Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kontraceptinis implantas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Kontraceptinės priemonės
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
titkauk
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 12 02, 10:56)
Drauge UK isidejo si implanta - per pora menesiu priaugo apie 10 kg ir toliau svoris tik auga. Labai susigadino figura verysad.gif
*

taip pries dedant yra parasyta buklete arba pasako daktare kad gali priaugti svorio bet gali ir nepriaugti ax.gif
Honey/Tea
Tai vat, o ji linkusi i pilnejima yra, bet dbr nebekontroliuojama tai tapo verysad.gif O neisiima del draugo doh.gif Is kur tokiu nesupratingu vyru atsiranda, nes ji dar ir ruko blink.gif doh.gif
Sweet_Love_
as netikiu kad svoris auga is oro, taip nieko nedarant ima ir auga..jei valgo ten kaip nezinau kas, ir neziuri ka valgo tai manau normalu kad svorio priauga..o jei ziuri ka dediesi i burna nemanau kad tas svoris taip ir auga..aisku, apetitas padidejo, dabar tuoj menuo kaip turiu implanta, bet stengiuos valdytis ir nekimst beleko ir belekada.
titkauk
QUOTE(Sweet_Love_ @ 2010 12 03, 16:01)
as netikiu kad svoris auga is oro, taip nieko nedarant ima ir auga..jei valgo ten kaip nezinau kas, ir neziuri ka valgo tai manau normalu kad svorio priauga..o jei ziuri ka dediesi i burna nemanau kad tas svoris taip ir auga..aisku, apetitas padidejo, dabar tuoj menuo kaip turiu implanta, bet stengiuos valdytis ir nekimst beleko ir belekada.
*

patikek svoris auga ir valgant tik darzoves va pas drauge auga svoris nors ji mesos visai nevalgo vegetare.nzz is kur bet auga biggrin.gif
Staigmena
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 12 02, 12:56)
Drauge UK isidejo si implanta - per pora menesiu priaugo apie 10 kg ir toliau svoris tik auga. Labai susigadino figura verysad.gif
*

QUOTE(Honey/Tea @ 2010 12 02, 18:42)
Tai vat, o ji linkusi i pilnejima yra, bet dbr nebekontroliuojama tai tapo verysad.gif O neisiima del draugo doh.gif Is kur tokiu nesupratingu vyru atsiranda, nes ji dar ir ruko blink.gif  doh.gif
*

esu linkusi pilneti, rukau, po implanto idejimo nuolatos jauciu alki, tad tenka kontroliuoti save labiau nnei bet kada, o be to ir amzius jau tas, kad naturliai imu apvaleti.
manau, kad yra galimybe kazka apkaltinti - tai ir kaltina. As pvz kai noriu valgyti o tai daryti dar ne laikas - geriu vandeni ir svorio kol kas nepriaugau papildomo. reikia numesti ta kuris atsirado dar iki implanto idejimo smile.gif svoris toks pats jau 1.5 metu.
Sweet_Love_
pritariu Staigmenai, kad apkaltinti galima beleka..aisku alkis jauciasi didesnis, pradzioj bent jau, nors as isidejus tik menesi, bet dabar apmazejo kazkiek. stengiuos valgyt taip pat kaip pries implanta. bet jei nekeisi valgymo iprociu kaip pries idejima tai kazkaip man nelabai itiketinai skamba kad svoris auga taip is niekur..
Honey/Tea
Kaip zinia, uk drauge kol kas ne balta darba dirba, sake, kada pavalgyti net nera laiko unsure.gif Be to, visada priziuredavo save LT, nes drauga labai myli, tad netikiu, kad ten pradejo slamsti viska is eiles g.gif

Kiekviena esame savo kuno seimininke, tad tik mums spresti, ka i save implantuoti, ir ka valgyti mirksiukas.gif Sekmes visoms 4u.gif
DOMINUKE
Merginos,nezinau ka daryti.Esu isidejusi implanta nuo rugsejo,is pradziu nebuvo jokiu priekaistu jam,taciau va dabar sergu jau dvi savaites doh.gif Vakar pradejau gerti kontraceptines,sakau gal jos sustabdys ta sirgima? g.gif
titkauk
QUOTE(DOMINUKE @ 2010 12 26, 09:37)
Merginos,nezinau ka daryti.Esu isidejusi implanta nuo rugsejo,is pradziu nebuvo jokiu priekaistu jam,taciau va dabar sergu jau dvi savaites doh.gif Vakar pradejau gerti kontraceptines,sakau gal jos sustabdys ta sirgima? g.gif
*

kvailai darai tu darai dviguba doze negerk niekada nebuna taip kad nuo implanto viskas buna 100% gerai as nesusergu jau 4 menesis na ir kas?taip turi buti praeis tas laikas .jokiais budais negerk papildomai vaistu nekvailiok doh.gif
DOMINUKE
QUOTE(titkauk @ 2010 12 27, 23:13)
kvailai darai tu darai dviguba doze negerk  niekada nebuna taip kad nuo implanto viskas buna 100% gerai  as nesusergu jau 4 menesis na ir kas?taip turi buti praeis tas laikas .jokiais budais negerk papildomai vaistu nekvailiok doh.gif
*

