Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis implantas

QUOTE(titkauk @ 2011 02 26, 21:06)
na palukek dar tik kelias dieneles turi smile.gif jai po poros savaiciu ar savaites vis sakudes tada nueik pas daktare.man neskaudejo tik palietus jautesi tas pagaliukas biggrin.gif

Vyras irgi ta pati sako, kad reikia palaukti, juk "pagaliuka" ikiso ir organizmui reikia priprasti ir plesia ten.. na ziuresim wink.gif dekui uz patarimus ir info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 02 24, 23:29)
Visos kontraceptines priemones turi pasekmes, apie jas labai issamiai supazindina GP arba gali pasiskaityti internete. Paskaityk skyreli "nukentejusios nuo kantraceptiku" - blogai, "implantas" -blogai, "pleistrai"- blogai, "spirales"- blogai... mano nuomone, tai priklauso nuo kiekvieno organizmo, kiekvienas priima tai skirtingai. Pati esu naudojus tabletes- nepatiko, nes neatsimindavau kada isgert  blush2.gif  pleistrai- net, nezinau, tiesiog nepatiko.. ryt des implanta, ziuresim, tikiuosi viskas bus gerai..  g.gif 
Beja, merginos, kokio pavadinimo implantus dejotes?  pas mus Airijoje yra Implanon. bet skaiciau kad anksciau naudojo, kazkoki kita, nebeatsimenu pavadinimo  doh.gif , gal ten kas nors su gamintojais blogai  g.gif  gal dabar jau jie patobulinti truputi nei pries kelis metus...

Sveikos visos,as cia naujoke,tad noreciau pasidalinti savo nuomone ir ziniomis;]~ is esmes labai pritariu tavo nuomonei,kad visos kontr.priemones kiekvienai veikia skirtingai [ta prasme as apie salut.poveiki] pati pries kelias sav.isidejau implanta pav.:nexplanon,skausmo rankoj beveik visai nejauciau,taciau priesingai,kelinta diena is eiles jauciu skausma nugaros apacioj [atrodo lyg pries mm.] taciau tos dienos veluoja jau 7 diena;/ nieko nebesuprantu,poliklinikoj kur dejausi implanta paaiskino kad jei nesulauksiu sekanciu menesiniu turesiu ten vietoj pasidaryti nestumo testa,taciau kol dar buvau neisidejusi gyd.aiskino kad tipo viskas normaliai bus jei nesulauksiu menesiniu,arba jei anksciau prasides ir tt,tai ir nebezinau,jaudintis dabar del kazko ar ne..;/ o siaip apskritai apie salut.poveiki,tai ant veido atsirado spuoguciu,taciau laabai mazu..nors gyvenime labai mazai ju turejus;] siuo metu esu patenkinta,o kaip bus veliau laikas parodys;]
Atsakyti
QUOTE(Itsonedesire;] @ 2011 03 13, 18:43)
Sveikos visos,as cia naujoke,tad noreciau pasidalinti savo nuomone ir ziniomis;]~ is esmes labai pritariu tavo nuomonei,kad visos kontr.priemones kiekvienai veikia skirtingai [ta prasme as apie salut.poveiki] pati pries kelias sav.isidejau implanta pav.:nexplanon,skausmo rankoj beveik visai nejauciau,taciau priesingai,kelinta diena is eiles jauciu skausma nugaros apacioj [atrodo lyg pries mm.] taciau tos dienos veluoja jau 7 diena;/ nieko nebesuprantu,poliklinikoj kur dejausi implanta paaiskino kad jei nesulauksiu sekanciu menesiniu turesiu ten vietoj pasidaryti nestumo testa,taciau kol dar buvau neisidejusi gyd.aiskino kad tipo viskas normaliai bus jei nesulauksiu menesiniu,arba jei anksciau prasides ir tt,tai ir nebezinau,jaudintis dabar del kazko ar ne..;/ o siaip apskritai apie salut.poveiki,tai ant veido atsirado spuoguciu,taciau laabai mazu..nors gyvenime labai mazai ju turejus;] siuo metu esu patenkinta,o kaip bus veliau laikas parodys;]

Kaip man aiskino GP tai, sake jog pirmi 3men yra neprognozuojami, gali kraujuoti gali ne.. o nestumo testa tai tau turejo daryti pries idedant, bet aisku pakartotinis nieko bloga wink.gif o va po 3men 20% moteru iki metu nesusireguliuoja menesines, jos buna nepastovios..
Tai va turiu implanta jau 2 savaites, jokio diskomforto nejauciu, jokio skausmo, tik truputeli "teplioja" vos vos tamsiai rudai...
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 03 13, 23:34)
Kaip man aiskino GP tai, sake jog pirmi 3men yra neprognozuojami, gali kraujuoti gali ne.. o nestumo testa tai tau turejo daryti pries idedant, bet aisku pakartotinis nieko bloga wink.gif o va po 3men 20% moteru iki metu nesusireguliuoja menesines, jos buna nepastovios..
Tai va turiu implanta jau 2 savaites, jokio diskomforto nejauciu, jokio skausmo, tik truputeli "teplioja" vos vos tamsiai rudai...

