Įkraunama...
Įkraunama...

Paskolų brokeriai

Ketinu imti paskolą būstui.
Jau kuris laikas spaudoje reklamuojama paskolų brokerių paslauga. Jie teigia, kad paskolos imėjui faktiškai nieko nereiks daryti, jam bus suteikta visa info ir......kad visa tai ničnieko nekainuoja... g.gif
Gal kam teko su jais susidurti?
Ar verta kreiptis? unsure.gif
Atsakyti
Šiaip nieko blogo jų veikloje nematau.
Tegul tau jie atsiunčia pasiūlymą į kokį banką rekomenduoja kreiptis, kokios sąlygos ir t.t.
Tada pats dar į banką nueik ir pažiūrėsi kiek realiai jie tas "geras" sąlygas klientams sugeba gauti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kas @ 2006 11 16, 17:20)
Ketinu imti paskolą būstui.
Jau kuris laikas spaudoje reklamuojama paskolų brokerių paslauga. Jie teigia, kad paskolos imėjui faktiškai nieko nereiks daryti, jam bus suteikta visa info ir......kad visa tai ničnieko nekainuoja... g.gif
Gal kam teko su jais susidurti?
Ar verta kreiptis?  unsure.gif



cia tas pats kaip draudimo brokeriai. klientui tai nieko nekainuoja nes komisinius jie gauna is banku. manau tikrai neblogas salygas ismus. zmogui maziau vargo nes nereikia eiti per visus bankus
manau su laiku jie ispopuliares, db kaip ir naujas dalykas...
Atsakyti
QUOTE(S@ulyte @ 2006 11 26, 22:48)
cia tas pats kaip draudimo brokeriai. klientui tai nieko nekainuoja nes komisinius jie gauna is banku. manau tikrai neblogas salygas ismus. zmogui maziau vargo nes nereikia eiti per visus bankus
manau su laiku jie ispopuliares, db kaip ir naujas dalykas...

Taip as ir manau kad brokeriai reikalingi tik kaip juos kaune rasti vilniuje tai yra jei kas zinot gera brokeri kaune parasykit?
Atsakyti
laba diena, gyvename uzsienyje ir norime imti paskola Lietuvoje ir pirkti nama, taciau neturime galimybes lakstyti po bankus ir rinkti informacija, taigi internete radau paskolu brokerius, kurie visa informacija surenka uz tave ir visa kita "darba" taip pat padaro. Skamba neblogai bigsmile.gif taciau butu idomu suzinoti jusu nuomone, gal kas buvo su jais susidures? g.gif
Atsakyti
Aš buvau pas vilniečius, tai kol kas neradau nė vieno pliuso, nes: jiems reikia pažymos iš darbo apie tavo atlyginimą, už dvyliką mėnesių, ko kai kuriems bankams nebereikia. Ir antra, paraiškas užpildyti davė tik Vilniaus ir Sampo bankams... Supratau, kad su kitais bankais jie nelabai bendradarbiauja. Gaunasi mažokas pasirinkimas.
Jie yra firmos Remax gal kokia dukterinė firma, nes įsikūrę tos firmos patalpose, ir pvz. jei tau reikia pigesnio turto vertintojo turi nurodyti, kad esi iš firmos Remax...
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 03 29, 14:22)
Aš buvau pas vilniečius, tai kol kas neradau nė vieno pliuso, nes: jiems reikia pažymos iš darbo apie tavo atlyginimą, už dvyliką mėnesių, ko kai kuriems bankams nebereikia. Ir antra, paraiškas užpildyti davė tik Vilniaus ir Sampo bankams... Supratau, kad su kitais bankais jie nelabai bendradarbiauja. Gaunasi mažokas pasirinkimas.
Jie yra firmos Remax gal kokia dukterinė firma, nes įsikūrę tos firmos patalpose, ir pvz. jei tau reikia pigesnio turto vertintojo turi nurodyti, kad esi iš firmos Remax...


na dėl paraiškų tik 2 bankams tai įdomu, galbūt tiesiog jie iš karto mato, kad kitų bankų sąlygos netinka?
nes jų tinklapy tai nurodyti visi pagrindiniai bankai.
o siaip tai esminis pliusas man regis jau paminetas - uzuot ejusi i sampo ir i VB, tu nuejai tik i 1 vieta... aisku, jei butum pildziusi paraiskas 5 bankams, tai jau laiko klausimas labai aktualus pasidaro, nes eiti i 5 bankus schmoll.gif nezinau kam uztektu kantrybes g.gif
Atsakyti
Aš prieš tai buvau Hansa banke, ir jiems pasakiau, kad Hansa man nekokias sąlygas pasiūlė. Darbuotoja pasakė, kad su Hansa mes nebendraujam todėl jums ir nesiūlysim biggrin.gif O Hansa man vienas lyg ir iš pagrindinių bankų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 03 29, 15:00)
Aš prieš tai buvau Hansa banke, ir jiems pasakiau, kad Hansa man nekokias sąlygas pasiūlė. Darbuotoja pasakė, kad su Hansa mes nebendraujam todėl jums ir nesiūlysim biggrin.gif O Hansa man vienas lyg ir iš pagrindinių bankų g.gif


aga, hansos nera ir ju tinklapy pamineto... Matyt hansiukams nereikia klientu is brokeriu, jie patys gal ju uztektinai prisigaudo... na nezinau, as pati amzina hansos kliente (alga, korteles, pensija, etc.), bet kiek domejausi paskola, tai jie man lieviausias salygas siulo...

o kaip siaip vyksta veiksmas pas brokerius?
nueini ir pildai prasyma.. o po to? paskambina ir pasako kas ka pasiule?
Atsakyti
Reikia užsirašyti iš anksto, kad priimtų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 03 29, 16:10)
Reikia užsirašyti iš anksto, kad priimtų  doh.gif


man tai cia atrodo visiskai normalu, as ir i banka neinu is anksto nesusitarus (kai del paskolos einu)
Atsakyti
Na buvau aš pas vilniečius brokerius... Šiaip pasiūlymus gavom iš 5 bankų: SEB, SAMPO Nordea, Nord LB, Parex, aišku pažymų reikėjo jiem, bet šiaip po to tų pačių pažymų ir banke prašo, jeigu tavo atlyginimas nepervedamas į to banko sąskaitą...
Bet šiaip kai jau atėjo reikalas imti paskolą, tai ėjom asmeniškai į banką ir pasiūlė sąlygas geresnes, negu buvo pateikę brokeriams (tiek SEB, tiek Sampo tie Nordea mūsų atveju).
Dar nepatiko tai, kad brokerė iš tikro nelabai žino kaip dirba kiekvienas bankas.... Nes pradžioj mes norėjom senos statybos namą pirkt, tai pareiškė, kad 100proc paskolos negausim, o pasirodo jau beveik visi bankai duoda, tik paskolų draudimu turi apdraust...Tiesiog reikėjo visko klaust ir sakyt, kad jūs patikrinkit...
Nežinau, bet visu 100proc. pasitikėt jais nesiūlyčiau, nes asmeniškai bendraujant tikrai galima daugiau nusiderėt negu bendraujant per tarpininkus.
Tačiau, kad ėjau nesigailiu, nes po to vaikštant asmeniškai po bankus žinojau ko paklaust, kuriose vietose pasiderėt, nes preliminarias sąlygas turėjau net 5 bankų... Tiesiog pirmai apžvalgai tai nueiti verta, nes po to jau mes ėjom skaityk tik į 3 bankus, kurie sąlygas pirmines geriausias pasiūlė (nereikėjo per visus lakstyt) 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti