Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai

QUOTE(Zoran @ 2007 07 28, 11:30)
Totali nesamone. Jau tie gamintojai nezino kaip issidirbineti, kad tik paimti naivu klienta nebutais dalykais.


O tai galite pakomentuoti, kodel nesamone? g.gif
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2007 07 28, 13:42)
O tai galite pakomentuoti, kodel nesamone?  g.gif


Jam viskas nesamone, ka pasiule ir sugalvojo ne jis. blush2.gif
Atsakyti
[quote=mylimuke,2007 07 28, 14:40]
Bet cia toks ne papigiai, kaip suprantu g.gif

Nepamenu apie 700 Lt kainavo. Man sis nieko pasirode, nes nei per kietas, nei per minkstas, o spyruokliu as pabijojau, prisiklausiau pakankamai, kaip jos po kurio laiko jauciasi gulint schmoll.gif
Siaip sis palyginus pigiau nei visokie padvaiskai ir baldus perkant daug kurios parduotuves rekomendavo sia firma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prettiness: 28 liepos 2007 - 12:48
[quote=prettiness,2007 07 28, 13:46]
[quote=mylimuke,2007 07 28, 14:40]
Bet cia toks ne papigiai, kaip suprantu g.gif

Nepamenu apie 700 Lt kainavo. Man sis nieko pasirode, nes nei per kietas, nei per minkstas, o spyruokliu as pabijojau, prisiklausiau pakankamai, kaip jos po kurio laiko jauciasi gulint schmoll.gif
Siaip sis palyginus pigiau nei visokie padvaiskai ir baldus perkant daug kurios parduotuves rekomendavo sia firma.
[/quote]

O kokiu ismatavimu pirkot?Na jei neplonas sluoksnis dar ant virsaus tai neturetu jaustis ax.gif As irgi to pabijojau, bet vyras sako, kad jau ne tie laikai, kai smileysex.gif metu visi kaimynai girdi lotuliukas.gif
Nu jo ten tie padvaiskai tai uzsikele kainas g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 07 28, 14:51)
O kokiu ismatavimu pirkot?Na jei neplonas sluoksnis dar ant virsaus tai neturetu jaustis  ax.gif  As irgi to pabijojau, bet vyras sako, kad jau ne tie laikai, kai  smileysex.gif  metu visi kaimynai girdi  lotuliukas.gif
Nu jo ten tie padvaiskai tai uzsikele kainas  g.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ismatavimai kaip normalios viengules lovos, 90 x 200cm.
Atsakyti
Jei patinka ir kimba jums makaronai ant ausu tai pirkite ir vargo nematykite.
Bet suprantate, kad kokosas yra slamstas ir dedamas tam, kad naivus zmones pirktu "naturalu" daikta. O realiai jis sukietina pati ciuzini, eliminuoja anatomines zonas kuriu ten ir nera, daugiau kaupia visokio brudo i save ir neimanoma paprastu budu isvalyti. O kam pirkti kazkoki torta, kurio paskirtis reklamine, o ne poilosiui komforto suteikti ir stubura tiesinti bei raumenis atpalaiduoti ?
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2007 07 28, 13:54)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
ismatavimai kaip normalios viengules lovos, 90 x 200cm.


Tai visai nieko kaina dar ax.gif

QUOTE(Zoran @ 2007 07 28, 18:07)
Jei patinka ir kimba jums makaronai ant ausu tai pirkite ir vargo nematykite.
Bet suprantate, kad kokosas yra slamstas ir dedamas tam, kad naivus zmones pirktu "naturalu" daikta. O realiai jis sukietina pati ciuzini, eliminuoja anatomines zonas kuriu ten ir nera, daugiau kaupia visokio brudo i save ir neimanoma paprastu budu isvalyti. O kam pirkti kazkoki torta, kurio paskirtis reklamine, o ne poilosiui komforto suteikti ir stubura tiesinti bei raumenis atpalaiduoti ?


Ko tu visur kisi savo tuos ortopedinius ciuzinius? Gi ne visiems patinka ir tinka miegoti kaip pukuose. Kaip tik sveikiau stuburui, kur kieciau. O tie tavo porolonai ir lateksai dar ir prakaituoti vercia zmogu daugiau.
Atsakyti
Zoran
HEEEELLLP

Nusipirkau lova (poryt atves), lova yra su grotelemis (nezinau kokios ax.gif ). Lovos gamintojas - lietuvos kompanija (ne is pigiausiu). Reikalingas ciuzinys 2x2 m. kaip suprantu nestandartas. Musu svoriai 67 ir 86, ugiai 173 ir 180. Klausimai
1) Ar verta pirkti tempura (man kazkaip po to kai ant jo paguliu svaigsta galva) 15 cm aukscio (jei perkam tempura tai ciuzini gautume iskart ir su gera nuolaida (bet cia ne esme)).
2) Ka is Lono ciuziniu pasiulytum (vertu demesio) , kaina ne esme (gal labiau esme kainos ir kokybes santykis) Ir jei dvigulis, jis turbut bus suklijuotas is 2 ?
3) Gal geriau du atskirus ciuzinius ir isigyt groteles su pribumbasais kad pasikeltu nusileisu? Idomu ar butu imanoma jas i ta lova imontuot?
3) ar imanoma Aruba pabandyt ir nusipirkt Klaipedoje
ir ar buna ju nestandartinio dydzio.
Ir dar siaip linksmas klausimas - o jei ciuzinys 2x2 kaip tada nesumaisyt ir teisingai ji i lova idet kad ne miegociau isilgai ortopediniu zonu?
Labai laukiu skubaus atsakymo ir is anksto dekoju.
Atsakyti
Zoran labas, labai reikia patarimo ir skubaus.

