Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis implantas

QUOTE(titkauk @ 2012 04 20, 21:52)
As labai bijau skausmo. Man ta procedura kai iduria adata baisi. Bijau skausmo baisiai.  unsure.gif

taigi jau tiek atnesiojot... mirksiukas.gif siaip pasakykit gydytojui,jie turi nuskausminamuju geliu.jeigu didele baime,jie patepa,nuskausmina ta vieta,veliau praso nusisukti ir duria ta adata,veliau deda implanta.tai tikrai issprendziama problema 4u.gif man nedare taip,nes tokio skausmo nebijau,tai tik nuskausmino ir idejo.o vat stomatologu bijau,jokie tepalai nepadetu lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2012 04 20, 20:04)
taigi jau tiek atnesiojot... mirksiukas.gif  siaip pasakykit gydytojui,jie turi nuskausminamuju geliu.jeigu didele baime,jie patepa,nuskausmina ta vieta,veliau praso nusisukti ir duria ta adata,veliau deda implanta.tai tikrai issprendziama problema  4u.gif  man nedare taip,nes tokio skausmo nebijau,tai tik nuskausmino ir idejo.o vat stomatologu bijau,jokie tepalai nepadetu lotuliukas.gif  doh.gif



kad man net nesiule jokiu geliu.pirma karta kaip dejo nualpau ir nukritau nuo tos lovos ant veido doh.gif o antra karta neziuret liepe ir tiek.nzn galvoju apie kazka kita dabar bet nezinau ka naudoti...skausmo bijau spiraliu bijau(nes nieko apie jas nezinau,ir nenoriu kad man lystu kas ten ) verysad.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 04 20, 23:19)
kad man net nesiule jokiu geliu.pirma karta kaip dejo nualpau ir nukritau nuo tos lovos ant veido doh.gif  o antra karta neziuret liepe ir tiek.nzn galvoju apie kazka kita dabar bet nezinau ka naudoti...skausmo bijau spiraliu bijau(nes nieko apie jas nezinau,ir nenoriu kad man lystu kas ten ) verysad.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

jop,spiraliu ir as net nesvarstau.maksimum-kontraceptinis ziedas.o del geliu-pasiklauskit.jei dedat Uk,kur as dejau,tai jie turi turet,tik reikia ispeti is anksto,kad jo norit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 04 20, 23:53)

you are welcome smile.gif

beje,jums per 6 metus nesiojimo nebudavo taip,kad ji kartais labai niezedavo (oda toje vietoje)?as atsimenu kuri laika vos nenusidraskydavau,israse losjono nuo niezulio,buvo praejes menuo nuo idejimo.patikrino,sake stovi vietoje,viskas ok.dar ir dabar,po beveik metu,kartais nu taip pradeta niezet blink.gif tenka save valdyt,kad nenusidraskyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2012 04 20, 22:16)
you are welcome smile.gif

beje,jums per 6 metus nesiojimo nebudavo taip,kad ji kartais labai niezedavo (oda toje vietoje)?as atsimenu kuri laika vos nenusidraskydavau,israse losjono nuo niezulio,buvo praejes menuo nuo idejimo.patikrino,sake stovi vietoje,viskas ok.dar ir dabar,po beveik metu,kartais nu taip pradeta niezet blink.gif tenka save valdyt,kad nenusidraskyt doh.gif





oi nea tikrai nebuvo taip... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 04 21, 12:44)
oi nea tikrai nebuvo taip... smile.gif

