Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl vaiko pašalpos Airijoje

Ne ne as visai nesinervuoju biggrin.gif ,gal cia taip emocinagai man gaunasi biggrin.gif .As nesvajoju apie tuos 160 eru,o realiai galvoju,kad mums tik tas 1000 priklauso,juk mes ne Airijoj biggrin.gif
Atsakyti
o as dar noreciau jusu pasiteirauti 4u.gif Jei mes su vyru nesusituoke,ir be to jis nera irašytas vaiko gimimo liudijime,Gimimo liudijime yra brukšnys blush2.gif Ar mes galesim gauti ta 1000euru per metus kol vaikui sueis 6 metai? Ar tik tada galesim prašyti kai jis bus irašytas vaiko gimimo liudijime? Busiu labai dekinga uz paaiškinima 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dado @ 2008 10 29, 16:46)
o as dar noreciau jusu pasiteirauti 4u.gif  Jei mes su vyru nesusituoke,ir be to jis nera irašytas vaiko gimimo liudijime,Gimimo liudijime yra brukšnys blush2.gif  Ar mes galesim gauti ta 1000euru per metus kol vaikui sueis 6 metai? Ar tik tada galesim prašyti kai jis bus irašytas vaiko gimimo liudijime? Busiu labai dekinga uz paaiškinima 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Jei tu pati Airijoje, tai turi gauti, o jei ne, tai sunkiai tikriausiai g.gif
Atsakyti
sveikutes, turiu as jusu klausimely, mano vyras tvarkosi CB uz dukra is pirmos santuokos, as gaunu uz musu vaikus. ar reikia juos yrasyti i ta forma, ar tik viska apie ja, nes atsiunte db forma ir patys jie uzrase, kad del dukros jo. net nezinau ka rasyti ir ten kur yra partnerio vieta, man save, ar jo buvuse zmona g.gif prasau patarkit smile.gif
Atsakyti
Na man cia reikejo grazinti i LT tuos mokescius.Grazinau, bet ir is Airijos dar nieko negavau.Turbut dar per mazai laiko. Jeigu mokes tai pasakysiu kiek ir kada.
O ta mamyte kur rase, jog vaikucio tetis uzsienyje dirba, bet jis neirasytas i gimimo liudijimas,t.y. jokiuose dokumentuose nefiguruoja kaip tevas, o mamyte su vaikuciu Lietuvoje, tai manau (kad ir kaip butu liudna) negausite nieko. Nes pvz kad ir as galeciau bet kokiam dirbanciam vyrui kad ir kazkiek sumoketi kad galeciau gauti pinigeliu ir kad jis pasirasytu kaipo tevas.Manau kad reikia dokumentuose rasyti tuomet viskas butu ok.
Atsakyti
QUOTE(Zanku @ 2008 10 30, 19:10)

O ta mamyte kur rase, jog vaikucio tetis uzsienyje dirba, bet jis neirasytas i gimimo liudijimas,t.y. jokiuose dokumentuose nefiguruoja kaip tevas, o mamyte su vaikuciu Lietuvoje, tai manau (kad ir kaip butu liudna) negausite nieko. Nes pvz kad ir as galeciau bet kokiam dirbanciam vyrui kad ir kazkiek sumoketi kad galeciau gauti pinigeliu ir kad jis pasirasytu kaipo tevas.Manau kad reikia dokumentuose rasyti tuomet viskas butu ok.

Taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
aciu už konsultacijas 4u.gif Šiandien skrendam i Dublina,aišku kai pradesim tvarkytis dokumentus tada ir pamatysim ar galesim gauti kokius pinigelius ar ne. tongue.gif ačiu visoms už pagalba,bent jau pradejau gaudytis situacijoj ką,nuo ko ir kur pradet thumbup.gif aciuks.gif
Atsakyti

Sakykit prasom,tuos 1000e i metus ,moka visiems?Nesvarbu ,kad as gaunu pasalpa LT? vaikui dabar 1.5m.
Ir kad gauti sia pasalpa ,reikia uzpildyti dokumentus,CB kur bendrai eina su 160E i men.?
Ir dar,man jau nepriklauso tie 160e ?
sorry,uz toki klausyma 4u.gif Nelabai as gaudausi juose.
Atsakyti
QUOTE(Gatineu @ 2008 10 31, 16:08)
Sakykit prasom,tuos 1000e i metus ,moka visiems?Nesvarbu ,kad as gaunu pasalpa LT? vaikui dabar 1.5m.
Ir kad gauti sia pasalpa ,reikia uzpildyti dokumentus,CB kur bendrai eina su 160E i men.? 
Ir dar,man jau nepriklauso tie 160e ?
sorry,uz toki klausyma 4u.gif  Nelabai as gaudausi juose.

pasiskaityk kelias puslapiais atgal, gal aiškiau bus g.gif
Atsakyti
Gerai,uzduosiu kitaip klausyma,kad gauti tuos 1000e ,reikia pildyti ta bendra forma CB? jau supratau kad 160e ,man nepriklauso. ax.gif
Atsakyti
Atsakau trumpai ir tiek kiek manau supantu. Jeigu jus su vaikuciu esate lietuvoje o vyras uzsienyje tai gausite i metus po ta 1000 eur, o jeigu jus airijoje tai gausite po ta 1000 i metus ir dar po 160 kas menesi. va ir visa matematika. smile.gif
Beje jeigu gauni pasalpa t tai gali tekti jos atsisakyti. Nes va as dar negavusi is airijos, bet atejo popieriai kazkokie i Lt ir lietuvoje turejau grazinti pasalpas uz vaika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zanku: 02 lapkričio 2008 - 23:36
QUOTE(Zanku @ 2008 11 03, 00:34)
Atsakau trumpai ir tiek kiek manau supantu. Jeigu jus su vaikuciu esate lietuvoje o vyras uzsienyje tai gausite i metus po ta 1000 eur, o jeigu jus airijoje tai gausite po ta 1000 i metus ir dar po 160 kas menesi. va ir visa matematika. smile.gif
Beje jeigu gauni pasalpa t tai gali tekti jos atsisakyti. Nes va as dar negavusi is airijos, bet atejo popieriai kazkokie i Lt ir lietuvoje turejau grazinti pasalpas uz vaika.



Aciu labai labai 4u.gif
As galvojau ,gal galima gauti tik tuos 1000e i metus.o 160e atsisakyti,nes man neapsimoka.LT dabar gaunu daugiau,nei 160e .Bet iki 2m
Atsakyti