Įkraunama...
Įkraunama...

Birštonas

Kiek paklausinėju, tenka išgirst gerų atsiliepimų apie Birštono sanatorijas, procedūras, ir arčiau nei Druskininkai, ir žmonių mažiau rolleyes.gif , kaip manot, ar esat buvę, gal žinot konkrečią gerą vietą, gerų pasiūlymų wink.gif . Ką ten galima pamatyt ar tik pailsėt, atsatyt sveikatėlę rolleyes.gif
Atsakyti
Birstone yra 2 sanatorijas, nurodytu adresu galite paskaityti apie "Versmes" sanatorija:

http://www.versme.com/Kainos.htm

Buvo drauge "Versmeje", tikrai patiko thumbup.gif

6 proceduros( 2 kartai "Sharko" dusho, 2 kartai cirkuliaciniame duse, baseinas, sauna, perline vonia, ) du pusryciai, du pietus, viena vakariene ir nakvyne visa tai kainavo - 100 Lt. zmogui.

Ir as su draugem dar kita savaitgali vaziuosiu clap.gif


Daugiau teikiamu proceduru, geresnes gyvenimo salygos yra sanatorijoje "Tulpe", tik sioje sanatorijoje vietas reikia rezervuoti pries kokias 2 - 3 savaites.

Atsakyti
gal zinai telefonus ?
Atsakyti
QUOTE (happymother @ 2004 03 03, 15:47)
gal zinai telefonus ?

ne, drauge uzsake.
Intern. tinklapy tikrai bus, paziurek
Atsakyti
aš jau užsisakiau Versmėj, tik ne savaitgalinį pasiūlymą, o atskirai, individualiai, įvairios saunos, plius slidinėjimas nuo kalnų trąsos biggrin.gif , maitinimas dar ten super pigus thumbup.gif , ech, laukiu-nesulaukiu clap.gif
Atsakyti
tai va, kita savaitgali (kovo 26-27-28) vyksta tradicinis Birstono dziazo festivalis. ar planuojate vaziuoti?


ir turiu viena labai rimtaklausima / prasyma: gal zinote kur butu gali pernakvoti dvi (arba bent viena) nakti su vaikais?

sanatorijos uzsakytos - ir versme, ir tulpe ir dar visa kruva kitu, nes bilietai i dziaza buvo parduodami su nakvyne. gal kas zinot, pvz, privaciai nuomojamu kambariu ar pan.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 19 kovo 2004 - 15:47
nu zinotia, sunervijo. xebra, nu pasakykit jus man, kiek jus zinote viesbuciu, kurie butu per daug nauji ir moderniski, kad juose butu galima dvi naktis pernakvoti su vaikais?
tai va, birstono "druskupis" yra vienas is ju...
nu likau be zodziu....
Atsakyti
jau negalėsiu nei pirty kaitintis, nei slidinėt g.gif , procedūrų nenoriu, o ką ten galima pamatyt, aplankyt, kur fainos vietos pavaikščiot, papietaut?
Atsakyti
Man teko buti Tulpej, vasario menesi. Slidinejimas buvo paciam ikarsty, tai vietas reikejo is anksto uzsisakyti. labai patiko. Buvom baseine su visokiais povandeniniais masazais, o pabaigai uzsisakem grozio terapijos proceduras - viso kuno masazas su eteriniais aliejais... Tikras kaifas... Labai patiko atrestauruota Tulpes gydykla, labai jauki. Manau kainos panasios kaip ir Versmej.
Atsakyti
vaziuokit siandien - vakare prasideda Birstono dziazo festivalis 2004 !!!
Atsakyti
Planuoju ir as uzsisakyti savaitgaliui

tai kaip atsiliepimai ? kas planavot vaziuot, ar vaziavot? Patiko?
Atsakyti
Buvau savaitgaly.

Patiko. Tik uzkniso nusirenginejimas - apsirenginejimas pries ir po proceduru biggrin.gif .

Poilsis tikrai gaunasi. Bet jei rimtesniu rezultatu norisi, tai savaitei reiktu.

Bet va vakarais tai nuobodoka. Buvau su draugem. tai nuvaziavom i kavine kazkokia tipo su gyva muzika. Pagrojo 1 vaikinas liet, rus, angl. populiariu melodiju. Keli buve zmones (vyresnio amziaus) pasoko...

O sanatorijas rakina gal 11, tai vos prisibaladojom po to, nes grizom veliau biggrin.gif
Atsakyti