Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl vaiko pašalpos Airijoje

tai vat kad gandu visokiu yra ,tik labai reiks usiimti ir aiskintis+dar kokios kompanijos taisykles reikia zinoti
Atsakyti
Sakaiciau skaiciau ir visai susipainiojau doh.gif
man LT dabar priklauso gauti pinigleisu uz vaiko auginimo atostogas...ar galiu IE gauti child benefit? Uz dicke savo merga LT neiko negaunu, visu paslapu atsiakiau, o va dabar kai moka ta 100% pirmus metus ir 85% antrus metus, galvoju, gal abi jas galima gauti g.gif apsvieskit mane prasom smile.gif
Atsakyti
kaskuriam forume tikrai rase, kad jei gauni pasalpas per abu salis, tai airiaia paskaiciuoja skirtuma ir sumoka ne visa pasalpa, o kiek lieka nuo lt atskaiciavus, kur skaiciau neatsimenu, bet tikrai taip rase..
Atsakyti
arba jai mokes abi salis, kuri pirma pastebes, lieps grazint visus pinigus, ypac airiai, o kaip kurios gavo is lietuvos laiskus cia i airija grazint pinigus i lt, nesupranta net kaip adresai iskapstyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(laura1115 @ 2008 06 19, 08:33)
kaip kurios gavo is lietuvos laiskus cia i airija grazint pinigus i lt, nesupranta net kaip adresai iskapstyti  g.gif

Viena Sąjunga viena kompiuterinė sistema, norint viską galima irnesakyk.gif . Jei LT Sodra bent kiek "nujaučia" kad gali būti išvažiavę, patikrina. O iš čia socialinis pasidalina savo žiniomis smile.gif
Atsakyti
Man buvo,kad gavau laiska is LT grazinti vaiko pasalpos pinigelius. Dar tai buvo grasinantis laiskas biggrin.gif O tai todel,kad ambasadoj keiciau pasa ir teko issideklaruoti is LT ir parasyti savo dabartini adresa. Greitai jie mane surado lotuliukas.gif Kiek zinau jie dvigubai pasalpu neduoda, jei nori Airijoj gauti, tenka LT atsisakyti. Mums taip buvo su mano vyro dukryte,kuri gyvena LT. Bet kokios ten pasalpos juokingos. AAAA... tiesa as gaunu viena pasalpa LT, Dukrytes naslaites pasalpa, nors cia Airijoj tokia pasalpa nepriklauso,nes esu istekejus antra karta. Tai LT duoda.

Reik vis eit aiskintis. ax.gif
Atsakyti
Supratau, dvieju negausiu...o galima taip: dabar gauti LT, o po dvieju metu prasyti jau IE, kad moketu? g.gif kaip manot???
Atsakyti
QUOTE(Lavazza @ 2008 06 20, 16:38)
Supratau, dvieju negausiu...o galima taip: dabar gauti LT, o po dvieju metu prasyti jau IE, kad moketu?  g.gif  kaip manot???

Tai gali, IE pašalpas mokės nuo prašymo padavimo dienos, tačiau negi LT gaunamos pašalpos didesnės nei Airijoje mastau.gif ?
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2008 06 20, 14:45)
Tai gali, IE pašalpas mokės nuo prašymo padavimo dienos, tačiau negi LT gaunamos pašalpos didesnės nei Airijoje  mastau.gif ?


As gauciau ne pasalpa (pasalpa 97lt) o pinigus uz vaiko auginimo atostogas. Sitos ismokos dydis 100% buvusio atlyginimo iki vaikui sukaks 1m ir 85% iki vaikui bus 2metai. Kadangi mano alga buvo nemaza, tai tikrai skirtumas didelis butu tarp LT ir IE mokamu pinigu..
Atsakyti
QUOTE(Lavazza @ 2008 06 20, 17:01)
As gauciau ne pasalpa (pasalpa 97lt) o pinigus uz vaiko auginimo atostogas. Sitos ismokos dydis 100% buvusio atlyginimo iki vaikui sukaks 1m ir 85% iki vaikui bus 2metai. Kadangi mano alga buvo nemaza, tai tikrai skirtumas didelis butu tarp LT ir IE mokamu pinigu..

Tada taip ir daryk 4u.gif Kol labiau apsimoka LT, o paskui IE. Nežinau ar tikrai, bet tas 1000 eurų per metus (arba kitaip 250 eurų kas ketvirtį) priklauso net jei vaikas yra Lt, o tik vienas iš tėvų dirba IE. Tačiau kol kas negaliu patvirtinti tiksliai, kadangi keli pažįstami tokioj situacijoj pinigų laukia jau apie porą metų doh.gif
Atsakyti
del tu adresu iskapstymo, pazystama viena dirba sodroj, ir sake jei veikiantis PPS tai mato kur ir kiek dirbi smile.gif
Atsakyti
niu jo ir isvis cia airijoj juokinga maternity...nes jei dirbi full time ir normaliai uzdirbi tai gimdyti labai labai neapsimoka...
Atsakyti