Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dėl vaiko pašalpos Airijoje
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
gisida
tikrai kiekvienam savo ax.gif .as savo vaikams kai pildziu, pps neturejo, ten ir parasem, kad no, o kai sutvarke pasalpa ir kartu pps'a padare ,GP mes neturejo, tai gavom anketa, kad reik GP anspaudo, nuejom pas ji, prisirasem ir anspauda gavom, mums kazkaip labai gerit pasiseke susitvarkyt viska,max puse metu nuo atvaziavimo dienos praejo ir gavom
musu giminaitei LT socialinis isdave kazkoki laiska, sake su ta forma iskart cia prades moket,nes LT automatiskai nurtaukia, o tas laiskas taipatvirtina.nes dabar ilgai viskas uztrunka del tikrinimo, kad nesidvigubintu
HenriLuk
Del to dvigubinimosi tai labai skirtingai.Kai mano drauge norejo atsisakyti LT pries isvaziuodama tai jai pasake atsisakyti spesit,pradekit ten gauti,gal dar net negausit ir cia LT busit atsisake.
Lavazza
QUOTE(archi @ 2008 08 29, 11:23)
4u.gif Sveikos.O tai PPS reikalingas registruojant pas gydytoją?Ir kiek supratau be priregistravimo pas gydytoją nebegalėsiu child benefit  pildyti?O jei aš child benefitą nuvežčiau ten kur PPS daro?Ar taip darėt kuri ,ar visos paštu siuntėt?
*

musu GP pasake, kad jei vaikas neturi PPS, tada siekipas mokamas, o apziura nemokama, nes tinka tevu PPS blink.gif mes viska tvarkem "prie langelio" nuvykom i ta skyriu ir tvarkem.

QUOTE(gisida @ 2008 08 29, 12:23)
tikrai kiekvienam savo ax.gif .as savo vaikams kai pildziu, pps neturejo, ten ir parasem, kad no, o kai sutvarke pasalpa ir kartu pps'a padare ,GP mes neturejo, tai gavom anketa, kad reik GP anspaudo, nuejom pas ji, prisirasem ir anspauda gavom, mums kazkaip labai gerit pasiseke susitvarkyt viska,max puse metu nuo atvaziavimo dienos praejo ir gavom
musu giminaitei LT socialinis isdave kazkoki laiska, sake su ta forma iskart cia prades moket,nes LT automatiskai nurtaukia, o tas laiskas taipatvirtina.nes dabar ilgai viskas uztrunka del tikrinimo, kad nesidvigubintu
*

anksciau greiciau buvo iskas, db labai jie viska tikrina ir isiklanje, mano vyrui pasake, kad reiks kas puse metu pristatineti pazymas is darbovietes apie gaunamas pajamas, nes nori apsisaugoti nuo visokiu sukciu, kurie gyvena LT, o cia pasalpas gauna mirksiukas.gif
o mes kai popierius pridavinejau, turejau viska is LT isverta i anglu k., net pasalpos LT atsisakymo popierius, tai darbuotoja sake, viskas yra, turetumet po poros men gauti mirksiukas.gif o va jau tuoj metai bus, kai nieko blink.gif
remonda
QUOTE(Lavazza @ 2008 08 29, 13:22)
musu GP pasake, kad jei vaikas neturi PPS, tada siekipas mokamas, o apziura nemokama, nes tinka tevu PPS  blink.gif  mes viska tvarkem "prie langelio" nuvykom i ta skyriu ir tvarkem.
*

Nu vistiek keistai cia pas juos,kaip minejau musu vaikas jokio pps neturi,bet skiepai nemokami buvo . O kazin aplamai mum reikia padaryt vaikui pps ?? g.gif
murzinyte
QUOTE(Lavazza @ 2008 08 28, 18:40)
Jei nori cia gauti Child benefit, turi ir lelius tureti PPS, nes be jo net pas GP nepateksi  mirksiukas.gif
*

As dariau vaikui pps, tai pirma uzregistravom ji pas GP (nereikejo pps), paemem pazyma ir padarem, niekur nieko daugiau nereikejo...Per savaite padare.