Man pati gydytoja anglijoj sake,kad jei as noriu ir del odos kontraceptiku,galiu gerti ir tabletes prie implanto g.gif Ne pirma karta jau taip daru unsure.gif Siandien pastebejau,kad mano sirgimas jau baiginejasi,bet kazkaip jau norisi issiimti ta implanta.Bijau susigadinti sveikata.
angeliukas0902
aš tai išsiimčiau tą implantą, jei tokie dalykai darosi. Aišku, tai patogus dalykas, bet yra ir kitų patogių priemonių apie kurias nereikia kasdien galvoti, pavyzdžiui, pleistras, jei nenori kasdien gerti tablečių. O kas jas norės gerti ir kasdien sau kvaršinti galvą, kad tik nepamiršti, jei esi pripratusi dėl apsaugos nesukti sau per daug galvos smile.gif
titkauk
kiek girdejau pleistras kaip tik sudas atsikilijuoja ir t,.t..o implantas ne visoms tinka man pirmus tris metus tiko viskas puiku buvo iseme idejo nauja ir va prasidejo is tikruju nesamones galvos svaigimai alpimai vemimai ir t.t.. kaip niescia bet tikrai ne nes dariau gal 10 testuku lotuliukas.gif o ir nesergu jau 4 gal menesiai. bet viskas susitvarkys o jai ne nueini ir isemi gi ne problema smile.gif
Nerija777
Sveikos,norejau paklausti gyvenu airijoje noreciau isideti ta kontraceptini implanta bet nezinau kur kreiptis nei kaip teirautis sio dalyko..noreciau informacijos kaip jo prasyti kur eiti ir t.t:)aciu
DOMINUKE
QUOTE(Nerija777 @ 2010 12 29, 01:49)
Sveikos,norejau paklausti gyvenu airijoje noreciau isideti ta kontraceptini implanta bet nezinau kur kreiptis nei kaip teirautis sio dalyko..noreciau informacijos kaip jo prasyti kur eiti ir t.t:)aciu
*

Ieskok per interneta.As ka iAnglijoj gyvenau tai radau.My Webpage
Nezinau ar Airijoje yra.Jei ka tai kreipkis i nhs,ten gausi reikiama info.
Amali
Sveikos 4u.gif
Perskaiciau visa tema, visokiu atsiliepimu radau smile.gif
As irgi sita daikciuka turiu nuo praeitu metu kovo, jau beveik metus.

Tik isidejus kaip pradejau sirgt tai nesustodama, jokio noro myletis nebuvo, apetito padidejimo nepastebejau schmoll.gif Nuejau atgal i GP, patare pagert KT atseit gal pades susitvarkys reikalais su mmm, geriau trys menesius, nutraukiau ir vel tas pats doh.gif
Grizau agal i GP, vel KT doh.gif Na zodziu imsiu as ji lauk, nesinori dvigubos kontracepcijos, gal reiks pabandyt pleistra, o labai jau uzmarsi KT gert, su mano tokiu gerimu kasmet gimdyciau biggrin.gif
Pumma78
Noreciau paklausti ar kam nors is turinciu implanta skauda krutis??? schmoll.gif Kai pirma karta suskaudo, supanikavau, bet pasirodo pries mm. Dabar trecias menuo ir vel artejant mm jauciuosi siaubingai.
Implanta turiu jau du metai.
titkauk
jo man niekada neskaudedavo.o kaip idejo implanta visada pries mm skaudedavo
Amali
Jo skauda ir man, bet skaudedavo ir pries implanta rolleyes.gif
Pumma78
Nesakau, kad anksciau nieko nebudavo - mausdavo, bet dabar skauda doh.gif
Kazin ar dar istemsiu metelius?
Rytine Kava 10
QUOTE(sygyta @ 2008 01 28, 22:52)
........tada jau geriau injekcija kas 3 menesius blush2.gif .........