Hmm,nedare testuko del to,kad tuo metu kai dejo implanta buvau katik persirgus;] vat butent to ir bijau,dabar kaip ir normaliai viskas,bet kai prasides menesines tai ciuju ir nesustos koki menesiuka ;DD
Atsakyti
QUOTE(Itsonedesire;] @ 2011 03 14, 14:54)
Hmm,nedare testuko del to,kad tuo metu kai dejo implanta buvau katik persirgus;] vat butent to ir bijau,dabar kaip ir normaliai viskas,bet kai prasides menesines tai ciuju ir nesustos koki menesiuka ;DD

Inplanta turi ideti per pirmas 5 menesiniu dienas, kad neisbalancuoti menesiniu ciklo, nors ir sergant turi padaryti nestumo testa ir svarbiausia netureti lytinio akto menesiniu metu tol kol ides implanta, kad nebutum pastojus, nes juk gimda buna atsidarius.. wink.gif
Nu gal sustos menesines biggrin.gif As irgi laukiu ju, ziuresim kaip bus... kitos rase kad po 3-6men nesirgo g.gif visai neblogai, ypac ant vasaros lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 03 14, 13:15)
Inplanta turi ideti per pirmas 5 menesiniu dienas, kad neisbalancuoti menesiniu ciklo, nors ir sergant turi padaryti nestumo testa ir svarbiausia netureti lytinio akto menesiniu metu tol kol ides implanta, kad nebutum pastojus, nes juk gimda buna atsidarius.. wink.gif
Nu gal sustos menesines  biggrin.gif As irgi laukiu ju, ziuresim kaip bus... kitos rase kad po 3-6men nesirgo  g.gif  visai neblogai, ypac ant vasaros  lotuliukas.gif




tikrai ne.(gal ziurint kaip kur) man dejo ir pirma karta ir antra karta implanta ir neklausinejo jokiu susirgimu padare nestumo testa ir viskas.pirma karta kaip idejo buvo nenormalios tai 3 menesius nera trai yra zodziu.antra karta kaip idejo puse metu nieko nebuvo thumbup.gif lotuliukas.gif .bet isemiau as ji del kitu priezasciu.taip kad nebutinai pirmas 5 dienas kad neisbalancuoti ciklo
Atsakyti
sveikutes as isvis apie inplanta dar zalia mnane domina kaip ji deda,kokios kainos.supratau kadliktais i ranka?siiuo metu geriu kt bet domiuosi kitokeis budais apsisaugojimo.butu malonu jai kas mane apsviestu daugiau sia tema.aciu
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2011 03 17, 15:28)
sveikutes as isvis apie inplanta dar zalia mnane domina kaip ji deda,kokios kainos.supratau kadliktais i ranka?siiuo metu geriu kt bet domiuosi kitokeis budais apsisaugojimo.butu malonu jai kas mane apsviestu daugiau sia tema.aciu

Sveika, taip deda i ranka, tarp pazasties ir alkunes vidinej pusej. Airijoje kaina apie 400 eurus su visais vizitais, jei turi Medical card galima rasti clinicu kur ides uz dyka. Pats procesas idejimo trunka kokias 5min, viskas vyksta su vietine nejautra (tai nemalonu nes duriA adata i ta vieta) o siaip daugiau nejauti skausmo, as jutau tik stumima toki, nes pati implanta reikia pakisti po oda. Jo dydis kaip plauku smeigtuko. po idejimo zaizdele buvo zirniu dydzio, buvo melynes, bet po poros savaiciu viskas susitvarke, randelis liko mazas, kaip ibrezta nago kazkur, implanta jauti kai palieti, taip nesimato. Jis keiciamas kas 3metus, bet gali issiimti bet kada jei tau netinka ar esi nepatenkinta. Pagal statistika pirmi 3men yra neprognozuojami menesiniu atzvelgiu, paskui 20% moteru iki metu laiko gali buti neprognozuojamos menesines.. pasalinis poveikis kaip ir nuo visu kontraceptiniu priemoniu gali buti. daugiau net nezinau ka pasakyt, klausk jei kas domina dar.
P.S. gali imest i google Implanon ismesti turetu info apie implanta, tik viskas angliskai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 03 14, 14:15)
Inplanta turi ideti per pirmas 5 menesiniu dienas, kad neisbalancuoti menesiniu ciklo, nors ir sergant turi padaryti nestumo testa ir svarbiausia netureti lytinio akto menesiniu metu tol kol ides implanta, kad nebutum pastojus, nes juk gimda buna atsidarius.. wink.gif
Nu gal sustos menesines  biggrin.gif As irgi laukiu ju, ziuresim kaip bus... kitos rase kad po 3-6men nesirgo  g.gif  visai neblogai, ypac ant vasaros  lotuliukas.gif

