Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei puoselėti (stangrinti)

kazkada pirkau Guam kauke krutinei stangrinti, rezultatus galeciau vertinti 4 penkiabaleje rolleyes.gif. po antro vaikucio bei dabartiniu mano svorio pokyciu (i gera puse thumbup.gif ) reiktu vel kazka nusipirkti unsure.gif . gal kas bandet priemone,kuria ivertintumete 5 is 5 rolleyes.gif . pasidalinkite patirtimi...
Atsakyti
Mano kosmetologe(40mete) sake,kad jaunysteje neturejo tokios grazios krutines kaip dabar.
Ka ji daro? 2 kartus i savaite treniruokliu saleje praleidzia,ypac paprakaituoja prie ranku treniruokliu ir kiekviena diena naudoja Clarins krema krutinei.
Atsakyti
As girdejau, kad Mirra Liuxo ampules krutinei stangrinti geros. Bet dar nebandziau smile.gif
Atsakyti
i treniruoklius tai as vaikstau wink.gif , beliko del kremo apsisprest...
Atsakyti
krutine gerai stangrina ledukai, patrinu rytais. taip pat treniruokliai. nevaikstau be liemeneles, nes nuo svorio krutys greiciau nutysta. o kremas, man atrodo, tik laikinas efektas. nebent pacia oda padrekinti reiktu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pukė: 18 spalio 2004 - 10:41
uzsisakiau AVON kremuka krutinei stangrinti...parasysiu jei bus rezultatai laugh.gif
Atsakyti
be sporto kremai nepades nebent laikinai o geriausia yra specialus pratimai vaizdas thumbup.gif ir dar pylingas reguliarus thumbup.gif
Atsakyti
As jau kelinta buteliuka naudoju Avon. Man patinka, krutines oda visai kitokia. Bet si pabaigus tikrai jau nusprendziua kazka rimciau nusipirkti. Tai va idomu ka kas pasiulys !!! Laukiame clap.gif
Atsakyti
QUOTE (xxxsaulyte @ 2004 10 20, 14:18)
As jau kelinta buteliuka naudoju Avon. Man patinka, krutines oda visai kitokia. Bet si pabaigus tikrai jau nusprendziua kazka rimciau nusipirkti. Tai va idomu ka kas pasiulys !!! Laukiame clap.gif

Sakydama,kad oda kitokia, ka turi omeny unsure.gif -stangresne ar siaip kuom grazesne unsure.gif ?
Sportas, aisku, labai gerai, bet sporto klube maciau pora moteru, turinciu thumbup.gif liuksusine liekna sportiska figura, bet krutines vietoje blink.gif blink.gif "spanielio ausys". Kazkada per telika Babajanas (plastikos chirurgas) tokia krutine pavadino "sunykusia po maitinimo". Tai vat ir ieskau KAZKO, kas kudinantis stangrintu. Bijau tu spanielio ausu dry.gif ...
Atsakyti
O man Avonas absoliuciai netiko ir nepatiko. Pries pora metu staigiai numeciau desimt kilu, tai tepliojausi. Saziningai du kartus per diena. Rezultatas - didelis nulis.
Atsakyti
QUOTE (kiausiniene @ 2004 10 17, 13:56)
As girdejau, kad Mirra Liuxo ampules krutinei stangrinti geros. Bet dar nebandziau smile.gif

Jas man kosmetike isgyre, sake poveikis tikrai
yra. Tik kaina ju nemaza, jei gerai atsimenu
kelios ampuoles gal apie 70 lt.
Atsakyti
QUOTE (eglek @ 2004 10 21, 17:35)
Jas man kosmetike isgyre, sake poveikis tikrai
yra. Tik kaina ju nemaza, jei gerai atsimenu
kelios ampuoles gal apie 70 lt.

o kiek ampuliu reikia rezultatams apciuopiamiems? rolleyes.gif
Atsakyti