QUOTE(remonda @ 2008 08 29, 16:30)
Nu vistiek keistai cia pas juos,kaip minejau musu vaikas jokio pps neturi,bet skiepai nemokami buvo . O kazin  aplamai mum reikia padaryt vaikui pps ?? g.gif
*

Mano maziui pps prireike tik registruojant i mokykla.
RutaPuta
sveikutes, manau reik kuo daugiau visko tureti ax.gif Jei duoda tai ir imkit. As net pasalpos nueinu pasiimti uz uniformas. O pps visiems yra reikalingas ir vaikams, ir suaugusiems. Anksciau ar veliau prireiks ax.gif
RutaPuta
Jau rasiau, dar pasikartosiu. Paziurekit

www.airijaonline.lt

ten daug informacijos rasit rupimais klausimais thumbup.gif
gisida
QUOTE(RutaPuta @ 2008 08 30, 23:33)
sveikutes, manau reik kuo daugiau visko tureti  ax.gif  Jei duoda tai ir imkit. As net pasalpos nueinu pasiimti uz uniformas. O pps visiems yra reikalingas ir vaikams, ir suaugusiems. Anksciau ar veliau prireiks ax.gif
*

Gerai kad duoda, mums tai visikai niekas nieko neduoda, niekas nepriklauso, kai paziuri vyro algalapius, pasiulo geros kloties,ir ate bigsmile.gif
RutaPuta
QUOTE(gisida @ 2008 09 01, 17:19)
Gerai kad duoda, mums tai visikai niekas nieko neduoda, niekas nepriklauso, kai paziuri vyro algalapius, pasiulo geros kloties,ir ate bigsmile.gif
*

Tai jums vadinasi nereikia tada rolleyes.gif Mes tai self employer, ka norim ta ir parodom- geras variantas ax.gif Bet va morgidzo tai mes niekaip taip negaunam doh.gif
laura1115
QUOTE(RutaPuta @ 2008 09 02, 23:12)
Tai jums vadinasi nereikia tada  rolleyes.gif  Mes tai self employer, ka norim ta ir parodom- geras variantas  ax.gif  Bet va morgidzo tai mes niekaip taip negaunam  doh.gif
*

o taip, skaudi tema, siuo momentu 3 menesius vargstam su morgedzu, 205 te pasiule, visiems dabar sunkiau, tokie banku laikai....
laurechka
QUOTE(RutaPuta @ 2008 09 02, 23:12)
Mes tai self employer, ka norim ta ir parodom- geras variantas  ax.gif  Bet va morgidzo tai mes niekaip taip negaunam  doh.gif
*

Kad bankas užskaitytų jūsų self-employed pajamas, reik būt pradirbus 3metus berods. O dar priklauso ir kokioj srity dirbat wink.gif Per brokerius bandėt žiūrinėtis??? Mūsų atveju brokeriai pasiųlė daugiau nei patys bankai, taip kad... wink.gif Na, bet čia tema gi yra apie vaikų pašalpas Airijoje wink.gif
laura1115
tai aisku per brokeri, taupom nervus ir laika. toks laikas, o kas dirba prie statybu, tai jiems ir sunkiausia, statybos stoja, ir bankai nelabai nori duot.
RutaPuta
QUOTE(laurechka @ 2008 09 03, 10:50)
Kad bankas užskaitytų jūsų self-employed pajamas, reik būt pradirbus 3metus berods. O dar priklauso ir kokioj srity dirbat wink.gif Per brokerius bandėt žiūrinėtis??? Mūsų atveju brokeriai pasiųlė daugiau nei patys bankai, taip kad... wink.gif Na, bet čia tema gi yra apie vaikų pašalpas Airijoje wink.gif
*

isseko tema apie vaiku pasalpas ir rasymas apstojo, reik palaikyt degima biggrin.gif
murzinyte
Nu as tada daugiau maziau i tema uzmesiu biggrin.gif
Visuose blankuose, ar tai benefit, ar taxai, ar dar kazikas, reik rasyti savo vedybini statusa. As nezinau ka rasyti !
Esu issiskyrusi, bet gyvenu su draugu. Tai kaip suprantu nesu "vienisa motina" ar ne ? Bet ir nesiskaito kad istekejusi. Tada kaip ? Single ? g.gif
laura1115
vienisa mama nesiskaitai nes gyveni su draugu kaip su vyru. O yra statusas issituokusio?
Lavazza
Jie gi cia turi kazkkoki statusa, kai gyveni su kazkuo, tik nezinau kaip vadinas doh.gif reiks drauges pasiklausti, nes ji man apie tuos statusus aiskino mirksiukas.gif
murzinyte
Nu tai vat kad ju ten tiek daug tai sunku ir pasirinkti kartais biggrin.gif