*

O sakykit, kokios cia injeksijos?
Pasiskaicius sia tema, nelabai vilioja tas implantas.
Spirale turiu 3.5 metu, man netinka, kosmaras.
Ieskau ka cia toliau issirinkus ax.gif
XVXVX
QUOTE(Nerija777 @ 2010 12 29, 01:49)
*

Nueini pas GP ir pasakai kad nori isideti kontraceptini implanta (implanon). pasakys ar jie tokia paslauga atlieka, kai klausinejausi su viskuom galutine kaina kazkur 400euru. (Dubline)
titkauk
va dabar kaip resiu tiesa tai resiu biggrin.gif lotuliukas.gif zodziu atnesiojau imlanta tris metus viskas buvo normalu sirgimai ir t.t.. paskui po tu triju metu nuejau pasikeisti.iseme ir idejo nauja ir karto ten kabinete nualpau ant veido nuo tos kusetes vadinamos.po to imlanto idejimo antro prasidejo:galvos svaigimai nemeluoju i diena po tris ir daugiau kartu,ir vis stovint.ir vemimai .lyg ir laukiuos ar ne? deja.atnesiojau puse metu prasikankinau... doh.gif nuejus pas daktara (ne Gp o seimos klinikoj ) (UK) pasakiau kad dauzos sirdis nezmoniskai sunku ykvepti oro galvos svaigimai ir pykinimai.man ji atsove su sirdim nieko bendra neturi.tada pasakiau:as nesergu jau sesta menesi juk tai nenormalu.o ji man:viskas cia normalu taip ir turi buti.zodziu sakau man isimi ta implanta ir vsio nebenoriu as kankintis.iseme nepatenkinta.taigi: kiekvieno organizmas priima savaip is pradziu man viskas buvo gerai paskui antra karta ir prasidejo problemos su sirdim,nors sako kad nieko bendra neturi bet kievieno organizmas kitoks....dabar geriu tabletes sunku kiekviena karta ta pacia valanda gerti,kol priprasiu bet taip geriau...zinokit jauciuosi kitu zmogum nes nei galva svaigsta nei pykina ir ykvepti oro galiu. 4u.gif .ir be to skauda kaip ideda ir isima man ipjove ranka ir liks dabar randas lotuliukas.gif
XVXVX
QUOTE(titkauk @ 2011 02 21, 00:37)
.ir be to skauda kaip ideda ir isima man ipjove ranka ir liks dabar randas  lotuliukas.gif
*

tai kad vietine nejautra daro g.gif ar ir su ja skauda?
Alina.v.
sveikos panos, va ka galiu patarti is patirties tai tikrai jokio implanto nesideciau antra karta. te tai tragedija o ne apsisaugojimo priemone, isidejau implanta prisiklausiau pagyru.. dziaugiausi 2 savaites ..jauciausi saugiau. bet kai po sawaites pradejau sirgti menesinem menesi laiko be perstojo man daktare pasake kad praeis ,ir praejo bet nesirgau tik 2 savaites ir tada vel visa menesi kraujavau.taigi tikrAI NEBLOGA priemone.. savaeme aishku kad kai sergi menesinem nesimyli.smile.gif beto ir tikrai ilgai dziaugtis neteko labai blogai pradejau jaustis. niekada mane neberdavo spogais.juolabiau kuna nebent paberdavo kakta ir tai pires menesines.. o cia visus 3 menesiuos pravaikscojau kaip narkomane visa isberta netik kakta bet ir visa veida nugara bei krutine.po kiek laiko sutikau drauge kuri taipat rturejo implanta..ir ji taipat buvo labai nepatenkinta implantu...ji taipat menesinem sirgo be perstojo ir kadangi sirgo tiek ilgi dar ir infekcija gavo. na tikrai jau antra karta nei per prievarta neleisciau deti jokio implanto. beje po to kai papasakojau pati kad ji turiu paaishkejo kad dar 3 bendradarbes turi implantus. ir vsos 3 isitrauke juos po 3-4menesiu nes buvo juo taipat nusivylusios. tad tikrai nepatariu zaisti tokiu dalyku. susigadinsite menesiniu cikla , pastambesite, busite pikta,ziauriai oresite valgyti,nes sutrinka hormonu pusiausvira labai. na nezinau bent jau mum visom buvo su kuriom kalbejau apie implanta kas turejo ji sawo rankoi o ne kalbejo apie ji tik is gandu ir paskalu;)
XVXVX
Visos kontraceptines priemones turi pasekmes, apie jas labai issamiai supazindina GP arba gali pasiskaityti internete. Paskaityk skyreli "nukentejusios nuo kantraceptiku" - blogai, "implantas" -blogai, "pleistrai"- blogai, "spirales"- blogai... mano nuomone, tai priklauso nuo kiekvieno organizmo, kiekvienas priima tai skirtingai. Pati esu naudojus tabletes- nepatiko, nes neatsimindavau kada isgert blush2.gif pleistrai- net, nezinau, tiesiog nepatiko.. ryt des implanta, ziuresim, tikiuosi viskas bus gerai.. g.gif
Beja, merginos, kokio pavadinimo implantus dejotes? pas mus Airijoje yra Implanon. bet skaiciau kad anksciau naudojo, kazkoki kita, nebeatsimenu pavadinimo doh.gif , gal ten kas nors su gamintojais blogai g.gif gal dabar jau jie patobulinti truputi nei pries kelis metus...
titkauk
QUOTE(XVXVX @ 2011 02 21, 12:37)
tai kad vietine nejautra daro  g.gif  ar ir su ja skauda?
*