Renkam vaikams ciuzini. Parduotuveje sake, (vaikams 5 ir 3 metukai), kad nera reikalo latekso, jie dar mazi, lengvi ir prisitaikymo prie kuno kaip ir nereikia g.gif
Nezinau neturiu patirties. As kai pirkau sau, tai ziurejau ir parodoje, galejau skirti jam apie 2000Lt., visdelto, kad ir geriausiios charakteristikos bet buna taip, kad atsiguli nu ir uzmusk man nepatogu. Tai zodziu ir man ir vyrui abiems patogu buvo ir man patiko guleti lateksinis, man jis bent patogus ir malonu guleti. KAs is tu charakteristiku, jei nepatogu ir negaliu ne gulet. Mant taip gavosi.
Viakui dabar rekomenduuoja irgi daug. Daugiausia spyruoklini ir lakteksa, spyruokles apvalkale. Bet as galvoju, o kaip su lateksu jei jis prisisios. Gal tokiems maziukams, kad nebutu labai kieta (kaip kokosas, man tai kietas labai), tai gal imti geriau Padvaisko ziurejau, spyruokles tuose maisiukuose ir su perlonu. Tai nors sisiojimas su siurbliu plaunamu tikrai issivalys. Nes dar buna avariju kartais smile.gif Ka patartum? g.gif PADEK PRASAU
Atsakyti
QUOTE(vienja @ 2007 07 30, 19:09)
Zoran
HEEEELLLP

Nusipirkau lova (poryt atves), lova yra su grotelemis (nezinau kokios  ax.gif  ). Lovos gamintojas - lietuvos kompanija (ne is pigiausiu).  Reikalingas ciuzinys 2x2 m. kaip suprantu nestandartas. Musu svoriai 67 ir 86, ugiai 173 ir 180. Klausimai
1) Ar verta pirkti tempura (man kazkaip po to kai ant jo paguliu svaigsta galva) 15 cm aukscio (jei perkam tempura tai ciuzini gautume iskart ir su gera nuolaida (bet cia ne esme)).
2) Ka is Lono ciuziniu pasiulytum (vertu demesio) , kaina ne esme (gal labiau esme kainos ir kokybes santykis) Ir jei dvigulis, jis turbut bus suklijuotas is 2 ?
3) Gal geriau du atskirus ciuzinius ir isigyt groteles su pribumbasais kad pasikeltu nusileisu? Idomu ar butu imanoma jas i ta lova imontuot?
3) ar imanoma Aruba pabandyt ir nusipirkt Klaipedoje
ir ar buna ju nestandartinio dydzio.
Ir dar siaip linksmas klausimas - o jei ciuzinys 2x2 kaip tada nesumaisyt ir teisingai ji i lova idet kad ne miegociau isilgai ortopediniu zonu?
Labai laukiu skubaus atsakymo ir is anksto dekoju.

1. Nelabai, kad ir su nuolaida, bet tai jo ortopediniu nedaro.
2. Medea ir Jolana, jei nebijai latekso tai Kaliope ir Kristyna, bet dabar atsargiai, kietesni Kaliopes pasidare, tiekejas latekso pas cekus pasikeite, tai Kaliopiu nauja karta ateina, o gal jau atejo,bus kietesni uz Kristynas, tik valymas geresnis, gobelenas daugiau pribombasu turi ir 7 zonos, skirtingai nuo zemesnes klases Kristynos. Beveik visi ciuziniai pasaulyje 200x180 yra klijuoti tokio tipo, berods ir 70% 200x160 yra klijuoti, bo tokiu peciu nera daug, kad tokio dydzio luitus kepti.
3. Du atskirus ciuziniu gali imti, tai ir Arubos po 200x100 butu. Klaibedoje nelabai kas tau ja ras. Del kilnojamu groteliu tai tavo reikalas, groteles Lignum Star su dviem varikliais ir varztais suvarzytos, o ne kniedemis kaip pigesniuose modeliuose i tavo lova kainuos apie 3600Lt abejoms pusems. O ar imanoma imontuoti tai as to tau nepasakysiu, ne ekstrasensas as ir ne Lorishvili, kad matyciau tavo lovos konstrukcija. wink.gif
Jei ciuzinys 2x2 tai tam, kad nesumaisyti yra uztrauktukas, atsisegi ir matai kaip zonos eina. Cia tau ne Dormeo, kur slepiami ciuziniu viduriai nuo protingesniu klientu.
Papildyta:
QUOTE(Fikas @ 2007 07 30, 19:53)
Zoran labas, labai reikia patarimo ir skubaus.

