Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis implantas

žiūriu nekokie čia atsiliepimai apie tą implantą. Lietuvoje, kiek žinau, dar nėra tokio dalyko, bet yra kitų patikimų priemonių, kur nereikia kasdien galvoti ir netrukdo gyventi
Atsakyti
kokios tos priemones?
Atsakyti
QUOTE(Staigmena @ 2010 10 02, 13:12)
kokios tos priemones?

blink.gif priemoniu simtai tik rinkis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamile-Mile @ 2010 08 24, 17:40)
Na, man kažkaip irgi nekaip skamba, kai reikia tiek kentėt net 6 mėn., o vietoj to dar papildomai ką nors naudot. Tai gal geriau tik tą ką nors viena... aš tai tikra geriau taip rinkčiausi smile.gif

Anglijojs gydytoja sake ta pati.Gali kraujuoti sesis men.gali isvis tris metus nesirgti.
Atsakyti
as irgi siandien po vizito pas ginekologe, rinkausi implanta, kita savaite tureciau eit detis jy. baisu prisiskaicius kad beveik daugumai nelabai jis tinka, tai musa truputi per nuotaika kad ir man tas pats bus. baisu ir svorio priaugt, bet is oro nemanau kad jis augs, nebent valgysi kaip beprotis, o jei prisilaikysi tai is oro svoris nemanau kad prilips prie zmogaus. na zesiu kaip ten seksis man su juo susigyvent, pliusas tas kad nekainuoja ir gales issiimt kada noresis , o ne kentet,. tikiuos busiu is tu laiminguju kurioms tiks blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet_Love_ @ 2010 10 06, 11:59)
as irgi siandien po vizito pas ginekologe, rinkausi implanta, kita savaite tureciau eit detis jy. baisu prisiskaicius kad beveik daugumai nelabai jis tinka, tai musa truputi per nuotaika kad ir man tas pats bus. baisu ir svorio priaugt, bet is oro nemanau kad jis augs, nebent valgysi kaip beprotis, o jei prisilaikysi tai is oro svoris nemanau kad prilips prie zmogaus. na zesiu kaip ten seksis man su juo susigyvent, pliusas tas kad nekainuoja ir gales issiimt kada noresis , o ne kentet,. tikiuos busiu is tu laiminguju kurioms tiks blush2.gif  4u.gif




man jis tinka tris metus atnesiojau isemiau ir vel isidejau.minusas tas kad menesynkes nenormalios menesi nebuna tris dienas vos vos buna paskui velniai zino kada buna kad ir 2 -3 menesius nebuna o seip viskas ok.tik man dar ant smileysex.gif visiskai netraukia sako tai del implando bet nezinau smile.gif viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
sveikutes. buvau snd pas gp issirasyti kontraceptiniu. pasiule implanta detis arba spirale. kazkodel pasirinkau implanta. bet kaip jau viena moteryte minejo, prisiskaicius tokiu baisybiu nuotaika krenta. baisu darosi. bet vistiek lieka siokia tokia viltis kad viskas gal bus gerai. eisiu kita ketvirtadieni kad idetu. uzsuksiu po kokiu 3 men pasipasakot kaip sekesi arba kaip nesiseke su juo draugauti smile.gif
Atsakyti
Tas implantas patogu, bet labai ne daug kam tinka, nes didelis hromonu kiekis, del to daug kam ir pasireiskia salutinei poveikei.O tinka tik tom kuriom ir reikalingas didelis hormonu kiekis, bet nepamirskit kad buna kad priemone tinka, bet su metais organizmas keiciasi ir dazniausiai tinkama siuo metu hormonu kieki, po kurio laiko reikia keisti i didesni, tai i ka pakeisti implant?
Tas implantas tas pats kaip KT, jai parinktos su per dideliu hormonu kiekiu prasau visa puokste salutinio poveikio, jai atitinka, jokiu salutiniu poveikiu, tik skirtumas kad Tabletes gali parinkti stipresnes, silpnesnes, ar pagal problema, o Implantas vienas .
Dar vienas niuansas, nemaisykit paprastos spirales us harmonine, tai kaip juoda - balta.
O hormonines spirales pliusas lyginant su implantu, pas ja mazas kiekis hormonu, kuris veikia tik gimda ir patenkancia i ja sperma, nesiot gali 5 metus, ji nepriauga kaip varine, idejimas greitas, nemalonus jausmas ( net ne skausmas) trunka 3 min jai ne trumpiau, tas pats kai apziurimas gimdos kakleslis pas ginekologa
Atsakyti
Labutis,dideles sekmes tos kurios nusprende detis implanta,visos esam skirtingos,tai vienom tinka kitom ne,man jis tai tikrai nepatiko,nuolatinis kraujavimas,apie tai jau rasiau,na nusprendziau parasyt ,toms kurios dar dvejoja ,galvoja kad pavz.bus sunku pastot po implanto.likus porai savaiciu iki implanto isemimo nustojau kraujuoti tai mazdaug po 3menesiu idejimo,bet buvau tvirtai nusprendus kad ne man jis,ir dar kad uzsimanem vaikucio smile.gif tai implanta iseme po 3 dienu menesines,ir va kitu menesiniu jau nesulaukiau as jau nestuke.gif .sekmes visom
Atsakyti
QUOTE(skrajune @ 2010 10 18, 10:58)
Labutis,dideles sekmes tos kurios nusprende detis implanta,visos esam skirtingos,tai vienom tinka kitom ne,man jis tai tikrai nepatiko,nuolatinis kraujavimas,apie tai jau rasiau,na nusprendziau parasyt ,toms kurios dar dvejoja ,galvoja kad pavz.bus sunku pastot po implanto.likus porai savaiciu iki implanto isemimo nustojau kraujuoti tai mazdaug po 3menesiu idejimo,bet buvau tvirtai nusprendus kad ne man jis,ir dar kad uzsimanem vaikucio smile.gif tai implanta iseme po 3 dienu menesines,ir va kitu menesiniu jau nesulaukiau as jau  nestuke.gif .sekmes visom