o kol ja padaro tai skauda gi adata visa sukisa po oda doh.gif
Papildyta:
QUOTE(XVXVX @ 2011 02 24, 22:29)
Visos kontraceptines priemones turi pasekmes, apie jas labai issamiai supazindina GP arba gali pasiskaityti internete. Paskaityk skyreli "nukentejusios nuo kantraceptiku" - blogai, "implantas" -blogai, "pleistrai"- blogai, "spirales"- blogai... mano nuomone, tai priklauso nuo kiekvieno organizmo, kiekvienas priima tai skirtingai. Pati esu naudojus tabletes- nepatiko, nes neatsimindavau kada isgert  blush2.gif  pleistrai- net, nezinau, tiesiog nepatiko.. ryt des implanta, ziuresim, tikiuosi viskas bus gerai..  g.gif 
Beja, merginos, kokio pavadinimo implantus dejotes?  pas mus Airijoje yra Implanon. bet skaiciau kad anksciau naudojo, kazkoki kita, nebeatsimenu pavadinimo  doh.gif , gal ten kas nors su gamintojais blogai  g.gif  gal dabar jau jie patobulinti truputi nei pries kelis metus...
*

cia uk toks pats.
as tikrai nepriaugau svorio jis man stovejo vietoj pikta buvau taip-bet gal ne nuo to. man daktare aiskino (ne viena o kelios) kad kaip ideda ipmlanta kaip tik neturi sirgti.pirmus tris metus pasirgdavau bet paskui kaip isidejau nauja nesirgau 6 menesius.sake taip ir turi buti. zodziu kaip ir sake kiek vienas organizmas priima savaip pirmus tris metus man viskas ok buvo.drauges jau trecia karta dedasi ir vis viskas ok smile.gif
XVXVX
QUOTE(titkauk @ 2011 02 25, 20:13)
o kol ja padaro tai skauda gi adata visa sukisa po oda doh.gif
Papildyta:
cia uk toks pats.
as tikrai nepriaugau svorio jis man stovejo vietoj pikta buvau taip-bet gal ne nuo to. man daktare aiskino (ne viena o kelios) kad kaip ideda ipmlanta kaip tik neturi sirgti.pirmus tris metus pasirgdavau bet paskui kaip isidejau nauja nesirgau 6 menesius.sake taip ir turi buti. zodziu kaip ir sake kiek vienas organizmas priima savaip pirmus tris metus man viskas ok buvo.drauges jau trecia karta dedasi ir vis viskas ok smile.gif
*

Na taip, del vietines nejautros, nesigincyju.. tikrai nebuvo malonu verysad.gif bet taip reikia.. hm, kaip idomiai su tuo sirgimu nesirgimu.. man dejo 4 menesiniu diena- vakar (sake kad reikia per pirmas 3-5dienas). kolkas dar kraujuoju g.gif siaip daktare sake, kad pirmi 3menesiai neprognozuojami. paskui 20% moteru, metus laiko neprognozuojamas menesiniu laikas.. bet aisku, cia tik statistika ir i kuri procenta patenkam kiekvien, jau individualus reikalas.. mirksiukas.gif
Kolkas jauciuosi puikiai, tik truputeli skauda ranka ir melyne yra, bet juk kazka ten kiso po oda, manau, naturalu.. ir nerviuka ir koki kapiliara paliete. mirksiukas.gif O del rando, tai ne didesnis nei zirnio dydzio.. ir manau lb puikiai sugis, na nebent, didesnis randas liktu po isemimo. g.gif
titkauk
QUOTE(XVXVX @ 2011 02 26, 14:26)
Na taip, del vietines nejautros, nesigincyju.. tikrai nebuvo malonu  verysad.gif  bet taip reikia..  hm, kaip idomiai su tuo sirgimu nesirgimu.. man dejo 4 menesiniu diena- vakar (sake kad reikia per pirmas 3-5dienas). kolkas dar kraujuoju  g.gif  siaip daktare sake, kad pirmi 3menesiai neprognozuojami. paskui 20% moteru, metus laiko neprognozuojamas menesiniu laikas.. bet aisku, cia tik statistika ir i kuri procenta patenkam kiekvien, jau individualus reikalas..  mirksiukas.gif
Kolkas jauciuosi puikiai, tik truputeli skauda ranka ir melyne yra, bet juk kazka ten kiso po oda, manau, naturalu.. ir nerviuka ir koki kapiliara paliete.  mirksiukas.gif O del rando, tai ne didesnis nei zirnio dydzio.. ir manau lb puikiai sugis, na nebent, didesnis randas liktu po isemimo.  g.gif
*

