Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai

nusipirkau jau ir aš čiužinuką, kaip ir planavau - storą lateksinį Kaliope. jau ir bandau ne pirmą savaitę. ką iš patirties galiu pasakyti... šitas čiužinys turi vieną minusą - ant jo taip minkšta ir gera, kad ryte siaubingai nesinori lipti iš lovos thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,

o mums reikia čiužinuko vaikui 2m. kokį patartumėte pirkti? į kokias parduotuves verta užsukti? nes net nežinau kur ieškoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(krisven @ 2007 01 19, 20:17)
O kokio storio pirkot Tempur ?


15 cm atrodo smile.gif
Atsakyti
miegam jau savaitę ant čiužinuko Medea tikrai smagu thumbup.gif , liuks
Atsakyti
mes turim "ivo ciuziniu" papulkininkas P+

Zoran jau rase kad esam reklamos aukos ir seip veplos, ale ka as galiu pasakyti, miegam jau menesi, kolkas labai laimingi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 01 30, 16:04)
mes turim  "ivo ciuziniu" papulkininkas P+

Zoran jau rase kad esam reklamos aukos ir seip veplos, ale ka as galiu pasakyti, miegam jau menesi, kolkas labai laimingi  thumbup.gif



o mes irgi uzsisakem si ciuzini, siandien turetu atvezti, o kaip tas ciuzinukas?
Sia firma rinkomes todel, kad norimo dydzio mums nelabai kas norejo daryti, mano vyras aukstas, ne Sabonis, bet vistiek..., tai standartai mums netinkami.
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2007 02 01, 12:40)
o mes irgi uzsisakem si ciuzini, siandien turetu atvezti, o kaip tas ciuzinukas?
Sia firma rinkomes todel, kad norimo dydzio mums nelabai kas norejo daryti, mano vyras aukstas, ne Sabonis, bet vistiek..., tai standartai mums netinkami.

man asmeniskai viskas gerai kolkas thumbup.gif neturiu jokiu priekaistu.. schmoll.gif nei per minkstas nei per kietas.. mes su MB visiskai nesigailim del to kad ji pasirinko, nors ispradziu biski grauziausi kai zioran ciut ne durnele isvadino blink.gif
Atsakyti
gal turit kokiu atsiliepimu apie DORMEO čiužinius? jau senokai blogai miegu ir neišsimiegu. unsure.gif o gal viskasd tik del to, kad laukiuos? mirksiukas.gif tai gal kas miegat ant dormeo, noreciau kad partumet ar verta ji pirkt?
Atsakyti
mane irgi domina ivo ciuziniai g.gif nors is tikro, patys dar gerai nezinom, ko norim ax.gif ant ortopedinio niekada negulejau, net neisivaizduoju, gal ir neblogai. pries tai turejom kazkokius spyruoklinius ciuzinius, labai tiko ir patiko, tik beda ta, kad nezinom, kas viduj buvo biggrin.gif dar neramina vienas dalykas - Zoran rase, kad kokosas yra labai prastai, o ivo ciuziniuose is vienos puses dedamas butent kokosas g.gif ir vaikui nupirkom kokosinius ciuzinius... reikes vazinet po parduotuves ir gulinet biggrin.gif
Atsakyti
Dar gero buvo parašyta apie čiužinį Medea , mes tokį ir nusipirkom , ir kuo toliau tuo labiau įsitikinu kad neveltui thumbup.gif
Atsakyti
O man patinka GEMEGOS ciuziniai. Ptogus, tvirti ir ilgaamziai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutas2006 @ 2007 02 03, 20:04)
O man patinka GEMEGOS ciuziniai. Ptogus, tvirti ir ilgaamziai  thumbup.gif


Keistas pareiskimas, gal tau kokis 80 meteliu,kad taip viska pabandyti suspejai?
Gemega turi grubiai 12 rusiu ir dar kelios is rusiu gali tureti skirtingus pavirsius. Kad visus normaliai isbandyti reikia 3 metu, kad tik nuomone apie visu patoguma susidaryti. O kad suzinoti ju ilgaamziskuma tai grubiai 100metu. Tai turetu kainuoti apie 7000Lt minimum.
Ir tau jie visi labai patogus ir visi iki vieno labai geri?!?
Nu tiesiog fantastika.
Atsakyti