Įkraunama...
Įkraunama...

Birštonas

QUOTE(sigaa @ 2008 08 21, 20:34)
karaliskojoje senjoru rezidencijoje nemalonu buti todel kad ten gyvena pagyvene zmones, kurie numirsta ir yra laikomi morge, plaukioti baseine ar taip ten lankytis zinant kad yra lavonu morge baugu ir nemalonu

nia nu as atsiprasau, bet ir issireiskimai blush2.gif tai kokios tamsta jaunystes esi? o gatvej tau malonu vaikscioti? juk pilna pagyvenusiu zmoniu visur, jie sedi ant suoliuku, liecia tureklus bigsmile.gif
taigi tie lavonai neplaukioje su tavim kartu baseine ir neguli tavo lovoje, nesedi tavo tooliko kampe doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktuke @ 2008 09 08, 20:53)
nia nu as atsiprasau, bet ir issireiskimai blush2.gif tai kokios tamsta jaunystes esi? o gatvej tau malonu vaikscioti? juk pilna pagyvenusiu zmoniu visur, jie sedi ant suoliuku, liecia tureklus bigsmile.gif
taigi tie lavonai neplaukioje su tavim kartu baseine ir neguli tavo lovoje, nesedi tavo tooliko kampe doh.gif



sutinku drinks_cheers.gif
man asmneiskai karaliskoje rezidencijoje laaabai patiko. Ir netrukde jokie pagyvene zmones. tikrai labai sauni vietele su itim malonia aplinka, personalu ir proceduromis thumbup.gif
Atsakyti
Gal zinot, ar spalio menesi Birstone buna daug zmoniu savaitgaliais?

Gal susidurete, ar imanoma paskambinus savaites pradzioje, iskart gauti sveikatingumo savaitgali? Domina "Versme".
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2008 09 25, 19:34)
Gal zinot, ar spalio menesi Birstone buna daug zmoniu savaitgaliais?

Gal susidurete, ar imanoma paskambinus savaites pradzioje, iskart gauti sveikatingumo savaitgali? Domina "Versme".

schmoll.gif
Jau bandziau...
Atsakyti
Buvom "Sofijos Rezidencijoje" smile.gif . Prieš važiuodamas daug čia prisiskaičiau ir buvau lengvai išgąsdintas kelių neigiamų nuomonių. Galiu pasakyti kad jiems tikriausiai nepasisekė doh.gif , kadangi dar tokio malonaus aptarnavimo nesu matęs jokiam viešbutyje. Ėmėm paprastą kambariuką, nors tikrai neatrodo jis paprastai, greičiau atvirkščiai. Ir išvis su panele speliojom kiek jis žvaigždučių turi nes prisikabint neturėjom prie nič nieko. Lauke stovi dviračiai klientam nemokamai, Pirtis išvis atskiro aprašymo reikalauja, jei dviems norint susikurt intymią aplinką geriau ir nerasi, valanda prabėgo kaip kelios minutės, kitą kart galvočiau apie rezervaciją porai valandų (tik pinigėlių kainuoja, bet verta). Su "Didikų vakariene" mum išvis pasisekė thumbup.gif , kadangi papuolėm į linksmą kompaniją, tai beveik keturios valandos prašvilpė kaip vėjas. Tiek juoko ten sakė seniai negirdėjo lotuliukas.gif Žinoma gal stalas jos metu galėtu būt ir labiau nukrautas bet turint omenyje kad už tuos 150lt (dviem žmonėm) buvo duoti ir tą dvasią atspindintys rūbeliai, ir surengta fotosesija ir dar vaidmenys prie stalo priskirti su tekstais, tai manau viskas labai normoj. Žodžiu savaitgalis praėjo nuostabiai, gal net geriau nei galėjau tikėtis. Čia ne reklama, ir jei nevažiuosit, galbūt kitais metais neužsikels smarkiai kainų ir galėsim mes ten dar kartą nuvažiuot, bet jei jau visgi nuspręsit pasidaryt sau tokią pačią šventę, tai drasiai galiu sakyt kad nenusivilsit, bent jau kiek priklauso nuo jų, visgi nuotaiką ar kompaniją reikėtu atsivežt patiems. Duodu 10 balų. Beje ir švediškas stalas ryte tikrai nukrautas. Žodžiu įpatingas viešbutukas, jaučiamės kaip grįžę iš kelionės drinks_cheers.gif .