Kai su kazkuo gyveni - cohabiting , ar kazkaip
ir issituokusio yra, bet gal cia labiau jei airijoj issituokei, aj nezinau; rasau visur "single" biggrin.gif
RutaPuta
QUOTE(murzinyte @ 2008 09 05, 07:56)
Nu as tada daugiau maziau i tema uzmesiu  biggrin.gif
Visuose blankuose, ar tai benefit, ar taxai, ar dar kazikas, reik rasyti savo vedybini statusa. As nezinau ka rasyti !
Esu issiskyrusi, bet gyvenu su draugu. Tai kaip suprantu nesu "vienisa motina" ar ne ? Bet ir nesiskaito kad istekejusi. Tada kaip ? Single ?  g.gif
*

Yra toks statusas kai esi issiskyres arba visai nevedes ar netekejusi vadinasi COHABIT, tai taip ir reik rasyti, nes jei parasysi,kad single, tai priskirs didesne pasalpa, aisku gerai, bet jei patikrins, tai gali visai nuo pasalpu nurasyti ir dar bauda uzdeti !!! Mano draugei taip buvo doh.gif
RutaPuta
Labu, mergaites, ar zinot kiek LT dabar gauna pasalpu mamos ? Idomu kiek gauna iki 18 metu, as kol ten gyvenau, tai nieks nieko nemokejo g.gif
laura1115
QUOTE(RutaPuta @ 2008 09 08, 14:19)
Labu, mergaites, ar zinot kiek LT dabar gauna pasalpu mamos ? Idomu kiek gauna iki 18 metu, as kol ten gyvenau, tai nieks nieko nemokejo  g.gif
*

kiek as girdejau 52 litus i menesi.
Lavazza
Man atrodo po 50lt moka g.gif nebent db iki 52lt padidino lotuliukas.gif
laura1115
QUOTE(Lavazza @ 2008 09 08, 16:24)
Man atrodo po 50lt moka  g.gif  nebent db iki 52lt padidino  lotuliukas.gif
*

jo, pernai 2 litus pakele..
mimuliuke
sveikos merginos 4u.gif gal kas gali pasakyti dabar gyvenu airijoje ir turiu suneli kuris palei pilietybe yra airis ir lietuvis 4u.gif lt atsisakiau pasalpu nes airijoje gaunu, o klausimas butu toks jei isvykciau is airijos su seima ar be gauciau menesine ismoka 160 euru iki 16 metu kol vaikui sukaks? g.gif ax.gif
rikke
QUOTE(RutaPuta @ 2008 09 08, 15:19)
Labu, mergaites, ar zinot kiek LT dabar gauna pasalpu mamos ? Idomu kiek gauna iki 18 metu, as kol ten gyvenau, tai nieks nieko nemokejo  g.gif
*

50lt.jei 3 vaikai seimoje tai iki 3 metu api 145lt. Skaiciau kad turetu kilti iki 90lt
laurechka
QUOTE(mimuliuke @ 2008 09 08, 17:33)
sveikos merginos 4u.gif  gal kas gali pasakyti dabar gyvenu airijoje ir turiu suneli kuris palei pilietybe yra airis ir lietuvis 4u.gif  lt atsisakiau pasalpu nes airijoje gaunu, o klausimas butu toks jei isvykciau is airijos su seima ar be gauciau menesine ismoka 160 euru iki 16 metu kol vaikui sukaks? g.gif  ax.gif
*

O kaip gali būt airis-lietuvis jei LT nebeduoda dvigubos pilietybės g.gif O išvykus iš Airijos- pašalpos čia nebegausit irgi...
mimuliuke
mano vaikas gime airijoje pries 2 men ir gavom airiska pilietybe 4u.gif gryzau i lt ir susitvarkaiu dokumentus lietuviskai pilietybei ir pries kelias dienas gavau laiska kad mano vaikas gaus antra pilietybe 4u.gif kai n uejau tavrkytis pilietybe pirmi kalausimai buvo uzduodami man kada vaiaks gime ir ar abu tevai lietuviai smile.gif
laurechka
QUOTE(mimuliuke @ 2008 09 08, 19:37)
mano vaikas gime airijoje pries 2 men ir gavom airiska pilietybe 4u.gif  gryzau i lt ir susitvarkaiu dokumentus lietuviskai pilietybei ir pries kelias dienas gavau laiska kad mano vaikas gaus antra pilietybe 4u.gif  kai n uejau tavrkytis pilietybe pirmi kalausimai buvo uzduodami man kada vaiaks gime ir ar abu tevai lietuviai smile.gif
*

blink.gif Nejau jau priėmė įstatymą g.gif O ar jūs nesakėt, kad turit airišką???
laura1115
anksciau galejai gaut dviguba pilietybe, dabar vetuotas istatymas, laukiam gal vel padarys....

