Įkraunama...
Įkraunama...

Birštonas

QUOTE(Vaka @ 2007 01 23, 16:56)
oi tikrai pasidalinsim info visos
aš tiesiog jau anksčiau labai domėjausi  smile.gif



aš jau seniai skaitau tavo postus apie Birštoną
kai grįši lauksiu atsiliepimų
nes noriu mama išsiųsti smile.gif
Atsakyti
[quote=kristeu,2007 01 23, 16:30]
[/quote]
sveikute, kolkas tai dar abejoniu kelia ar spes, bet as manau kad ryt pasitikslinsiu ir visa info sudesiu i az, nes siandien labai daug darbuko turiu gerai, ikiukas
[/quote]
tai gal tą visą info mestelk tiesiai čia į temą, nes ne viena Vaka tuo domisi mirksiukas.gif ačiukas drinks_cheers.gif
arba tu Vaka paskui ir man į ausytę pašnibždėk ką gero sužinosi drinks_cheers.gif
[/quote]
butinai duosiu zinoti visoms furumietiems thumbup.gif
Papildyta:
jau birstone pasnigo smile.gif labai grazu mirksiukas.gif pasivaikscioti galima ir su rogutemis maziukus pavezioti smile.gif
Atsakyti
O gal galite pasakyti kokiu proceduru yra Tulpeje?
Vaziuodavom visad y druskininkus SPA Vilnius bet kad seis metais kainos labai kandziotis pradejo... doh.gif ir girdejau geru atsiliepimu apie tulpe...noreciau pabandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustina @ 2007 01 25, 13:29)
O gal galite pasakyti kokiu proceduru yra Tulpeje?
Vaziuodavom visad y druskininkus SPA Vilnius bet kad seis metais kainos labai kandziotis pradejo...  doh.gif  ir girdejau geru atsiliepimu apie tulpe...noreciau pabandyti  ax.gif


užeikį į www.tulpe.lt, ten rasi visas jų atliekamas procedūras ir kainas smile.gif
Atsakyti
Gal jau slidineti galima ,as jau lekciau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIKA @ 2007 01 21, 19:36)
GALVOJU VAŽIUOTI Į TULPE,TAI NORECIAU SUŽINOTI KODĖL BLOGAS GYVENIMAS TEN ,NES KAIP PAŽIŪRĖJAU TAI TULPĖJE PIGIAUSE



na kambarys tai visai nieko, bet maitinimas man schmoll.gif schmoll.gif na cia priklauso nuo finansu gi viskas ax.gif Siaip as kai buvau, tai sakau kaip uz tokia kaina, pailsejau thumbup.gif Buvo pavasaris, labai grazus oras, su sese dar buvo "pabegimas" nuo vyru, tai man poilsis buvo thumbup.gif reikes pakartoti kada wub.gif O "SPA Vilnius" kainos tai kosmines doh.gif nezinau kada su vyru dar tai leisime sau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga saule @ 2007 01 26, 11:08)
Gal jau slidineti galima ,as jau lekciau  bigsmile.gif


sveikute, na dar kolkas keltuvai neveikia, zmoguciai su vaikais l. daug ropoja i kalna patys, sniegas gaminamas, na labai tikimes sia savaite pasleisti trasa drinks_cheers.gif
Atsakyti
o gal iš Tulpės naujienų jau yyyyyrr ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristeu @ 2007 01 29, 16:29)
o gal iš Tulpės naujienų jau yyyyyrr  ax.gif

na kolei kas dra rengiamos gydyklos, siek tiek stringa darbai bet kiek girdejau vasario pirmoje puseje zada atidaryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2007 01 25, 13:58)
užeikį į www.tulpe.lt, ten rasi visas jų atliekamas procedūras ir kainas  smile.gif

Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2007 01 29, 10:36)
sveikute, na dar kolkas keltuvai neveikia, zmoguciai su vaikais l. daug ropoja i kalna patys, sniegas gaminamas, na labai tikimes sia savaite pasleisti trasa drinks_cheers.gif

Kazin paleido ax.gif , pasiskambint reik,praeita savaite skambinom sake ,kad neveikia dar.
Atsakyti
QUOTE(smilga saule @ 2007 02 02, 13:35)
Kazin paleido  ax.gif , pasiskambint reik,praeita savaite skambinom sake ,kad neveikia dar.

na manau kad forumietes prijauciancios birstonui nesupyks, nes trasa dar bus neatidaryta si savaitgali, turiu galvoje nebus paleisti keltuvai, aisku pesciomis galima ropstis i kalna, tam problemu nera, taciua tikrai po sio savaitgalio jau bus pastatyti keltuvai
Atsakyti