Beje gal kas ką panašaus dar Lietuvoj žinot, kad būtu ne tik lova bet ir pramoga su savita atmosfera?
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2008 10 15, 17:23)
schmoll.gif
Jau bandziau...


Taip, man irgi nepavyko uzsisakyti ateinanciam savaitgaliui Versmeje. Bet uzsakiau dar kitam.
Taigi, vakar grizau po fantastisko savaitgalio Birstono Versmeje. thumbup.gif

Buvau uzsakiusi paprasta sveikatingumo savaitgali. Kadangi vaziavau viena, kainavo siek tiek brangiau, 370 Lt, Administraciniame korpuse. ADministracinis nera rekonstruotas, bet gyventi galima. Aisku, ten daug ko tarybinio dar yra, bet man prabangus apartamentai nebuvo tikslas. Kambarys svarus, sviesus, siltas. Tiesa, duso kambaryje grindys nesildomos, tai keliaujantys su vaikais, turekit omeny, kad grindys saltos. Ir dar vienas minusas - neveike koridorius, jungiantis Administracini ir II korpusus, tai koki 10 metru tekdavo eiti per lauka.

Proceduru papildomu nepirkau, nes norejau laiko susipazinti su miesteliu. O ir ieinanciu i kaina proceduru man pilnai pakako. Visur buvau priimta laiku, kai kur net pavyko susitarti anksciau. Personalas paslaugus. Ir is vis to krasto zmones man pasirode mielesni, nuosirdesni, draugiskesni. wub.gif
Kasdien po 5 val galima mirkti mineralinio vandens baseine, jakuzi, kaitintis pirtyse. Man pakakdavo po 3 val kasdien. Pirtys 4 rusiu. Man labiausiai patiko pirmoji - turkiska ir paskutine - infraraudonuju spinduliu. Pastaroji pati pati wub.gif buvo. Tik pasigedau prie pirteliu aprasymo, kokia kuri yra bei kiek laiko reik isbuti norint gauti maksimalu poveiki. Nes nurodytos tik temperaturos ir dregnumas kiekvienos. Taigi, infraraudonojoje issededavau po pusvalandi, kai kiti lankytojai rekomendavo.
Zmoniu pirtyse ir baseine nedaug. Gal tik sestadieni vienu metu buvo daugiau.
Gal vienas minusas - nera vaiku baseinelio.

I treniruokliu sale taip ir nerada laiko nueiti... blush2.gif

Maitinimas - svediskas stalas. Paklausiau mamyciu patarimu nueiti anksciau, nes gali nelikti kai kuriu patiekalu. Tai ir eidavau, bet veliau pamaciau, kad kokiu pusvalandziu veliau galima drasiai eiti. Pasirinkimo man pakako. Buvo is mesos, ir zuvies, ir paukstienos. Misrainiu, darzuviu irgi ivairiu buvo. Zodziu, galima prisivalgyti, sprogti ir vel valgyti.
Tiesa, kazkuri raset apie nesvarius indus. Siaip tai jie svarus. Bet viena nesvari lekste per visa maitinimosi laika man papuole. Nesvari ne todel, kad neisplauta, bet tiesiog buvo padeta ant nesvaraus majonezuoto stalo ko gero. Kas reaguojat i tokius dalykus, tai taip, vis tik sioje valgykloje taip pasitaiko. mirksiukas.gif O man tokia nesvara jokia tragedija: nuemiau pora leksciu ir pasiemiau svaria.