o del pasalpos, isvykstant is salies gyvent kitur, turi pranest social welfare, o jai laikui begant tave pagaus, mokesi pinigelius atgal. be to vaikas lankys ne airiska mokykla, ir viskas aisku.
mimuliuke
yra lt dviguba pilietybe tik ne visi ja gauna smile.gif kodel ne visi nesigilinau bet tuoj panarsysiu po interneta ir ka nors rasiu 4u.gif kai dariau pasa vaikui tai reikejo pasakyt kad jis yra airis o ne lietuvis kolkas 4u.gif niu nezianu kaip ten kas tik zinau kad lt dviguba pilietybe tikrai yra 4u.gif
laura1115
ai pries 2 menesius, perskaiciau pries 2 met(us)... blush2.gif tikrai labai aktuali tema, jai rasi ka del dvigubos pilietybes, kaip ja gaut, brukstelk!!!!! ir dar kazkas vyko i lietuva bandyt darytis pasa? gal jau gryzo, gal turit ka papasakoti 4u.gif biggrin.gif
mimuliuke
as tebesu lt bet galiu papasakot ko man reikejo darant antra pilietybe suneliui 4u.gif visu pirma reikai isversti airisko gimimo kopija ir notariskai patvirtinti ja tada, susimoketi 26 litus banke uz lietuviska gimimo liudijima ir su isversta kopija ir kvituku kad susimokejai eiti ir isiimti lietuviska gimimo liudijima 4u.gif veliau einant darytis pasa reikes isversto ir notariskai patvirtinto vaiko airisko paso kopijos, 4 nuotrauku, kvituko is banko 50 lt kad sumokejot uz pasa(bet mokekit banke vaiko vardu ne savo, nes as sumokejau savo vardu tai gavau paskui begti ir prasyti kad perspausdintu kvituka vaiko vardu nu vienu zodeliu kas daros pasa tas ir moka mirksiukas.gif tad reikia tureti: uzpildytus dokumentus, kvita, nuotraukas, santuokos liudijima, vaiko lietuviska gimimo liudijima , ir reikes parasyti prasyma kad suteiktu vaikui antra pilietybe 4u.gif as visus popierius sudaviau, prasyma parasiau ir man pasake laukt laisko kuriame bus parasyta kad duodame pilietybe ir nuo to laikso gavimo dienos laukti paso kuris bus daromas pusantro menesio smile.gif ai dar tiesa labai svarbu reikia priregistruoti vaika nes prasys deklaruoto jo adreso 4u.gif niu va kad prirasiau lotuliukas.gif
laura1115
o vienkartine pasalpa isdave? (jai neklystu prie gimimo liudijimo duoda?) tai viso uztruko 2 menesius? g.gif ilgoka butu kelione, be to kiti sako kad neduoda, o jai neduotu g.gif

p.s. kokiam mieste tvarkeisi?
mimuliuke
tai juk nebutinai but 2 menesius juk gali parskristi atgal su airisku vaiko pasu as taip ir darysiu o kai grysiu sventem i lt pasiismiu pasa smile.gif o as tvarkiausi mazeikiuose viska 4u.gif
laura1115
oi nekenciu tu kelioniu, lektuvu, per galvas lipanciu zmoniu ir t.t.t.t.t.t doh.gif

gal jau pasikartosiu, bet skrisciau na kita met, jai zinociau kad tikrai pasalpa ta gauciau, vis ant bilietu, nes ten issileidi blink.gif doh.gif o jai ne, geriau i kitas kokias salis aplankyt, uztektu man karta kas 5 metus ax.gif va dabar mintys sukas aplankyt brazilija 4u.gif ax.gif
ie_va
siaip pasa padaro ir per 1 darbo diena mirksiukas.gif
pasalpa duoda jai kreipiesi ne veliau nei per metus nuo vaiko gimimo.
laura1115
QUOTE(ie_va @ 2008 09 09, 14:57)
siaip pasa padaro ir per 1 darbo diena  mirksiukas.gif
pasalpa duoda jai kreipiesi ne veliau nei per metus nuo vaiko gimimo.
*

