Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl vaiko pašalpos Airijoje

KAI as savo vaikams tvarkiau irgi visko reikejo, GP, mokyklos ir tt...
o cia net anketos visai kitokios, cia reik LT mokyklos, ju socialinio ir t.t...
Atsakyti
QUOTE(gisida @ 2008 08 26, 07:39)
KAI as savo vaikams tvarkiau irgi visko reikejo, GP, mokyklos ir tt...
o cia net anketos visai kitokios, cia reik LT mokyklos, ju socialinio ir t.t...

sveikos,as labai noreciau jusu paklausti!Mes su vyru S.Airijoje gyvenam puse metu vyras dirba legaliai ar jis gaus puse metu isdirbes NIN ar jo NIN numerio uztenka pasalpom uz vaikus gauti ar reikia ir mano?as girdejau,kad nedirbanciom NIN neduoda!labai lauksiu atsakymo aciu!
Atsakyti
QUOTE(irma86 @ 2008 08 27, 13:05)
sveikos,as labai noreciau jusu paklausti!Mes su vyru S.Airijoje gyvenam puse metu vyras dirba legaliai ar jis gaus puse metu isdirbes NIN ar jo NIN numerio uztenka pasalpom uz vaikus gauti ar reikia ir mano?as girdejau,kad nedirbanciom NIN neduoda!labai lauksiu atsakymo aciu!

irma86, nueik i siaurines airijos mamyciu foruma, nes cia kalba mamytes is airijos, juk tai visai kita valstybe ir sistema cia visai kita. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <emigrante>: 27 rugpjūčio 2008 - 14:11
QUOTE(irma86 @ 2008 08 27, 13:05)
sveikos,as labai noreciau jusu paklausti!Mes su vyru S.Airijoje gyvenam puse metu vyras dirba legaliai ar jis gaus puse metu isdirbes NIN ar jo NIN numerio uztenka pasalpom uz vaikus gauti ar reikia ir mano?as girdejau,kad nedirbanciom NIN neduoda!labai lauksiu atsakymo aciu!

Siaurinej Airijoj turbut UK istatymai, truputi palankesni nei Airiu g.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos Airijos mamytės.Gal galite pagelbėti? ax.gif Pridaviau popierius PPS nr.gauti.,ar turėjau ir kartu savo leliui daryti PPS? g.gif :wub:Airijoj mes beveik trys mėnesiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo archi: 28 rugpjūčio 2008 - 17:00
QUOTE(archi @ 2008 08 28, 14:55)
4u.gif Sveikos Airijos mamytės.Gal galite pagelbėti? ax.gif Pridaviau popierius PPS nr.gauti.,ar turėjau ir kartu savo leliui daryti PPS? g.gif  :wub:Airijoj mes beveik trys mėnesiai


Jei nori cia gauti Child benefit, turi ir lelius tureti PPS, nes be jo net pas GP nepateksi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos nu zinokkit susinervinau vyras pries pora savaiciu skambino i socialini,tai pataike kad atsiliepe vyriskis,kuris paziurejes i kompa pasake,kada priduota paraiska,kad ant mano PPS numerio pildyta,zodziu svarstymas rugpjucio 27d, sendien vyras skambina atsiliepe moteryte tipo nieko nezinau laukit pora menesiu blink.gif ..........O dabar dar keiciame gyvenamaja vieta,tai pirmadieni leksim adresa perasyti....O poto jau prasysim,kad vyro virsininkas paskambintu,gal su juo kaip su airiu normaliau kalbes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavazza @ 2008 08 28, 18:40)
Jei nori cia gauti Child benefit, turi ir lelius tureti PPS, nes be jo net pas GP nepateksi  mirksiukas.gif

