt irgi žiaurus darbas. Kur baltos, emale padengtos viryklės, tos dar lengviau nusivalo, bet kai pas mus metalas, tai košmaras doh.gif Nesvarbu, kiek ta elektra kainuoja, susimokėsiu už švarą ir tvarką blush2.gif
Atsakyti
as taip pat pirksiu elektrine ir graziau, ir patogiau valyt ir, manau, puodas ikaista greiciau, juk dugnas tolygiai kaista... g.gif
Bet piniginiu atzvilgiu brangiau gaunas...
Atsakyti
O aš priešingai, net specialiai atsivedžiau dujas doh.gif Nors dėl visa ko paslėpiau ir trifazį laidą, (maža kada norėsiu butą parduot ir gal kam nors labai tos elektrinės viryklės reikės lotuliukas.gif , tai kol nevėlu padarėm). Nu bet žinokit dabar gyvenam su elektrine viryklę, tai mano vyriškis manęs prie jos neprileidžia lotuliukas.gif Nu nemoku aš su ją elgtis ir viskas sad.gif Tai pykstu, kad nešyla, vos nusisuku tai man viskas išbėga, gramdo ir gramdo maniškis tą paviršių jau gaila net man jo sad.gif O pati išgramdyt taip neturiu jėgų doh.gif Nu žodžiu man ta elektrinė viryklė tai tikras blogis, nenoriu aš jos blush2.gif Man ant dujų tai ir skanesnis maistas atrodo blush2.gif Be to turim tokią liuks špižinę keptuvę, joje viskas man labai skanu, tai ta zaraza elektrinė jos visai neprišildo doh.gif Dujų atsisakyčiau tik dėl vienos priežasties, jei nebūtų dujotiekio ir reikėtų balionų, vat tada tai jau nežaisčiau schmoll.gif
Atsakyti