Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai

nesipykit , man ir patinka, kad zoran viska tiesiai sako. gaila, kad pirma ciuzini nusipirkom, o tik poto cia atejau.
Atsakyti
Jei norite, kad viska tiesiai isrezciau, rasykite privaciai. O kitaip tenka rasyti vokrug do okola ar vynioti i vata. Nor jau daznai kantrybe truksta, atrodo aiskiai viska isdestai, o va lept ir vel apie ta pati.
Atsakyti
Turiu rimta klausima Zoran,o ant lateksiniu ciuziniu tikrai labai prakaituojama g.gif
Jei nenori neatsakyk.
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2006 12 19, 23:32)
Turiu rimta klausima Zoran,o ant lateksiniu ciuziniu tikrai labai prakaituojama  g.gif
Jei nenori neatsakyk.

Taip, bet ne tiek daug kaip isivaizduojate.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zoran: 19 gruodžio 2006 - 23:23
QUOTE(Atlante @ 2006 12 19, 15:33)
nesipykit , man ir patinka, kad zoran viska tiesiai sako. gaila, kad pirma ciuzini nusipirkom, o tik poto cia atejau.
bigsmile.gif na niekas nesako, kad Zoran blogai patarinėja, gerai, kad pasako kaip ir kas, o ar priimti už gryną pinigą, tai čia jau kiekvieno reikalas...
tik va kad Zoran nelabai tinkamus žiodžius renkasi....juk jei, Zoran, pas tave parduotuvėje ateitų klientas, nepradėtum jo vadinti tundra ir aiškinti, kad tu dviračio išradėjas ir pan... mirksiukas.gif

newyear.gif taigis, su šventėm....minkštų ir gerų čiužinių mirksiukas.gif
Atsakyti
Mum prireike ciuzinio.. galvojam kad reik pirkti kuo greiciau, gal dar kokia nuolaida sventinia gautumem.. ale nezinom nuo ko pradet.. kur benueisi visi tik giaria, o kuo tiket tai neaisku.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantė @ 2006 12 21, 15:08)
Mum prireike ciuzinio.. galvojam kad reik pirkti kuo greiciau, gal dar kokia nuolaida sventinia gautumem.. ale nezinom nuo ko pradet.. kur benueisi visi tik giaria, o kuo tiket tai neaisku..  doh.gif


Patarkite "moterys" kas nors kokia didele parduotuve su daug geru ciuziniu firmu ir kur gali pradziai normaliai patarti.
Atsakyti
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2006 12 19, 16:14)

nors mes jau ciuzini uzsisakem - ir visgi ne lateksini apie kuri svaigom pries kokius puse metu  ax.gif  kazkaip manau, kad seni geri dalykai tik patobulinti GRIZTA ir VALDO  lotuliukas.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  emem Gemegos ciuzinuka su spyruoklem, su visokiom ten pusem dviem, nepamenu kokiom, bet esme, kad atsigulus man patiko jis, vyrui patiko, tai ir griebem  biggrin.gif  o tie lateksiniai kur ikrenti ir nebeina atsistoti savo jegom, tai man  schmoll.gif  be to pardaveja sake jau yra atsiliepimu, kad labai prakaituojama ant ju, o ir pati kazkur apie tai girdejau, tai ta reikala palikom ateiciai  biggrin.gif  kai patobules  tongue.gif
o moketi 6 tuks. tai mes irgi dar negalim, tiek jau to  blush2.gif

Vat ir mane kažkodėl Gemega domina... Kiek jūs už čiužinuką mokėjot?
Gal kas turit Gemegos čiužinių? Kaip jie?
Atsakyti
Skaiciau ilgai nuomones apie ciuzinius, bet neradau ciuzinio ar imones, kuri ji gamintu sunkiems zmonems. Mano tetis sveria 130kg, o norisi jam padeti isrinkti gera ciuzini. Padekit... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kraitule @ 2006 12 24, 17:39)
Skaiciau ilgai nuomones apie ciuzinius, bet neradau ciuzinio ar imones, kuri ji gamintu sunkiems zmonems. Mano tetis sveria 130kg, o norisi jam padeti isrinkti gera ciuzini. Padekit... ax.gif


Lono "MEDEA" laiko iki 150kg ir yra geras ciuzinys tokiem atvejams.
Atsakyti
Sveiki,
man irgi reikia jusu patarimo. Uzsisakem lova, ir norim priderinti ciuzini. Galvojom apie lateksini, bet beda, ta kad lovos gylis yra apie 13 cm. Ir kitaip padaryti negalima. Kiek supratau is konsultantu, tai lateksinio ciuzinio didzioji dalis turi buti isoreje, o ne ileista i lova. Ar nieko baisaus jeigu puse ciuzinio bus ileista i lova? (ciuzinys gules ant groteliu)
Atsakyti
QUOTE(simsi @ 2006 12 27, 15:27)
Sveiki,
man irgi reikia jusu patarimo. Uzsisakem lova, ir norim priderinti ciuzini. Galvojom apie lateksini, bet beda, ta kad lovos gylis yra apie 13 cm. Ir kitaip padaryti negalima. Kiek supratau is konsultantu, tai lateksinio ciuzinio didzioji dalis turi buti isoreje, o ne ileista i lova. Ar nieko baisaus jeigu puse ciuzinio bus ileista i lova? (ciuzinys gules ant groteliu)


Po ciuzinio koks oro tarpas bus? Nes nuo to priklauso ar jis turi kuom kvepuoti, o ne nuo to kiek ileistas, arba jus kazko nesupratote.
Atsakyti