man pirma karta kaip isiminejo ir idedinejo kita vos vos skilute buvo sugijo.kaip paziuri matosi bet tik del to kd pati zinai kad ten turi buti randelis.o kaip isiminejau antra karta tai prapjove ir matosi kaip nago dydzio maziuko toks ipjovimas.o melyne tai turi buti.tris dienas negalima nuklijuoti pleistro ir negalima nuristi binto ar zinai?kad nepatektu bakterija.geriau 3-4 dienas neslapinti tos vietos.
XVXVX
QUOTE(titkauk @ 2011 02 26, 17:38)
man pirma karta kaip isiminejo ir idedinejo kita vos vos skilute buvo sugijo.kaip paziuri matosi bet tik del to kd pati zinai kad ten turi buti randelis.o kaip isiminejau antra karta tai prapjove ir matosi kaip nago dydzio maziuko toks ipjovimas.o melyne tai turi buti.tris dienas negalima nuklijuoti pleistro ir negalima nuristi binto ar zinai?kad nepatektu bakterija.geriau 3-4 dienas neslapinti tos vietos.
*

O man sake 24val g.gif jau nuklijavau, patepiau baneocinu (tipo kaip streptocido tepalas budavo, naujas toks) ir uzklijavau pleistra. bet dabar paspaudziau, zaizdos ir melynes neskauda, bet palietus implanta kazkaip skauda g.gif cia taip turi but?
titkauk
QUOTE(XVXVX @ 2011 02 26, 16:35)
O man sake 24val  g.gif  jau nuklijavau, patepiau baneocinu (tipo kaip streptocido tepalas budavo, naujas toks) ir uzklijavau pleistra. bet dabar paspaudziau, zaizdos ir melynes neskauda, bet palietus implanta kazkaip skauda  g.gif  cia taip turi but?
*

na palukek dar tik kelias dieneles turi smile.gif jai po poros savaiciu ar savaites vis sakudes tada nueik pas daktare.man neskaudejo tik palietus jautesi tas pagaliukas biggrin.gif
XVXVX
QUOTE(titkauk @ 2011 02 26, 21:06)
na palukek dar tik kelias dieneles turi smile.gif jai po poros savaiciu ar savaites vis sakudes tada nueik pas daktare.man neskaudejo tik palietus jautesi tas pagaliukas biggrin.gif
*

Vyras irgi ta pati sako, kad reikia palaukti, juk "pagaliuka" ikiso ir organizmui reikia priprasti ir plesia ten.. na ziuresim wink.gif dekui uz patarimus ir info smile.gif
Itsonedesire;]
QUOTE(XVXVX @ 2011 02 24, 23:29)
Visos kontraceptines priemones turi pasekmes, apie jas labai issamiai supazindina GP arba gali pasiskaityti internete. Paskaityk skyreli "nukentejusios nuo kantraceptiku" - blogai, "implantas" -blogai, "pleistrai"- blogai, "spirales"- blogai... mano nuomone, tai priklauso nuo kiekvieno organizmo, kiekvienas priima tai skirtingai. Pati esu naudojus tabletes- nepatiko, nes neatsimindavau kada isgert  blush2.gif  pleistrai- net, nezinau, tiesiog nepatiko.. ryt des implanta, ziuresim, tikiuosi viskas bus gerai..  g.gif 
Beja, merginos, kokio pavadinimo implantus dejotes?  pas mus Airijoje yra Implanon. bet skaiciau kad anksciau naudojo, kazkoki kita, nebeatsimenu pavadinimo  doh.gif , gal ten kas nors su gamintojais blogai  g.gif  gal dabar jau jie patobulinti truputi nei pries kelis metus...
*

Sveikos visos,as cia naujoke,tad noreciau pasidalinti savo nuomone ir ziniomis;]~ is esmes labai pritariu tavo nuomonei,kad visos kontr.priemones kiekvienai veikia skirtingai [ta prasme as apie salut.poveiki] pati pries kelias sav.isidejau implanta pav.:nexplanon,skausmo rankoj beveik visai nejauciau,taciau priesingai,kelinta diena is eiles jauciu skausma nugaros apacioj [atrodo lyg pries mm.] taciau tos dienos veluoja jau 7 diena;/ nieko nebesuprantu,poliklinikoj kur dejausi implanta paaiskino kad jei nesulauksiu sekanciu menesiniu turesiu ten vietoj pasidaryti nestumo testa,taciau kol dar buvau neisidejusi gyd.aiskino kad tipo viskas normaliai bus jei nesulauksiu menesiniu,arba jei anksciau prasides ir tt,tai ir nebezinau,jaudintis dabar del kazko ar ne..;/ o siaip apskritai apie salut.poveiki,tai ant veido atsirado spuoguciu,taciau laabai mazu..nors gyvenime labai mazai ju turejus;] siuo metu esu patenkinta,o kaip bus veliau laikas parodys;]
XVXVX
QUOTE(Itsonedesire;] @ 2011 03 13, 18:43)
Sveikos visos,as cia naujoke,tad noreciau pasidalinti savo nuomone ir ziniomis;]~ is esmes labai pritariu tavo nuomonei,kad visos kontr.priemones kiekvienai veikia skirtingai [ta prasme as apie salut.poveiki] pati pries kelias sav.isidejau implanta pav.:nexplanon,skausmo rankoj beveik visai nejauciau,taciau priesingai,kelinta diena is eiles jauciu skausma nugaros apacioj [atrodo lyg pries mm.] taciau tos dienos veluoja jau 7 diena;/ nieko nebesuprantu,poliklinikoj kur dejausi implanta paaiskino kad jei nesulauksiu sekanciu menesiniu turesiu ten vietoj pasidaryti nestumo testa,taciau kol dar buvau neisidejusi gyd.aiskino kad tipo viskas normaliai bus jei nesulauksiu menesiniu,arba jei anksciau prasides ir tt,tai ir nebezinau,jaudintis dabar del kazko ar ne..;/ o siaip apskritai apie salut.poveiki,tai ant veido atsirado spuoguciu,taciau laabai mazu..nors gyvenime labai mazai ju turejus;] siuo metu esu patenkinta,o kaip bus veliau laikas parodys;]
*