Renkam vaikams ciuzini. Parduotuveje sake, (vaikams 5 ir 3 metukai), kad nera reikalo latekso, jie dar mazi, lengvi ir prisitaikymo prie kuno kaip ir nereikia  g.gif
Nezinau neturiu patirties. As kai pirkau sau, tai ziurejau ir parodoje, galejau skirti jam apie 2000Lt., visdelto, kad ir geriausiios charakteristikos bet buna taip, kad atsiguli nu ir uzmusk man nepatogu. Tai zodziu ir man ir vyrui abiems patogu buvo ir man patiko guleti lateksinis, man jis bent patogus ir malonu guleti. KAs is tu charakteristiku, jei nepatogu ir negaliu ne gulet. Mant taip gavosi.
Viakui dabar rekomenduuoja irgi daug. Daugiausia spyruoklini ir lakteksa, spyruokles apvalkale. Bet as galvoju, o kaip su lateksu jei jis prisisios. Gal tokiems maziukams, kad nebutu labai kieta (kaip kokosas, man tai kietas labai), tai gal imti geriau Padvaisko ziurejau, spyruokles tuose maisiukuose ir su perlonu. Tai nors sisiojimas su siurbliu plaunamu tikrai issivalys. Nes dar buna avariju kartais smile.gif Ka patartum?  g.gif PADEK PRASAU


Lono importuojama Norka. Idealus ciuzinys uz 340Lt vaikams iki 12 metuku. Lengvai isvalomas, paprastas, jokiu spyruokliu, jokio garso ir mazai terpes rinktis dideliems dulkiu kiekiams. Virsutiniai jo sluoksniai perforuoti, kad oras geriau cirkuliuotu, nors jo ten ir mazai cirkuliuoja, bet visgi ne vientisas porolono gabalas, o ta perforacija dar ir suminkstina salyti su ciuziniu ir lengvam vaikui ne toks jis kietas atrodo, koks buna kai priauga svorio. Konkurentu sis ciuzinys kol kas lietuvoje neturi uz savo kaina ir savybes.
Atsakyti
Aciu labai Zoran

1 Su Tempuru jau aisku
2. Latekso nenoriu
3 Gal galetum pasakyti o kodel medea o ne athena ? Ant medejos parduotuvej gulejau siaip tai patiko? As kaip supratau musu svorio kategorijai labiau athene tiktu, arba reiktu isbandyt aruba, bet vaziuok db i kauna del isbandymo sad.gif

Tik vat kad pavadinimi Lono ciuziniu tai ka as zinau smile.gif cia is vikipedios citata "Medėja minima III a. pr. m. e. Apolonijaus iš Rodo užrašytame mite apie argonautus „Argonautikoje“. Ji minima ir kituose graikų ir romėnų autorių kūriniuose. Medėjos ir Jasono meilės istoriją aprašo Pindaras. Medėja yra pagrindinė Euripido tragedijos veikėja: joje aprašoma legendos apie Medėją dalis, kurioje Jasonas nusprendžia mesti Medėją ir ji jam už tai atkeršija, nužudydama jo naująją nuotaką ir savo vaikus, kurių buvo susilaukusi su Jasonu bei pabėga pas Atėnų karalių Egėjų. Senekos tragedijoje Medėja yra nuosekli keršytoja." Mano vyras sake tik ne medeja ir ne elektra (kuri su savo tevu lyg norejo permiegoti) Pavadinimai tai visiskai netike.


Papildyta:
To Zoran
Medea del to kad storesne, tada tos groteles ne taip svarbu? o athene per plona ? gali jausti groteles ?
Papildyta:
O koks ARUBA aukstis ? Ollo saite neradau info.
Atsakyti
QUOTE(vienja @ 2007 07 30, 21:06)
1 Su Tempuru jau aisku
2. Latekso nenoriu
3 Gal galetum pasakyti o kodel medea o ne athena ?  Ant medejos parduotuvej 
Medea del to kad storesne, tada tos groteles ne taip svarbu? o athene per plona ? gali jausti groteles ?
Papildyta:
O koks ARUBA aukstis ?  Ollo saite neradau info.


Seip Athena toks nelabai vykes variantas, priartintas prie Tempur, bet ne Tempur, nors man asmeniskai malonesnis uz Tempura, nes greiciau atsistaneja, bet ortopedinis tai prastas is jo, bo zonos pas ji paliktos tik apatineje dalyje kelios skylutes, tam kad neplysinetu virsutiniame sluoksnyje, pavyzdziai apgaulingi kur parduotuvese, bent jau taip buvo kai as ji nagrinejau pries 9 menesius. Aruba 16cm aukscio. Groteles Medejai vienodai paiso jei jusu svoriai ne 130kg ir daugiau, svarbu, kad oro tarpai butu.
Atsakyti