na taip iki metu. bet kaip ten su istatymo vetavimu, vetavo, nedave, ir vel duoda 2a pilietybe g.gif stai kur klausimas sunkus doh.gif

o pradzia taip? prisideklaruoji, eini su airisku gimimo liudijimu, apostile (vista tai verst i lt kalba) darytis lietuvisko gimimo liudijimo, ji gauni (per kiek laiko g.gif ) ir su juo vienkartine? po to i mentine priduot pasui? bent jau taip buvo pries 2 metus g.gif
daugiavaike 4
QUOTE(mimuliuke @ 2008 09 09, 12:36)
tai juk nebutinai but 2 menesius juk gali parskristi atgal su airisku vaiko pasu as taip ir darysiu o kai grysiu sventem i lt pasiismiu pasa  smile.gif  o as tvarkiausi mazeikiuose viska 4u.gif
*

o per kiek padaro airiska pasa? ko reikia darant airislka pasa?
laura1115
jei turi bilietus kur skrist, airiska pasa padaro greit, o siaip lygtai per 21 diena g.gif jau nepamenu ax.gif reik but pragyvenus airijoj 4 metus iki gimdymo datos, irodyt jiems su p 60 ar siaip kokiais dok. blanka gali pasiimt is gardos, reiks 2 nuotraukyciu, gimimo liudijimo, pasu, santuokos liudijimo, (su vertimu i anglu kalba) paraso ir stampo is gp ant to blanko, ir garda pasirasys taippat, ir dar 1 forma nauja, kur ir gp pasirasys, ir siust pastu, o geriausiai nuvykt i vieta, ten salia graftono gatves randasi. nes jai ko prireiks, iskart pasakys, kitaip siuntines.. gal nieko nepraleidau g.gif
ie_va
QUOTE(laura1115 @ 2008 09 09, 15:29)
na taip iki metu. bet kaip ten su istatymo vetavimu, vetavo, nedave, ir vel duoda 2a pilietybe  g.gif  stai kur klausimas sunkus  doh.gif

o pradzia taip? prisideklaruoji, eini su airisku gimimo liudijimu, apostile (vista tai verst i lt kalba) darytis lietuvisko gimimo liudijimo, ji gauni (per kiek laiko  g.gif ) ir su juo vienkartine? po to i mentine priduot pasui? bent jau taip buvo pries 2 metus  g.gif
*

duoda 2 bet tik isskirtinai atvejais,o kokie jie tai net ir nezinau g.gif
musu mazius airisko paso neturi,bet tetis ne Lt tai panasiai visas procesas vyksta kaip turintiems airiska pasa.

visu pirma eini darytis gim liudijimo(airiskas gim liud,santuokos liudijimas,tevu pasai),tada eini deklaruot vaiko tik.Nebent jus deklarave gyvenama vieta uzsieny tai tada turit prisideklaruot pries eidami i metrikacija.
Norint deklaruot vaika gimusi uzsienyje turi gaut is migracijos laiska,kad jam suteikiama Lt pilietybe.Bent jau Klaipedoj tai praso g.gif To laisko laukiau 3 dienas(siaip sake daromas savaite),gal patepus ir greiciau duotu.Tada deklaruojat vaika ir einat daryt paso biggrin.gif
laura1115
na jai isimtinais atvejais duoda lt pasa, tai mums turetu, juk airiska pasa iskart duoda. tai vel naujove, su migracijos tarnyba doh.gif dar man prisiregistruojant lt reiktu tevo leidimu, jis vel turetu eit pas konsulus doh.gif o jaigu ant tecio adreso, tai men tada nereiktu registruotis, nes vaiku tetis, vis dar registruotas lt g.gif
ie_va
QUOTE(laura1115 @ 2008 09 09, 17:20)
na jai isimtinais atvejais duoda lt pasa, tai mums turetu, juk airiska pasa iskart duoda. tai vel naujove, su migracijos tarnyba  doh.gif  dar man prisiregistruojant lt reiktu tevo leidimu, jis vel turetu eit pas konsulus  doh.gif  o jaigu ant tecio adreso, tai men tada nereiktu registruotis, nes vaiku tetis, vis dar registruotas lt  g.gif
*