Kaip man aiskino GP tai, sake jog pirmi 3men yra neprognozuojami, gali kraujuoti gali ne.. o nestumo testa tai tau turejo daryti pries idedant, bet aisku pakartotinis nieko bloga wink.gif o va po 3men 20% moteru iki metu nesusireguliuoja menesines, jos buna nepastovios..
Tai va turiu implanta jau 2 savaites, jokio diskomforto nejauciu, jokio skausmo, tik truputeli "teplioja" vos vos tamsiai rudai...
Itsonedesire;]
QUOTE(XVXVX @ 2011 03 13, 23:34)
Kaip man aiskino GP tai, sake jog pirmi 3men yra neprognozuojami, gali kraujuoti gali ne.. o nestumo testa tai tau turejo daryti pries idedant, bet aisku pakartotinis nieko bloga wink.gif o va po 3men 20% moteru iki metu nesusireguliuoja menesines, jos buna nepastovios..
Tai va turiu implanta jau 2 savaites, jokio diskomforto nejauciu, jokio skausmo, tik truputeli "teplioja" vos vos tamsiai rudai...
*

Hmm,nedare testuko del to,kad tuo metu kai dejo implanta buvau katik persirgus;] vat butent to ir bijau,dabar kaip ir normaliai viskas,bet kai prasides menesines tai ciuju ir nesustos koki menesiuka ;DD
XVXVX
QUOTE(Itsonedesire;] @ 2011 03 14, 14:54)
Hmm,nedare testuko del to,kad tuo metu kai dejo implanta buvau katik persirgus;] vat butent to ir bijau,dabar kaip ir normaliai viskas,bet kai prasides menesines tai ciuju ir nesustos koki menesiuka ;DD
*

Inplanta turi ideti per pirmas 5 menesiniu dienas, kad neisbalancuoti menesiniu ciklo, nors ir sergant turi padaryti nestumo testa ir svarbiausia netureti lytinio akto menesiniu metu tol kol ides implanta, kad nebutum pastojus, nes juk gimda buna atsidarius.. wink.gif
Nu gal sustos menesines biggrin.gif As irgi laukiu ju, ziuresim kaip bus... kitos rase kad po 3-6men nesirgo g.gif visai neblogai, ypac ant vasaros lotuliukas.gif
titkauk
QUOTE(XVXVX @ 2011 03 14, 13:15)
Inplanta turi ideti per pirmas 5 menesiniu dienas, kad neisbalancuoti menesiniu ciklo, nors ir sergant turi padaryti nestumo testa ir svarbiausia netureti lytinio akto menesiniu metu tol kol ides implanta, kad nebutum pastojus, nes juk gimda buna atsidarius.. wink.gif
Nu gal sustos menesines  biggrin.gif As irgi laukiu ju, ziuresim kaip bus... kitos rase kad po 3-6men nesirgo  g.gif  visai neblogai, ypac ant vasaros  lotuliukas.gif
*

tikrai ne.(gal ziurint kaip kur) man dejo ir pirma karta ir antra karta implanta ir neklausinejo jokiu susirgimu padare nestumo testa ir viskas.pirma karta kaip idejo buvo nenormalios tai 3 menesius nera trai yra zodziu.antra karta kaip idejo puse metu nieko nebuvo thumbup.gif lotuliukas.gif .bet isemiau as ji del kitu priezasciu.taip kad nebutinai pirmas 5 dienas kad neisbalancuoti ciklo
pupppsis_22
sveikutes as isvis apie inplanta dar zalia mnane domina kaip ji deda,kokios kainos.supratau kadliktais i ranka?siiuo metu geriu kt bet domiuosi kitokeis budais apsisaugojimo.butu malonu jai kas mane apsviestu daugiau sia tema.aciu
XVXVX
QUOTE(pupppsis_22 @ 2011 03 17, 15:28)
sveikutes as isvis apie inplanta dar zalia mnane domina kaip ji deda,kokios kainos.supratau kadliktais i ranka?siiuo metu geriu kt bet domiuosi kitokeis budais apsisaugojimo.butu malonu jai kas mane apsviestu daugiau sia tema.aciu
*

