Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vitaminai
Supermamų klubas > Konsultacijų centras > Klausimas gydytojai ginekologei > Nėštumas
ramybė
Norejau paklausti apie vitaminus. Man jau biagiasi 16sav, pas gydytoja eisiu uz 2sav. As geriu tik folio rugsti, po 2sav gydytojas zadejo padaryti tyrimus ir tada gasl paskirs vitaminus. Mano dantys nuo mazens silpni. Ar galiu savarankiskai pradeti gerti bent jau kalci, ar nieko tokio? O gal magnis+kalcis+Vit.D?
Aciu 4u.gif
Rita Matulionytė
Nėra jokių moksliniais tyrimais pagrįstų įrodymų, kad nėštumo metu normaliai besimaitinančiai moteriai reikėtų kokių nors maisto papildų ar vitaminų."Dantų silpnumas" tai neturi jokios koreliacijos. Tačiau jei Jūsų mityba tikrai nepilnavertė,galite pradėti gerti būtent nėščiosioms skirtus vitaminus.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.