vaikas deklaruojamas su vienu is tevu smile.gif tai jai tetis registruotas lt,tai gales prie tecio vaika ir prideklaruot.
Ir nezinau kaip ten del savininko sutikimo,bet pvz kaip as esu bendrasavininke tai uzteko manes vienos,kitu savininku nereikejo.
laura1115
pas mane savininkas tevas, jis amerikoj, tai kaip gryzau pirmajam daryt, jam teko begt pas konsulus, rasyt sutikimus, ir t.t. po to laukem laisko, taip ir tesesi doh.gif tai gerai kad vieno is tevu uztenka thumbup.gif
ie_va
QUOTE(laura1115 @ 2008 09 10, 08:35)
pas mane savininkas tevas, jis amerikoj, tai kaip gryzau pirmajam daryt, jam teko begt pas konsulus, rasyt sutikimus, ir t.t. po to laukem laisko, taip ir tesesi  doh.gif  tai gerai kad vieno is tevu uztenka  thumbup.gif
*

bet tai kol vaziuosit ir vel tvarka gali pasikeist hihihi.gif
Mrs. X
Labutis, mamytes! Gal kuri ir man pagelbes? Spali skrendu su savo pupom i LT, mazajai reik pratesti pasa. Pratesinejant pasa ar reikia vel visu tu popieriu (gimimo liudimo, gyven. vietos deklaravymo ir t.t)?
laura1115
kur pratesinesi cia ar lt?

as cia sunui pratesinejau, tai su pasu, savu pasu, na nuotraukos, mokestis ir viskas lyg, gal dar gimimo liudijimas, nepamenu, bet cia darys ilgai, jau kiek girdejau 5 menesius. (buvo 3men)
Mrs. X
LT pratesinesim pasa! Zinau, kad airijoj paso pratesimas uztrunka iki 6men. doh.gif
RutaPuta
Sveikutes as savo dukrytei pasa pratesinejau. Nuvaziavom i ambasada ir uzpildem blanka pasui gauti, kuri pati ambasada issiunte i Lietuva. Tada, dar kelios dienos likusiu galioti pasu dukryte su mociute isskrido i Lietuva. O pasa pasieme Lietuvoje mano sesuo,kuriai as israsiau igaliojima tvarkyti dukrytes dokumentus Lietuvoj. Nors ambasadoje mane kelis kartus perspejo 'ar as zinau,kad pasa isduoda tik vienam is tevu, ir jokie igaliojimai negalioja' Na mano sesuo nuejo ir gavo be jokiu problem su tuo igaliojimu- reiskia tai ir tik gandai ( gal avialinijoms padeda lotuliukas.gif ) Tai sokia mano story . Labai aciu uz info apie Lietuviskos pilietybes gavima, labai labai dziaugiuosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Skrisim pasidaryti, tik mes abu su vyru esam issideklarave, teks prisideklaruoti vel biggrin.gif
murzinyte
QUOTE(ie_va @ 2008 09 10, 10:32)
vaikas deklaruojamas su vienu is tevu  smile.gif tai jai tetis registruotas lt,tai gales prie tecio vaika ir prideklaruot.
Ir nezinau kaip ten del savininko sutikimo,bet pvz kaip as esu bendrasavininke tai uzteko manes vienos,kitu savininku nereikejo.
*

Toks ispudis kad visur kitaip ... blink.gif As sunui Lietuvoj balandzio menesi deklaravau gyv. vieta, tai man aiskino, kad butent reikalingi visi savininkai, jei jis ne vienas (tipo, o jei kiti nesutinka...) arba ju rastiski, notariniai sutikimai.... blink.gif
Lavazza
Tvarka gal visur vienoda, bet kai kur darbuotojos atlaidziau ziuri mirksiukas.gif
man kai rekejo mazei pasa darytis, nuvariau, padaviau popierius visus, sako, o kur tevelis, sakau IE, o... bus problemu...turi but abu tevai, arba bent jau pasai abieju blink.gif bet isisukom siap ne taip ir be tevo paso mirksiukas.gif
O deklaruojant gyv. veita irgi reikejo svaininka temptis, bet net paso nepasiziurejo doh.gif
Viskas nuo darbuotoju priklauso doh.gif
ie_va
QUOTE(murzinyte @ 2008 09 13, 17:31)
Toks ispudis kad visur kitaip ...  blink.gif As sunui Lietuvoj balandzio menesi deklaravau gyv. vieta, tai man aiskino, kad butent reikalingi visi savininkai, jei jis ne vienas (tipo, o jei kiti nesutinka...) arba ju rastiski, notariniai sutikimai....  blink.gif
*

kiek as suprantau cia nuo liepos menesio tik viskas pasikeite yra. g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.