Sveika, taip deda i ranka, tarp pazasties ir alkunes vidinej pusej. Airijoje kaina apie 400 eurus su visais vizitais, jei turi Medical card galima rasti clinicu kur ides uz dyka. Pats procesas idejimo trunka kokias 5min, viskas vyksta su vietine nejautra (tai nemalonu nes duriA adata i ta vieta) o siaip daugiau nejauti skausmo, as jutau tik stumima toki, nes pati implanta reikia pakisti po oda. Jo dydis kaip plauku smeigtuko. po idejimo zaizdele buvo zirniu dydzio, buvo melynes, bet po poros savaiciu viskas susitvarke, randelis liko mazas, kaip ibrezta nago kazkur, implanta jauti kai palieti, taip nesimato. Jis keiciamas kas 3metus, bet gali issiimti bet kada jei tau netinka ar esi nepatenkinta. Pagal statistika pirmi 3men yra neprognozuojami menesiniu atzvelgiu, paskui 20% moteru iki metu laiko gali buti neprognozuojamos menesines.. pasalinis poveikis kaip ir nuo visu kontraceptiniu priemoniu gali buti. daugiau net nezinau ka pasakyt, klausk jei kas domina dar.
P.S. gali imest i google Implanon ismesti turetu info apie implanta, tik viskas angliskai 4u.gif
Itsonedesire;]
QUOTE(XVXVX @ 2011 03 14, 14:15)
Nu gal sustos menesines  biggrin.gif As irgi laukiu ju, ziuresim kaip bus... kitos rase kad po 3-6men nesirgo  g.gif  visai neblogai, ypac ant vasaros  lotuliukas.gif
*

Klausykis,as kaip ir sulaukiau savo dieneliu!!!! aisku 2sav. velavo bet nieko,siandien 2 diena kai sergu,ziuresiu kas gausis;]!! bet nugara ir pilva skauda NEREALIAI!! nors realiai kai sergu daznai skauda..;/ sakau gal netycia tame implante kokiu stebuklingu ,,vaistu'' yra ir nebe skaudes taip..;D o siaip,jei tesis jos labai ilgai ir man kantrybe baigsis,tiesiog nuaisiu pas gyd.ir papasakosiu situacija,nes sako kad tokiais atvejais israso trupma kontrc.piliuliu ar tableciu kursa,kuriuo kazkaip stebuklingai kraujavimas sumazeja g.gif
XVXVX
QUOTE(Itsonedesire;] @ 2011 03 20, 01:36)
Klausykis,as kaip ir sulaukiau savo dieneliu!!!! aisku 2sav. velavo bet nieko,siandien 2 diena kai sergu,ziuresiu kas gausis;]!! bet nugara ir pilva skauda NEREALIAI!! nors realiai kai sergu daznai skauda..;/ sakau gal netycia tame implante kokiu stebuklingu ,,vaistu'' yra ir nebe skaudes taip..;D o siaip,jei tesis jos labai ilgai ir man kantrybe baigsis,tiesiog nuaisiu pas gyd.ir papasakosiu situacija,nes sako kad tokiais atvejais israso trupma kontrc.piliuliu ar tableciu kursa,kuriuo kazkaip stebuklingai kraujavimas sumazeja g.gif
*

Taip, israso hormonu doze, sutvarkyti kraujavima, bet mano GP sake, be 3men nieko nedarytu, nes tie pirmi 3 menesiai kaip organizmo prisitaikymo laikotarpis.

Man tai keista, kaip deda implantus bet kada, matyt cia GP geriau, nes nereikia isprausti zmogaus i dienotvarke kad ideti implanta, nes visoj info raso, jog reikia ideti per pirmas 5 menesiniu dienas. Juk ir KT kai geri ar pleistrus klijuoji irgi nepradedi klijuot bet kada g.gif Isimtinis variantas, kai gali implanta deti bet kada, tai kai maitini krutine ir nera menesiniu. O siaip tai, manau, kad cia daktarai pasidaro pagal save. g.gif
Itsonedesire;]
QUOTE(XVXVX @ 2011 03 20, 11:53)
Taip, israso hormonu doze, sutvarkyti kraujavima, bet mano GP sake, be 3men nieko nedarytu, nes tie pirmi 3 menesiai kaip organizmo prisitaikymo laikotarpis.