SWEIKINIMAI clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif soske.gif
Atsakyti
sveikutes,
as jau tris metus atnesiojau ta implanta,is pradziu menesines buvo nereguliarios,kokius 2-3men,paskui viskas susitvarke,svoris irgi nesikeite,tai jis man tikrai tiko
dabar esu LT tai chirurgas man jy iseme,o del naujo-jis pas mus neregistruotas tai nieks ir neidejo
Man vyras nupirko UK nauja,taigi as jy turiu (kainavo apie 80 svaru) ,jeigu kas nors noretu ir turi kas ides(o tai tikrai nesudetinga,bent kaip matyti instrukcijoje) galiu parduoti.As vistiek ketinu vaziuoti i UK tai ten isidesiu nauja nemokamai.
Jeigu ka sudomino rasykit i AZ.
Atsakyti
sveikutes:) ir vel as cia, jau su implantu, idejo antradieni sy, buvau sumaisius dienas tai laukiau menesi kol ides blush2.gif va jau antra diena po jo idejimo nezinau net, melyne yra, kaip ir priklauso ir biski jauciuosi tokia kaip uzgulta galva, smegenis spaudzia biggrin.gif laukiu kada prasides tas kraujavimas po idejimo..tikslaiu nezinau ar toks ir bus. papasakokit tos kurios isidejot po kiek laiko jis prasidejo, o gal net ir neprasideda? einu i darba prisidejus paketu ir baisu kada cia pratruks, nes sake daktare kad siurprizas bus, nes neaisku kada susirgsiu. kokie pojuciai buvo isidejus? pasikeite nuotaikos ar kazkas? skaiciau kad vienas salutiniu poveikiu svorio padidejimas...nejau jis auga taip is oro? daugelis sako kad priaugo( na as nenoreciau nes ir taip man to svorio gana), bet sakau gal delto kad apetitas padidejo del hormonu ir auga tas svoris? nejau taip is nieko imama ir priaugama jei ir ziuriesi ka dedi i burna? labai bijau priaugt verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(titkauk @ 2010 10 06, 14:49)
man jis tinka tris metus atnesiojau isemiau ir vel isidejau.minusas tas kad menesynkes nenormalios menesi nebuna tris dienas vos vos buna paskui velniai zino kada buna kad ir 2 -3 menesius nebuna o seip viskas ok.tik man dar ant  smileysex.gif  visiskai netraukia sako tai del implando bet nezinau smile.gif viskas bus gerai 4u.gif

kad tu menesiniu nebus tai as tik dziaugiuosi:) nereiks galbvos sukti vasara kai maudytis noresis o negali ir panasiai, jos tik nepatogumu pridaro bent jau man blush2.gif tik bijau kad svoris priaugs..nes ir taip man tas svoris tik tik, jau daugiau nebenoriu nes ir taip sau nepatinku , o jei dasidetu keli kg tai neapsidziaukciau...kaip tau su svoriu?
Atsakyti