kiek zmoniu,tiek ir pasaliniu poveikiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki.Ar teke girdeti atveju,kai pastojam turint rankoje implanta? g.gif
Atsakyti
perskaiciau viska nuo 1psl. ir juoka kelia ir pyktis ima smile.gif idomios jus moterys, jei netiko tai netiko, nereikia cia paimt ir visu nuteikinet kad blogiausias dalykas tas implantas. Buvo keletas komentaru kurioms jis tiko, bet deja niekas ju nepastebi,mato tik blogumus smile.gif kaip viena minejo blogu atsiliepimu apie kiekviena kt priemone rasit, nes kitoms ir tabletes netinka, kitoms spirales netinka ir dideliu problemu turi, bet kitoms tinka ir naudoja puikiai smile.gif siandien 5 diena kaip turiu implanta, idejimas paprastas, nereik cia pust burbulo kad baisus idejimas bijot skausmo, tai tada kaip duodat kraujo ? kai tyrimus daro? nes cia taspats, suleidzia nuskausminamuju ir nieko daugiau nejauti smile.gif liko mazas taskiukas nuo idurimo kur uzsidejo sasas kuris laikui begant uzgis, melyne didziule bet man po gimdymo isvis melynes greit atsiranda,tai nenuostabu. Rinkausi implanta del to kad esu uzmarsi ir tableciu nenoriu nes pamirsciau ir su skrandziu problemu turiu, spirales nenoriu nes daro mikro abortus o ir siaip nemalonu kad ten kanors kistu. kaip kitos pleistrus giria man jie nepriimtini nes tiesiog pastebimi, neestetiska atrodo, vasara matomas dalykas o cia mano asmeniskas dalykas kaip as saugausi, nesinori kad visi matytu smile.gif isvados kad pakolkas nieko nejauciu nei man niezti nieko, idejo sergant mmm taigi dar vis teplioja, o kadangi as maitinu ir per 11men tik 4 kartus menesines buvo tai nekaltinu implanto kad del jo teplioja ilgiau,o del svorio priaugino teisinga viena pasake kad lengviausia kazka kita apkaltint, paklausus ka valge jos pastarasias dienas nemanau kad valge sveikai, taigi nereikia cia sakyt kad blogiausias tas implantas, as jo negiriu nes per mazai laiko dar turiu kad kazka pasakyt galeciau,bet netiks tai netiks,reikes kazka kito bandyt smile.gif siuo metu toks didziulis pasirinkimas kontraceptiku kad tikrai kiekviena sau tinkama gali issirinkt smile.gif
Atsakyti
labutis.na ka galiu pasidalinti as ispudziais.Rasiau,kai buvau isidejusi ir pranesiojusi implanta 4 menesius.Man jis tikrai netiko verysad.gif .Kraujavau 6 menesius,kol gerdavau papildomai KT,ciklas susireguliuodavo,tik pabaigus KT vel kraujavimai po kelis sykius per menesi doh.gif .Nuotaiku kaita,viskas taip erzindavo aplink,kad oi oi.Pradejo skaudet kepenis,inkstus,ir dar daug daug viso kito,net neenoriu pasakoti doh.gif doh.gif doh.gif .Kuo tolyn tuo blogyn
Ir ka,pries savaite issiemiau thumbup.gif .Po poros dienu dingo visi skausmai,nuotaika pagerejo
Tikrai daugiau jo nedesiu ir aplamai jokiu hormonu daugiau nekimsiu i organizma ax.gif
Cia tik mano patirtis,matyt as viena is tu 20 % moteru(kaip gydytoja sake),kuriai netinka implantas.beje man netinka nei spirale,nei K ziedas,nei KT doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solyte1974: 23 birželio 2012 - 21:16
QUOTE(solyte1974 @ 2012 06 23, 22:13)
labutis.na ka galiu pasidalinti as ispudziais.Rasiau,kai buvau isidejusi ir pranesiojusi implanta 4 menesius.Man jis tikrai netiko  verysad.gif .Kraujavau 6 menesius,kol gerdavau papildomai KT,ciklas susireguliuodavo,tik pabaigus KT vel kraujavimai po kelis sykius per menesi doh.gif .Nuotaiku kaita,viskas taip erzindavo aplink,kad oi oi.Pradejo skaudet kepenis,inkstus,ir dar daug daug viso kito,net neenoriu pasakoti doh.gif  doh.gif  doh.gif .Kuo tolyn tuo blogyn
Ir ka,pries savaite issiemiau  thumbup.gif .Po poros dienu dingo visi skausmai,nuotaika pagerejo
Tikrai daugiau jo nedesiu ir aplamai jokiu hormonu daugiau nekimsiu i organizma ax.gif
Cia tik mano patirtis,matyt as viena is tu 20 % moteru(kaip gydytoja sake),kuriai netinka implantas.beje man netinka nei spirale,nei K ziedas,nei KT  doh.gif  verysad.gif



Girdejau ir as ,kad butent vienai is 5 moteru netinka tokie dalykai (implantai ,spirales ) ,taip aiskina gamintojai ,pasirodo puikiai zino ir daktarai g.gif tik kodel informaciniame lapelyje nepateikti tikrieji skaiciai doh.gif g.gif
Pinigai vercia meluoti ,ar kaip ?
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 06 24, 01:25)
Pinigai vercia meluoti ,ar kaip ?

manau taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Na pasisakysiu ir as. Visu pirma bet kokia cheminio pagrindo kontracepcijos priemone turi salutiniu poveikiu, kurie vienoms pasireiskia, kitoms ne. Sis implantas gi ne isimtis. kaip sakoma tas pats sssh... tik kitoj saujoj biggrin.gif
Pati turiu ji, idejo pries menesi. Na kolkas viskas normoj, nieko labai neigiamo nepastebejau. galva suskausta retsykiais, bet lygiai taip pat budavo ir kai vartojau KT. Man patinka, kad galiu atsipalaiduoti ir sis daikciukas tikrai patogus.
Mano trys pazystamos turi implantus jau ne po pirmus metus ir ne viena ypatingu nusiskundimu neturejo, butent del ju patarimu ir isidejau pati. paskaiciusi sia tema, kazin ar buciau...
Nereikia nuteikineti kitu, jei vienai netiko, tai nereiskia, kad netiks kitoms. visos esam skirtingos.
Atsakyti