Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai

skaitinejau daug temu, bet butent apie ciuzinius vaikams mazai info radau blush2.gif Situacija tokia: turim 2a. lova, vaikai nuo gimimo miegojo ant kokoso plauso ciuzinuku. Reikalavimai: 70x185cm dydzio, kietesni, ant lovu sokinejama rolleyes.gif , dukstama, naudojami bus ~4m., kadangi pirktume 2 vnt. - nesinori kosminiu kainu, a, dar paprasta prieziura (nesu megeja karstytis i 2a.). Is anksto dekoju uz atsiliepimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sena tema jau uždaryta, o ir ją paskaičius visai susisuko galva ax.gif Taigi dar reikia patarimų dėl čiužinio. Žiūrinėjau Padvaisko, Gemegos, Lono, Tempur, Ollo čiužinius ir jau nebežinau ką rinktis.
Man reikia ortopedinio (t.y. kieto) spyruoklinio čiužinio (2 x 2 m), kurio kaina būtų ~1000 Lt. Ar turite idėjų? Kuo vienos firmos čiužiniai pranašesni už kitos? Ant kokio miegate patys?
Ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Ta pati problema ir pas mane dėl per mažos info apie čiužinius. Bet šiandien buvau PADVAISKE ir GEMEGOJ, tai nusižiūrėjau thumbup.gif čiužinį GEMEGOJ. Taip atrodo mano nužiūrėtas čiužinukas http://www.gemega.lt...?l=lt&m=4&cid=9
160/195-200 kaina 1440lt. Daug, bet geram ir sveikam miegui galima negailėti. Žinoma, teks kaiko atsisakyti ar kaiką pigiau remonte daryti, bet to čiužinuko man reikia wub.gif .
Sau tinkantį čiužinį išsirinksite tik jame pagulėjusios.
Atsakyti
jeigu dar nenusipirkot ciuzinio tai prieš pirkdamos pasiskambinkit amintojams ir jums patars.O aš miegu ant gemegos čiužinio ir jo nekeisčiau i joki kita
Atsakyti
O mes jau savaitę miegame ant "Lonas" lateksinio čiužinio "Kristyna". Jo 5 atominės zonos. Na labai geras miegas - nei kietas, nei minkštas, antialergiškas. Mes pirkome 160x200, tai kaina 1600 Lt, o dar iki Naujų 10% nuolaida - tai gaunasi 1440 Lt. Man labai patinka.... mirksiukas.gif
Atsakyti
suaugusiems - taip, tos anatomines zonos gal ir gerai, bet nemanau, jog 8, 5m. vaikai ta ivertins.. unsure.gif Spyruoklinius bijau imti, nes sumastys pasokineti ir islakstys viskas.. ax.gif Buvau radusi Jysk parduotuvej kokoso plauso ciuziniu, bet nespejau nusipirkti - reikiama dydi ispirko verysad.gif 80x190 tik po 299Lt kainavo..
Atsakyti
Sveiki,
Atsimenu ir save kai ieskojau ciuzinio - norejosi rasti ta viduriuka tarp tempur ir spyruokliniu smile.gif- nusipirkom Lono ciuzini Gabriela 200x160 ir esam be galo patenkinti - pirkom pries pora men. mokejom apie 1000 (gal 1007) tiksliai neatsimenu. Jis man ne per kietas ir nebaisiai minkstas - pats viduriukas. Miegam jau du menesius ir esam l patenkinti. Ne toks sulauzytas ryte atsikeli kai anksciau ant seno lovos miegojom. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgytia @ 2006 10 31, 11:00)
Man atrodo, kad Lonas tuos čiužinius tik importuoja, o šiaip jie lygtai čekiški jei neklystu. Mes irgi turim Medea čiužinį, tai esam patenkinti thumbup.gif
mums irgi siulo medea ciuzini blush2.gif
va toks, ar ne?
user posted image
o kiek jus mokejot? mums gaunasi apie 2150 jau su kaledine 10 proc
nuolaida...ar nepermokam? ar vertas tas ciuzinys tu pinigu? g.gif

siaip pazystamas medikas sake, kad tempur tikrai geri ir verti savo dideliu
kainu, bet kad labai brangu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 09 gruodžio 2006 - 12:57
Oi ziuriu cikadede to paties uzklause,ka norejau suzinoti ir as doh.gif .
Siandien pati gulejau ant Medea ciuzinio ir vyras gulejo,nu ka as zinau,negi ten nusnausi,pagulejau lyg ir nieko,nera jau jis toks minkstas,kaip ten raso,nu nezinau reikia apsispresti kol dar 10 proc.nuolaida yra bigsmile.gif ,krystina nepatiko man,toks plonas ir labai jau minkstas.

Taigi gal kas pades mums su Cikadele del Lono ciuzinuko MEDEA laukiam nuomoniu atsiliepimu.
Atsakyti
QUOTE(zi-zi @ 2006 11 30, 15:55)
Sau tinkantį čiužinį išsirinksite tik jame pagulėjusios.

taciau ar tai pades sumazinti pasirinkimu skaiciu? g.gif esme ta, kad
kuo didesnis pasirinkimas, tuo sunkiau issirinkti blush2.gif isbandem,
pagulejom ant 4 ciuziniu mes su vyru, du buvo minkstesni, du buvo
kietesni, tai kietesni mums labiau patiko, nes visa gyvenima kietai
miegojom ax.gif taciau tai, kad pabandem, mums ne kiek nepadejo doh.gif

Cadra, atsiprasau, as cia suklaidinau....mums siulo ciuzini Penelope uz
tuos 2150 blush2.gif su nuolaida, siaip jis beveik tas pats kaip ir medea, tik
kaip suprantu penelope brangesnis ir skiriasi tuo, kad penelope turi
orui pralaidu virsutini tinkleli, kuris atseit garantuoja gera mikroklimata
ir sugeria prakaita rolleyes.gif ir kaip mums sake, penelope neseniai
uzpatentuotas ciuzinis, pats naujoviskiausias unsure.gif tai va....
gaila, kad www kazkaip ju streikuoja, nelabai matosi visos kainos...
tai medea tikriausiai pigesnis (musu lova 2x1,80 unsure.gif

Atsakyti
Mes irgi ant penelopes gulinejom,irgi matem ta sluoksni,bet,kad jam nuolaidos nera,o kur jums duoda ta nuolaida ??? Kur jus ji pirksite???
Atsakyti
Labuka 4u.gif na va mes dar karteli siandien ejom pasikalbeti su vadybininku ax.gif pagulinejom vel ir visgi issirinkom.....ciuzini Artemis blush2.gif
user posted image
deja, jam nuolaidos nebuvo, ale mums patiko, tai ir nusipirkom...

Cadra, as cia gal vel susimaisiau, nes tie penelope ir medea labai panasus ax.gif medea tai tikrai su nuolaida....

tik man nepatiko, kad pristatymas brangiai kainuoja- 30 lt ir dar plius po 5 litus uz kiekviena auksta doh.gif blink.gif mums uz 40 litu sunesios visa miegamojo komplekta, o cia uz ciuzini doh.gif fool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 11 gruodžio 2006 - 16:01