Man tai keista, kaip deda implantus bet kada, matyt cia GP geriau, nes nereikia isprausti zmogaus i dienotvarke kad ideti implanta, nes visoj info raso, jog reikia ideti per pirmas 5 menesiniu dienas. Juk ir KT kai geri ar pleistrus klijuoji irgi nepradedi klijuot bet kada g.gif Isimtinis variantas, kai gali implanta deti bet kada, tai kai maitini krutine ir nera menesiniu. O siaip tai, manau, kad cia daktarai pasidaro pagal save. g.gif
*

man tai paaiskino taip,kad jie kaip ir privalo deti per menesines,bet tik del to kad butu uztikrinti jog paciente nera nescia,o kadangi as kaip nepasimetus doh.gif uztikrinau kad nescia neesu,ir man nei testo isvis nieko nedare g.gif bet realiai as tikrai buvau 100% uztikrinta kad ne nescia.taigi paeme ir idejo,nors del visa pikto paklausiau ar tarkim iplantas neturi kazkokio poveikio vaisiui cool.gif
egliutka
Sveikos mergaites smile.gif
Perskaiciau visa temele ir net keista pasidare kaip visos GP skirtingai isisaiskina pacijentei salutinius poveikius isidejau as implanta gal pries 3 savaites jokiu salutiniu poveikiu nejutau procesas uztruko max 10 min su rantukes aptvarstymu ir dar pagulejimu, kad blogai nebutu smile.gif pries idedant implanta geriau tabletes tai man gydytojas liepe dar 3 menesius gerti kaip papildoma apsauga ,kad nepastociau.Pirmasis ciklas prasidejo kaip laikrodis laiku,bet gausesnis ir veitoj 5 dienu uztruko 7 o paskui po keliu dienu biski patepliojo ir kaip baigesi smile.gif tikiuosi ,kad sekantis ciklas bus taip pat kaip laikrodis ir neuzsites per ilgai ax.gif
titkauk
implantas yra tam kad moteris nepastotu ir tik 10%moteru suserga is viso.man pirmus metus(3) buvo menesines o paskui sekancius tris nebebuvo(nauja dejo) puse metu nieko nebuvo isigandau ir nuejau isiimti ir man aiskino(tikrai ne viena daktare) kad tik 10%isidejusiu implanta suserga.taip kad jai nesirgist nieko blogo neisigaskit friends.gif
-Aiva-
Sveikutės smile.gif
aš taip pat įsidėjau impalntą. Viskas kaip ir gerai, rankos visai jau neskauda (įdėjo jį birželio 24d.), tačiau nuo vakar pradėjo tirpti ranka. Ar buvo kuriai kas nors panašaus? Gal man blogai ką padarė arba gal čia tik sutapimas, kad tirpsta ta ranka, kurioje yra implantas? Na, šiaip ar taip kreipsiuos į medikus, tik dar norėjau jūsų paklausti, gal kuriai taip buvo smile.gif ?
titkauk
QUOTE(-Aiva- @ 2011 06 29, 08:50)
Sveikutės  smile.gif
aš taip pat įsidėjau impalntą. Viskas kaip ir gerai, rankos visai jau neskauda (įdėjo jį birželio 24d.), tačiau nuo vakar pradėjo tirpti ranka. Ar buvo kuriai kas nors panašaus? Gal man blogai ką padarė arba gal čia tik sutapimas, kad tirpsta ta ranka, kurioje yra implantas? Na, šiaip ar taip kreipsiuos į medikus, tik dar norėjau jūsų paklausti, gal kuriai taip buvo  smile.gif ?
*

blink.gif as du kartus turejau ji bet nei karto netirpo.imk lauk.nepriima tavo organizmas ir tiek.nesvarbu kaip ji ides.man viena karta tiesiai kita karta kreivai idejo biggrin.gif nera skirtumo ax.gif
domiuosi111
Sveikos, o pavyzdziui kiek laiko reikia palaukti kad mzadaug jeigu ir ileistu nepasociau smile.gif
titkauk
man idejus implanta reikejo dar savaite pagerti vaistus .
sandrulyte
http://sveikata.diena.lt/lt/naujienos/svei...-pastojo-324389
ar skaitėt? aš nenaudočiau... schmoll.gif
Hedra:)
as anksciau visada kt gerdavau, dabar esu uk ir po antro vaikelio vel zadejau pradeti gerti, bet drauge pasiule implanta, tai galvojau pasinaudoti naujove ir patogiau ir visa kita...tai va uzejau i sia tema specialiai atsiliepimu pasiskaityti ir dabar jau nebezinau ka daryti detis ar nesideti g.gif
titkauk
QUOTE(Hedra:) @ 2011 09 02, 15:03)
as anksciau visada kt gerdavau, dabar esu uk ir po antro vaikelio vel zadejau pradeti gerti, bet drauge pasiule implanta, tai galvojau pasinaudoti naujove ir patogiau ir visa kita...tai va uzejau i sia tema specialiai atsiliepimu pasiskaityti ir dabar jau nebezinau ka daryti detis ar nesideti g.gif
*

as asmeniskai nepatariu.pati turejau po vaikelio bet isemiau.atsibodo galvos svaigimai ir pykinimai...nepatariu tikrai.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.