Klausykis,as kaip ir sulaukiau savo dieneliu!!!! aisku 2sav. velavo bet nieko,siandien 2 diena kai sergu,ziuresiu kas gausis;]!! bet nugara ir pilva skauda NEREALIAI!! nors realiai kai sergu daznai skauda..;/ sakau gal netycia tame implante kokiu stebuklingu ,,vaistu'' yra ir nebe skaudes taip..;D o siaip,jei tesis jos labai ilgai ir man kantrybe baigsis,tiesiog nuaisiu pas gyd.ir papasakosiu situacija,nes sako kad tokiais atvejais israso trupma kontrc.piliuliu ar tableciu kursa,kuriuo kazkaip stebuklingai kraujavimas sumazeja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Itsonedesire;] @ 2011 03 20, 01:36)
Klausykis,as kaip ir sulaukiau savo dieneliu!!!! aisku 2sav. velavo bet nieko,siandien 2 diena kai sergu,ziuresiu kas gausis;]!! bet nugara ir pilva skauda NEREALIAI!! nors realiai kai sergu daznai skauda..;/ sakau gal netycia tame implante kokiu stebuklingu ,,vaistu'' yra ir nebe skaudes taip..;D o siaip,jei tesis jos labai ilgai ir man kantrybe baigsis,tiesiog nuaisiu pas gyd.ir papasakosiu situacija,nes sako kad tokiais atvejais israso trupma kontrc.piliuliu ar tableciu kursa,kuriuo kazkaip stebuklingai kraujavimas sumazeja g.gif

Taip, israso hormonu doze, sutvarkyti kraujavima, bet mano GP sake, be 3men nieko nedarytu, nes tie pirmi 3 menesiai kaip organizmo prisitaikymo laikotarpis.

Man tai keista, kaip deda implantus bet kada, matyt cia GP geriau, nes nereikia isprausti zmogaus i dienotvarke kad ideti implanta, nes visoj info raso, jog reikia ideti per pirmas 5 menesiniu dienas. Juk ir KT kai geri ar pleistrus klijuoji irgi nepradedi klijuot bet kada g.gif Isimtinis variantas, kai gali implanta deti bet kada, tai kai maitini krutine ir nera menesiniu. O siaip tai, manau, kad cia daktarai pasidaro pagal save. g.gif
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 03 20, 11:53)
Taip, israso hormonu doze, sutvarkyti kraujavima, bet mano GP sake, be 3men nieko nedarytu, nes tie pirmi 3 menesiai kaip organizmo prisitaikymo laikotarpis.

Man tai keista, kaip deda implantus bet kada, matyt cia GP geriau, nes nereikia isprausti zmogaus i dienotvarke kad ideti implanta, nes visoj info raso, jog reikia ideti per pirmas 5 menesiniu dienas. Juk ir KT kai geri ar pleistrus klijuoji irgi nepradedi klijuot bet kada g.gif Isimtinis variantas, kai gali implanta deti bet kada, tai kai maitini krutine ir nera menesiniu. O siaip tai, manau, kad cia daktarai pasidaro pagal save. g.gif

man tai paaiskino taip,kad jie kaip ir privalo deti per menesines,bet tik del to kad butu uztikrinti jog paciente nera nescia,o kadangi as kaip nepasimetus doh.gif uztikrinau kad nescia neesu,ir man nei testo isvis nieko nedare g.gif bet realiai as tikrai buvau 100% uztikrinta kad ne nescia.taigi paeme ir idejo,nors del visa pikto paklausiau ar tarkim iplantas neturi kazkokio poveikio vaisiui cool.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif
Perskaiciau visa temele ir net keista pasidare kaip visos GP skirtingai isisaiskina pacijentei salutinius poveikius isidejau as implanta gal pries 3 savaites jokiu salutiniu poveikiu nejutau procesas uztruko max 10 min su rantukes aptvarstymu ir dar pagulejimu, kad blogai nebutu smile.gif pries idedant implanta geriau tabletes tai man gydytojas liepe dar 3 menesius gerti kaip papildoma apsauga ,kad nepastociau.Pirmasis ciklas prasidejo kaip laikrodis laiku,bet gausesnis ir veitoj 5 dienu uztruko 7 o paskui po keliu dienu biski patepliojo ir kaip baigesi smile.gif tikiuosi ,kad sekantis ciklas bus taip pat kaip laikrodis ir neuzsites per ilgai ax.gif
Atsakyti