Ir dar noriu padrasinti tas, kuriuos neturi su kuo vaziuoti, o vienos nedrista. Tikrai vaziuokit. Tikrai neliudna. Juk su kazkuo susipazisti, bendrauji bunant pirtyse, baseine, valgant. Tikrai smagu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 20 spalio 2008 - 17:13
P.S. Fotoreportaza idejau cia.

Atsakyti
QUOTE(linole @ 2008 10 20, 18:09)
Taip, man irgi nepavyko uzsisakyti ateinanciam savaitgaliui Versmeje. Bet uzsakiau dar kitam.
Taigi, vakar grizau po fantastisko savaitgalio Birstono Versmeje.  thumbup.gif

Buvau uzsakiusi paprasta sveikatingumo savaitgali. Kadangi vaziavau viena, kainavo siek tiek brangiau, 370 Lt, Administraciniame korpuse. ADministracinis nera rekonstruotas, bet gyventi galima. Aisku, ten daug ko tarybinio dar yra, bet man prabangus apartamentai nebuvo tikslas. Kambarys svarus, sviesus, siltas. Tiesa, duso kambaryje grindys nesildomos, tai keliaujantys su vaikais, turekit omeny, kad grindys saltos. Ir dar vienas minusas - neveike koridorius, jungiantis Administracini ir II korpusus, tai koki 10 metru tekdavo eiti per lauka.

Proceduru papildomu nepirkau, nes norejau laiko susipazinti su miesteliu. O ir ieinanciu i kaina proceduru man pilnai pakako. Visur buvau priimta laiku, kai kur net pavyko susitarti anksciau. Personalas paslaugus. Ir is vis to krasto zmones man pasirode mielesni, nuosirdesni, draugiskesni.  wub.gif
Kasdien po 5 val galima mirkti mineralinio vandens baseine, jakuzi, kaitintis pirtyse. Man pakakdavo po 3 val kasdien. Pirtys 4 rusiu. Man labiausiai patiko pirmoji - turkiska ir paskutine - infraraudonuju spinduliu. Pastaroji pati pati  wub.gif buvo. Tik pasigedau prie pirteliu aprasymo, kokia kuri yra bei kiek laiko reik isbuti norint gauti maksimalu poveiki. Nes nurodytos tik temperaturos ir dregnumas kiekvienos. Taigi, infraraudonojoje issededavau po pusvalandi, kai kiti lankytojai rekomendavo.
Zmoniu pirtyse ir baseine nedaug. Gal tik sestadieni vienu metu buvo daugiau.
Gal vienas minusas - nera vaiku baseinelio.

I treniruokliu sale taip ir nerada laiko nueiti...  blush2.gif

Maitinimas - svediskas stalas. Paklausiau mamyciu patarimu nueiti anksciau, nes gali nelikti kai kuriu patiekalu. Tai ir eidavau, bet veliau pamaciau, kad kokiu pusvalandziu veliau galima drasiai eiti. Pasirinkimo man pakako. Buvo is mesos, ir zuvies, ir paukstienos. Misrainiu, darzuviu irgi ivairiu buvo. Zodziu, galima prisivalgyti, sprogti ir vel valgyti.
Tiesa, kazkuri raset apie nesvarius indus. Siaip tai jie svarus. Bet viena nesvari lekste per visa maitinimosi laika man papuole. Nesvari ne todel, kad neisplauta, bet tiesiog buvo padeta ant nesvaraus majonezuoto stalo ko gero. Kas reaguojat i tokius dalykus, tai taip, vis tik sioje valgykloje taip pasitaiko.  mirksiukas.gif O man tokia nesvara jokia tragedija: nuemiau pora leksciu ir pasiemiau svaria.