blush2.gif Tai ką dar kartą reikės važiuoti?O ar lelių būtina vežtis? wub.gif
Papildyta:
Tas žmogelis su kuriuo važiavau sako ai nedaryk vaikui pps jis jam kaip ir nereikalingas. doh.gif O aš dar norėjau padaryti. blush2.gif Varge vėl reikės taip toli vežtis mažą doh.gif Mes greitai bus trys mėn. kaip čia,tai jis sako tipo geriau po trijų mėn. ir formą child benefit ir pps jam padarysi iškart.Atsieit taip greičiau pinigus pradės mokėti verysad.gif
Visai likau kvaila ir net nežinau ką dabar daryti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(archi @ 2008 08 28, 16:17)
blush2.gif Tai ką dar kartą reikės važiuoti?O ar lelių būtina vežtis? wub.gif
Papildyta:
Tas žmogelis su kuriuo važiavau sako ai nedaryk vaikui pps jis jam kaip ir nereikalingas. doh.gif O aš dar norėjau padaryti. blush2.gif Varge vėl reikės taip toli vežtis mažą doh.gif Mes greitai bus trys mėn. kaip čia,tai jis sako tipo geriau po trijų mėn. ir formą child benefit ir pps jam padarysi iškart.Atsieit taip greičiau pinigus pradės mokėti verysad.gif
Visai likau kvaila ir net nežinau ką dabar daryti? blink.gif


Dabar palauk, kol tu pati gausi PPS, tada vaziuok, kad vaikui duotu, per savaite kazkur sutvarko viskagali reiketi pazymos is GP, kad lelius cia doh.gif ir dar mums reikejo pristatyti pazyma is darbovietes, ad dirba vyras doh.gif kai gausi leliaus PPS, tada gali pildyti ir Child benefit, nes ten pirmas punktas iskart praso PPS nr.

HenriLiuk, mano vyras kas menesi sakmbina, jam vis aiskina, kad sekanti men, bus svarstymas lotuliukas.gif mn atrodo, kad jie patys nezino ko nori ir kas vyksta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lavazza: 28 rugpjūčio 2008 - 19:47
nu nepraraskim vilties, gal gausime uz vaikus pinigelius.... cool.gif Nors kuo toliau tuo tikejimas mazeja....Nu zinokit as kazko nesuprantu mano pazystama veliau pridave popierius o pinigus gavo po 3 menesiu,o as jau 9 menesiai laukiu.....Kazi po to sprendimo per kiek laiko gauni rastiska pranesima?
Atsakyti
[quote=Lavazza,2008 08 28, 17:46]Dabar palauk, kol tu pati gausi PPS, tada vaziuok, kad vaikui duotu, per savaite kazkur sutvarko viskagali reiketi pazymos is GP, kad lelius cia  doh.gif ir dar mums reikejo pristatyti pazyma is darbovietes, ad dirba vyras  doh.gif  kai gausi leliaus PPS, tada gali pildyti ir Child benefit, nes ten pirmas punktas iskart praso PPS nr.

O mano vaikas neturi pps,bet manes jo ir neprase,kai pildziau dokumentus g.gif Ir jokiu laisku neateina,kad kazko truksta  schmoll.gif


[quote=HenriLuk,2008 08 28, 18:12]nu nepraraskim vilties, gal gausime uz vaikus pinigelius....  cool.gif Nors kuo toliau tuo tikejimas mazeja....Nu zinokit as kazko nesuprantu mano pazystama veliau pridave popierius o pinigus gavo po 3 menesiu,o as jau 9 menesiai laukiu.....Kazi po to sprendimo per kiek laiko gauni rastiska pranesima?
[/quote]

Na o as jau metus virs laukiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remonda: 29 rugpjūčio 2008 - 09:08
QUOTE(remonda @ 2008 08 29, 08:07)
Na o as jau metus virs laukiu doh.gif




Na mano kliackai taipogi neturi PPS nr,bet kai nuejom del pasalpos darbuotoja surase ant lapuko ko reikia, tai ir pristateme.Oseip ir mes nesulaukiame nei skambucio ,kad kazko trusta nei laisko.
Atsakyti