Ir dar noriu padrasinti tas, kuriuos neturi su kuo vaziuoti, o vienos nedrista. Tikrai vaziuokit. Tikrai neliudna. Juk su kazkuo susipazisti, bendrauji bunant pirtyse, baseine, valgant. Tikrai smagu.  smile.gif

Aha, aš užsisakiau irgi sekančiam savaitgaliui, tai daba šį jau ir važiuosiu. Buvau vasarą su visa šeimyna, dabar norėčiau viena, bet taip gaunas kad tenka su MB važiuot. Bet esmė tame kad vasarą man taip patiko, kad daba jaučiu bus priklausomybė lotuliukas.gif
Viskas ką tu aprašei tai manau ir mano buvo jau aukščiau minėta tongue.gif
Tik mes gyvenom II korpuse, ten kambariai buvo po remonto ir visos procedūros bei maitinimas ten pat...O daba gavom I korpuse....


QUOTE(linole @ 2008 10 20, 21:07)
P.S. Fotoreportaza idejau cia.

fantastika, ruduo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2008 10 20, 21:51)
O daba gavom I korpuse....


Butinai papasakok, kaip ten salygos tame I korpuse. 4u.gif

As, kai eidama i registratura, iejau i I korpusa, man ten taip baisu pasirode. Ir kvapas toks, slaugos skyriu primine. Bet veliau ejau i haloterapija, tai kaip pagal tokios bukles (neremontuota nuo senu laiku) pastata visai normaliai pasirode.
Kita vertus, as pati tik pernakvoti grizdavau, tai nieko neatsitiktu, kad ir prastesnese salygose pagyvenciau.

Dar prie savo atsiliepimu noreciau prideti, kad Administracinio pastato kambaryje buvo indu (kelios lekstes, irankiai, puodeliai, stiklines ir stikliukai). Buvo saldytuvas, bet juo nesinaudojau. Buvo elektrinis virdulys. Bet paziurejau, viduje jis toks padeges. As pati turejau spirale vandeniui sildyti, tai ja ir naudojausi arbatai pries miega issivirti.
Koridoriuje maciau, stovejo lyginimo lenta. O pacio lygintuvo tai net neziurejau. Bet turbut kazkur yra, jei lenta stovi.

Taip pat rekomenduoju isideti plauku dziovintuva. Numeryje jo nebuvo. O prie baseino ir pirciu maciau tik pora. Man kazkaip pavykdavo nustverti ir issidziovinti. Bet sestadienio vakara, kai buvo daugiau zmoniu, tai ir eilute susidare prie dziovintuvu. Maciau, kad kelios moterys savo issitrauke ir koridoriuje i rozetes isijunge.

Dar man keistai atrodo gydytojo konsultacija. Ko gero gydytojo konsultacijos yra butinos pagal kokias nors sveikatos prieziuros taisykles. Bet pvz., manes gydytoja paklause, tik ar ne nescia ir ar nera menesiniu. O ar turiu kokiu sveikatos nusiskundimu-nepaklause. Tai galvoju, kam dar gaisti laika eiti pas gydytoja, tiesiog pasirenki siulomas proceduras ir viskas. Bet matyt, taip jau turi buti... g.gif

Atsakyti
O as noreciau gruodi i Birstona nuvaziuoti su vaikuciu. Idomu ar mums butu ten ka veikti?
Geda pasakyti, kad gyvenam salia, o nesam buve doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2008 10 20, 22:07)
P.S. Fotoreportaza idejau cia.


jau net nusibode vaizdai 4u.gif bet nuotraukose atrodo fantastiskai;) kai pati ten gyvenu jau pripratau prie to grozio ir dazniausiai jo net nepastebiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(god@ @ 2008 10 25, 01:59)
kai pati ten gyvenu jau pripratau prie to grozio ir dazniausiai jo net nepastebiu rolleyes.gif


Cia jau tiesa: kad akis ipranta prie groziu ir jo nebepastebi. 4u.gif

God@, kad jau esi vietine, tai zinosi, ar toli nuo Versmes sanatorijos Kernuves atodanga ir ar galima iki jos pesciomis nueiti?
Matau zemelapyje ji netoli Nemuno prie Birstono vienkiemio.
Kazkaip nebeliko laiko sitai Birstono daliai aplekti. verysad.gif
Bet tai tikiuosi, kad bus kiti kartai. smile.gif


Atsakyti